Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 15:04   #1
Motorna prskalica

Pošto suprug nema tu profil, ja ću pokušati prenijeti u čemu se radi:
Činjenice:
1. svjećica dobiva gorivo (kad je izvadi, ona je "mokra")
2. svjećica baca iskru.

Promijenjene oba dvije membrane, igla na fergazeru.

I ništa. Opet neće upaliti.


Može neka pomoć...


P.S. do prije 2 tjedna je normalno radila. Suprug špricao i uredno ugasio.
Prekjučer je htio ponovo špricati, ali ona ne daje nikakve tragove života...

P.P.S. benzin je ovogodišnji.
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 15:44   #2
Neka pogleda koliki je razmak elektroda na svijecici, mora biti tocno 0.6mm, znaci to je razmak ispod 1mm. Vjerojatno ima pomicno mjerilo da si tocno odredi koliko je to 0.6mm. To je bio nedavno problem kod mene na flakserici, nece upaliti, baca iskru, baca benzin, filter zraka i filter goriva su novi. Na koncu razmak elektroda je bio problem.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:01   #3
Kupio novu svjećicu i opet ništa.
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:34   #4
Quote:
Aleksanica kaže: Pogledaj post
1. svjećica dobiva gorivo (kad je izvadi, ona je "mokra").......
Ovo je problem!
Vjerojatno stisne onu plastičnu pumpicu i previše ubaci goriva koje zalije svijećicu. Makni filter zraka (očisti ga) i probaj paliti, a zatim vrati filter.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:47   #5
Napravio je to.
Čak je probao paliti bez filtra. I opet ništa...
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:49   #6
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Ovo je problem!
Vjerojatno stisne onu plastičnu pumpicu i previše ubaci goriva koje zalije svijećicu. Makni filter zraka (očisti ga) i probaj paliti, a zatim vrati filter.
Ta šprica nema pumpicu za pumpanje goriva.
Ima samo čok.
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:29   #7
Ajoj to sada više nije jednostavno.

Sada prvo mora izvaditi svijećicu, i potezati štrik 10x da izbaci svu količinu goriva što se nakupilo dok je pokušavao upaliti.
Nakon toga svijećicu očistiti da nije mokra i vratiti u cilindar, poslije toga treba potegnuti 3x kao da normalno pokušava upaliti i pogledati dali je svijećica mokra, ako je svijećica mokra ko da ju je potopio u čašu vode onda rasplinjač previše ubacuje gorivo u cilindar pa zalijeva svijećicu zbog čega neće upaliti. Svijećica mora biti tek vlažna.

Ako je svijećica zalijana morat će smanjti dotok goriva na L šarafu u desno u smjeru kazaljke na satu za 1/4 pa onda opet probati paliti do nekih 7-8 potezanja. No mora poslušati motor dali je motor skoro upalio, ako je onda je vrlo blizu trebat će malo pomicat taj šarafić za milimetar dva lijevo desno od te 1/4. Ali nakon sedmog potezanja je presaugao sve zalijao unutar motora i morat će izvaditi svijećicu i potezat na suho 10x da izbaci višak goriva van.
Ako ju upali onda ide podešavanje L šarafića tako što sluša rad motora pa okreće taj šarafić da se motor neugasi, no nakon 10min rada u leru trebat će ponovno podešavati taj L šarafić jer se upravilu podešava na zagrijanom motoru nakon 10min rada.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:35   #8
@SAS,
bude probao po tim uputama.

Znam da je rekao, nakon par potezanja, svjećica je "jako" mokra. Čak je benzin bio u zazoru (između elektrotoda).
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:00   #9
Tu očito nešto ne štima.
Išao on smanjivat (okretat za 1/4) L šaraf, ali je svjećica i dalje bila previše mokra. Radio on te korake sve dok taj šaraf nije pritegnuo do kraja.
I gle čuda, svijećica i dalje mokra.

I kad je potezao "na prazno", bez svijećice, kroz otvor iz celindra gorivo šikti van (i kad je L šaraf pritegnut do kraja)...
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:10   #10
Pojavio se novi problem.
Sad kad se povlači paljenje, čuje se škripanje u celindru.
Znači, kad klip ide gore dolje, cvili.
Suprug je pošpricao sa tekućom masti, ali i dalje cvili.
WTF???
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:54   #11
Lažna uzbuna.

