Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 23:30   #1
Uletit mu na fejsu - jadno ili ne?

Pozdrav!
Tog dečka znam iz viđenja, nismo si čak ni na bok. Uvijek mi je bio simpa i zgodan, ali to je sve. Rijetko ga viđam, pošto ne izlazimo na ista mjesta. Recimo da ga vidim jedanput mjesečno, ako i toliko. Zadnji sam ga put vidjela prije mjesec dana, u prolazu samo, ali od tada često mislim na njega. Prije desetak dana poslao mi je zahtjev na fejsu, što ja definitivno nisam očekivala. E sad ja ne znam dal da mu pošaljem kakvu bezazlenu poruku preko tog glupog fejsa? Bilo bi lakše da se mi poznajemo, ali nikada nismo razgovarali, pa mi je bezveze samo tako upast. I da ne zaboravim, u zadnje se vrijeme kreće u istom društvu kao i moj bivši, što je još jedan razlog zašto se dvoumim.
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 23:37   #2
Kad te već dodao, možeš nastaviti na fejsu.

A gdje se točno uopće redovito vidite? Na cesti? Živite blizu, ili što?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 23:50   #3
kad sam vidio naziv teme, otvorio sam s namjeron da napišem ne jer se stavljaš u malo previše inferioran položaj, ali ako je on tebe dodao, onda mislim da bi to bilo sasvim ok. naravno, bolje da se sretnete negdje (zašto ne bi izašla negdje gdje on ide?), ali opet ne mislim da bi bio veliki problem da mu se javiš na fejsiću. svakako bolje nego ništa od navedenog
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 23:56   #4
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Kad te već dodao, možeš nastaviti na fejsu.

A gdje se točno uopće redovito vidite? Na cesti? Živite blizu, ili što?

-Stipe
Ne vidimo se redovito. U tome i je problem. Zadnji put sam ga srela u banci.

Quote:
ivana123456789 kaže: Pogledaj post
naravno, bolje da se sretnete negdje (zašto ne bi izašla negdje gdje on ide?), ali opet ne mislim da bi bio veliki problem da mu se javiš na fejsiću. svakako bolje nego ništa od navedenog
Sretnem ga i vani ponekad. Al glupo mi je upast dok je on s ekipom! Ne znam, da je barem poslao neku poruku ili nešto skomentirao uz zahtjev, ali ništa... Bezveze mi je sad pitat ga: ej bok, kako si?
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 23:57   #5
Zašto ja svaki puta kad vidim fejs u naziv teme dobijem neki neobjašnjiv, instinktivni nagon da ju zaključam.
Morat će mi netko (za dobrobit US-a) pokušati objasniti u čemu je fora.

Za početak, a skroz je vezano uz temu:
dodao ju je na fejsu i nije joj poslao nikakvu poruku?
Baš ništa?

Samo zahtjev za prijateljstvo i ništa više?
Eto, ja sam se pogubio skroz na startu.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:00   #6
Možeš mu se javiti, ali nemoj biti prenapadna, to zna u startu odbiti. Ako mu dosađuješ s porukama, ili ako mu odmah na početku pišeš k'o da ga znaš 100 godina, onda će on dobiti pogrešan dojam o tebi.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:01   #7
Quote:
ivana123456789 kaže: Pogledaj post
kad sam vidio naziv teme, otvorio sam s namjeron da napišem ne jer se stavljaš u malo previše inferioran položaj, ali ako je on tebe dodao, onda mislim da bi to bilo sasvim ok. naravno, bolje da se sretnete negdje (zašto ne bi izašla negdje gdje on ide?),
Veće pitanje je, zašto je danas toliko ekipe ovdje sa ženskim nickovima, i u opisu im piše da je spol ženski, a pišu u muškom rodu.

Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post
Sretnem ga i vani ponekad. Al glupo mi je upast dok je on s ekipom! Ne znam, da je barem poslao neku poruku ili nešto skomentirao uz zahtjev, ali ništa... Bezveze mi je sad pitat ga: ej bok, kako si?
Hmmmmm...

Pitaj ga npr. što misli o uletima na fejsu.
Kad ti veli da mu je to OK, reci mu "Pa uleti mi onda!" i stavi neki ženskasti cerek smajli.

