Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2011., 14:00   #941
Thumbs down

Meni jos nista nema na racunu. Splitska banka.
marijasplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 14:16   #942
@sigurna dobi sam rješenja am kaj je stajalo kod njih a meni nije javljeno tak da bum dobl za 2 i3mjesec,taman bu leglo da platim šumariji.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 14:40   #943
ima kakvih vijesti za zagreb?će to bit danas možda?..
frenki123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 16:13   #944
cakovec - nula bodova i danas.
XdsadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 19:24   #945
Quote:
XdsadX kaže: Pogledaj post
cakovec - nula bodova i danas.
Da....ništa....
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 23:15   #946
Dobila sam rješenje.I ovo mi piše,mislim dobiti ću naknadu.Ali još ni kuna nije sjela......Evo točno što piše....

1. Utvrđuje se da nezaposlena osoba xxxx rođena xxx ima pravo na novčanu naknadu u trajanju od 90 dana počevši od 01.02.2011,ukoliko prije isteka roka ne nastupi neki od zakonom utvrđenih razloga za obustavu isplate ili prestanka prava na novčanu naknadu.
2. Novčana naknada za prvih 90 dana korištenja iznosi xxx,kuna mjesečno.
3. Žalba ne odgađa izvršenje riješenja.
Nezaposlena osoba xxxx podnijela je dana 17.02.2011.zahtjev za novčanu naknadu.....
I sada oni dalje pišu sve one gluposti.......

Ali ja nisam dobila ni u 3 mjsecu ništa,jeli bi ja sada trebala dobiti za drugi i treći zajedno.i kako se računa taj drugi,dali od 01.02. kako gore piše ili od dana prijave 17.02. ja to ne kužim???

Može pojašnjenje.......
jelena0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 08:04   #947
jel ikom sjelo?
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 08:08   #948
Quote:
jelena0702 kaže: Pogledaj post
Dobila sam rješenje.I ovo mi piše,mislim dobiti ću naknadu.Ali još ni kuna nije sjela......Evo točno što piše....

1. Utvrđuje se da nezaposlena osoba xxxx rođena xxx ima pravo na novčanu naknadu u trajanju od 90 dana počevši od 01.02.2011,ukoliko prije isteka roka ne nastupi neki od zakonom utvrđenih razloga za obustavu isplate ili prestanka prava na novčanu naknadu.
2. Novčana naknada za prvih 90 dana korištenja iznosi xxx,kuna mjesečno.
3. Žalba ne odgađa izvršenje riješenja.
Nezaposlena osoba xxxx podnijela je dana 17.02.2011.zahtjev za novčanu naknadu.....
I sada oni dalje pišu sve one gluposti.......

Ali ja nisam dobila ni u 3 mjsecu ništa,jeli bi ja sada trebala dobiti za drugi i treći zajedno.i kako se računa taj drugi,dali od 01.02. kako gore piše ili od dana prijave 17.02. ja to ne kužim???

Može pojašnjenje.......
ako u rješenju piše ovo boldano, onda od toga dana. zaostatke ćeš dobit ovaj mjesec.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 08:10   #949
Quote:
daniels001 kaže: Pogledaj post
jel ikom sjelo?
da, cijelu noć nisu spavali razmišljajući kako će nema u 08:00 pustit novce
naravno da nije.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 08:17   #950
pitam jel mi se neda vozit 20km da provjerim,nemamo svi hebeni bankomat pod nosom.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 08:35   #951
Unhappy

Quote:
daniels001 kaže: Pogledaj post
pitam jel mi se neda vozit 20km da provjerim,nemamo svi hebeni bankomat pod nosom.
tako je daniels
a ima i onih kojima su računi blokirani pa moraju direkt u banku
Roby Ruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 08:37   #952
pa u 8:00 ujutro ti se ni ne isplati vozit 20 km. prije 11:00 ,ako ne i kasnije ne vjerujem da će sjesti ako danas ide.
nemam ni ja bankomat pod nosom, štoviše najbliži mi je 5 km od kuće, ali zato postoji net banking
javim ako sjedne, čim sjedne.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 09:43   #953
jos nista nije bilo
zeljkaklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 09:52   #954
Quote:
Roby Ruby kaže: Pogledaj post
tako je daniels
a ima i onih kojima su računi blokirani pa moraju direkt u banku
ček kak to misliš?ak ti blokiraju račun kaj nejdeš fina itd?
nije mi blokiran ali da znam.

imal sam net banking ali neki dan klinac vidi tata kaj sam našo i naravno blokiral ga(token) a nejde mi se u banku.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 09:57   #955
Quote:
daniels001 kaže: Pogledaj post
ček kak to misliš?ak ti blokiraju račun kaj nejdeš fina itd?
nije mi blokiran ali da znam.

imal sam net banking ali neki dan klinac vidi tata kaj sam našo i naravno blokiral ga(token) a nejde mi se u banku.
pa ideš na finu i tamo šalju nalog tvojoj banci da ti otvore novi račun za naknadu a to možeš podići samo na šalteru u banci
Roby Ruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 09:59   #956
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
pa u 8:00 ujutro ti se ni ne isplati vozit 20 km. prije 11:00 ,ako ne i kasnije ne vjerujem da će sjesti ako danas ide.
nemam ni ja bankomat pod nosom, štoviše najbliži mi je 5 km od kuće, ali zato postoji net banking
javim ako sjedne, čim sjedne.

sorry ak je zvučalo otresito.
koja banka jel nemaju sve isto knjiženje?
zval sam zavod danas ili sutra bi trebalo bit na računu,jel jučer je izdan nalog.
pa ko sazna nek viče.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
daniels001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 10:11   #957
erste banka.
još ništa, upravo provjerila
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 10:13   #958
PBZ još ništa, čekam od 8 ujutro
:glupača:

nadam se da bude uskoro :molimtebože:
Mario&Petra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 10:30   #959
Quote:
jelena0702 kaže: Pogledaj post
Dobila sam rješenje.I ovo mi piše,mislim dobiti ću naknadu.Ali još ni kuna nije sjela......Evo točno što piše....

1. Utvrđuje se da nezaposlena osoba xxxx rođena xxx ima pravo na novčanu naknadu u trajanju od 90 dana počevši od 01.02.2011,ukoliko prije isteka roka ne nastupi neki od zakonom utvrđenih razloga za obustavu isplate ili prestanka prava na novčanu naknadu.
2. Novčana naknada za prvih 90 dana korištenja iznosi xxx,kuna mjesečno.
3. Žalba ne odgađa izvršenje riješenja.
Nezaposlena osoba xxxx podnijela je dana 17.02.2011.zahtjev za novčanu naknadu.....
I sada oni dalje pišu sve one gluposti.......

Ali ja nisam dobila ni u 3 mjsecu ništa,jeli bi ja sada trebala dobiti za drugi i treći zajedno.i kako se računa taj drugi,dali od 01.02. kako gore piše ili od dana prijave 17.02. ja to ne kužim???

Može pojašnjenje.......
sličan slučaj:
ja sam negdje polovicom rujna 2010. išla na zavod i rekla mi je savjetnica ako mi u listopadu ne legne uplata onda će u 11. mj. leći mi dvije zajedno...ali ipak mi je bila došla uplata u listopadu 2010..tako da ne sekiraj se ...doć će..jako se redovni s uplatama.ako ne ovaj mjesec onda će sigurno početak svibnja -doći dvije zajedno
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 10:32   #960
token se može odblokirat preko moba...nazovete službu za korisnike i oni to rijese

p.s.poštanska banka...jos nista
zeljkaklc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.