Cviljenje nije dolazilo od klipa (i cilindra) već je bobina bila preblizu zašarafljena pa je po njoj strugao metalni dio koji se okreće kraj nje.

Ali i dalje ostaje problem sa fergazerom...

P.S. zanimljivo je kad se bobina max. odmaknula od metalnog dijela (koji rotira kraj nje kako se povlači špaga), svjećica uopće nije davala nikakvu iskru. Tek kad se bobina približila na minimalni razmak, svjećica je opet davala iskru. Govorimo o pomicanju od 2-3mm...
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 14:54   #12
Mislim da bude odustao od pokušaja paljenja.

Zadnje što je napravio je da je oba šarafa (H i L) zašarafio do kraja.
Rezultat: svjećica i dalje, nakon par poteza, mokra ko da je direktno ulio benzin na nju...
WTF
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:59   #13
Onda je fergazer u banani, odnosno trebat ce ici novi fergazer. Neka nosi u servis da stave novi fergazer i podese ga, ako ce trebat podesiti jer jedan fergazer ide na vise tipova motora pa u skladu stime se mora i podesiti za pojedin tip motora.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:32   #14
Ne zna nit sam, ali je uspio upaliti.
Znala sam da je uporan...

Rekao je da je vijak L maximalno odvrnuo i počeo okretat u desno (tražio poziciju kad svjećica dobiva najmanje goriva.).
Kad je bio blizu, šprica je pokazala nakratko "život", a on je bio siguran da je blizu.
Malo se igrao sa L šarafom i pronašao mjesto kada je upalila.
Nakon toga je podesio (fino) ler-gas, a kasnije i maximum (vijak H).
Kaže da je od početka išlo dosta benzina kroz auspuh, ali da se nakon kratkog vremena to smirilo.
Sada šprica radi ko urica!

Hvala ljudi (posebno SAS-u) na pomoći!!!
Aleksanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 22:38   #15
Ovaj dio što je iz auspuha izlazio benzin to ti je onaj benzin koji je ostao neizgoren kojeg je klip izbacio van iz cilindra u auspuh, dok je pokušavao upaliti. Odmah sam znao da je fergazer problem čim si rekla da je svijećica mokra. Bitno da je riješen problem.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 07:30   #16
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Našao sam u garaži prskalicu MIO Standard VTP-25 ....... ne znam jel radi uopće.....
Vrti li se?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 09:06   #17
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Vrti li se?
Nemam pojma nisam probao, nisam imao pojma da je to pumpa sve dok nisam izguglao. Ako se ne vrti jel se sta da napraviti po tom pitanju, pitam jer ne znam kak je napravljena nista ne nalazom na netu o toj pumpi ?
Pumpa stoji na nosilici s cetiri rucke, nije imala motor, niti rezervar, niti crijeva pa mi je zato bilo jako cudno sto je to. A sada znam da je onaj Tomos UMO6 na polici bio za tu pumpu koju sam sredio jer je pisala gorivo.
Ako cu ici za vikend kod vikendice budem to provjerio jer nije doma kod mene. Mislio sam ako pumpa vrti onda ide doma na sastavljanje mislio sam to namontirati na tacke bez korita, i staviti kanister ili manju bacvu. Treba mi za spricanje vockica, a tlaka mi je zezati se s lednom prskalicom jer u njoj trebam staviti 2x16L tekucine sad dok su vockice male i to bez trsa kojima treba jos 10L. No kad porastu vockice onda ide sigurno 4x16L i 10L za trsje. I to je sve skupa preko 50L tekucine, odnosno moram 5x nositi punu spricu na ledima.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 11:03   #18
Prema slici, čini mi se da je to troklipna pumpa! Ako se može okrenuti kliještima, ajde de, ako ne može biti da su klipovi zahrđali u cilindru....
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 11:48   #19
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Našao sam u garaži prskalicu ....
dovraga i dođavola, ja u garaži nemogu naći ni krepanog miša, a kamoli prskalicu ..
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 12:43   #20
Kad si STRAŠILO pa begaju!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.