Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 20:01   #921
I tako neki dan doznajem još jedan glup potez BATa u Hrvatskoj(njihovim glupim potezima kod nas nema kraja od kako su uzeli TDR-da ih sad ne nabrajam,ima ih čak u posebnoj temi ako nije obrisana),a to je da su ukinuli Lucky Wild,a prije manje od godinu dana su ga najavljivali na sva zvona,meni je osobno bio super zimi posto manje smrdi u kući i ima ugodan okus vani kada je hladno.I kao i sve ostalo u svijetu ga i dalje ima samo kod nas ne.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 15:36   #922
Quote:
JazzManiac kaže: Pogledaj post
I tako neki dan doznajem još jedan glup potez BATa u Hrvatskoj(njihovim glupim potezima kod nas nema kraja od kako su uzeli TDR-da ih sad ne nabrajam,ima ih čak u posebnoj temi ako nije obrisana),a to je da su ukinuli Lucky Wild,a prije manje od godinu dana su ga najavljivali na sva zvona,meni je osobno bio super zimi posto manje smrdi u kući i ima ugodan okus vani kada je hladno.I kao i sve ostalo u svijetu ga i dalje ima samo kod nas ne.
nije glup potez zakonom su zabranjene cigarete s okusima još 15.05. slims i mentol cigarete još do sredine 2020.g. pa se i one zabranjuju. objašnjenje je da manji oblik i aroma zavaravaju potrošače da je manji otrov
Ginekolog Pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 13:26   #923
Crveni Pall Mall je navodno samo promjenio ambalažu, sad je modra kutija sa dvije crvene štrike ali meni se čini da više nije isti?! Jeli netko probao??
Sonic Clyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:38   #924
Quote:
Sonic Clyde kaže: Pogledaj post
Crveni Pall Mall je navodno samo promjenio ambalažu, sad je modra kutija sa dvije crvene štrike ali meni se čini da više nije isti?! Jeli netko probao??
meni je isti kao i prije,ništa posebno
vanNistelrooy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:30   #925
Quote:
Sonic Clyde kaže: Pogledaj post
Crveni Pall Mall je navodno samo promjenio ambalažu, sad je modra kutija sa dvije crvene štrike ali meni se čini da više nije isti?! Jeli netko probao??
Kolko mi se čini, taj Pall Mall sa dvije štrike je bivši York. Ne znam jel još postoji obični Pall Mall bez tih štrika

Slabe su mi nekak te Pall Mall štrikaste :P
Systremor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 02:13   #926
Definitivno najgori čovjekov izum. Živi užas.
Petar Uriel Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 10:45   #927
Quote:
Petar Uriel Ori kaže: Pogledaj post
Definitivno najgori čovjekov izum. Živi užas.
hvala šta si to podijelo s nama
vanNistelrooy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 16:31   #928
Jedan upit.... trebao bih si naručiti neke cigarete da mi frend donese iz Hrvatske (živim u Irskoj). Zanimaju me isključivo one s klikom, kakve pušim ovdje (Pall Mall ili Marlboro, s malom ampulicom koja ih pretvoi u mentol ili Ice). No iako mi je google frend, ne mogu nigdje naći popis cigareta, a kamo li cijenik cigareta u Hrvatskoj. Možda jer me irski google stalno šutira na bosanske i srpske rezultate... ima li tko kakav link, ili preporuku za dobru cigaretu sa klik opcijama, da ima jak, mentol ili osvježavajući štih?
__________________
If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose.
zvonimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 17:46   #929
Quote:
zvonimir kaže: Pogledaj post
Jedan upit.... trebao bih si naručiti neke cigarete da mi frend donese iz Hrvatske (živim u Irskoj). Zanimaju me isključivo one s klikom, kakve pušim ovdje (Pall Mall ili Marlboro, s malom ampulicom koja ih pretvoi u mentol ili Ice). No iako mi je google frend, ne mogu nigdje naći popis cigareta, a kamo li cijenik cigareta u Hrvatskoj. Možda jer me irski google stalno šutira na bosanske i srpske rezultate... ima li tko kakav link, ili preporuku za dobru cigaretu sa klik opcijama, da ima jak, mentol ili osvježavajući štih?
ne pušim te cigare pa ti ne mogu preporučit al tu imaš popis svega

https://carina.gov.hr/pristup-inform...-cigarete/2579
vanNistelrooy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 23:42   #930
Dok sam pušio jedino što je dolazilo u obzir je crveni winston i crveni marlboro , ajde i lucky crveni sam često znao kupiti
on brzo gori pa mi je nekad jak, iako je po jačini isti kao crveni winston, ali brzo izgara onda više dima uvučem pa je osjećaj da je jači.

Ma crveni winston najdraži bio i ostao, nisam nikad požalio kad bi ga kupio, dok neke ostale brendove bi znao podijeliti, ili bi bacio
kutiju u smeće koliko bi mi bile užasne ^^ , najgore su mi one što imaju okus po jebenoj kemiji, to uopće ne možeš pušiti -.-

Počeci su bili walter, filter 160 , largo, kent .. zadarski silver mi je 2005 g. bila jako dobra cigareta, nisu bile suhe, ali su ih brzo
ukinuli .. propalo jbg.

