Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2013., 16:26   #41
Quote:
Peek-a-Boo! kaže: Pogledaj post
E ako me sad nije šlagiralo ti si Lorde predzadnji za kojeg bi povjerovala da je ikad stavio cigaretu u usta!
Ne paziš na satu .

Puno sam puta napisao da sam bivši pušač.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 17:19   #42
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Meni više vuku na plinske komore.

S razlikom da pušači dobrovoljno ulaze u njih.
Je, te pušione s ljudima unutra - definitivno vuku na plinsku komoru*. Osobno, radije ne bih pušila tokom radnog vremena nego išla u tu škatulju.

No, taj primjerak na koji sam mislila u prošlom postu je bio prazan kad sam ga vidjela, pa mi je ostao u sjećanju kao akvarij (bez ukrasa, bilja i sličnih detalja koji ribama čine život ljepši ).
Prostorija - sa sve četiri strane prozirna, pretpostavljam da nije bila od stakla nego od pleksiglasa, sa onim srebrnim tubama po stropu (za odvod dima, tj. ventilaciju), a jedini namještaj unutra su bile stojeće pepeljare i jedna(! ) stolica.
Tužno i nehumano.

A mogli su npr. dozvoliti pušenje na balkonima. Čak i po zimi, sigurno bi one grijalice kakve imaju terase kafića koštale manje od ovakve monstruoznosti. A ni pušači po povratku u ured ne bi smrdili kao kad izađu iz zadimljene komore.



*što se tiče dobrovoljnosti, čitala sam neku priču o konc-logoru gdje su i Židovi (bar u početku) dobrovoljno išli u plinsku komoru, misleći pritom da (napokon) idu na tuširanje.
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 17:21   #43
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Pa Lastan.
Ja sam stavio cigaretu u usta.

Jednom.

Kao klinac.

Nije mi bilo nimalo jasno što je privlačno u tome. I otad se ne mogu ni silom natjerati da udahnem nešto za što znam da nije zrak.

A htio sam isprobati kako to govoriš kad se nadišeš helija.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 17:23   #44
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
*što se tiče dobrovoljnosti, čitala sam neku priču o konc-logoru gdje su i Židovi (bar u početku) dobrovoljno išli u plinsku komoru, misleći pritom da (napokon) idu na tuširanje.
Razmišljao sam i o tome, ali ovdje pušači točno znaju zašto ulaze. I nose svoje generatore otrovnih plinova u džepu.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 22:26   #45
Prije par god sam prestala pušiti. Kao glavni rotor mi je bilo to što sam pušenje obožavala. Svaka cigareta mi je prijala.
Prestala sam tako što sam ih prestala kupovati. Krize sam rješavala nekom fizičkom aktivnošću. Tih dana mi je stan bio sterilan.

Na žalost, povratnik sam od ljetos...
Natashinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 02:16   #46
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
pušila inače 10 godina, kutiju dnevno ili više od tog 9 godina plavi walter... zadnju godinu najslabija smeća koja sam uspjela naći kojekakve lajtove i slimse i tako
Zapalila sam par puta Drinu, Columbo i Filter 160. Kakav je to užas.
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Nakon što tri dana nisam pojela ugljikohidrat zubi su mi zablistali, čim pojedem slatko ujutro se budim s osjećajem hrapavih zuba kao da sam previše popušila sinoć.
Kolonije bakterija koje su se zalijepile na zube. Ne možeš ih otjerati ni dobrim četkanjem zuba jer ostanu nekako, negdje u slini i marljivo rade svoje kroz noć.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 09:07   #47
Prestanak pušenja spašava zdravlje....a vitkost koja se održava pušenjem nije baš perspektivna.
Iliti...(ovo kakti protuteža ideji od debljini kao negativi prestanka pušenja )

pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 10:40   #48
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Smrdiš gdje god pušio, da. Ali smrad nastao pušenjem u malom prostoru u koji se upio dim je poseban smrad.
Ponekad u ured upadne jedan tip koji strašno zaudara na pljuge, ali to je ona koncentracija da te peče u grlu, jel netko naletio na taj slučaj? U ustima mu umjesto zuba tamnosmeđe groblje.
Nakon njega luftanje.

Quote:
Natashinka kaže: Pogledaj post

Na žalost, povratnik sam od ljetos...

Ne kužim zašto? Kakva je to kriza morala biti? Pijanstvo?

Zadnje uređivanje SpaceJesus : 17.04.2013. at 10:51.
SpaceJesus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 21:45   #49
Povremeni pušač...

Iskreno meni se fućka dal pušim 3 mjeseca konstantno ili 3 mjeseca uopće ne pušim... cigareta mi nimalo ne fali. Zapalim tu i tamo u društvu, kad su ispiti i tako... kutiju kad kupim traje skoro tjedan dana...ponekad mi dođe volja do cigarete, ponekad mi smrde

Iako sam rekla da ću i to malo što pušim srozat
__________________
“When angry, count to four; when very angry, swear.”
Elle_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:30   #50
Quote:
Elle_ kaže: Pogledaj post
Povremeni pušač...

