Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2012., 09:12   #81
bok fliperaši, vec dulje vrijeme imam namjeru kupit si fliper za vikendicu pa me interesira dali neko poznaje eight ball champ? ja ga nikad nisam igrao tako da neznam ništa o njemu.
vmax156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 10:48   #82
Quote:
vmax156 kaže: Pogledaj post
bok fliperaši, vec dulje vrijeme imam namjeru kupit si fliper za vikendicu pa me interesira dali neko poznaje eight ball champ? ja ga nikad nisam igrao tako da neznam ništa o njemu.
Evo ti malo više informacija o tom fliperu!

http://ipdb.org/machine.cgi?id=761

http://www.youtube.com/watch?v=xzQFhTkT8cY
danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 11:11   #83
Quote:
danijelP7b kaže: Pogledaj post
Evo malo sam prolistao oglase i naletio na jedan od jeftiniji kod nas Data East CheckPoint pa ako vas interesira...

http://www.njuskalo.hr/aparati-zabav...-oglas-5306421
jaaaaaaaaaaaoooooo

Ovo je bio prebrutalan fliper...totalno sam zaboravio da sam ga igrao.
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 11:32   #84
oh pa nisam znao da u westagetu imaju JunkYard i Flintstonese!!! WoW!!! Wolim bas tu generaciju flipera, ovih dana idem tamo
Centaur je za svoje vrijeme odlican fliper bio, iako je malo dosadan nakon pola sata!
Ovaj Check Point nisam igrao, ali sam igrao nekoliko DataEast flipera i koliko se sjecam svi su na istu sprancu napravljeni, tako da mi nisu napeti...no ovaj za 2000 kn se cini kao dobar omjer dobivenog za te novce

A sto se tice pinova na fliperu - eh, pa ako postoji pin izmedju flipera onda bi tamo trebao i stajati. Drugo je ako tamo pin nije bio predviđen.
Česta je kombinacija da dignu kredit na visoko, fliper nije u najboljem stanju i jos maknu pinove... tada je igranje totalno nezanimljivo...
Sto se mene tice mogu staviti kredit (replay) na 100 miliona, ali ako je fliper full ispravan i tipke jake, onda nema problema..

Drago mi je da je ova tema zivnula!
MisterYes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 19:38   #85
KUPUJEM FLIPERE

KUPUJEM FLIPERE MOŽE i U KVARU.
NAJVIŠE TRAŽIM: Indiana Jones, Star Trek, Arabian Nights,Theater of Magic,Scared Stiff, Cirkus, Twilight Zone, Adams Family, Monster....
Ako ko ima ko za prodat neka javi spisak na mail : [email protected]

Ljep pozdrav,
Valentin
igralniaparati is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 20:42   #86
Šteta kaj kod nas nema nikakav klub za flipere ko što imaju Amerikanci oni svake godine organiziraju prvenstva itd itd...

http://www.youtube.com/watch?v=WApxQO6rc-0
danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 22:24   #87
Ameri organiziraju svaka dva miseca turnire i sajmove a muzeji i klubovi niču kao gljive poslje kiše i to je ok ali šta je s nama
domagoj52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 22:48   #88
kod nas trule po garažama
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 22:20   #89
Evo još jedan Fliper za prodaju STERN Nine Ball

http://www.njuskalo.hr/aparati-zabav...-oglas-3988225
danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:21   #90
e pa mene zanima kad bi ja dao 2 i pol soma za "ispravan fliper s nekoliko nedostataka koje ne utiču na upotrebu u kućnom okruženju",
koliko novaca i vremena bi mi bilo potrebno da ja to dovedem u red?
nemam pojma o popravljanju flipera, ne znam gdje nabaviti dijelove, ne znam ništa
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 10:08   #91
Da, možda je malo pretjeral sa cijenom sve ovisi koji je točno kvar ili kako piše nedostatak na tom fliperu,možda je stvarno neka sitinica ali treba prvo vidjeti uživo o čem se radi...za dijelove nije problem da se sve nabavit samo treba tražiti preko granice isto kako sam i ja tražil za svoj Centaur II .
danijelP7b is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 21:03   #92
pozdrav svim ljubiteljima flipera,
prijatelj mi je pronašao u oglasima neki dracula fliper i sada ne zna koliko bi ponudio čovjeku za fliper. fliper ima neki kvar i iz čista mira izgori jedan od osigurača koji se nalaze iza one ploče sa rezultatom. fliper ima 1 lopticu i dosta rezervnih zavojnica. fliper je izvanka u odličnom stanju i ima samo par manjih ogrebotina. koliko otprilike vrijedi takav fliper?
alfred12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 10:13   #93
Definicija osigurača:namjerno oslabljeno mjesto u strujnom krugu! tako da nevirujem da izgara iz čistog mira vjerovatno nema vrijednost koju bi trebao imati na toj liniji ili postoji mogućnost da zavojnica vuče više nego je potrebno ali nemoguće je nagađati ovako nego trebas napisat koju liniju štiti rasvjeta ,zavojnice ,glazbu ,displey,ma može bit bilo šta ali eliminaciom se dolazi do uzroka.a cijena,u dalmaciji taj model neigra ni kad su žetoni besplatno ali u zg vjerovatno cijenu ima pristojnu.
domagoj52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 13:14   #94
Quote:
MisterYes kaže: Pogledaj post
ne znam za TOK-TOK-TOK :-?

