Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2006., 01:18   #1
kanta za smeće u veceu

možda je moj dojam baziran na nekom lošem uzorku, al već duže vrijeme se ugodno iznenadim kad ljudi u veceu imaju kanticu za smeće. ako mi treba, naravno, inače me bolikurac.
e sad, kad je riječ o muškom kućanstvu, il nekom u kojem nema žene koja ima stvari, meni je to jasno. jebiga, kartonsku rolu il bočicu od šampona il ne znam šta možeš odnijet do kante za smeće u kuhinji, nije bed.
al zašto, oh zašto žene koje imaju stvari ne stave fakin koš u kupatilo?
pogotovo ako su u obitelji DVIJE takve.
šta, za vrijeme ručka osjete da će im sad procurit tampon, odu ga promijenit, i onda s njim u ruci veselo došljapkaju u kuhinju?
stvar je tim zabavnija ako je riječ o ulošku, zamotanom u plavu, ili ružičastu, ili koje su im već boje one folijice.
još je bolje ako je riječ o ulošcima koji nisu pakirani svaki posebno.
cijela situacija postaje JOŠ bolja ako je u tom trenutku na ručku netko s kime dotična nije tolko prisna da si pokazuju tehnike zamotavanja krvopija.
ako u kuhinji tata/muž i susjed piju kavu.

strašno je simpatično bit kod takvih ljudi doma. takvih koji nemaju kanticu.
a zatreba ti. a niste si baš najbolje frendice.
i onda izbauljaš iz kupatila sa zamotuljkom.. a di ti stoji kanta za smeće?
´´daj meni, ja ću´´.
(ne kuži jadan naravno o čemu se radi)

i di te žene mijenjaju dnevne uloške na primjer? u kuhinji?
šta nije jednostavnije stavit kanticu u kupatilo nego hodat preko pola stana da bi bacio upotrijebljeni u smeće?

uglavnom, što vi mislite o tematici.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 01:39   #2
Meni nekad bude drago što nisam žensko.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 02:00   #3
odličan topic...
je, i ja se jako ugodno iznenadim kad naiđem na wc u kojemu se nalazi košić, jer je stvarno malo bezveze u tuđoj kući hodat sa zamotuljkom u ruci, "a oprostite, gdje vam je smeće?" ...
osobno, nisam toliko često nailazila na wc košić rezidencije, al two thumbs up za takve rezidencije..
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 02:30   #4
za temu
Ja to također ne kužim. S tim da se to meni zadnji put desilo kad sam bila u jednoj posjeti u kojoj mi je bilo apsolutno preneugodno doći u kuhinju s uloškom zamotanim u onaj omot pa sam ga zamotala još u wc-papir, stavila u torbu i bacila u kantu za smeće na putu doma
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 02:33   #5
A evo, kad se već brukam, jednom sam ga i u čarapu tutnula jer nisam ponijela torbu, a u džepu od hlača bi se kužio
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 17:28   #6
Quote:
Potala kaže:
A evo, kad se već brukam, jednom sam ga i u čarapu tutnula jer nisam ponijela torbu, a u džepu od hlača bi se kužio


ot: kod drugih nisan naišla na kantice nit nailazin
kad iman menzis, a iden kod nekog, nosin i mali najlon
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 02:37   #7
Baciš u školjku.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 02:40   #8
Quote:
walter kaže:
Baciš u školjku.
i nakon tjedan dana štucanja, probudiš se s konjskom glavom u krevetu..
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 13:21   #9
Quote:
alexxx kaže:
i nakon tjedan dana štucanja, probudiš se s konjskom glavom u krevetu..

Dobro uočeni problem. Mene još nerviraju kupaonice i WC-i s tankim vratima i/ili zidovima.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 02:42   #10
ah... mogu bacit' u skoljku ako je sigurno da skoljka ima turbomlaz, al' ne bih se voljela obrukati u gostima zato sto sam ljudima zastopala skoljku sa higijenskim uloskom. btw, kad vise dana provedem kod nekoga tko nema kosic u kupatilu, a ja menstruiram, onda ga umotam sedamnaest puta u toalet-papir da bude neprepoznatljivo i ukrijumcarim ga u kuhinju ili wheresoever. al' stvarno popizdim kad nema kosa... moja baba nema kos. ona ni ne zna sta je menga.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 02:44   #11
uložak u školjku? jel postoji i najmanja šansa da to ne začepi niš?

