Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 21:30   #8141
Evo ga navodni Nibiru , našo sam ga na snimkama sa linka od Astrobobe
SLIKA supernove u galaksiji MESSIER 95

Evo još jedna SLIKA
deki00 is offline  
Old 18.09.2013., 08:12   #8142
Kad sve znate, hajde onda okrenite svoje oči ka Marsovom satelitu pa nam objasnite kakav je to monolit posađen tamo. Slažem se da ga tamo nisu postavili Annunakiji s Nibiru-a ali...

http://www.strogopovjerljivo.com/13/...olita-534.html
edoxy is offline  
Old 18.09.2013., 12:09   #8143
Quote:
edoxy kaže: Pogledaj post
Kad sve znate, hajde onda okrenite svoje oči ka Marsovom satelitu pa nam objasnite kakav je to monolit posađen tamo. Slažem se da ga tamo nisu postavili Annunakiji s Nibiru-a ali...

http://www.strogopovjerljivo.com/13/...olita-534.html
Baš sam neki dan vidio jedan video na youtube-u koji se bavi kometom ISON-om, odnosno zabrinutošću ruskih znanstvenika istim, pa je i prikazana fotografija Phobosa gdje se vidi taj monolit. Rekao bih da je to monolitčina.
toma juda is offline  
Old 18.09.2013., 12:29   #8144
evo ga,samo ovo nije tema http://youtu.be/itRIgeObMvU
trogir31 is offline  
Old 19.09.2013., 08:32   #8145
Kad se uspostavi da je priča ISON=Nibiru u stvari teška pušiona, što ćete onda napraviti?
Proglasit ćete fantasy monolith za Nibiru?

@Toma Juda, zašto ne pokažeš taj navodni drevni prikaz o kojem si ovdje trubio?
Možda zato jer taj navodni drevni prikaz postoji jedino u tvojoj mašti?
bauba is offline  
Old 19.09.2013., 14:28   #8146
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
@Toma Juda, zašto ne pokažeš taj navodni drevni prikaz o kojem si ovdje trubio?
Možda zato jer taj navodni drevni prikaz postoji jedino u tvojoj mašti?
Nisam trubio o njemu, nego sam ga se samo prisjetio. Ni sam ne znam koliko sam knjiga pročitao vezano za alternativu, tako da ne znam u kojoj sam ga vidio. Mozak je nešto najčudesnije što čovjek ima. Sprema informacije i kasnije ih povezuje. Tako, čitajući o nečemu možeš se sjetiti neke informacije za koju si čuo ili si ju vidio nekoliko godina prije, a mozak ju je povezao s onim što čitaš.

Informaciju iz mozga ne mogu linkati ovdje. No, futorolozima ne nedostaje mašte, pa tko zna kakav će svijet biti za trideset, pedeset godina, te će možda i to biti moguće.