znam za onaj koji je imao na sredini igru krizic - kruzic (tic tac toe) ako na njega mislis, ali igrao sam ga samo par puta pa se ni ne sjecam kako se zove...
i mislim da je bio neki stariji gotlieb model.
meni su super bili svi williams, noviji bally i vecina gotlieb/premiere...
a najlosiji su mi bili oni bas jako stari, jer su pomalo dosadni i vecina data east flipera...oni su svi na istu foru bili, samo je daska bila drugacija...

Najbolji su mi fliperi (pa i dan danas) oni koji su se pojavili pocetkom devedesetih... recimo FunHouse je zakon! i Radical! i Lights Camera Action!

I ima jos dva za koja ne znam imena i sjecam ih se kroz maglu, a bili su odlicni:
- jedan je bio na temu zatvora i pasa, kao psi koji bjeze iz zatvora
- drugi je bio na temu americkih restorana iz 50-ih i 60-ih...

===
Sad sam tek skuzio - TOK-TOK-TOK : zvuk kad da tri kredita kad se upises prvi na high score!!!!
Slabo mi radi elektronika pred kraj radnog dana
peterpan: taj drugi na temu americkih restorana,zove se DINER i od prosle godine mi krasi dnevu sobu na potkrovlju...uzivancija! mada sam u mladosti igrao sve druge osim njega,pa efekat nostalgije nedostaje
pozdrav za sve prave ljubitelje flipera! ako kome treba bilo kakva pomoc,u vezi flipera i delova u Srbiji,tu sam!
peterpan69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 13:42   #95
na Bundeku gdje je vašar ima lunapark sa dva flipera: Ripleys belive it or not, i Spiderman
žeton je 7 kuna ali je zato 5 kugli, mislim da će biti tamo još par dana
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 13:48   #96
bone busters je jedini fliper koji sam mogao razvalit, drugi su meni razvalili novcanik uglavnom.
ajmo u zetone, ajmo u rundu, ajmo u nest sitno.......
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 13:45   #97
Još jedan fliper u kaficu Martin u Stenjevcu
__________________
We dont need no education....
-yes you do, you just used a double negative
sylar86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 22:17   #98
Quote:
peterpan69 kaže: Pogledaj post
taj drugi na temu americkih restorana,zove se DINER i od prosle godine mi krasi dnevu sobu na potkrovlju...uzivancija!
igrao to i rasturao prije...koliko ono, 18-20 godina...geez...


svaka čast, fliper je mrak!
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 10:06   #99
bok svima fanovima flipera !!! evo ja sam jedan od vas imam ih doma u garaži oko dvadesetak !!! volio bih ih mjenjati ili prodati !!! javite mi se ja sam iz zg pozz [email protected]

Zadnje uređivanje pinball8 : 08.10.2012. at 10:21.
pinball8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 22:57   #100
Flipere sam naučio igrati 80-tih, briljirao početkom 90-tih, a tih godina još povremeno igrao flipere kada sam naišao na njih. Kao da ih je 2000-tih bilo puno manje pa su se ponovo počeli pojavljivati zadnjih godina.

Kao klinac sam visio po luniću, pa po birtijama sa fliperima.
Iz 80-tih mi je najdraži fliper Pinball champ (prvi moderniji fliper sa katom), iz 90-tih Indiana Jones. Rasturao sam mnoge i na mnogima su bili svi moji potpisi.
Poznat vam je onaj osjećaj kada puštate kugle van jer ne želite previše dizati rekord kako bi ga lakše mogli sutra ponovo stizati?

Zapravo nisam volio sve flipere. Svidio mi se možda svaki treći. Obično su mi bili glupi oni sa širokim razmakom između palica, općenito široki fliperi, pa i oni "nekontrolirani" kao Fish tales mi nisu bili puno dragi.
Nisam bio dobar na takvim fliperima jer sam brzo odustao od njih.
Na onima koje sam odabrao (a igrao sam prvi put) bio sam samo dobar prvih 10-tak partija. Nakon toga bih obično preuzeo kontrolu nad njima na način da je obično prvi žeton ili potrebne kovanice bio i zadnji koje sam ubacio taj dan koji bi završavao sa ostavljanjem nešto kredita na fliperu.
Zbilja sam ih znao rasturati...

Rijetko danas igram flipere, ali naišao sam nedavno na Draculu usput u nekoj birtiji z Međimurju. 5 kn tri kredita... Kao klinac je bio takav adrenalin i da napravim kredit jer nije bilo para, danas je to zbilja iznimno jeftino. Dracula me je podsjetila i na još nešto... kada mi se zacrnio tilt na multiball kada sam naganjao rekord (ili barem potpis) shvatio sam da me ta mašina može napraviti nervoznim i sklonom psovanju kao i nekada

Pozdrav svim ljubiteljima flipera
The_Man1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.