Quote:
onda ga umotam sedamnaest puta u toalet-papir
a oni se pitaju, dobro, jel ona JEDE taj toaletni papir, nikad ga nismo brže potrošili.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 02:50   #12
Potala, to je ta skola da Ne znam, meni je kos za smece prek puta vrata kupaone pa nisam nikad primjetila potrebu za kosicem u wcu.. A ne bih nikad rekla gostu 'daj ja cu' heheheh
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 04:50   #13
Quote:
alexxx kaže:
možda je moj dojam baziran na nekom lošem uzorku, al već duže vrijeme se ugodno iznenadim kad ljudi u veceu imaju kanticu za smeće. .
vidiš, jebote nisam nikad razmišljala o tome..

eh ali.. pa ja imam koš u wc, i apsolutno sam ovisna o bacanju smetja i svačeg u nj...i daklem evo ti za ovu temu


__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 06:02   #14
nikad nisam razmisljala o tome - menga ko menga-prirodno. Svi je imamo i ti tate ili susjedi koji piju kavu imaju zene koje imaju mengu a i te nebliske zene. Ja imam kanticu u zahodu ali za vatice od skidanja sminke i te spike. Ne bi da mi se safta ulozak tam - bilo moj ili tudi -hitim ga odmah u smece di mu je mjesto. Ljudi koji mi prolaze kroz kucu nisu stranci a pogotovo ne babe. Ako bi se zaista neugodno osjecala pitati vlasnika di je smece nakon izlaska iz WC-a jos neugodnije bih se osjecala bacivsi ulozak u "njegovu iliti njihovu" kanticu - mozda je ljudi ne prazne svaki dan (nije to javni WC ) a ne bih se zaista osjecala ugodno da ga "otkriju" nakon par dana a znali bi da je moj Stoga ja direkt trazim kantu za smece ili ako bi mi bilo jako neigodno (ne vidim razlog za sada) bi debelo spakirala i zela sa sobom - ne volim kantica rules
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 15:07   #15
Quote:
Bani kaže:
nikad nisam razmisljala o tome - menga ko menga-prirodno. Svi je imamo i ti tate ili susjedi koji piju kavu imaju zene koje imaju mengu a i te nebliske zene.
pa, svi idu i pišat i to je isto prirodno, pa nećeš uletit dok netko od njih pere ruke i popišat se.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 08:13   #16
Quote:
alexxx kaže:
uglavnom, što vi mislite o tematici.
Ocajnicki se pokusavam sjetiti kod koga doma sam u smece bacala ulozak, ali cini se da nikad ni kod koga.
Ili nisam mengu imala kad sam bila u posjeti ili za vrijeme posjete nije trebalo pelene mijenjati...
Kod mene doma ima kantica u kupaoni, ali uloske bacam u "pravu" u kuhinji jer se ona redovno prazni. Ona u kupaoni sluzi za vatice, maramice, prazne tubice i bocice i sve slicno sto ne smrdi i moze stajati tjedan-dva ili koliko vec dok se kantica ne napuni. Kad mi je frendica bila dulje u gostima, nju sam zamolila da isto odnese u kuhinjsku. Od zenski koje su kratko bile u posjeti isto valjda ni jedna nije bas mengu imala, ali imala bi gdje baciti.
No da se nadjem u situaciji da moram pitati gdje je kanta, pitala bih. I jos bih rekla da imaju kanticu u zahodu, sad ne bi morali svi znati da ja imam mengu.
U torbicu ili carapu ulozak sigurno ne bih skrivala.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 08:44   #17
Quote:
alexxx kaže:
šta nije jednostavnije stavit kanticu u kupatilo nego hodat preko pola stana da bi bacio upotrijebljeni u smeće?

uglavnom, što vi mislite o tematici.
Pretpostavljam da ljudi nemaju kantice u kupaoni iz nekoliko razloga:

1. kupaone su obicno strasno male, pa jos jedan objekt za spoticanje o njega, nije dobrodosao

2. svi se skanjuju krvi i smrada koji bi se eventualno mogao siriti. Dokazano neistinito. Zamotas dobro i moze stajati dva dana, bez ikakvog smrada

3. tek smo izdresirali lokalne puzavcare da ne zaviruju u "glavno" smece u stanu, sad bismo ih jos morali nauciti da ne zaviruju u: kantu za smece u kupaoni, kantu za smece u malom wc-u, ladice u dnevnoj sobi, video u ormaru...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 08:45   #18
Quote:
Ri§ kaže:
ja ne kužim koji će ti kuratz koš za smeće u kupaoni?
DA ga tovariš krvavim ulošcima?
PA pobogu, i onda očekujete da to smeće čisti muškarac!
Svašta....
Pa ako mu je problem isprazniti kantu, nek pita zensku odmah na vratima ima li mengu i ako ima - nek dodje u goste kad joj prodje.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 08:50   #19
Quote:
Gospon Pes kaže:
Pa ako mu je problem isprazniti kantu, nek pita zensku odmah na vratima ima li mengu i ako ima - nek dodje u goste kad joj prodje.
Jasta. Vec su davni narodi ustanovili da je zena dok krvari - prljava. A on je tek kucu pomeo.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 09:00   #20
Ja Risu ipak ne bih priustila da mora prazniti kantu s mojim uloskom.
Dosla bih bez njega.

Nek kapa...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.