Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2013., 23:16   #2001
@kresito...dobra je pokrivenost je ne znam kako drugačije da ti napišem, a da "amdin" (jer ne znam niti šta bi rekao za njih jer očito ne razumiju da ponekad ako pitanje tako glasi "moraš" nekako napisat tu njima ne prihvatljivu riječ koja "ne spada" tu jer eto nije riječ o njoj u ovom topicu.....a to što joj je Tomato tvrtka kćer to nema veze)

još me čudi da tvoj post nije izbrisan jer si napisao "ht"...što očito ne aludira na mrežu niti u jednom smislu te riječi, iako uz jako mali IQ je dovoljno rasaznat o kome se radi...ali nema problema samo vi (admini) radite svoj posao, a nam prepustite način izražavanja ....

uglavnom da se vratim @kresito tebi, sve je odlično za sad, ja sam na Brutalki i vrlo sam zadovoljan, SZK nisam imao potrebe do sada zvati osim prvi put kod aktivacije...stoga ako si na vagi slobodno ih izaberi
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 18:09   #2002
Quote:
lion406 kaže: Pogledaj post
@kresito...dobra je pokrivenost je ne znam kako drugačije da ti napišem, a da "amdin" (jer ne znam niti šta bi rekao za njih jer očito ne razumiju da ponekad ako pitanje tako glasi "moraš" nekako napisat tu njima ne prihvatljivu riječ koja "ne spada" tu jer eto nije riječ o njoj u ovom topicu.....a to što joj je Tomato tvrtka kćer to nema veze)
Nemoj pisati o kojoj se drugoj mreži radi, nego napiši ime operatora koji ima obje mreže - dakle, Vipnet.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 17:09   #2003
Ljudi, znate li šta se događa s kupnjom bonova preko njihove stranice? Danas sam se nekoliko puta ulogirala, ali ništa, zblesirao se. Jel to samo danas tako ili su problemi već duže vrijeme? Ili su problemi samo meni?
__________________
Piše li se oni koji vole ili oni koji volu? __ Ovisi što želiš reći: "oni koji vole žene" ili pak "oni koji volu donose hranu".
Senorita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 10:43   #2004
Tomato "na tuđi račun" - PRIJAVA

Bok ekipo, koliko vidim nitko se ništa specijalno nije raspisao oko činjenice da je Tomato ukinuo mogućnost korištenja Bonus kuna za pozive prema inozemstvu na tarifi "Na tuđi račun". S obzirom da je to temeljni postulat ove tarife, te s obzirom na činjenicu da im je to HAKOM nelegitimno odobrio, pokreće se akcija da se ta nepravda ispravi, pa ako je potrebno da ih se i tuži.

Svi koji su zainteresirani da se priključe nama koji se borimo za dobrobit svih korisnika, mogu me kontaktirati na PM da im pošaljem Izjavu kojom će se službeno izraziti neslaganje sa činom koji je proveo Tomato. S obzirom da je stvar prilično hitna, trebate požuriti (izjava mora biti poslana do 02.05.2013.)

Pozz
__________________
"...ture bure gura, ture bure valja..."
robertinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 11:09   #2005
Dok ste varali i zloupotrebljavali bilo vam je super, sad kad su vas ukinuli odjednom ne valja i pokreće se neka tužba? Malo ste licemjerni
__________________
Cellular Tower Maps

Zadnje uređivanje tomisličak : 30.04.2013. at 11:33.
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 13:24   #2006
varanje? kakvo varanje?

zloupotreba? kakva zloupotreba?

koristene su pogodnosti koje su operateri pruzali i naplatili. tu staje diskusija

(ne, nemam NTR nit sam ikad imao)
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 14:25   #2007
Hoće li Brutalna i dalje harati?
Antonio Vivaldi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 19:38   #2008
Quote:
Antonio Vivaldi kaže: Pogledaj post
Hoće li Brutalna i dalje harati?
Evo da si odgovorim
14. Tarifa je dostupna za aktivaciju u razdoblju do 30.06.2013. godine.
http://www.tomato.com.hr/uvjeti-kori...6/10501/101371
Antonio Vivaldi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 12:59   #2009
Quote:
cickova kaže: Pogledaj post
varanje? kakvo varanje?

zloupotreba? kakva zloupotreba?

koristene su pogodnosti koje su operateri pruzali i naplatili. tu staje diskusija