Zadnje uređivanje toma juda : 19.09.2013. at 14:38.
toma juda is offline  
Old 20.09.2013., 00:16   #8147
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Informaciju iz mozga ne mogu linkati ovdje.
Judo, ne traži nitko link na informaciju iz tvoga mozga već da pokažeš navodni prikaz o kojem si trubio.
Ako se sjećaš tog prikaza, moraš se onda sjećati i gdje si ga, navodno, vidio.
Bez toga, tvoje informacije iz mozga mogu biti i fantazije, permutacije i sl. zajebi.
bauba is offline  
Old 20.09.2013., 14:13   #8148
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Judo, ne traži nitko link na informaciju iz tvoga mozga već da pokažeš navodni prikaz o kojem si trubio.
Ako se sjećaš tog prikaza, moraš se onda sjećati i gdje si ga, navodno, vidio.
Bez toga, tvoje informacije iz mozga mogu biti i fantazije, permutacije i sl. zajebi.
Ne mislim da je više išta potrebno dodavati na komentar koji sam ti ostavio prije ovoga.
toma juda is offline  
Old 20.09.2013., 14:56   #8149
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ne mislim da je više išta potrebno dodavati na komentar koji sam ti ostavio prije ovoga.
Ipak covjek ima point.Kao izvor neke informacije navesti samo svoju "glavu", i nije bas neka referenca.
Osim ako ne prilozimo nekakvu potvrdu koja dokazuje da je info iz glave A vrijednija od info iz B ili C.
Marko1976 is offline  
Old 20.09.2013., 15:41   #8150
Quote:
Marko1976 kaže: Pogledaj post
Ipak covjek ima point.Kao izvor neke informacije navesti samo svoju "glavu", i nije bas neka referenca.
Osim ako ne prilozimo nekakvu potvrdu koja dokazuje da je info iz glave A vrijednija od info iz B ili C.
Tog prikaza sam se sjetio dok sam ovdje pisao o teoriji koja se pojavila na alternativi a ona kaže da će Planet X doći iz smjera zviježđa Lava. I tad je kliknulo u glavi. Dakle, spomenuo sam to samo onako usput. Meni zapravo nebitna informacija. Ne znam zašto @bauba radi dramu oko toga.
toma juda is offline  
Old 20.09.2013., 19:57   #8151
Bauba je pukla ko kokica kao i njen omiljeni bloger i od oboje zadnjih dana meni se samo da već jednom dođe i prođe ta nibura pa da se prekine sa ovim glupostima .
fisch is offline  
Old 20.09.2013., 21:47   #8152
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ne mislim da je više išta potrebno dodavati na komentar koji sam ti ostavio prije ovoga.
Itekako je potrebno da staviš točan izvor informacije ili priložiš taj navodni drevni prikaz o kojem si trubio.
Upravo na osnovu tog navodnog prikaza si forumašima bacao izazove te na osnovu kojeg i dalje pozivaš forumaše da bulje u nebo.
Stoga, prikaz na sunce, Judo!
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Tog prikaza sam se sjetio dok sam ovdje pisao o teoriji koja se pojavila na alternativi a ona kaže da će Planet X doći iz smjera zviježđa Lava. I tad je kliknulo u glavi.
A nije ti kliknulo u glavi da je ta teorija jedna u nizu lažnih Nibiru teorija već si je a priori uzeo kao točnu i odmah dotrčao na forum bacati izazove ljudima sa tom teorijom?
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Dakle, spomenuo sam to samo onako usput.
Nisi je spomenuo usput već ti je ta navodna teorija bila točka oko koje se vrtio tvoj izazov forumašima!!!
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto @bauba radi dramu oko toga.
Za tebe je pravljenje drame kada te neko upita da priložiš točan navod o kojem trubiš i na konto kojeg ljudima bacaš izazove??
Ne Judo, nije to pravljenje drame, to je potraga za istinom, pogotovo jer si ti svima na forumu poznat kao netko tko širi tuđe dezinformacije.
Zato Judo, pokaži taj navodni prikaz o kojem si trubio!
bauba is offline  
Old 20.09.2013., 21:56   #8153
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Itekako je potrebno da staviš točan izvor informacije ili priložiš taj navodni drevni prikaz o kojem si trubio.
Upravo na osnovu tog navodnog prikaza si forumašima bacao izazove te na osnovu kojeg i dalje pozivaš forumaše da bulje u nebo.
Stoga, prikaz na sunce, Judo!
Sva sreća da za razliku od tebe, oni čitaju s razumijevanjem.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
A nije ti kliknulo u glavi da je ta teorija jedna u nizu lažnih Nibiru teorija već si je a priori uzeo kao točnu i odmah dotrčao na forum bacati izazove ljudima sa tom teorijom?
A zašto ne izazov?... Vidiš, nitko nije prijavio nešto neobično tako da možemo odahnuti.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Za tebe je pravljenje drame kada te neko upita da priložiš točan navod o kojem trubiš i na konto kojeg ljudima bacaš izazove??
Ne Judo, nije to pravljenje drame, to je potraga za istinom, pogotovo jer si ti svima na forumu poznat kao netko tko širi tuđe dezinformacije.
Zato Judo, pokaži taj navodni prikaz o kojem si trubio!
Ne drami kad ne treba.
toma juda is offline  
Old 21.09.2013., 10:52   #8154
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
bacao izazove te na osnovu kojeg i dalje pozivaš forumaše da bulje u nebo.
Šta je loše u tome da bulje u nebo
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 21.09.2013., 14:38   #8155
Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
Šta je loše u tome da bulje u nebo
Nekima je to i posao, a nekima pak hobi.
toma juda is offline  
Old 21.09.2013., 19:22   #8156
aha,vidila bauba ili eagle da se jedna stranica na ovoj temi opusteno raspravljala,ali eto ti gosp.bauba kojoj fali kur..(izvinjavan se damama koje dolaze tu),pa opet rusiii....cerce aj se udaj,ili ozeni...sta li vec
trogir31 is offline  
Old 21.09.2013., 20:07   #8157
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Sva sreća da za razliku od tebe, oni čitaju s razumijevanjem.
Za razliku od mene, pojedinci su nasjeli na tvoje fantazije i izmišljotine koje nemaju nikakvog pokrića.
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
A zašto ne izazov?... Vidiš, nitko nije prijavio nešto neobično tako da možemo odahnuti.
A što si ti očekivao, da neko prijavi nešto što je vezano za tvoju fantaziju o planetu x?
U svijetu mašte i u svijetu Tome Jude u zemlji čudesa to možda ide tako, ali u pravom svijetu - to ne prolazi.
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Ne drami kad ne treba.
Nisam ja ta koja ovuda glumata i lovi u mutnom.
Niti ću šutjeti kada vidim ikakvu neregularnost.
Kod mene tvoje i bilo čije šibicarske fore i šibicarski fazoni - ne prolaze.
I zato Judo, prikaži nam taj navodni drevni prikaz o kojem si trubio ili barem priznaj da si ga izmislio.

