Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2008., 00:03   #21
Quote:
J-man kaže: Pogledaj post
Igram igre negdi od 3 osnovne, sad imam 25 godina; i kad kažem da još uvik igram igre na kompjuteru - imam većinom tolerantno čudne poglede.
U početku je to bia SNES, a onda posli 386-ica i Prince of Persia.
Da skratim priču - kad sam bia mlađi nisam nikad moga razumit ko bi to kupova original igre za nekih 300-tinjak kuna, još je bia i rat - pa je to bilo gotovo i nemoguće zamislit. S druge strane postoja bi uvik u ulici neki pirat - i kupiš igru za 15 kuna i ćaos. Tada sam igra nekih 5 igara po misecu.

Sad igram 3 igre po godini. Ne mogu više gutat sranja koja sam guta sa 15 godina. I da nisam apsolvent - već da radim, ne bi mi bia problem kupit godišnje 3 igre. Još imate više mogućnosti sa onim lipim karticama, koje vam čine "uslugu" pa to rascipate na par rata, i svako sritan.

Moja kolekcija originalnih igara se sastoji od: Neverwinter Nights Legends Pack (NN1 + 2 exp, NN2), COD4, Morrowind Game of the Year Edition, Heroes 3 Complete i Guild Wars. I to je to.
Nije mi ža love - jer svaka ova igra mi se višestruko isplatila, u smislu on-line guštanja, pa možda čak i zadovoljstva šta ste na neki (mali) način poduprli razvojni tim koji volite.
Recimo već sad jedva čekam Mass Effect za Pc, a možda i kupim original SWKotor - jer mi je ta igra zlato. I to je sve šta ću kupit ove godine. Možda još neku ultra kvalitetnu igru i to je u principu to.
Zlatno doba igara je odavno završilo - sad možete samo skupljat ono malo kvalitetnih mrvica šta ispadne sa stola.
Takav je barem moj dojam.
RESPECT YOU!!
__________________
..život ide dalje..Sutra je novi dan!
MP3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 00:22   #22
Igre koje su namjenjene većinom za igrat mp preko neta se definitivno isplate kupti org kao i svi sigurnosni programi(off topic). Ali masa igara je tako jadno i jeftino napravljena te je napravljena isključivo za pobrat novce da ih sa uživancijom skidam s neta igram dva dana i blaženi "add remove".
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 00:52   #23
nema jebene sanse da dam 350 kn za igru,
pogotovo za neko danasnje sranje nabrijane grafike sa dva i po nivoa koja cu prijeci za 5 sati igranja i kupim takve 3 igre i izadje me to 1100 kn a za to sam mogao kupiti dobru graficku.
call of duty 4 sam skinuo dan nakon sto je izasla u trgovine i sutra sam je presao cijelu,igrica je fenomenalna ,ali je kao sto znate prekratka i ne bih dao za nju 400-tinjak kuna koliko kosta
__________________
'The art of war is simple enough. Find out where your enemy is. Get at him as soon as you can. Strike him as hard as you can, and keep moving.'
crozoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 00:55   #24
ma samo da spuste cijenu igre na 100 kuna pa kupio bih svaku original,i ne bi vise bilo piratstva,ali ne oni jedan jebeni dvd sa malo grafike cijene na 400 kuna
e pa mene nece sjebati
zasto original film na dvd-u ne kosta 400 kn,a u njeg je ulozeno npr 50.000.000 dolara nego oko 100-tinjak kuna
__________________
'The art of war is simple enough. Find out where your enemy is. Get at him as soon as you can. Strike him as hard as you can, and keep moving.'
crozoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 03:14   #25
Quote:
crozoki kaže: Pogledaj post
ma samo da spuste cijenu igre na 100 kuna pa kupio bih svaku original,i ne bi vise bilo piratstva,ali ne oni jedan jebeni dvd sa malo grafike cijene na 400 kuna
e pa mene nece sjebati
zasto original film na dvd-u ne kosta 400 kn,a u njeg je ulozeno npr 50.000.000 dolara nego oko 100-tinjak kuna
Možda zato što se film distribuira u kinima i glavna zarada filma dolazi upravo od toga. Nisi razmišljao o tome jelda DVD izdanje filma je samo bonus zarada..

