Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2015., 22:37   #4881
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Ta Max Factor rumenila savršeno izgledaju, ali moram ih preskočiti zbog tog sjaja i mojih pora. KOja su dobra mat rumenila, osim ovih Catrice, da nisu komedogena i da se lako blendaju.
jesi gledala inglot? imaju bas lijepe nijanse, pigmentirane, nisam imala problema s blendanjem jedino sto su samo u areni

Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ovo me jako zanima znaci shimmery su vidljivo?

ja bih rekla da su obje mauve nijanse dosta suptilne, ali recimo lovely pink ima dosta vidljiv shimmer
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 23:20   #4882
Ja sam nosila do sad i Nude Mauve i Seductive Pink, a prijateljica Gorgeous Berry, i niti jedan nema vidljivi shimmer. Na njoj je cak izgledalo skroz mat. I moram ih pohvalit da su trajni, na njoj je Berry trajao cijeli dan.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 09:48   #4883
.. da se i ja priključim pomami za Max factorovim rumenilima :zubo .. imam u planu kupiti Alluring rose, samo čekam popust na dekorativu u Bipi ..stvarno su predivna rumenila
__________________
What we think, we create. What we feel, we attract. What we imagine, we become.
http://beautybysunshine8.blogspot.hr/
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 10:00   #4884
Quote:
imagine only kaže: Pogledaj post
.. da se i ja priključim pomami za Max factorovim rumenilima :zubo .. imam u planu kupiti Alluring rose, samo čekam popust na dekorativu u Bipi ..stvarno su predivna rumenila
pa kako sam to zaboravila, popusti da! :klap: :klap:
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 14:37   #4885
Ja sam danas malo trackala ova Max factor rumenila po sebi i nekako između lavish i nude mauve mi je ljepši nekako lavish...Nude mi baca na smeđkasto pa mi nekako ne ide a lavish je više prljavo roza... Samo još popustiiiiii...Mislim da trenutno nema popusta nigdje
mare 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 15:08   #4886
otkrih danas afterglow blush urban decay rumenila na netu, di ja bila ajme 3 nijanse su mi prekrasne, imali kakav dupe mozda za ove tri nijanse: Bittersweet , Rapture i Bang? Čini mi se možda sleek jel da? imate još kakvu ideju? možda bi se s jednim UB počastila
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 07:49   #4887
Ja sam morala uzet jedan Max factorić i izbor je pao na Lavish mauve...Meni je odličan nema glittera samo lagaaaani sjaj ma super...Sada bi ih još
mare 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 11:17   #4888
U bipi su max factor rumenila 69kn.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:25   #4889
trebala bih preporuku za rumenilo,sjajno ali da vuče na rozo

nešto kao coralista,ali da je vise rozo

možda ova nova max factor rumenila
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:14   #4890
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Uzela sam u Rossmanu u njemackoj, doslo me 7 eura po komadu. Na ovim linkovima dolje pise da su cure uzele za 12 eura, pa neznam u cemu je fora. Koliko su kod nas?



Evo ovdje, ovdje i ovdje.
Jesu li ova rumenila kremasta, nešto me buni njihov naziv?
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:26   #4891
Nisu kremasta, ali kada prelazis preko povrsine prstom, daju onaj jako mekani, mazivi osjecaj. I meni nije bilo jasno stoposto zasto se zovu creme puff.

@ollie25, pogledaj si seductive pink od maxfactora, jako je lijepo sjajno rozo. Neznam dal ti je dovoljno koraljno, doduse. Definitivno ga swatchaj u trgovini.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 15:28   #4892
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Nisu kremasta, ali kada prelazis preko povrsine prstom, daju onaj jako mekani, mazivi osjecaj. I meni nije bilo jasno stoposto zasto se zovu creme puff.

@ollie25, pogledaj si seductive pink od maxfactora, jako je lijepo sjajno rozo. Neznam dal ti je dovoljno koraljno, doduse. Definitivno ga swatchaj u trgovini.
Aha...tnx...i meni bilo čudno da su ove mješavine boje kremaste teksture...
Znači ima li ih već po DM-ovima?
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 16:39   #4893
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Aha...tnx...i meni bilo čudno da su ove mješavine boje kremaste teksture...
Znači ima li ih već po DM-ovima?
ima, sad su ti u bipi 70 kn na akciji
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 17:21   #4894
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Nisu kremasta, ali kada prelazis preko povrsine prstom, daju onaj jako mekani, mazivi osjecaj. I meni nije bilo jasno stoposto zasto se zovu creme puff.

@ollie25, pogledaj si seductive pink od maxfactora, jako je lijepo sjajno rozo. Neznam dal ti je dovoljno koraljno, doduse. Definitivno ga swatchaj u trgovini.
hvala,baš ću probati

sad sam gledala slike na netu I to bi moglo biti to
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 17:32   #4895
znala sam da ne smijem citati topic
zasad mi trebaju lovely pink, seductive pink i gorgeus berries
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 21:06   #4896
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
znala sam da ne smijem citati topic
zasad mi trebaju lovely pink, seductive pink i gorgeus berries
meni bas ostala 3
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 08:08   #4897
Ja sam jučer u Bipi uzela nude mauve a imam i lavish mauve i meni su odlična. Još sam se dvoumila oko seductiv pink ali nekako imam dosta pink rumenila od mac-a pa mi glupo gomilat a ovaj kao nude mauve nemam baš nijednu nijansu. Lovely pink mi je nekako prešimerast. A ove druge dvije su mi pretamne nijanse.
mare 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 08:20   #4898
Quote:
mare 3 kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer u Bipi uzela nude mauve a imam i lavish mauve i meni su odlična. Još sam se dvoumila oko seductiv pink ali nekako imam dosta pink rumenila od mac-a pa mi glupo gomilat a ovaj kao nude mauve nemam baš nijednu nijansu. Lovely pink mi je nekako prešimerast. A ove druge dvije su mi pretamne nijanse.
koje pink rumenilo od mac-a bi preporučila?

pogledat ću ovo max factorovo koje mi je Rhaenyss preporučila,ali sam u međuvremenu dobila poklon bon od mac-a pa da i tamo vidim
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 17:33   #4899
Budući da sam ja preko zime jako svjetla imam well dressed i on mi je odličan za zimu a imam i giggly za ljeto. On je malo jači ali još uvijek suptilan ali on je limitiran tako da mislim da ga i nema više. A za ljeto obožavam springsheen ono on mi je super uz Nars Orgazm.Dobro to više nisu pink nijanse. Još bi nekako i Dainty uzela. On me malo kopka..hmm.Srećom nije mi Mac dućan baš blizu pa ništa od toga.A nitko ga ne prodaje...šmrc
mare 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 17:43   #4900
preporuke za dainty, prekrasan je.
malo jaci od njega je gentle.
bas rozi je dollymix, predivna boja.
i moram reci da vise traju mac-ova rumenila, nego nars, iako je orgazm vrh, skoro mu je slican petal power, ali ovaj sam i zaboravila kad sam ga otvorila, a skoro svaki dan mi je u upotrebi.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.