Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2008., 21:40   #1
Star trek:legacy

Bok
Ovak zanima me ako netko zna kojim slučajem koja je fora sa kontrolama u igrici???
znam da je rađena za konzole ali ja je imam na PC
SVAKA POMOČ DOBRO DOŠLA
na netu niš pametno samo recenzija i pljuvanje po kontrolama koje i mene živciraju
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 13:39   #2
Šta? Ne kužim kakve fore s kontrolama? Ma igra ima dosta bugova. Recimo; u jednom trenutku, dok se kroz onaj kvazi-tutorial objašnjava kako se aktivira sub-targetting. Sve bi bilo lijepo, samo da ne piše da treba stisnut R2, ili tako nešto. Što samo dokazuje koliko su vremena utrošili na doradu PC verzije...
__________________
Što mislimo da znamo, ne znamo. Što mislimo da ne znamo, ne znamo.
Marko1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 14:21   #3
A skužio sam kontrole ali točko kako ti kažeš hrpa bugova možda sljedeča verzija bude bolja ili ne
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 13:18   #4
Što se tiče igre ide mi već na đigericu, ali kada počnem nešta to moram i završiti, uglavnom naletio sam na bug, na jednoj misiji u enterprise eri dogodi mi se da nakon nekog vremena se komp resetira i to uvijek u isto vrijeme....
jel imao tko taj problem? Ako je jel ga uspio riješiti, evo sada sam skinio zakrpu pa idem probati s time, al ne bi rekao da če uspjeti.
Valkinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:40   #5
Quote:
Valkinor kaže: Pogledaj post
Što se tiče igre ide mi već na đigericu, ali kada počnem nešta to moram i završiti, uglavnom naletio sam na bug, na jednoj misiji u enterprise eri dogodi mi se da nakon nekog vremena se komp resetira i to uvijek u isto vrijeme....
jel imao tko taj problem? Ako je jel ga uspio riješiti, evo sada sam skinio zakrpu pa idem probati s time, al ne bi rekao da če uspjeti.
đigericu....pa nisi u srbiji
mariola5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.