Biraj što ćes od toga jer si svaki kredibilitet odavno izgubio.
bauba is offline  
Old 21.09.2013., 20:46   #8158
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Za razliku od mene, pojedinci su nasjeli na tvoje fantazije i izmišljotine koje nemaju nikakvog pokrića.
Koje izmišljotine? Navedi ih.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
A što si ti očekivao, da neko prijavi nešto što je vezano za tvoju fantaziju o planetu x?
U svijetu mašte i u svijetu Tome Jude u zemlji čudesa to možda ide tako, ali u pravom svijetu - to ne prolazi.
Nisam ništa očekivao. Pročitaj ponovno što sam tada napisao.

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Nisam ja ta koja ovuda glumata i lovi u mutnom.
Niti ću šutjeti kada vidim ikakvu neregularnost.
Kod mene tvoje i bilo čije šibicarske fore i šibicarski fazoni - ne prolaze.
I zato Judo, prikaži nam taj navodni drevni prikaz o kojem si trubio ili barem priznaj da si ga izmislio.
Najbliže - ovom

Donji lijevi kut gdje je zviježđe lava, samo što je u pozadini zviježđa bio prikaz lava ( životinje ) i isto tako išla je ova putanja od Planeta X. Možda se netko drugi ovdje sjeti da je vidio slično, u knjizi kojoj ili pak na internetu negdje.

I, da, putanja kometa ISON-a je veoma slična putanji navodnog Planeta X.

I jedno zanimljivo proročanstvo od čuvenog Nostradamusa:

'' Quatrain II.41

The great star for seven days will burn, The cloud will cause two suns to appear: The big mastiff all night will howl, When the great pontiff changes countries... ''


Na drugom mjestu Nostradamus je pojasnio što je ta zvijezda:

'' The great star is a comet... ''

Zadnje uređivanje toma juda : 21.09.2013. at 21:07.
toma juda is offline  
Old 21.09.2013., 21:43   #8159
Buuu ha ha ha haha ha ha ha
mu mu muuuu mu muuuu
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 21.09.2013., 23:00   #8160
Okani se pokušaja da svoje fantazije skrivaš iza besmislica koje ovdje sipaš!

