Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 11:29   #961
Taj kruzni tok je projektni kretenizam. Isao sam iz Vrbine u namjeri da skrenem prema DZ. I naravno nisam autom mogao u jednom potezu isto napraviti. Jednostavno sam morao stati i voziti unatrag pa opet zavrtiti lijevo iako sam ulaskom u kruzni dao krajnje lijevi. Premali im je radius. Predvidjam da ce ga za per mjeseci ici rekonstruirati. Posebni kretenizmi su ona dva mala otoka ispred i iza elipsastog rotora.

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
__________________
https://youtu.be/f_RjlIPuqyc

Povuci bilo koji potez, sigurno češ pogriješiti. Citat iz crtića/igrice.
Njorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 13:59   #962
Kakva je ponuda stanova za najam u Sisku? Gledam njuskalo i plavi oglasnik, ima svega 5 oglasa na njuskalu i 3 u plavom, a neki pristojan stan se pojavi svaka 3-4 mjeseca. Na facebook grupi koju je netko pokrenuo za laksi pronalazak stanova u Sisku, ljudi uglavnom samo traze stanove. Je li stvarno tako slaba ponuda ili gledam na krivim mjestima?
flegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 14:01   #963
Pozdrav. Ja seljo beljo idem za vikend u Petrinju. Pa ako bi mi neka dobra duša htjela objasniti za autoput Zagreb Sisak gdje uči, kaj pratiti itd. Zbunili su me totalno sa Velikom Goricom i aerodromom i sad ništ ne znam kaj pratim. dal trebam izači u V.G ili idem dalje za Sisak ? p.s : dolazim iz smjera Varaždina prema Zagrebu.
Ako bi koja dobra duša htjela objasniti malo bio bi vrlo zahvalan
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 16:39   #964
Prođeš kroz VG i pičiš dalje za Sisak, zajebi autoput, ne znam ni da su to dovršili. Vidjet ćeš tablu gdje se put udesno račva prema Petrinji.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 20:15   #965
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Prođeš kroz VG i pičiš dalje za Sisak, zajebi autoput, ne znam ni da su to dovršili. Vidjet ćeš tablu gdje se put udesno račva prema Petrinji.
Ček malo!
Ivica dolazi od Vž. Kad dođeš na autoput (ili starom cestom) iz Vž kreneš prema Rijeci, Mariboru, Krapini. Prati table sa oznakom aviona(aerodrom) i vozi prema njemu i Velikoj Gorici.
Opet prati table i vozi prema Sisku. Sa lijeve strane ćeš vidjeti parkirane razne avione i mjesto gdje prelaze cestu. Vozi još kilometar i skreni lijevo na semaforu za Sk. Voziš 25 km - pazi na brzinu- i imaš u Žažini skretanje prema Petrinji. Proći ćeš most na Kupi i još 1 km skrećeš u centar.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 20:55   #966
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Ček malo!
Ivica dolazi od Vž. Kad dođeš na autoput (ili starom cestom) iz Vž kreneš prema Rijeci, Mariboru, Krapini. Prati table sa oznakom aviona(aerodrom) i vozi prema njemu i Velikoj Gorici.
Opet prati table i vozi prema Sisku. Sa lijeve strane ćeš vidjeti parkirane razne avione i mjesto gdje prelaze cestu. Vozi još kilometar i skreni lijevo na semaforu za Sk. Voziš 25 km - pazi na brzinu- i imaš u Žažini skretanje prema Petrinji. Proći ćeš most na Kupi i još 1 km skrećeš u centar.
hvala puno
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 20:36   #967
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
Sisak se u zadnje vrijeme malo proljepšao zbog izgradnje trgovačkih centara ali ono što Sisku treba je uredjenje samog centra grada,odnosno druge ulice koja predstavlja najstroži centar. Moje je mišljenje da bi tu ulicu trebalo popločiti i zabraniti promet kroz nju (osim na križanjima),fasade na zgradama bi takodjer trebalo urediti koliko je moguće. Takav centar Siska bi o gradu pružao puno ljepši dojam.
evo. ispunila ti se želja...nofci bačeni, niakkva promjena...status quo...grad i dalje tone...
project zwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 18:22   #968
Naočale