Jednog dana, kada budeš sam zarađivao za život i ako tvoj rad ne bude cijenjen koliko ti smatraš da treba biti, sjeti se ova dva posta koja si ovdje napisao

Jedino što meni smeta je činjenica da za igru koja u SAD košta $50, mi plaćamo 400kn.. Samo to..
Feelipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 11:23   #26
od tih 350 kn kaj košta jedna igrica, programeri dobivaju 10 kn, al to je ozbiljno tolko. ostalo ide državi, preko poreza prireza, piz materina, zatim dio ide kroz maržu, zatim maržu onog koji je to izvezao u Hrvatsku, zatim maržu još bar 3 firmi,dobar dio u toj cijeni je i njihov marketnig... itd.

ako ti je do toga da platiš programerima za "trud", skini igricu s torrenta, kupi jednu kovertu, stavi u nju 10$ i pošalji team-u koji je izradio igricu. prođeš puno jeftinije a i imaš čistu savjest.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 12:04   #27
Quote:
MP3 kaže:
Glupost!
Originalna igra vjerojatno ima bugova pa tako i piratska, jer je ona kopija originala, jel!! Dakle piratska ne može biti sa manje bugova nego original!
Nisi baš 100% u pravu... Do prije par miseci bi se i složia s tobom, ali istina nije tako jednostavna. Naime postoji jedna igra (a nije jedina sigurno), ja mislim jedan nastavak Silent Hunter-a, nisam siguran koji, ali izaziva specifičan bug samo kad imaš piratsku verziju igre. A to je da su likovi, tj posada podmornice plosnati, tj nemaju oblik tijela, već imaju izgled kao oni kartonski plakati političara u prirodnoj veličini. Ne mogu nać broj Bug-a u kojem je ta recenzija bila - ali viruj mi da se takva sranja mogu napravit. I to bez problema. A i veća.
Znam da se za to saznalo kad je tip na službenom forumu prijavia taj "bug" pa su ga ljudi ocrnili - i rekli da se to samo javlja kod piratiziranih kopija.
Može se reći i da je to toliko rijetko da se može zanemariti - ali opet ti dođe da se zamisliš...

@Feelipe: slažem se - filmska industrija se ne može uspoređivati sa igračkom. Filmska industrija "diže" 40% posto od zarade filma, a distributer i kina ostatak. To znam sa sigurnošću.
Doduše samo je pitanje vremena kad će je igračka industrija prestići filmsku, u zaradi mislim. Ali opet će tu programeri tj razvojni timovi biti zadnja karika u lancu šta se tiče zarade. Najveću zaradu dižu trgovine, odnosno distributeri, pa onda izdavač, pa tek onda razvojni tim.
Dobro, zato postoji jedna lipa stvar koja se zove Steam - di igre i ne košaju 400kn, i svu lovu dajete direktno razvojnom timu. I dao bog da toga bude sve više. Jer ovi ostali su teški lešinari u navedenom lancu.

@crozoki: Cod4 je prekratak - i tu nema spora. Ali zato postoji multiplayer - koji je kad imaš orignalnu igru puno lipši, i živcima slađi. Je je, može se igrat na piratskim serverima, vidia sam to u prijatelja - ali to nije to. A osim toga, ka šta sam već spomenia, nekako mi je i gušt imat tako kvalitetnu igru na polici. Mislim to mi je jedna od dvi igre koje sam kupia prošle godine. I meni su se isplatile. Jebiga tebi se ne isplati.
Pričekaj da Steam "dođe" u HR i bit će svima dobro, a glavni argument protiv orignalnih igara, cijena, neće više biti toliko utjecajna.
__________________
Kakva bi tišina nastala, kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Karel Čapek
J-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 15:00   #28
Quote:
J-man kaže: Pogledaj post
Nisi baš 100% u pravu... Do prije par miseci bi se i složia s tobom, ali istina nije tako jednostavna. Naime postoji jedna igra (a nije jedina sigurno), ja mislim jedan nastavak Silent Hunter-a, nisam siguran koji, ali izaziva specifičan bug samo kad imaš piratsku verziju igre. A to je da su likovi, tj posada podmornice plosnati, tj nemaju oblik tijela, već imaju izgled kao oni kartonski plakati političara u prirodnoj veličini. Ne mogu nać broj Bug-a u kojem je ta recenzija bila - ali viruj mi da se takva sranja mogu napravit. I to bez problema. A i veća.
Znam da se za to saznalo kad je tip na službenom forumu prijavia taj "bug" pa su ga ljudi ocrnili - i rekli da se to samo javlja kod piratiziranih kopija.
Može se reći i da je to toliko rijetko da se može zanemariti - ali opet ti dođe da se zamisliš...

