Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 20:30   #21
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
I nisu jaja nego testisi
I nisu testisi nego muda, ako cemo knjizevni. Testisi su latinski. Mozda mislite da znate, ali nemate pojma jer kad izade sva sperma, nakon minute izade i ostatak, tako da je put cist
Nemo474 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 20:34   #22
Quote:
Nemo474 kaže: Pogledaj post
I nisu testisi nego muda, ako cemo knjizevni. Testisi su latinski. Mozda mislite da znate, ali nemate pojma jer kad izade sva sperma, nakon minute izade i ostatak, tako da je put cist
Jbg Nemo, onda su me u školi učili krivo, a i njega na faksu..

Ja ti kažem, raspitaj se kod svog doktora i onda kad dobiješ odgovor javi mi se u poruke..
*S@ky* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 21:10   #23
Meni je ginka rekla u davnim danima, da preejakulat sadrži spermiće. Jesu sporiji, ali može se potrefit koji "brzi".
Na piluli nismo prakticirali svršavanje u mene, čisto jer mi nije bio ni onaj 1% za kockanje. Da je situacija malo drugačija, vjerojatno bi.
Kad nisam na piluli, ama baš NIKAD se ne oslanjam na plodne/neplodne dane, jer mi se često zna poremetit ciklus, a stvarno se ne kockam. Ne koristimo ni vadi-metodu. Kad nisam na piluli - kondom. A čak ni tada ne svršava u mene.
Jebiga, ekstra sam oprezna.
A svršavanje unutra bez pilule i bez kondoma oslanjajući se samo na plodne/neplodne dane - nema šanse!

Suma sumarum, @autor, šansa uvijek postoji, ali znam svega 1 slučaj osobe koja je ostala trudna na piluli.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 21:16   #24
E da, šta se E. coli tiče, naravno da se prenosi analcem, ako se iz guze ide ravno u pičku.

Ja sam je recimo dobila u moru jedno ljeto, pretpostavljam da se netko pametan pokakao.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 22:20   #25
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
e tako reci... pa.. naravno da se nece nista dogoditi pri neplodnim danima.. to stoji..

a sto se tice analca i kondoma, sta vi stvarno mislite da vas muskarci trebaju iza širiti bez kondoma ?
posljedice su teska infekcija penisa i escherihija coli kod djevojke ako ne i nesto teze, a kasnije ni prezić ne pomaže u prijenosu fungi i kojekakih sranja..
samo vi sirite bolesti...
ajme svasta vas uce na faksu ovih dana. samo dal je to teorija ili praksa?
naime moj je jos na mjestu.

a ako je zena bez zastite osjecam neku tjeskobu pa ga radije obucem.
iako mi kondomi idu na kurac
 
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:27   #26
U predsjemenoj tekućini ima jako malo spermija, koji u 99,99% slučajeva definitivno nisu dovoljni za oplodnju, čak i ako je žena u plodnim danima. Tako da je coitus interruptus dosta pouzdana metoda - POD UVJETOM da ne čekaš zadnji tren. Ljudima se zna desiti da sami sebe iznenade.
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:30   #27
Quote:
Cenarius kaže: Pogledaj post
U predsjemenoj tekućini ima jako malo spermija, koji u 99,99% slučajeva definitivno nisu dovoljni za oplodnju, čak i ako je žena u plodnim danima. Tako da je coitus interruptus dosta pouzdana metoda - POD UVJETOM da ne čekaš zadnji tren. Ljudima se zna desiti da sami sebe iznenade.
opaaa... neka nova doktorica ili ?

zar te nisu učili na faksu kako se sa ljudima koji nisu zdravstveno obrazovne struke treba služiti riječima koje svi razumiju ?