Iskreno meni se fućka dal pušim 3 mjeseca konstantno ili 3 mjeseca uopće ne pušim... cigareta mi nimalo ne fali. Zapalim tu i tamo u društvu, kad su ispiti i tako... kutiju kad kupim traje skoro tjedan dana...ponekad mi dođe volja do cigarete, ponekad mi smrde

Iako sam rekla da ću i to malo što pušim srozat
slično i kod mene...

samo što meni zna zafalit nekad, kad ne zapalim po 3-4 dana, onda samo jedva čekam da sjednem na kavu i pošteno si zapalim. a kad sam probala prestat izdržala sam samo mjesec dana a opet kutija mi traje po tjedan i više... čudno
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 19:21   #51
Evo jedan padobranac Ja 5 miseci nisam pušila i sad vamo-tamo stres, nervoza pred pir i opet se propušila- ne onoliko ali čim sam kupila kutiju odnija je đava šalu... Od danas sam opet na odvikavanju... a tako mi je dobro bilo 5 mj.
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 23:07   #52
14 dana - potreba za nikotinom gone, prežderavanje gone, živčanost - very high koža bolje, zubno meso bolje, živci - gore (ali dobro dopuštam da je job u pitanju više nego cigsi) budem vidila još za 15 dana

i da...ono bivši pušač najgori nepušač je istina.... (možda sam malo preuranila tako se nazivat ali zaista se nadam da tom smradu više neću prismrdit nikad)
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 23:12   #53
Ja to jednostavno ne mogu. Ne mogu prestat pušit

Jesam dvaput u životu prestala i to prvi put nisam pušila 5 godina, a drugi put nisam jedno 4, 5 mjeseci. Sad već neko vrijeme kao prestajem, a u biti skužila sam da još više pušim, kao ''ova'' mi je zadnja

Inače sam tip osobe kad nešto odlučim, to i napravim, ali ovo je fakat debela ovisnost, iako ne pušim tako puno, od 5 do 10 dnevno.
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 23:14   #54
Quote:
SpaceJesus kaže: Pogledaj post
Ponekad u ured upadne jedan tip koji strašno zaudara na pljuge, ali to je ona koncentracija da te peče u grlu, jel netko naletio na taj slučaj? U ustima mu umjesto zuba tamnosmeđe groblje.
Nakon njega luftanje.




Ne kužim zašto? Kakva je to kriza morala biti? Pijanstvo?
Obiteljska tragedija. Smrt.
Natashinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 09:15   #55
Quote:
Paw kaže: Pogledaj post
Ja to jednostavno ne mogu. Ne mogu prestat pušit

Jesam dvaput u životu prestala i to prvi put nisam pušila 5 godina, a drugi put nisam jedno 4, 5 mjeseci. Sad već neko vrijeme kao prestajem, a u biti skužila sam da još više pušim, kao ''ova'' mi je zadnja

Inače sam tip osobe kad nešto odlučim, to i napravim, ali ovo je fakat debela ovisnost, iako ne pušim tako puno, od 5 do 10 dnevno.
Pa super je to što si prestala na 5 godina!! Zašto si propušila natrag?

Ja sam astmatičar pušač, ubitačni kronikus, pušim na poslu, imam pepeljarau na stolu i zdrobim kutiju od 7 do 3. Doma kao koju manje jer mi prigovaraju zbog kašlja..
Uvijek i svugdje pušim, tražim pepeljare pogledom kada dođem k nekome, k nepušaćima ne volim ići, zmrzavam se i pregrijavam, ovisno o vremenskim prilikama.. ali nikada me vrijeme ne spriječava u odlasku van da zapalim.

Prestajala sam nekoliko puta, nikad nisam imala namjeru definitivno prestati i postati bivši pušać, nego na par mjeseci se pročistiti.. i tako bi bilo.

Poput Marka Twaina.. i meni je lako prestati pušiti, prestala sam već stotinu puta.

Danas ponovo. Ali ovaj put imam želju postati bivši pušač. Onak.. zapraf.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 09:25   #56
Meni bi po preporuci doktora a i mojoj procjeni kao danas trebao biti zadnji pušački dan,nakon 40g pušenja,e sad pitanje,kupila sam Nikorete i pitam kako i ima li to uopće smisla,ako je netko prestao uz pomoć njih molim savjet,inače imam početak KOPb znate kaj je to i moram svako jutro udahnuti neki novi lijek jasno bez pušenja,pa ja odredila kao od sutra to počinjem,nije me strah kila jer sam mršava no kaj bum s rukama,nemrem stalno raditi,o bože,koja je to pokora..pomoć...
marta513 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 09:31   #57
Ja sam cigaretu zamijenila električnom. Ima 14 mj.
Ne kašljem, imam više zraka, zapravo se osjećam kao nepušač i znam kako je to jer sam se u par navrata ostavljala (trudnoće, dojenje) i kako sam labilna bila svaki stres bi me potakao da zapalim. Sad više ne mogu zamisliti da popušim običnu cigaretu
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 10:23   #58
I ja se spremam prestati pušiti.
Veća sam jednom prestala, i bila nepušač 5 godina, i zbilja sam lako prestala. Nekako se poklopilo to što nisam smjela u uredu pušiti, a posao je bio takav da se tokom dana ne bi stigla ni sjetiti izići van popušit koju, a doma, moj sin bi uvijek plakao kad bi me vidio s cigaretom, pa bi mi prva cigareta bila tek ona navečer oko 10 sati kad bi njega strpala u krevet. Tada mi je palo na pamet, pa kog vraga da i tada palim, kad praktički ne pušim. I prestala.

Propušila opet zbog groznog stresa.
Sad me taj stres prošao, i bacit ću pljuge jedan dan, vrlo skoro.
xleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 10:53   #59
U životu nisam zapalio cigaretu

Probao jednom kao klinac povuči dim i to je bilo to, iskašljao pluća i dušu, osim toga dim cigarete mi jako smrdi pa nit ne idem po birtijama, možda ak ima otvorenu terasu. Nikad mi nije bilo jasno kak se ljudi mogu prisiliti da propuše, jer sigurno prvi put nikome nije bilo ugodno.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 11:08   #60
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno kak se ljudi mogu prisiliti da propuše, jer sigurno prvi put nikome nije bilo ugodno.
Ko dovoljno jako želi bit kul, taj sve istrpi.
xleona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.