Lijepo sam ti govorila, pokaži taj navodni drevni prikaz ili priznaj da si ga izmislio jer ti je kredibilitet u debelom minusu a ti i dalje pričaš priču, kao neka baba tračara si!
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Koje izmišljotine? Navedi ih.
Tvoje riječi: "Čak ima jedan drevni prikaz tog zviježđa gdje se malo niže od zvijezde Regulus, desnije nalazi prikazan Planet x."
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Nisam ništa očekivao. Pročitaj ponovno što sam tada napisao.
Dobro sam pročitala i razumjela. Kao i tvoje fantazije i pogravanje ljudima tipa:
ajmo, izazov:
Quote:
Tada sam vam zadao izazov da promatrate nebo nakon zalaska Sunca ( malo desno od zalaska, niže na horizontu - zašto? - jer se na tom dijelu neba nalazi zviježđe lava ), a ne lijevo, gdje će kasnije postati vidljiva Venera. Nadalje, tada sam ustvrdio da ako ne budete vidjeli nekakav svijetli objekt na tom dijelu neba koji će se ponašati poput planeta, onda tada svi možemo odahnuti.
Dakle, ja nisam nigdje tvrdio da se vidi ili da dolazi Planet x, što je posljedica nerazumijevanja onoga što se pročita.
Dakle, pokušaj i ti pročitati sa razumijevanjem što ja tebi govorim.
Za razliku od tebe, govorim jasno i nedvosmisleno.
Mene je zanimalo vidjeti taj navodni drevni prikaz planeta x!

Dalje, idemo vidjeti Judo, tko je prihvatio tvoj izazov? Jedino fisch, koji je skromnog, gotovo nikakvog znanja!
Jedino si njega izmanipulirao da treba buljiti u nebo i nikoga više.
"Hajde, pokrenite se, hajde gledajte ... recite što vidite!!!!"

Kod ljudi koji imaju samo malo veće znanje od fisha - tvoja priča o drevnom prikazu i tvoj izazov su dočekani sa osmjehom na licu kao još jedna u nizu fantazijskih priča koje su plasirane putem neta.
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Najbliže - ovom
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Donji lijevi kut gdje je zviježđe lava, samo što je u pozadini zviježđa bio prikaz lava ( životinje ) i isto tako išla je ova putanja od Planeta X. Možda se netko drugi ovdje sjeti da je vidio slično, u knjizi kojoj ili pak na internetu negdje.
To nije "drevni prikaz " zviježđa lava. To je tvoje prisjećanje i prepričavanje nečega u što nisi siguran niti znaš što si, gdje si i kada to vidio!
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
I, da, putanja kometa ISON-a je veoma slična putanji navodnog Planeta X.
Obzirom da voliš izazove, pogledaj putanje svih ostalih poznatih kometa koje možeš pronaći na netu!

Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
I jedno zanimljivo proročanstvo od čuvenog Nostradamusa:

'' Quatrain II.41

The great star for seven days will burn, The cloud will cause two suns to appear: The big mastiff all night will howl, When the great pontiff changes countries... ''


Na drugom mjestu Nostradamus je pojasnio što je ta zvijezda:

'' The great star is a comet... ''
Jasna je stvar, jasna kao dan da i ti, poput tvog učitelja, pokušavaš manipulirati sviješću ljudi skromnog ili nikakvog znanja ali na tvoju nesreću (kao i na nesreću tvoga učitelja), postoje i druge osobe, one koje posjeduju malo veće znanje i koje manipulacije poput tvoje i tvog učitelja uvijek postave tamo gdje im je mjesto - u smetlište alternative.
bauba is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.