@Feelipe: slažem se - filmska industrija se ne može uspoređivati sa igračkom. Filmska industrija "diže" 40% posto od zarade filma, a distributer i kina ostatak. To znam sa sigurnošću.
Doduše samo je pitanje vremena kad će je igračka industrija prestići filmsku, u zaradi mislim. Ali opet će tu programeri tj razvojni timovi biti zadnja karika u lancu šta se tiče zarade. Najveću zaradu dižu trgovine, odnosno distributeri, pa onda izdavač, pa tek onda razvojni tim.
Dobro, zato postoji jedna lipa stvar koja se zove Steam - di igre i ne košaju 400kn, i svu lovu dajete direktno razvojnom timu. I dao bog da toga bude sve više. Jer ovi ostali su teški lešinari u navedenom lancu.

@crozoki: Cod4 je prekratak - i tu nema spora. Ali zato postoji multiplayer - koji je kad imaš orignalnu igru puno lipši, i živcima slađi. Je je, može se igrat na piratskim serverima, vidia sam to u prijatelja - ali to nije to. A osim toga, ka šta sam već spomenia, nekako mi je i gušt imat tako kvalitetnu igru na polici. Mislim to mi je jedna od dvi igre koje sam kupia prošle godine. I meni su se isplatile. Jebiga tebi se ne isplati.
Pričekaj da Steam "dođe" u HR i bit će svima dobro, a glavni argument protiv orignalnih igara, cijena, neće više biti toliko utjecajna.
-Da, u pravu si. Krivo sam napisao ono kaj sam mislio, dakle, piratske mogu biti sa više bugova. Htio sam kazati u kontekstu, da je piratska verzija kopija ili preslika originala ali da ima i onih koje se ne mogu niti uspoređivati sa originalom zbog bugova koje si naveo. U Armed Assaultu, tako sam čuo, nakon nekog vremena igranja, nema pravila koliko, umjesto puške u ruci pojavi ti se banana ili ti je oružje toliko neprecizno da ne možeš doslovno ništa pogoditi (osim samog sebe u nogu )...