EZ


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:01   #8
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Samo zahtjev za prijateljstvo i ništa više?
Eto, ja sam se pogubio skroz na startu.


ja sve više mislim da bi se ovaj pdf trebao podijeliti na dvije ekipe, obzirom na dobnu skupinu.
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:11   #9
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pitaj ga npr. što misli o uletima na fejsu.
Kad ti veli da mu je to OK, reci mu "Pa uleti mi onda!" i stavi neki ženskasti cerek smajli.

EZ


-Stipe
Dobra ti je ova! Al nije u mom stilu, malo je ipak prenapadna!

Lik ima 400+ prijatelja na fejsu! I otkud da ja znam zakaj me dodao.
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:14   #10
Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post
Dobra ti je ova! Al nije u mom stilu, malo je ipak prenapadna!
A eto, onda moraš čekati hoće li se što desiti.

Quote:
Lik ima 400+ prijatelja na fejsu! I otkud da ja znam zakaj me dodao.
Imate li zajedničke frendove na facebook listama?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:18   #11
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
A eto, onda moraš čekati hoće li se što desiti.



Imate li zajedničke frendove na facebook listama?


-Stipe
Imamo desetak.
Ma zapravo sam samo željela pitat kak frajeri reagiraju kad im se cura javi na fejsu?
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:22   #12
Zavisi o kome se radi i što napiše, očito.
Ne bi li te trebalo zanimati, kako ga navesti (zavesti) da reagira onako kako bi ti željela da reagira?

Inače, ako te dodao, reagirat će OK.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:30   #13
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Zavisi o kome se radi i što napiše, očito.
Ne bi li te trebalo zanimati, kako ga navesti (zavesti) da reagira onako kako bi ti željela da reagira?

Inače, ako te dodao, reagirat će OK.


-Stipe
Ma već ću ja znat kak ću ga pokušat navest da reagira onako kako ja to želim. Samo nisam bila sigurna da li je to ispravo preko facebooka. Osobno nisam tip za takva komuniciranja, ali opet mi se bolje čini to nego žicat broj mobitela od nekog pa se javit. Pogotovo zato jer se moj bivši, s kojim sam do nedavno bila u dugogodišnjoj vezi, kreće u istom društvu.
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:37   #14
Ja mislim da vas sudbina spaja tako i tako.
Što god ti napravila.
Koje su šanse da se sretnete u banci? Koliko često fejs ekipa uopće zalazi u banke?

Osim ako radiš na šalteru.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:56   #15
Da, ako te dodao, nebi trebalo biti većih problema. Očito da je želio saznati nešto više o tebi, a ako mu i sama to ispričaš, kud ćeš bolje.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 02:26   #16
Quote:
ivana123456789 kaže: Pogledaj post
kad sam vidio naziv teme, otvorio sam s namjeron da napišem ne jer se stavljaš u malo previše inferioran položaj
znaci onaj tko radi potez je inferioran?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 07:56   #17
Ne znate se ni na bok, a on te dodaje na fejs? Pa onda je red da se javi i s razlogom zašto te dodao. Pitaj ga jel se možda znate.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 09:52   #18
Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post
Ma zapravo sam samo željela pitat kak frajeri reagiraju kad im se cura javi na fejsu?
Marko je, kad mu se Marina javila na fejsu, bacio kompjuter kroz prozor i otišao meditirati u kolibu.

Pero je, kad mu se Ivana javila na fejsu, postao vegetarijanac.

Stjepan je, kad mu se Žaklina javila na fejsu, kupio šator i eno ga i danas živi pod njezinim prozorom.

Hrvoje Mutimir Borna je, kad mu se Gloria benedikta javila na fejsu, postao agnostik.

Treba dalje?

Ne zanima ne ni najmanje kako "frajeri" reagiraju kad im se cura javi na fejsu - zanima te kako on reagira. Postoji samo jedan način da doznaš - hint: to nije otvaranje forumskih topica .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 09:58   #19
Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post

Lik ima 400+ prijatelja na fejsu! I otkud da ja znam zakaj me dodao.
Skuplja prijetelje kao Pokemone, ono mora imati sve


Nemoj odmah na poruku, prvo malo lajkaj, pa nešto sitno komentiraj, pa mu onda napadni PM
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 10:07   #20
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Veće pitanje je, zašto je danas toliko ekipe ovdje sa ženskim nickovima, i u opisu im piše da je spol ženski, a pišu u muškom rodu.


-Stipe
pretpostavljam da sam trendsetter u tom slučaju ako pogledaš kad sam registriran
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.