Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2009., 23:46   #41
ljudi, ja definitivno giban odavde. ovo je u pravom smislu rijeci LUDNICA!!! otisla sam do jednog poznanika i cili se zapustio od ocaja, sam u svom mraku katastrofa!!! otisla od poznanika, covik vice na jadnu djecu, konobar ne dolazi uzeti narudzbu, vidin jednog mladog decka na motoru koji se dere... ovdje su svi na teskin antidepresivima ocajno.... zivot im je katastrofalan... ovdje se ne zivi realno, pustinja sve ovo je katastrofa... ludnico, adio!!!!!!! ode ja u normalan i realan svijet!!!
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 07:26   #42
odlazio u biograd na more od 88g do 93 bilo je fenomenalno,ljudi gostoljubljivi,
umjerene cijene,sam motorom si mogao napraviti krug kroz grad i stat gde hoces.na kupanje kad smo isli a to je bilo cesto kod bazena moglo se autom i motorom do tamo bez da placas parking.

uvjerio sam se da nije tako prosle godine!
nakon vise godina ne dolaska u biograd odlucio sam se da odem malo
u taj lijepi gradic koji mi je ostao u sjecanju.
dosavsi tamo odmah na pocetku sam se razocarao
-kod trazenja smjestaja ljudi su negostoljubljivi
-restorani digli cijene do jaja(npr, lignje 55kn,cevapi 40kn itd
-od magistrale do rive tocnije gdje je nekad bio caffe lacy(sada butik)
policija me zaustavila tri puta (vozim motore 24god)i maltretirala
da mi se motor jako cuje(yamaha r1 (akrapovic)dok mi je policajac(drugi po redu)uzimao podatke pokraj nas projuri klinac od 12god na skuteru
bez auspuha brzinom 70km niz breg kod benzinske.moj komentar je bio
(moja velika greska)da zasto njega ne zaustavi jer nema ni kacigu,ni tablicu
a i vozi se gol bez majce i da je on opca opasnost na cesti a ne je koji imam
44g i iskustva.covjek me pogleda uruci mi kaznu 700kn zato sto nisam imao kacigu na glavi vec na ruci i kaza sretan put!sretno mi je bilo samo nekih 200
dok nisam stigao do autobusnog kolodvara gdje me i treci policajac
zaustavio pokazavsi mu kaznu i objasnivsi da me on treci put zaustavlja u par sto metara i da nema razloga ispricao se i tako ja napokon dosao na rivu
popiti kavicu,kad vraga nemozes ti kroz obalu,sve blokirano?djeca se navecer tu igraju i vozikaju u auticima dok svi ostali koji dolaza u biograd a stvarno je puno ljudi iz drugih mjesta nemaju kud te se stvaraju ogromne guzve!
da ne spominjem parking na plazi sat je bio 10kn,znaci kupanje tri sata
30kn samo parking?

mogao bi napisati cijelu knjigu o biogradu kako je bilo nekad i kako je sad

mislim da me biograd nece tako skoro vidjeti
jodax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:57   #43
Pozdrav

Evo ja živim tik uz Biograd i moram priznat da je to zaista jedan bez karakteran grad,po ničem ga čovik nemore zapamtiti!!!0bodova
fataljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 08:39   #44
Pozdrav Biogradu,tamo negdje 1997 imala sam prilike čitavo ljeto boravit u njemu zbog jednog posla i puno dragih uspomena veže me za njega,nakon toga često sam se vraćala tamo što u prolazu,što zbog trajekta za Tkon,nadam se da ću ga opet skoro posjetit.Uvijek volim doć tamo...prisjetit se starih dana
ypo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 12:01   #45
lipo li je lipo li je....uz raskopane ceste...
LUNA000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:34   #46
u pomoc.... plizzz daj pomognite ... dolazim za dva dana na biograd, zanima me koliko ima od vukovarske ulice do prvi nejbize plaze ... koliko odprilike hoda ima do tamo ??? jer meni preko karte to izgleda punooo .. pa ono .. plizzz :P
jaluci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 20:03   #47
Ljudi da li netko zna nešto o Adria Stelli d.o.o. koji vode Marinu Kornati, vezano za ovaj oglas

