Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 22:02   #21
meni isto onaj biotin od natural wealtha totalno sranje!! nemoj ga uzimati ni slucajno!! probala sam i maslinovo i nikakvo poboljsanje! sad se lakiram s alessandrovim lakom za jacanje noktiju i ok mi je-lak ucvrsti nokte pa se ne listaju toliko.
missh is offline  
Old 09.07.2007., 14:22   #22
Quote:
renchys kaže: Pogledaj post
meni je super od manhattana lak za nokte maximum growth - zbilja ucvrsti nokte i ne listaju se i ne lome se...proziran je i mozes ga koristit samog ili kao podlogu...a nije skup (30-ak kn)
Potpisujem, uistinu odličan! Meni nakon kure toga nokti počnu jako brzo rast i očvrsnu pa moram rezat malo malo
baby_bitch is offline  
Old 30.06.2011., 01:44   #23
Da malo oživim temu... Dugo sam gelirala nokte i sada kada više to ne radim, evo već godinu dana nokti su mi nikakvi i na dodir me bole. Nikako da ojačaju, lome se i mekani su. Imate kakav dobar savjet i preparat koji će brzo djelovati ( bilo prirodni ili ...). Hvala!
Mira K is offline  
Old 30.06.2011., 12:09   #24
Meni su rekli da mi kronično fali cinka, pa sam dobila "chelated zinc" od solgara. On je navodno bitan za imunitet i još neke sitnice uključujući nokte. Samo ću reć da otkad pijem taj cink prvi put u životu valjda Imam nokte
Shebica is offline  
Old 30.06.2011., 13:46   #25
maslinovo ulje!

mene je spasilo kad mi je alessandro doslovno pojeo nokte- imala sam samo pola nokta toliko tanko da je svaka radnja s njima bila bolna

tad sam točala u maslinovom jedno mjesec dana- oporavili se i otad su čvrsti, kakvi mi nikad prije nisu bili
extreme is offline  
Old 30.06.2011., 17:36   #26
Čula sam i za Nim ulje (Neem Oil) i počela ga koristiti. Pa ćemo vidjeti...
Mira K is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.