E i crveni pall mall mi je bio skroz OK. Jednom sam istodobno kupio crveni pall mall i crveni winston da vidim koji će mi bolje odgovarat,
i winston mi je ipak imao malo bolji okus, onako kremastiji, pa se nisam više vraćao na pall mall.



Ponekad kupim kutiju, iako izbjegavam pušenje koliko je moguće xD
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 13:35   #931
Quote:
zvonimir kaže: Pogledaj post
Jedan upit.... trebao bih si naručiti neke cigarete da mi frend donese iz Hrvatske (živim u Irskoj). Zanimaju me isključivo one s klikom, kakve pušim ovdje (Pall Mall ili Marlboro, s malom ampulicom koja ih pretvoi u mentol ili Ice). No iako mi je google frend, ne mogu nigdje naći popis cigareta, a kamo li cijenik cigareta u Hrvatskoj. Možda jer me irski google stalno šutira na bosanske i srpske rezultate... ima li tko kakav link, ili preporuku za dobru cigaretu sa klik opcijama, da ima jak, mentol ili osvježavajući štih?
Ima stranica sa nazivima i cijenama u Hr:
https://carina.gov.hr/UserDocsImages...14.03.2018.xls
U Excel tablici imaš naziv,količinu u kutiji i cijenu po kutiji pa pogledaj.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 13:54   #932
Angry Hrvatska usrana politika kao nigdje u svijetu i EU-ukinuti cigarete?!?

E da,već dugo vremena u Hrvatskoj vidimo da se ukida skoro sve što valja malo po malo,sve vrste cigareta koje su valjale ili ajmo reć spadale u jednu višu kategoriju(Sobranie Black Russian,Davidoff Magnum gold...) su ukinute,čak i one srednjeg ranga(Camel White,Camel Black,Davidoff ID...) a najnoviji primjer je ukidanje crvenog Chesterfield duhana od 80g.E sad,pošto svugdje u svijetu i po EU,ti i mnogi drugi brandovi se prodaju.Ali ne,kod nas treba ukinut sve što valja,samo čekam dan kad će kod nas totalno ukinut cigarete i duhan,e sad najviše me zanima zbog čega se to događa,dali je u pitanju naša promašena politika vlade,ili nas iz nekog razloga duhanske kompanije,a posebno JTI i Davidoff mrze,i dali ima načina da se to promjeni,a vjerujem da ima,pošto smo jedini u svijetu sa ovako malim izborom cigareta i duhana,ako ćemo gledati van EU,možemo jednostavno uzet za primjer Rusiju,tamo nema čega nema,imaju sve cigarete i duhane,a ako ćemo EU,uzmi bilo koju zemlju Sloveniju,Italiju,gdje također imaju veći izbor svega što je kod nas ukinuto,čak i nešto čega kod nas nije bilo.Neznam ima li nam nade za spas,i na koji način to promjeniti,jer ako se ovako nastavi,uskoro ćemo moći totalno ukinut duhan i proizvode u Hr,jer i ovako si moramo donositi stvari izvana,jer kod nas i ovo što ima je teški škart,ali šta je sa ljudima koji nisu kao ja da su s poslom stalno vani,i koji nemogu ići preko granice jer im je daleko.Problem postoji,rijesenja nema,ostaje se samo nadati da će se stanje promjeniti na bolje,jer iz trenutne pozicije postoje 2 scenarija:1.Da se stanje popravi,i ponovo se počnu prodavati ukinute stvari,ili pod 2.Da će se totalno ukinuti Duhan i cigarete u Hr,ili će se svesti izbor na minimum oko 10ak vrsta(škarta) i to je to,a nakon toga opet ukinuti,jer neće biti kupaca.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 09:48   #933
@JazzManiac odustao si od crvenog Winstona? sjećam se jednom si napisao da ti je OK.
Koje sad pušiš?
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 09:54   #934
I ja plačem za Sobranie Black Russian i Dunhilom
a čak nisam neki pušač, više rekreativni tj. zapalim poslije treće runde
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 08:28   #935
Prestao ima preko 17 godina.

A dok sam pušio uglavnom Filter 160 (u Hrvatskoj), bijeli Marlboro Light (u dijaspori).
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 20:05   #936
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
@JazzManiac odustao si od crvenog Winstona? sjećam se jednom si napisao da ti je OK.
Koje sad pušiš?
Kad sam tu njega,al uglavnom vanjske Sobranie Black Russian.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 23:37   #937
Želim iskazati svoje nezadovoljstvo sa Gold Marlboro cigarettam, znači ne sviđaju mi se sekunde. Ali svakom svoje..
Znači najbolje su domaće, kad ja sam napravim jednu pa je zapalim, pa ono suklja dim iz nje ko iz industrijskog dimnjaka. Pa me udari dopamin u mozak od nje pa mi se noge odsiku. Mislim da sam stizin sve rekao.
Coeurdufeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2019., 00:39   #938
cigarete s okusom

jeste probali Marlboro cigarete menta-mentol ?
meni su odlične, od sada pušim samo te s okusom
Peop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2019., 20:17   #939
od tog ti se nebu dizal kuki
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2019., 17:53   #940
Preporuka za najslabije cigarete? Nisam aktivan pušač, ali volim zapalit ponekad, pa dajte neke koje nisu toliko štetne i jake
selope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.