Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2010., 11:54   #2141
ja sam radila bez jajai i bez banane
nikad više
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Old 01.05.2010., 16:38   #2142
Mene taj recepis uopće ne privlači. Nakon ovih komentara sam sigurna da ga ni neću isprobavati.

Kod mene danas Stracciatella torta.
Gipsyqueen is offline  
Old 01.05.2010., 19:28   #2143
meni je vrlo dobar (s bananonm), ali ne odličan. odlična mi je ferrerica
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 01.05.2010., 20:18   #2144
srijeda:tortu francuska kapa-smeđi biskvit, fila čoko+kava, posuto mrvicama od čokolade
danas radim profiteroles-male princes krafnice posute glazurom od čokolade
mikimiki is offline  
Old 01.05.2010., 21:10   #2145
jucer radila laganu vocnu tortu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 02.05.2010., 09:37   #2146
upravo doručkovah

ta.ja is offline  
Old 02.05.2010., 10:10   #2147
kolač od jagoda
ninjanippon is offline  
Old 02.05.2010., 10:16   #2148
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post


Ja sam bananastog. Mislim, ne mogu reći da kolač nije jestiv, ali nije ni baš za svršavanje od sreće kako se pisalo po nekim stranicama na kojima se nalazio taj recept - kao "topila sam se od miline dok sam ga jela"

Baš kako kažeš nije baš za bacit ali ni za ponovit
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Old 02.05.2010., 12:46   #2149
Jučer ferero torta seki za rođendan.. i nitko nije bio baš oduševljen.. krema je preprepre slatka.. biskvit odličan!
`bubica` is offline  
Old 02.05.2010., 16:44   #2150
Jučer ovu tortu ali umjesto umaka, smiksala pola litre slatkog vrhnja i stavila gore. Inače ja sam stavila samo trećinu od potrebne količine da je 77% gorka čokolada, ostalo sam stavila onu za kuhanje. I to mi je taman, mislim da sam sve napravila s tom gorkom, ne bio ju mogla ni pojesti....
the redCat is offline  
Old 02.05.2010., 18:02   #2151
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
upravo doručkovah

a to je???
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Old 02.05.2010., 18:54   #2152
Quote:
`bubica` kaže: Pogledaj post
Jučer ferero torta seki za rođendan.. i nitko nije bio baš oduševljen.. krema je preprepre slatka.. biskvit odličan!
Krema preprepre slatka Još bi razumjela da se radi o kremi u koju ide šećer pa ne znaš što će ispasti dok ne napraviš. Ovdje se radi o nutelli i malo mi je vjerojatno da onaj tko jede nutellu na žlicu može reći da mu je krema preslatka, pogotovo zato što je razblažena s mascarponeom. Dakle, jedini zaključak do kojeg dolazim je da tvoji ne vole nutellu

Quote:
blalla kaže: Pogledaj post
a to je???
Napisala sam pred dva dana da radim ferrericu nakon poduže apstinencije od slatkiša. Stavila sam sliku samo za Kladu jer je zadnji put komentirala moju šniticu koju sam pojela. Baš me zanima što će reći na ovu xxl šniticu
ta.ja is offline  
Old 02.05.2010., 19:02   #2153
tako nisko izgleda, mislila sam da je neka od onih tvojih čokoladno-narančinih kombinacija
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Old 02.05.2010., 19:30   #2154
Teško je odrediti koje je visine jer sam slikala odozgora upravo zato da se vidi koliko je fali
ta.ja is offline  
Old 02.05.2010., 20:07   #2155
rolat s jagodama
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Old 02.05.2010., 20:11   #2156
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post



Napisala sam pred dva dana da radim ferrericu nakon poduže apstinencije od slatkiša. Stavila sam sliku samo za Kladu jer je zadnji put komentirala moju šniticu koju sam pojela. Baš me zanima što će reći na ovu xxl šniticu

bolje znaš kaj mislim nego moj muž nakon 30g. baš sam krenula prokomentirati kad vidim ovaj post! je, je....niska neka torta!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 02.05.2010., 21:38   #2157
Sada već mogu reći i nepostojeća torta - dvije je šnitice dobio stari, jednu susjed (neplanirano ) a ostale smo uništili suprug i ja (naravno, ja više od njega)

I nije bila niska, samo kut snimanja ne dozvoljava da se vidi njezina visina, a sad nemam više ništa za slikati da vas demantiram

Od sada nadalje, opet slastičarska recesija Sutra ujutro vaganje
ta.ja is offline  
Old 03.05.2010., 02:06   #2158
U petak opet pekla čoko-banana muffine, samo kaj sam gore stavila komadiće čokolade umjesto prženih badema, a danas muffine od kokosa.

@ Ta.jo, sretno s vaganjem! Kad sam pročitala da ste slistili cijelu tortu, razvukla su mi se usta od uha do uha Ma, sigurna sam ja da ste nekaj već potrošili
coco zoe is offline  
Old 03.05.2010., 11:06   #2159
Trošilo se, ali očigledno nedovoljno. Ja u plusu 1,5 kg a supruga je strah stati na vagu jer si je, uz tortu, dao oduška i s pancetom, janjetinom, pivicama
ta.ja is offline  
Old 03.05.2010., 12:48   #2160
Napravih Gipsyinu tortu od naranci . Hladi se u frizideru. Sutra ju rezem.

Usred mixanja biskvita mi je umro mixer i sad cu si morat kupit noviiiii , da uopce ne spominjem da sam morala rukom do kraja mijesat.
Doria is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.