(ne, nemam NTR nit sam ikad imao)
Ovi koji tužakaju znaju o ćemu pričam. Sad kad više ne mogu "koristiti" usluge sad odjednom tužbe padaju.
__________________
Cellular Tower Maps
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 19:43   #2010
upravo mi je stigla poruka da zbog nedovoljnog iznosa na racunu nije mi produljena brutalna tarifa.zaboravila sam nadoplatiti,znaci to je to nemoze se nista vise napravit?
kleopatra321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 20:23   #2011
Možeš, tarifa je aktivna do 30.06.
Samo kaj će uz 49 kuna uzeti opet još 20 kuna za aktivaciju.
duskoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 21:00   #2012
aha.. tnx
kleopatra321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 21:46   #2013
Ma mislim da ću i njih lagano odhebat kako sam i njihovu "mamu"...Samo neka se oni prave pametni s tih 20 kuna.Kod konkurencije toga nema...Lopine nezasitne.
goranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 22:36   #2014
takva je brutalna otpocetka....
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 01:41   #2015
Quote:
goranus kaže: Pogledaj post
Ma mislim da ću i njih lagano odhebat kako sam i njihovu "mamu"...Samo neka se oni prave pametni s tih 20 kuna.Kod konkurencije toga nema...Lopine nezasitne.
pa obnavljaj račun na vrijeme pa te neće mučiti tih 20 kn, ili učekuješ da lopine nezasitne tebi uplaćuju svaki mjesec 20 kn ak već ne može 40 ili više..??
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 20:52   #2016
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
pa obnavljaj račun na vrijeme pa te neće mučiti tih 20 kn, ili učekuješ da lopine nezasitne tebi uplaćuju svaki mjesec 20 kn ak već ne može 40 ili više..??
Pratim te već duže vrijeme,sama pamet.Čisto prosvjetljuješ ovaj forum.Sigurno živiš onu krilaticu;svakom loncu poklopac.Samo se ti veseli...No samo bi još meni i ostalima mogao odgovoriti što napraviti kad nemamo 50 kn na dan obnove računa?Nekad se desi da čovjek jednostavno nema.Recimo prošla plaća mi je kasnila i nisam jednostavno imao.Dali me po tvome zbog tog treba kazniti s 20 kn?Izgleda da po tvojoj logici treba.Dakako ostaje nam mogučnost da i napustimo mrežu ako nismo zadovoljni.To ću naravno i učiniti kad mi neke njihove nebuloze preliju čašu,a to radi i sve više ljudi i odlazi iz tomata kao i iz "matičnjaka".Očigledno da oni postaju mreže samo za odabrane,koji moraju imati paru,jer ako nemaju,kaznit ćemo ih
I stvarno ne vidim razloga što si me odmah napao...
goranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 21:53   #2017
nije te nitko napao, ocito si znao pravila igre, kako to ide kod brutalne, al ih nisi sljedio i sad se nesto cudis , ne sviđaju ti se pravila, samo velis hvala i đenja i rijesena stvar... ne zelis ponovno aktivirati brutalnu, ne moras, ne sili te nitko
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 22:33   #2018
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
nije te nitko napao, ocito si znao pravila igre, kako to ide kod brutalne, al ih nisi sljedio i sad se nesto cudis , ne sviđaju ti se pravila, samo velis hvala i đenja i rijesena stvar... ne zelis ponovno aktivirati brutalnu, ne moras, ne sili te nitko
Nisam nigdje naveo da je meni osobno deaktivirana brut.,riješio sam bio problem tada,ovo je više bila reakcija na postove kleopatre i duskoo,i stojim iza svake riječi.To je moja kritika na tarifu.Prvi put kad ne budem iz nekog razloga uspio aktivirati tarifu,ja im ne budem ponovo uplatio 20 kn,to je zasigurno.Zašto!?Pa zato ako je njima stalo do 20 kn,bogme je i meni stalo.Ostavljam im preko 100 kuna svaki mjesec i to bi trebao biti još jedan od razloga da tu ne rade budale od nas.Zašto se tako ponašam?Pa zato što nam je
"svevišnji" hakom dao sjajnu stvar,a to je prenosivost broja.I tu blagodat treba koristiti sto više.Dosta je bilo deranja kože.Ako mi nešto ne paše idem dalje.Konkurencija-zlatna stvar!Znači za sad poštujem njihova pravila igre,ako mi se to strga idemo dalje što preporučujem i ostalima koji nisu zadovoljni.
goranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 22:42   #2019
tarifa je stara kolko, vise od godinu dana i sad si se ti naso srat po tih 20 kn? daj ne gnoji bezveze.

druga stvar, boli kuki vipa i nas ak tebi placa kasni, nisi jedini, ja imam mag.ing. iz elektrotehnike i sjedim doma jer nemam poso, pa se ne zalim okolo
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 23:06   #2020
Vrijeđanjem se ništa ne postiže.
Uvjeti su znani odavno, kome ne paše, široko mu polje.

Ako se nema što smisleno reći što će pomoći drugima, ne vidim smisla daljnjem prepucavanju!

PEACE BROTHERS!
Antonio Vivaldi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.