Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2008., 19:21   #1
warcraft dota

eh, slučajno otkrih dotu, kad su me frendovi jedva navukli u igraonicu(da se razumijemo nemam 12godina, tak da mi je malo neugodno). mislim čuo sam i prije za "to" ali nisam obraćao puno pažnju.

e sad kaj sve moram instalirat da haklam to? pretpostavljam w3 roc i tft i kaj još? jel nekak moguće igrat na battlenetu bez orginala? koji vam je heroj najbolji(ja igro s zeusom, meni izgledo super, al navodno je sranje)
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 19:52   #2
http://eurobattle.net/

regaj se tu i nađi među filovima za download njihov instaler.ima i postupak.važno je iamt zadnji patch te taj instaler..

http://www.getdota.com/

ovo je link za zadnji službenu mapu.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 01:35   #3
Pazi, ne zadnji patch. Zadnji patch je 1.21b, a za Xpam (server.eurobattle.net) moraš imat 1.21a, AFAIK.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 09:43   #4
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Pazi, ne zadnji patch. Zadnji patch je 1.21b, a za Xpam (server.eurobattle.net) moraš imat 1.21a, AFAIK.
my mistake.nisam igrao na eurobattle netu koji mjesec..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 10:28   #5
Gle, oriđiđi WC3 i TFT su jako jeftini i onda možete na battlenet igrati koji je bolji u svim pogledima. Imate bolje i brže servere, koristiti najnovije patcheve i igrači s kojim ćete igrati će biti bolji.
Zeus je inače noob heroj, pod time mislim da novi igrači mogu s njime igrati dosta lagano i biti korisni teamu. Ali da bi postao jako dobar sa zeusom moraš ipak naučiti igrati igru.


Mene zanima kaj ljudi misle jel bu se radila Dota 2 kada SC2 izađe i kakva je šansa da na to ljudi pređu kada je ova Dota toliko sada velika i komplicirana? Jel bi se isplatilo zbog nove grafike? Neznam kaj bi novog u gameplayu moglo doći s SC2 da bi bilo bolje se prebaciti.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 19:34   #6
strategije.com - detaljne instrukcije
__________________
pogledaj

Only 4% of teens proclaim Jesus Christ as their savior, if you're one of them, put this in your sig.

92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
SilkBir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 01:38   #7
možeš i instalirat Garenu, tu uvijek imaš hrpu igrača
www.garena.com
Firestarter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.