http://www.posao.hr/oglasi/referent-prodaje-m-z/318652/
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 15:53   #48
da li netko zna nešto o sezonskom radu u agenciji šangulin?da li je to rad u uredu ili..?
pplawusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 23:08   #49
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
jel bio tko u ovim mobilnim kučicama http://www.campsoline.com/ponuda/mobilne-kucice
evo malo da podignem. i mene ovo zanima
ivy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 10:39   #50
Znam da oko Biograda ima puno kampova,hitno mi treba neki jeftin kamp koji ima hlada udaljenost od mora nije bitna....pliz pomozite....idem ove god.u vise kampova..
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 11:01   #51
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Znam da oko Biograda ima puno kampova,hitno mi treba neki jeftin kamp koji ima hlada udaljenost od mora nije bitna....pliz pomozite....idem ove god.u vise kampova..
http://www.camping-croatia.com/index...d=81&Itemid=29

Ovaj kamp ti je u Sv. Filip i Jakovu, mjesto je 2~3 km od Biograda (pogledaj na OpenStreetMap, Google Earth ili Bing maps). Kamp je u borovoj šumi odmah uz plažu i imaš hlada ko u priči.
Rygel XVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 15:29   #52
Quote:
Rygel XVI kaže: Pogledaj post
http://www.camping-croatia.com/index...d=81&Itemid=29

Ovaj kamp ti je u Sv. Filip i Jakovu, mjesto je 2~3 km od Biograda (pogledaj na OpenStreetMap, Google Earth ili Bing maps). Kamp je u borovoj šumi odmah uz plažu i imaš hlada ko u priči.
Hvala, cijena odgovara! Mislim da je i kamp ok i jako je jeftin....e sad da pitam za stvari, da li se mogu ostaviti na recepciji? Nosila bih jedan ruksak i to je to..vrijedne stvari bih sa sobom nosila, a odjecu bih ostavljala na recepciji, gas bocu i ostale potrepstine potrebne za kamp....ipak to neko moze mahnuti...
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 16:28   #53
Nažalost ne bi znao. Najbolje ti ih je nazvati ili im stisni mail.
Rygel XVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 17:31   #54
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Znam da oko Biograda ima puno kampova,hitno mi treba neki jeftin kamp koji ima hlada udaljenost od mora nije bitna....pliz pomozite....idem ove god.u vise kampova..
Što se tiče poštene borove šume s puno hladovine i blizine mora savjetujem ti kamp Soline - http://www.campsoline.com/
Za cijene malo prouči stranicu il ih izravno nazovi.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 19:13   #55
[QUOTE=Nick7;40281790]Što se tiče poštene borove šume s puno hladovine i blizine mora savjetujem ti kamp Soline - http://www.campsoline.com/
Za cijene malo prouči stranicu il ih izravno nazovi.[/QU
Ma daj. 60 kuna samo po osobi a da ne govorim za sator, sta oni misle?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 02:18   #56
Ah čuj ja ti rekoh da je to super kamp što se tiče uređenosti i da je prepun borove šume s debelim hladom, lijepe plaže i do samog središta Biograda kratka 15 minutna šetnja po stazi uz plažu. Za cijene ne odgovaram .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 12:56   #57
trebam neki jeftini smjestaj za dvoje, vikend krajem 2.-og mjeseca.. ima li netko prijedlog ili ponudu?
leathery is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:30   #58
Davno bila u Biogradu i jako mi se svidio
__________________
"I much like my head. I don't want to see it removed just yet."
dasamja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 16:26   #59
...očekivao sam puno, dobio sam malo. ali tako je to kad čitate prospekte. premda se mora priznati da su se potrudili u TZ da naprave lijepi prospekt u obliku visećeg kalendara. eventualno bih ga(Biograd) mogao preporučiti za mlade i obitelj sa djecom zbog okolnih parkova i šume. a i plaže su ok, naročito ona poznata pješčana...
__________________
Ianus Christius je urednik i autor web stranice za promociju kreativnosti, samospoznaje i kritičkog načina razmišljanja.

***više na https://www.facebook.com/libertasnova/
ianusc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 11:53   #60
Kakva je situacija sada s noćnim izlascima u biogradu??

Poco Loco/Aqua club ili nešto treće??
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.