Kaj se tiće Steam-a, odlična stvar! Par igri sam kupio na taj način, 30-ak posto jeftinije, a neke i skoro 50%.
Steam rules!
__________________
..život ide dalje..Sutra je novi dan!
MP3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 15:04   #29
Quote:
crozoki kaže: Pogledaj post
nema jebene sanse da dam 350 kn za igru,
pogotovo za neko danasnje sranje nabrijane grafike sa dva i po nivoa koja cu prijeci za 5 sati igranja i kupim takve 3 igre i izadje me to 1100 kn a za to sam mogao kupiti dobru graficku.
call of duty 4 sam skinuo dan nakon sto je izasla u trgovine i sutra sam je presao cijelu,igrica je fenomenalna ,ali je kao sto znate prekratka i ne bih dao za nju 400-tinjak kuna koliko kosta
1. Ako je igra "sranje" zakaj ju uopće instaliraš i igraš
2. Da imaš dobru grafičku neke ti igre ne bi izgledale kao sranje
3. Igra ti je "prekratka" Pa nema time-limita ako igraš i online!
4. Ne psuj!
__________________
..život ide dalje..Sutra je novi dan!
MP3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 15:11   #30
Quote:
crozoki kaže: Pogledaj post
ma samo da spuste cijenu igre na 100 kuna pa kupio bih svaku original,i ne bi vise bilo piratstva,ali ne oni jedan jebeni dvd sa malo grafike cijene na 400 kuna
e pa mene nece sjebati
zasto original film na dvd-u ne kosta 400 kn,a u njeg je ulozeno npr 50.000.000 dolara nego oko 100-tinjak kuna
1. Piratstva bi bilo i dalje jer da je igra 100 kuna, neki poput tebe bi i tada rađe platili 15 kuna za poluproizvod poput piratske verzije.
2. Nitko tebe nije "sjebao". Tržišna cijena je i tebi i meni ista.
3. Zašto ovoliko a ne onoliko...A zakaj nije janjetina jeftinija ili rotkvice po kunu? Zakaj nije struja jeftinija, a bogme i mlijeko, kruh, vrtić, Logitech G7, bla-bla.
4.Ne psuj!
__________________
..život ide dalje..Sutra je novi dan!
MP3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 15:21   #31
Quote:
MP3 kaže: Pogledaj post
1. Piratstva bi bilo i dalje jer da je igra 100 kuna, neki poput tebe bi i tada rađe platili 15 kuna za poluproizvod poput piratske verzije.
2. Nitko tebe nije "sjebao". Tržišna cijena je i tebi i meni ista.
3. Zašto ovoliko a ne onoliko...A zakaj nije janjetina jeftinija ili rotkvice po kunu? Zakaj nije struja jeftinija, a bogme i mlijeko, kruh, vrtić, Logitech G7, bla-bla.
4.Ne psuj!
Povraća mi se od ovakvih "svećenika","dobrica" i "pametnjakovića" kao što si ti. Sad si ti tu nekom našo solit pamet. A baš me zanima jesu li u tebe sve original igre seljačino. Zašto pišeš o stvari o kojima nemaš pojma. Pročitaj si postove pa razmisli malo.
Mudar je taj Karel Čapek!!!
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 15:36   #32
Quote:
Mr.Muscolo kaže: Pogledaj post
Povraća mi se od ovakvih "svećenika","dobrica" i "pametnjakovića" kao što si ti. Sad si ti tu nekom našo solit pamet. A baš me zanima jesu li u tebe sve original igre seljačino. Zašto pišeš o stvari o kojima nemaš pojma. Pročitaj si postove pa razmisli malo.
Mudar je taj Karel Čapek!!!
Gle, ne vrijedjaj ljude okolo bezveze.

On je rekel cinjenice koje stoje. Nije rekel da je on "dobrica", i da doma ima 50 originalnih igra itd.

I ja mislim da su cijene previsoke, piratstva bi bilo taman da igra kosta 50 kn. Malo manje, ali bilo bi ga.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 15:39   #33
mp3, pun si govana. ili para. u biti, oboje.
Današnje igre se definitivno ne isplati kupovati, ukoliko ih ozbiljno ne misliš igrati online.
Nadalje, 350 kuna je puno. Možda tebi ne, ti možda kažeš 'stari daj 500 kuna' i stari iskešira (ili zarađuješ po 10+ somova mjesečno, u kojem ti slučaju skidam kapu), ali, prijatelju moj, studentu koji radi da si plati godinu 350 kuna je jako, jako puno.
350 kuna ti je 10 dana hranjenja u menzi, ako preskočiš koji doručak.
Da su igre po 100 kuna, situacija bi možda bila drukčija.
Možda, jer većina igara danas ne vrijedi ni 100 kuna (N.B. da tu pričam o igrivoj vrijednosti igre, ne o tehnologiji uloženoj u nju).

Ja ne posjedujem ni jednu jedinu originalnu igru.
Jedina igra za koju dajem lovu je EvE.
Iako, ozbiljno razmišljam da kupim ET:QW ili CoD4 ključ...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 00:16   #34
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
mp3, pun si govana. ili para. u biti, oboje.
Današnje igre se definitivno ne isplati kupovati, ukoliko ih ozbiljno ne misliš igrati online.
Nadalje, 350 kuna je puno. Možda tebi ne, ti možda kažeš 'stari daj 500 kuna' i stari iskešira (ili zarađuješ po 10+ somova mjesečno, u kojem ti slučaju skidam kapu), ali, prijatelju moj, studentu koji radi da si plati godinu 350 kuna je jako, jako puno.
350 kuna ti je 10 dana hranjenja u menzi, ako preskočiš koji doručak.
Da su igre po 100 kuna, situacija bi možda bila drukčija.
Možda, jer većina igara danas ne vrijedi ni 100 kuna (N.B. da tu pričam o igrivoj vrijednosti igre, ne o tehnologiji uloženoj u nju).

