Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 12:44   #2161
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
normabel i xanax zajedno ?! Pa jel to nije malo too much ??
Ja pijem samo normabel i on mi je punoooo bolji od xanaxa.
Prije sam pio isto stabilizator depakine chrono od kojeg sam se udebljao nekih 10kg i imao sam grceve,tremor.. ma sranje od tablete ! zato ju vise ni ne pijem!
ne oboje, ili/ ili

Zadnje uređivanje Štrikalica : 18.03.2011. at 16:37.
ray of light is offline  
Old 14.03.2011., 15:26   #2162
Evo i mene opet s novom terapijom. Naime psihijatar mi je ukinuo Prozac i uveo Wellbutrin. Tako da je moja terapija sljedeca:
Seroxat 60mg
Wellbutrin 300mg
Zyprexa 10mg
Sanval 20mg
Xanax 0.75 mg

Zanima me da li netko ima iskustva s Wellbutrinom? Ja sam sebe uvjerio da ce mi kombinacija Seroxata, Zyprexe i Wellbutrina pomoci. A moc autosugestije je velika i vec se osjecam bolje iako je malo prerano za Wellbutrin da pokaze svoj ucinak. Ali eto, pisite ako imate iskustva s Wellbutrinom.
__________________
...taming the beast within...
blacx is offline  
Old 14.03.2011., 19:07   #2163
Quote:
blacx kaže: Pogledaj post
Evo i mene opet s novom terapijom. Naime psihijatar mi je ukinuo Prozac i uveo Wellbutrin. Tako da je moja terapija sljedeca:
Seroxat 60mg
Wellbutrin 300mg
Zyprexa 10mg
Sanval 20mg
Xanax 0.75 mg

Zanima me da li netko ima iskustva s Wellbutrinom? Ja sam sebe uvjerio da ce mi kombinacija Seroxata, Zyprexe i Wellbutrina pomoci. A moc autosugestije je velika i vec se osjecam bolje iako je malo prerano za Wellbutrin da pokaze svoj ucinak. Ali eto, pisite ako imate iskustva s Wellbutrinom.
http://lb.orbis.hr/showthread.php?t=168540&page=63
ray of light is offline  
Old 18.03.2011., 13:14   #2164
alkaloid Skopje

ja pijem samo Normabel 10 , i valda jedini ovdje jos alkaloid Metadon.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 29.03.2011., 20:32   #2165
Da se ja vratim na psihofarmake za depresiju...naime danas sam bio kod psihijatrice radi depresije i ona mi je rekla da je cipralex koji vec dugooo pijem preslab za moj oblik depresije te mi je uz taj lijek dala jos Ladiomil od 25mg jednu navecer .


Dugo sam ovdje na forumu,i na ovom topicu no nisam baš našao ljude koji su pili taj Ladiomil . Jel ima tko iskustva s time ? jel ga tko pio ?
Ne netu sam našao nešto kao da je to stari lijek...

anyone ? rejo ?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 29.03.2011., 22:56   #2166
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Da se ja vratim na psihofarmake za depresiju...naime danas sam bio kod psihijatrice radi depresije i ona mi je rekla da je cipralex koji vec dugooo pijem preslab za moj oblik depresije te mi je uz taj lijek dala jos Ladiomil od 25mg jednu navecer .

Dugo sam ovdje na forumu,i na ovom topicu no nisam baš našao ljude koji su pili taj Ladiomil . Jel ima tko iskustva s time ? jel ga tko pio ?
Ne netu sam našao nešto kao da je to stari lijek...
Da, Ladiomil je stariji lijek, ja sam ga pila prije jedno 12 godina, ali mi je lijepo pomogao u samo nekoliko mjeseci, uz minimalne nuspojave (suha usta, povremena opstipacija).
Martian7 is offline  
Old 29.03.2011., 23:09   #2167
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Da se ja vratim na psihofarmake za depresiju...naime danas sam bio kod psihijatrice radi depresije i ona mi je rekla da je cipralex koji vec dugooo pijem preslab za moj oblik depresije te mi je uz taj lijek dala jos Ladiomil od 25mg jednu navecer .