Pronadjene naočale s dioptrijom na kolničkom traku kod skretanja na stadion ,vjerojatno neko se vozio na biciklu pa mu ispale ,,ako se netko pronadje javite se.
joeel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 18:23   #969
Naočale

Pronadjene naočale s dioptrijom na kolničkom traku kod skretanja na stadion ,vjerojatno neko se vozio na biciklu pa mu ispale ,,ako se netko pronadje javite se.
sisak
joeel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 11:14   #970
Pozdrav Siščani, kako stoji firma ABS? Biste li preporučili rad tamo?
__________________
Scambiamoci la pelle, in fondo siamo umani
dorita-11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2019., 20:44   #971
Ovisi koji posao! Uglavnom sve je to za preživljavanje
A od kuda si?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2019., 03:17   #972
Bila sam nekoliko desetaka puta u Sisku u zadnje četiri godine i moram reći da me se grad nikako nije dojmio. Ok je kupanje na Kupi, oko Letovanića po ljeti... Voda je poprilično čista za razliku od Drave oko Varaždina. Na Lonjskom polju sam bila kao klinka od nekih deset, jedanaest godina. To bi trebala još vidjeti. But that's it. Mislim da Sisačko - moslavačka županija nije nešto osim par navedenih poznatih mjesta.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2019., 08:56   #973
Mam se selim u VŽ županiju, a u "stari" kraj, na Kupu, dolazim samo na kupanje!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2021., 17:34   #974
U subotu sam u Sisku pa me zanima zna li netko kakav restoran u Sisku koji radi sad nakon potresa, a da ima terasu?
Nisam izbirljiv, može i pizza, fast food...
__________________
All Is One
Krijes Sedam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2021., 12:59   #975
Quote:
Krijes Sedam kaže: Pogledaj post
U subotu sam u Sisku pa me zanima zna li netko kakav restoran u Sisku koji radi sad nakon potresa, a da ima terasu?
Nisam izbirljiv, može i pizza, fast food...

Iako debelo kasnim, preporučio bi Pizzeriu Gema, odlična pizza, prihvatljive cijene.

OT: Iako nisam iz Siska, put me nekoliko puta doveo do tog grada i mogu reći samo dobre stvari. Iako ima problema sa zapošljavanjem nakon zatvaranja željezare i rafinerije nafte, ipak se i dalje vidi da je ovo zaista dobro napravljen grad i da je standard među boljima u Hrvatskoj. Šetnica pored Kupe je prekrasna, puno zgodnih kafića blizu, Stari Grad je must see (iako se dosta srušio nakon potresa). Zaboravlja se i da su ovdje Hrvati obranili državu (od turskih naleta u srednjem vijeku).

Važan grad!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2023., 23:07   #976
[QUOTE=Ingvar25;89517603]Iako debelo kasnim, preporučio bi Pizzeriu Gema, odlična pizza, prihvatljive cijene.

OT: Iako nisam iz Siska, put me nekoliko puta doveo do tog grada i mogu reći samo dobre stvari. Iako ima problema sa zapošljavanjem nakon zatvaranja željezare i rafinerije nafte, ipak se i dalje vidi da je ovo zaista dobro napravljen grad i da je standard među boljima u Hrvatskoj. Šetnica pored Kupe je prekrasna, puno zgodnih kafića blizu, Stari Grad je must see (iako se dosta srušio nakon potresa). Zaboravlja se i da su ovdje Hrvati obranili državu (od turskih naleta u srednjem vijeku).

Važan grad!


ipak se i dalje vidi da je ovo zaista dobro napravljen grad i da je standard među boljima u Hrvatskoj
. Ovo su gluposti! Idealiziraš grad, a ne živiš u njemu. Svašta!
winer smart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.