Ja ne posjedujem ni jednu jedinu originalnu igru.
Jedina igra za koju dajem lovu je EvE.
Iako, ozbiljno razmišljam da kupim ET:QW ili CoD4 ključ...
"pun sam govana ili para ili oboje"??

Bio bi red da umjesto isprike zašutiš na par dana. To mi je dovoljno!

Tko si ti da donosiš zaključke da se "definitivno ne isplati kupovati"?

Nisam te vrijeđao i ne razgovaraj sa mnom na taj način! Ja nisam tvoj balavac na kojeg se možeš otresati. Čovjek sam od 50 godina sa djecom i unukom! Imam standardnu srednju-malu mirovinu, pa ti eto i taj podatak obzirom da vidim da izgaraš da i to saznaš. Ponekad imam i manje od tvojih 350 kuna u 10 dana!

Jedina lova koju bi istovario je za "EvE" i key za "CoD4". Dakle, može se, ako baš nekaj želiš, jel? Nitko nije rekao da moraš mjesečno kupovati jednu, dvije ili više igara. Uostalom, koliko košta frula? Smanji izdatke za travu pa budeš imao za ige.

Windowse imam legalne kao i Av softver, općenito sve programe koje koristim, i par igara koje sam kupio sebi, ženi, klincima...Ni ja nisam to kupio u odjednom u mjesec dana. Igrao sam par demo-a dok nisam skupio lovu za gejm, preko Steam-a. I tako stalno radim.

Uostalom, ti imaš pravo na svoje mišljenje kao i ja prema tome ne pljuj po onima koji se ne slažu s tobom. Pomiri se sa činjenicom da ima ljudi koji imaju totalno oprečno razmišljanje tvojemu!

__________________
..život ide dalje..Sutra je novi dan!

Zadnje uređivanje MP3 : 01.02.2008. at 02:28.
MP3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 02:58   #35
Quote:
MP3 kaže: Pogledaj post
"pun sam govana ili para ili oboje"??

Bio bi red da umjesto isprike zašutiš na par dana. To mi je dovoljno!

Tko si ti da donosiš zaključke da se "definitivno ne isplati kupovati"?

Nisam te vrijeđao i ne razgovaraj sa mnom na taj način! Ja nisam tvoj balavac na kojeg se možeš otresati. Čovjek sam od 50 godina sa djecom i unukom! Imam standardnu srednju-malu mirovinu, pa ti eto i taj podatak obzirom da vidim da izgaraš da i to saznaš. Ponekad imam i manje od tvojih 350 kuna u 10 dana!

Jedina lova koju bi istovario je za "EvE" i key za "CoD4". Dakle, može se, ako baš nekaj želiš, jel? Nitko nije rekao da moraš mjesečno kupovati jednu, dvije ili više igara. Uostalom, koliko košta frula? Smanji izdatke za travu pa budeš imao za ige.

Windowse imam legalne kao i Av softver, općenito sve programe koje koristim, i par igara koje sam kupio sebi, ženi, klincima...Ni ja nisam to kupio u odjednom u mjesec dana. Igrao sam par demo-a dok nisam skupio lovu za gejm, preko Steam-a. I tako stalno radim.

Uostalom, ti imaš pravo na svoje mišljenje kao i ja prema tome ne pljuj po onima koji se ne slažu s tobom. Pomiri se sa činjenicom da ima ljudi koji imaju totalno oprečno razmišljanje tvojemu!

Nevjerujem. Svašta ima na ovom forumu.
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 03:17   #36
Quote:
Mr.Muscolo kaže: Pogledaj post
Nevjerujem. Svašta ima na ovom forumu.
Amen
Thermit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 10:58   #37
FLAME ON !
Quote:
MP3 kaže: Pogledaj post
"pun sam govana ili para ili oboje"??