i da... zaboravila si stjenku sjemenovoda kao i onaj balavac gore

btw: dobro googlaš
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:32   #28
jadan covjek nije dobio nijedan odgovor na svoje pitanje..... a sto se analnog sexa tice postoje pumpise za higjensko ispiranje, cisto da spomenem vec kad svi pametujete
Jesse James is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:33   #29
Quote:
Jesse James kaže: Pogledaj post
jadan covjek nije dobio nijedan odgovor na svoje pitanje..... a sto se analnog sexa tice postoje pumpise za higjensko ispiranje, cisto da spomenem vec kad svi pametujete
jer opet moramo o postotcima ????
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:34   #30
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
jer opet moramo o postotcima ????
o kakvim postocima?
Jesse James is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:36   #31
najbolje da pročitaš cijelu temu od pocetka do kraja... ali ovaj put sa razumjevanjem.
eh, da.. btw dosta mi je prepiranja sa djecom...
samo vam mogu reci, navucite kondome prije seksa!
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:38   #32
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
najbolje da pročitaš cijelu temu od pocetka do kraja... ali ovaj put sa razumjevanjem.
eh, da.. btw dosta mi je prepiranja sa djecom...
samo vam mogu reci, navucite kondome prije seksa!
djete vec nisam preko 20 godina tako da samnom mozes pricat nurmalnim tonom , i nije mi jasno sta sad ti hoces. ja sam samo napomenuo da postoje i pumpe za higjensko ciscenje, koji dio ne valja?
Jesse James is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:40   #33
Quote:
Cenarius kaže: Pogledaj post
U predsjemenoj tekućini ima jako malo spermija, koji u 99,99% slučajeva definitivno nisu dovoljni za oplodnju, čak i ako je žena u plodnim danima. Tako da je coitus interruptus dosta pouzdana metoda - POD UVJETOM da ne čekaš zadnji tren. Ljudima se zna desiti da sami sebe iznenade.
Prekinuti snošaj iliti coitus interruptus je najnepouzdanija metoda uz računanje plodnih dana!

I daj molim te link te stranice s koje je to kopirano? To vjerojatno neki sličan forum..
*S@ky* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:40   #34
Quote:
Jesse James kaže: Pogledaj post
djete vec nisam preko 20 godina tako da samnom mozes pricat nurmalnim tonom , i nije mi jasno sta sad ti hoces. ja sam samo napomenuo da postoje i pumpe za higjensko ciscenje, koji dio ne valja?
postoje, ali opet mozemo pricati o relativnoj sigurnosti, pa bolje da to preskocimo.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:40   #35
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
opaaa... neka nova doktorica ili ?

zar te nisu učili na faksu kako se sa ljudima koji nisu zdravstveno obrazovne struke treba služiti riječima koje svi razumiju ?

i da... zaboravila si stjenku sjemenovoda kao i onaj balavac gore
I što sa stijenkom sjemenovoda (vjerojatno misliš mokraćovoda)? Popišaj se čovječe, sve se to lijepo očisti. Da ne spominjem kako količina predsjemene tekućine također igra jako veliku ulogu i varira od čovjeka do čovjeka.

Usput, zaboravio, ne zaboravila.

E da, medicinski priručnici i statistike baš i nisu neka zamjena za praksu.
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:41   #36
Quote:
*S@ky* kaže: Pogledaj post
Prekinuti snošaj iliti coitus interruptus je najnepouzdanija metoda uz računanje plodnih dana!

I daj molim te link te stranice s koje je to kopirano? To vjerojatno neki sličan forum..
katastrofa šta klinci rade da uvjere druge osobe u nesto..
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:44   #37
Quote:
Cenarius kaže: Pogledaj post
I što sa stijenkom sjemenovoda (vjerojatno misliš mokraćovoda)? Popišaj se čovječe, sve se to lijepo očisti. Da ne spominjem kako količina predsjemene tekućine također igra jako veliku ulogu i varira od čovjeka do čovjeka.

Usput, zaboravio, ne zaboravila.

E da, medicinski priručnici i statistike baš i nisu neka zamjena za praksu.
oces reci da predsj. tekućina izlazi mokracnim vodom ?? sto se tice stijenke sjemenovoda, daj shvati da se stijenka hrapava i d aju grade sitni nazubljeni misici između cijih se glavica(capizulum) nalaze ostaci sperme.

sto se tice variranja, i to se slazem, ali kod svakoga izlazi.
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:44   #38
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
postoje, ali opet mozemo pricati o relativnoj sigurnosti, pa bolje da to preskocimo.
ovo je forum i ovdje se komentira. ako nisi spreman komentirati nego pravit se vazan onda forum definitivno nije za tebe pozdravljam vas jer atmosfera nije baz pozitivna ovdje pozzz
Jesse James is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:44   #39
Quote:
*S@ky* kaže: Pogledaj post
Prekinuti snošaj iliti coitus interruptus je najnepouzdanija metoda uz računanje plodnih dana!
Haha, baš. Ne, nego "ček, ček, tako je dobro..." je najnepouzdanija metoda. Ako ga izvučeš debelo prije nego što svršiš, onda je prilično pouzdana. Ali za to treba malko samokontrole.
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 23:45   #40
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
katastrofa šta klinci rade da uvjere druge osobe u nesto..
Ne pokušavam ja uvjerit nikoga, samo govorim ono šta znam.. Kao prvo, to mi je struka, a kao drugo žensko sam i neke stvari bi trebala znat, kao i svaka druga žena!

Nisam rekla ništa krivo. Ona je počela o prekinutom snošaju ili laički vađenju pimpača iz pice prije nego svrši i piše kako je to dosta pouzdana.
*S@ky* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger