Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2014., 09:28   #161
Quote:
lady99 kaže: Pogledaj post
Koji sprej koristiš?
Meni to sve slijepi kosu i ništa mi ne valja a Syos je daleko najgori.
Namjeravam kupiti ovaj http://www.gordonsdirect.com/media/c...at-protect.jpg jer je najnoviji.
Odličan mi je njihov šampon iz te linije.
1.) Kaypro thermal spray, on mi je super, košta cca 60-ak kn, kao lak za kosu je i ne ˝moči˝ kosu,

2.) got2be guardian angel.
tresnjicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 19:17   #162
Quote:
MJ theBest kaže: Pogledaj post
.....Sto je po vama najbolje da mi ono lijepo vesele i ležerne valove napravi?
e ovako nešto, samo u svjetlijoj i manje bujnoj verziji
Dižem temu

Kako dobiti ovakve kovrče na gustu tešku kosu, a da se kosa ne ošteti? I jel ima kakav način da ne moram ništa stavljati na kosu tipa gel, pjena, jer mi se odmah zamasti od toga....znači nešto što će primiti na čistu kosu i neće ju oštetiti?
Ili tražim previše?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2021., 12:06   #163
Oživljavam temu kako bih zamolila da podijelite iskustva i preporuke električnih uvijača (viklera) za kosu.



Remington Jumbo Curls me mame, ali ne bih željela uzeti nešto što će uništiti kosu ili pak neće imati učinka.
__________________
These pretzels are making me thirsty!
-hura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2021., 22:39   #164
Ja ih imam, koristila max 10 puta. Odlično uviju moju prirodno valovitu kosu, naprave mi onako lijepi val. Problem je što mi frizura bude dan-dva, a onda se moja kosa vraća u svoju neurednu kovrčavost. Dugotrajniji učinak imam s rowenta električnom četkom. Ako hoćeš, prodam ti ja moje električne viklere
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2021., 11:54   #165
Draga Supergirl, puno hvala na povratnim informacijama i ponudi!

Primijetila sam među osvrtima na Amazonu da se učestalo spominje par manjkavosti baš u vezi s tim modelom:

- klize, padaju iz kose jer ih metalne i plastične hvataljke ne drže dobro
- nekima je vosak iscurio iz pojedinih uvijača
- nema ih dovoljan broj da pokriju cijelu glavu.

Možeš li se, molim te, osvrnuti na navedeno?
__________________
These pretzels are making me thirsty!
-hura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2021., 18:00   #166
Možda malo treba prakse da se čvrsto uhvate, ali to već drugi put dobro zategneš, staviš "poklopac" na vikler i provučeš preko njega odgovarajuću žičicu. Meni to nije bio problem. Vosak štoliveć u njima stoji uredno, nisam vidjela nikakvo curenje... i dosta mi ih je za cijelu kosu, kosa do malo ispod ramena, srednje gusta. Najveći problem i jedini kod njih mi je to što je frizura za dva dana. Nikako da nađem nešto da mi zamijeni feniranje kod frizerke, a sama nisam dovoljno vješta.
Sad sam kupila https://www.notino.hr/remington/curl...UaAqG5EALw_wcB pa se javim s dojmovima
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2021., 08:24   #167
Supergirl, puno hvala na detaljnome odgovoru!
__________________
These pretzels are making me thirsty!
-hura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2021., 23:51   #168
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Možda malo treba prakse da se čvrsto uhvate, ali to već drugi put dobro zategneš, staviš "poklopac" na vikler i provučeš preko njega odgovarajuću žičicu. Meni to nije bio problem. Vosak štoliveć u njima stoji uredno, nisam vidjela nikakvo curenje... i dosta mi ih je za cijelu kosu, kosa do malo ispod ramena, srednje gusta. Najveći problem i jedini kod njih mi je to što je frizura za dva dana. Nikako da nađem nešto da mi zamijeni feniranje kod frizerke, a sama nisam dovoljno vješta.
Sad sam kupila https://www.notino.hr/remington/curl...UaAqG5EALw_wcB pa se javim s dojmovima
Javi dojmove, ovo me bas zanima 😊
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2022., 10:16   #169
Question Spiralni vikleri

Imam pitanje u vezi spiralnih viklera, to su oni kroz koje se provuce pramen kose. Ima li netko iskustav stime, dali su bolji od obicnih viklera i dali je frizura postojana nakon toga.
Mutava is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2022., 09:57   #170
ovaj je na akciji: Remington Silk Curling Wand CI96W1 za 210 kn na notinu, a citala sam da je hvaljen. uzela bih ga za povremeno kovrcanje, nadam se da necu pogrijesiti

Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2022., 10:21   #171
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
ovaj je na akciji: Remington Silk Curling Wand CI96W1 za 210 kn na notinu, a citala sam da je hvaljen. uzela bih ga za povremeno kovrcanje, nadam se da necu pogrijesiti

http://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7ce47f2dcb.jpg
Ja sam si kupila baš taj, ali ne znam baratati s tim. Imaš neki savjet ( ako si ga kupila )??? Možeš i na drugoj temi odgovoriti, ova mi se čini da je više tema o viklerima.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2022., 17:20   #172
pomogli su mi youtube tutorijali, sve zive sam odgledala. treba vremena da se uhvati stos, ali ide, uzimaj manje pramenove pa koliko god dugo trajalo. ako cu se loknati onda ne stavlkam regenerator ni masku jer mi kosa bude premekana i brzo padnu.
ja sam vjezbala dok sam bila na godisnjem, vremena i volje napretek, a kad bih fulala koji pramen - briga me, ionako se bacim u more kasnije
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2022., 17:15   #173
Zna li netko možda gdje mogu kupiti spiralne viklere, ovakve? Ali ne naručiti, nego kupiti u dućanu?
podorah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.