Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2012., 15:39   #1
Bol u vagini

Pozdrav svima,

molim Vas, znate li kakav prirodni lijek za bol u vagini? Čula sam da su preporučljivi Bekutan dječja krema, a neki kažu da je dobra rakija(naravno, staviti jako malu količninu). Zanima me Vaše mišljenje o tome. Unaprijed hvala
bottylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 18:04   #2
Kakva bol? Gdje točno?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:42   #3
tnx na odg=) dolje, baš na otvoru vagine.
bottylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:46   #4
boli me naješće nakon mokrenja i nakon pranja vagine.još sam djevica, btw
bottylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:58   #5
ako te više onak kao pecka..onda su to gljivice...njih možeš dobiti iako si djevica..
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:12   #6
Mozda upala mjehura!?
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 21:36   #7
tnx na odg:-) da, pila sam efox za upalu mokraćnog mjehura, također čajeve od peršina i uve.. danas sam vadila krv i mokraću da vidim rezultate.. iskreno nisam sigurna je li mi problem ginekološki(vaginalni) il je riječ o mokraćnom mjehuru.. zbunjuje me to što me ne boli mokraćni mjehur(mjesto iznad vagine), nego baš otvor dolje..
bottylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 22:40   #8
I mene boli rodnica, koju kremu smijem koristiti prije nego što se savjetujem s lječnikom sutra?
Naime, čim se popišam ili krenem na veliku nuždu, mokraća nadražuje rodnicu i boli. Ne boli me mokraćovod. Prije par dana sam imala dosta dugo proljev od antibiotika, pa mi je vjerojatno od toga ostalno nadražena rodnica.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 11:46   #9
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
I mene boli rodnica, koju kremu smijem koristiti prije nego što se savjetujem s lječnikom sutra?
Naime, čim se popišam ili krenem na veliku nuždu, mokraća nadražuje rodnicu i boli. Ne boli me mokraćovod. Prije par dana sam imala dosta dugo proljev od antibiotika, pa mi je vjerojatno od toga ostalno nadražena rodnica.
Lactogyn krema za rodnicu je meni puno pomogla. Imam odnosno imala sam problema sa suhoćom rodnice i čestim upalama rodnice i mjehura. Ta krema je probiotik za rodnicu, a još je i dobra hyalofemm krema ona kao samo vlaži sluznice. Oboje je dostupno bez recepta.

Poslano sa mog TA-1032 koristeći Tapatalk
__________________
Potrebno je biti mudar da bi se razumijela mudrost; glazba ne znači ništa ako je publika glupa.
vanilymili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 22:42   #10
Hvala na pomoći
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 11:24   #11
Pomoć

Žene ,dajte malo pomozite sad sam zvala ginekologa imam neke bolove u donje dijelu trbuha i pojačan sekret i nadustost ,šalje me u klinički labartatorij i pregled kod njega .Šta bi to moglo biti ,on inače je čisto flegma šta se tiče tih stvari sad je bio zabrinut a on to nikad nije.
Sva se tresem od straha,nadam se da je samo neka upala...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 12:06   #12
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Žene ,dajte malo pomozite sad sam zvala ginekologa imam neke bolove u donje dijelu trbuha i pojačan sekret i nadustost ,šalje me u klinički labartatorij i pregled kod njega .Šta bi to moglo biti ,on inače je čisto flegma šta se tiče tih stvari sad je bio zabrinut a on to nikad nije.
Sva se tresem od straha,nadam se da je samo neka upala...
Ne kužim zašto ste sad u tolikom strahu, samo zbog neuobičajene reakcije ginekologa ili su navedeni simptomi tako uznemirujući?

Kao što ste i sami naveli uputio Vas je na pretrage i na pregled pa će tako sigurno utvrditi gdje je problem. Moje osobno mišljenje je da ako imate uredan ciklus i ako su dosadašnji pregledi bili uredni, ne može biti ništa strašnije od upale.
__________________
Potrebno je biti mudar da bi se razumijela mudrost; glazba ne znači ništa ako je publika glupa.
vanilymili is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 12:10   #13
Quote:
vanilymili kaže: Pogledaj post
Ne kužim zašto ste sad u tolikom strahu, samo zbog neuobičajene reakcije ginekologa ili su navedeni simptomi tako uznemirujući?

Kao što ste i sami naveli uputio Vas je na pretrage i na pregled pa će tako sigurno utvrditi gdje je problem. Moje osobno mišljenje je da ako imate uredan ciklus i ako su dosadašnji pregledi bili uredni, ne može biti ništa strašnije od upale.
Ma zbog njegove reakcije..
Inače idem redovito na preglede ,zadnji puta prije 6 mjeseci pa si mislim da bi nešto skužio ako nije ok...
Inače imamo povjest raznih tumora u familiji pa mi je i to malo pridonijelo svemu.
Rak maternice i grlića maternice,sve žene u mojoj familiji jako rano ulaze u menopauzu i gube maternice
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 12:28   #14
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ma zbog njegove reakcije..
Inače idem redovito na preglede ,zadnji puta prije 6 mjeseci pa si mislim da bi nešto skužio ako nije ok...
Inače imamo povjest raznih tumora u familiji pa mi je i to malo pridonijelo svemu.
Rak maternice i grlića maternice,sve žene u mojoj familiji jako rano ulaze u menopauzu i gube maternice
Aha, sad mi je jasno zašto se brinete. Znam stvarno dobro kako Vam je jer eto meni su sa 27 godina našli rak dojke. Svakako i dalje mislim da bi se na kontrolnom pregledu prije 6 mj vidjelo da nešto nije bilo uredu. Smijem pitati kakve laboratorijske pretrage je ginekolog prepisao, mislim hormone, tumorske markere ili CRP.....?
__________________
Potrebno je biti mudar da bi se razumijela mudrost; glazba ne znači ništa ako je publika glupa.
vanilymili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.