Dugo sam ovdje na forumu,i na ovom topicu no nisam baš našao ljude koji su pili taj Ladiomil . Jel ima tko iskustva s time ? jel ga tko pio ?
Ne netu sam našao nešto kao da je to stari lijek...

anyone ? rejo ?
imaš na depresiji odgovor, kilograme

i ovdje isto : http://www.depresija.org/forum/index...howtopic=10658
ray of light is offline  
Old 30.03.2011., 11:43   #2168
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Da, Ladiomil je stariji lijek, ja sam ga pila prije jedno 12 godina, ali mi je lijepo pomogao u samo nekoliko mjeseci, uz minimalne nuspojave (suha usta, povremena opstipacija).
prije 12 god. ??! pa sta mi nije dala neki ad novije generacije ??
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 30.03.2011., 11:45   #2169
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
imaš na depresiji odgovor, kilograme

i ovdje isto : http://www.depresija.org/forum/index...howtopic=10658
rejo,da znam da ima na depresiji odgovora ali nisam htio napustit ovo drustvo,pa da se sad prebacim tamo
a i kako bih bez tebe...
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 31.03.2011., 13:44   #2170
Dobar dan , ovaj meni je dijagnosticirana socijalna fobija i depresija ,vec san prominia dosta ljekova , pija san ziprexu , lamictal , luxetu, fevarin, sad trenutno pijen cipralex i helex ali od tih svih ljekova nikako da osjetin da mi pomazu...stvarno nezz sto cu vise... a da ne govorin kako je sjebano zivit ovako...ima li ko savjet neki ??
ckapr is offline  
Old 31.03.2011., 15:04   #2171
Quote:
ckapr kaže: Pogledaj post
Dobar dan , ovaj meni je dijagnosticirana socijalna fobija i depresija ,vec san prominia dosta ljekova , pija san ziprexu , lamictal , luxetu, fevarin, sad trenutno pijen cipralex i helex ali od tih svih ljekova nikako da osjetin da mi pomazu...stvarno nezz sto cu vise... a da ne govorin kako je sjebano zivit ovako...ima li ko savjet neki ??
a gdje su ti psihoterapije???
ray of light is offline  
Old 01.04.2011., 11:49   #2172
halooo,mene zanima gdje postoje te psihoterapije????moj psohi mi je rekel da kod nas toga u bolnici nema neg mi daju samo ad bez toga a to ak hocu moram privatno i to jedan odlazak oko 200, 3oo kn...
bettyyy is offline  
Old 02.04.2011., 12:32   #2173
betty da,,,,300kunica svakiput platim i ja...skup sport
LažešMelita is offline  
Old 02.04.2011., 12:35   #2174
Quote:
LažešMelita kaže: Pogledaj post
betty da,,,,300kunica svakiput platim i ja...skup sport
i skupo zdravlje, nažalost.
ray of light is offline  
Old 02.04.2011., 13:35   #2175
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
i skupo zdravlje, nažalost.

Itekako,ali se isplati-ako su zagrijani i klijent i psihoterapeut i uloženo puno volje i truda-krvav posao.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Old 02.04.2011., 14:43   #2176
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Itekako,ali se isplati-ako su zagrijani i klijent i psihoterapeut i uloženo puno volje i truda-krvav posao.
o, da, tu se potpuno slažemo
ray of light is offline  
Old 02.04.2011., 16:28   #2177
kako god ,ali mislim da su mi to najbolje uložene pare dosad.
LažešMelita is offline  
Old 03.04.2011., 19:23   #2178
Ja sam F23 i Risset mi je spasio život, ovi što kenjaju protiv lijekova su obični debili. Pijem i moditen za glasove. Naravno ne kljukam se istima, nego onako, laganini. Duram.
Uhogrlonos is offline  
Old 03.04.2011., 19:35   #2179
Quote:
Uhogrlonos kaže: Pogledaj post
Ja sam F23 i Risset mi je spasio život, ovi što kenjaju protiv lijekova su obični debili. Pijem i moditen za glasove. Naravno ne kljukam se istima, nego onako, laganini. Duram.
kad je tuđa guzica u pitanju, najlakše je pametovati, kad je obrnuto, onda je jao, pomozite!
ray of light is offline  
Old 04.04.2011., 17:26   #2180
imam jedno pitanje. pijem xanax 0.25 tri puta dnevno oko godinu dana, ali sam tek sad skužio da mi je ponestalo lijekova, pa me zanima mogu li uzeti ekvivalentnu dozu apaurina do sutra jer mi tad dr. radi. hvala na odgovoru...
radikaldub is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.