Bio bi red da umjesto isprike zašutiš na par dana. To mi je dovoljno!
Tko si ti da donosiš zaključke da se "definitivno ne isplati kupovati"?
netko tko je odigrao daleko više igara od tebe, da ga jebeš.
Quote:
MP3 kaže: Pogledaj post
Nisam te vrijeđao i ne razgovaraj sa mnom na taj način! Ja nisam tvoj balavac na kojeg se možeš otresati. Čovjek sam od 50 godina sa djecom i unukom! Imam standardnu srednju-malu mirovinu, pa ti eto i taj podatak obzirom da vidim da izgaraš da i to saznaš. Ponekad imam i manje od tvojih 350 kuna u 10 dana!
Ne vrijeđam tebe općenito, već tvoj stav i pogled s visoka.
I boli me kita tko si, što si i koliko si star. Sasut ću ti sve u lice, bez obzira.
Prvo, na forumu smo.
Drugo, objasnio bih ti sve to i u živo. Kažem što mislim.
Quote:
MP3 kaže: Pogledaj post
Jedina lova koju bi istovario je za "EvE" i key za "CoD4". Dakle, može se, ako baš nekaj želiš, jel? Nitko nije rekao da moraš mjesečno kupovati jednu, dvije ili više igara.
Ako pogledaš gore, ja RAZMIŠLJAM o ključu. Zašto? jer mi je skupo.
Nadalje, EvE me izađe 50 kuna mjesečno, što si i mogu priuštiti.
No možda ja želim i više ? Smatram da ja nemam nerealne želje. CoD4 sam završio u jednom danu. JEDNOM. Igra je fantastična, no daleko pre kratka. Jel onda pretjerivanje tražiti još?
Quote:
MP3 kaže: Pogledaj post
Uostalom, koliko košta frula? Smanji izdatke za travu pa budeš imao za ige.
Frende, nažalost kod nas vlada nestašica i nesam pušio već jedno vrijeme.
Ali, tek za tvoju informaciju: za cijenu jedne igre možeš dobiti dobru pedeseticu. Kao da to tebi nešto znači, ali zaboli me.
Hajde, stari, ne guraj se tamo gdje ti nije mjesto.
Quote:
MP3 kaže: Pogledaj post
Windowse imam legalne kao i Av softver, općenito sve programe koje koristim, i par igara koje sam kupio sebi, ženi, klincima...Ni ja nisam to kupio u odjednom u mjesec dana. Igrao sam par demo-a dok nisam skupio lovu za gejm, preko Steam-a. I tako stalno radim.
Super za tebe.
Reci mi samo, kako možeš procijeniti igru iz 10 minutnog demoa?
Quote:
MP3 kaže: Pogledaj post
Uostalom, ti imaš pravo na svoje mišljenje kao i ja prema tome ne pljuj po onima koji se ne slažu s tobom. Pomiri se sa činjenicom da ima ljudi koji imaju totalno oprečno razmišljanje tvojemu!
Ponavljam. Imaj svoje mišljenje.
Ali ne gledaj s visoka. Kao, ti si original a mi smo ostali bagra...
To (me) iritira.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 11:16   #38
Zanimljivo. Ja igram piratske verzije i nikad nisam imao nikakvog problema sa ni jednom od njih. Malo mi je puno dati te pare za jednu igu kada mi trebaju za druge stvari. Ali razmisljam uzet WOW ili LOTR MMO origigi. Ali kao sta se kaze svatko ima svoje misljenje i svoju viziju.
doktor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 12:00   #39
kvalitetna igra je 450 kn a ne 300. bolje ću si za 450 kn kupit mikrovalnu s teletekstom i još dobiješ kašiku za katerpilar nego dat za jedan dvd.Bezveze diskusija. Kupi šta oš i nenameći se drugima. Šta mene boli čvarak šta neko ima doma.
ps ima neko crack za crysis(verzija gameboy)
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 12:10   #40
Quote:
Mr.Muscolo kaže: Pogledaj post
kvalitetna igra je 450 kn a ne 300.
Witcher je 300kn, a odličan je. Većina drugih igara je oko 350kn, jedine igre za komp koje sam vidio po 450kn su Microsoftovi Flight Simovi.

Osim ako ne misliš na plejku?
__________________
Inside every old person there is a young person wondering what the hell hapened.
Zabushant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.