Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2006., 20:47   #21
Quote:
emergence kaže:
isla sam tamo frendici pokloniti pirsing ali jaaako zmazano mi je sve zgledalo..


ja sam davno busila pupak tamo i fakat su uvjeti bili sterilni. a ne znam kako je sad...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 20:54   #22
ok, a osim zele i tog u tkalci? ima jos koji???
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 21:32   #23
imas negdje u sesvetama, ali da me ubijes nemam pojma kako se zove salon.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 22:11   #24
Quote:
meg kaže:
kaj si cula? ja sam tamo probusila pupak...
infekcije & komplikacije
Al drago mi jeda je tebi bilo sve ok!


Kod mene isto ima par tih studia. Unapred sam znala di ću ići jer sam čula samo najbolje. Čisto informativno sam išla pogledat kod konkurenta, i... KATASTROFA! U istoj prostoriji ljudi sjede, puše, listaju kataloge i one pirsaju i tetoviraju!! Samo s druge strane pulta. Sve neš zmazano.. Izgleda mi ko u filmovima kad se mornari idu tetovirati!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 22:30   #25
Taj u Sesvetama se zove Godina Zmaja.
Ima jos jedan negdje na Srednjacima mislim..e pa ako netko zna mozda tocno gdje je taj molim da mi napise i kak se zove jer sam nacula da je tamo busenje 220kn?
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 22:34   #26
btw kaj nemaju obicno infekcije i komplikacije veze sa (ne)odrzavanjem pierca i (ne)slusanjem onoga sta ti se lijepo isprica nakon postupka a bome cak da i napisano. meni su cure u tkalci skroz ok iako mi se vise svidjelo u zagrebu al cisto estetski gledano jer vise volim muske ..celave..
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 22:44   #27
Quote:
vision6 kaže:
btw kaj nemaju obicno infekcije i komplikacije veze sa (ne)odrzavanjem pierca i (ne)slusanjem onoga sta ti se lijepo isprica nakon postupka a bome cak da i napisano. meni su cure u tkalci skroz ok iako mi se vise svidjelo u zagrebu al cisto estetski gledano jer vise volim muske ..celave..
Ima veze sa svime. Sa održavanjem nakon ali i prije pirsanja- čistoća (dezinfekcija) kože, ruku i sterilnost pribora...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 23:38   #28
taj na srednjacima...samo bušenje...ili bušenje i piercing???
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 00:35   #29
Quote:
malabuba kaže:
taj na srednjacima...samo bušenje...ili bušenje i piercing???
Ne razumijem... Pa to je isto..
?
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 01:31   #30
krivo se izrazih...to činim često u zadnje vrime...
htjedoh reć...samo bušenje 220kn pa još plus nakit ili sve skupa 220kn.
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 01:43   #31
Quote:
malabuba kaže:
krivo se izrazih...to činim često u zadnje vrime...
htjedoh reć...samo bušenje 220kn pa još plus nakit ili sve skupa 220kn.
Aha....
Ne znam
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 09:50   #32
Quote:
malabuba kaže:
taj na srednjacima...samo bušenje...ili bušenje i piercing???
piercing, nakit dodatno.
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 10:11   #33
Quote:
vision6 kaže:
piercing, nakit dodatno.
Pa to je onda ista pašta. Ja sam u onih 300 uračunala i nakit. Nakit je štajaznam od 80-120.
Bubam, moj za usnu je bio 80.

BTW, sad ću dobit novi!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 12:31   #34
Quote:
pumpkin pie kaže:
infekcije & komplikacije
Al drago mi jeda je tebi bilo sve ok!


Kod mene isto ima par tih studia. Unapred sam znala di ću ići jer sam čula samo najbolje. Čisto informativno sam išla pogledat kod konkurenta, i... KATASTROFA! U istoj prostoriji ljudi sjede, puše, listaju kataloge i one pirsaju i tetoviraju!! Samo s druge strane pulta. Sve neš zmazano.. Izgleda mi ko u filmovima kad se mornari idu tetovirati!

ja nisam imala nikakvih pretjeranih komplikacija, odmah sam si kupila u ljekarni oktanisept (tekucina u spreju za dezinfekciju rana, koze i sluznice; preporucam svima sa friskim piercevima), a jedino kad imam problema sa pupkom je drito prije nego kaj trebam dobiti mengu.... a to sam citala u njihovim uputama da je to i normalno za pierce na pupku... malo nabubri, ja naspricam oktanispetom i mirna bosna.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 16:12   #35
Quote:
meg kaže:
ja nisam imala nikakvih pretjeranih komplikacija, odmah sam si kupila u ljekarni oktanisept (tekucina u spreju za dezinfekciju rana, koze i sluznice; preporucam svima sa friskim piercevima), a jedino kad imam problema sa pupkom je drito prije nego kaj trebam dobiti mengu.... a to sam citala u njihovim uputama da je to i normalno za pierce na pupku... malo nabubri, ja naspricam oktanispetom i mirna bosna.
Ja sam ga dobila kod pirserice...i antiseptički sapun...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 17:58   #36
a jel se kod zele dobiju te kremice i tekućinice za održavanje?
jer, ako da, onda se stvarno isplati. a čula sam i da je stvarno ok šta se čistoće i sterilnosti tiče...
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 19:59   #37
ha ne znam meni su naplatili u tratinskoj 300kn samo busenje (tad su jos bile marke cak mi se cini da je vise od 300 kn bilo) a nakit sam posebno platila..
ne dobis nist kod nas u salonu. taj oktanisept moras sama kupiti i najbolje da ga kupis prije da ti se ne desi ko meni da sva ushicena zaboravis a sjetis se tek navecer pa ajd trazit dezurnu apoteku
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 20:31   #38
a ne znam...pitam...jerprijateljica mi se bušila prije par godina u splitu i platila je piercing (skupa s nakitom) 250kn...i dobila je tekućinu.
pa da se zaletim do splita kad odem doma ili...???
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2006., 11:10   #39
Ja pirsala nos u zlatara za 50 kuna, a pupak ću bužat kad bude popust u st tattoo za nekih 10-ak dana.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 10:07   #40
Quote:
Piggy kaže:
Ja pirsala nos u zlatara za 50 kuna, a pupak ću bužat kad bude popust u st tattoo za nekih 10-ak dana.
Nos kod zlatara?? OMG!! I.. kako je bilo..?
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.