Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2016., 19:34   #1361
Trazim zensku osobu koja ce rolati po Jarunu, a ja voziti bicikl pored nje i tako cemo skupa uzivati i druziti se. Gornja granica 30 godina. Pa eto, ako si za neko prvobitno tipkanje, pa druzenje/upoznavanje/rekreiranje, moj postanski sanducic je otvoren.
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 19:38   #1362
Tražim mušku ili žensku osobu za sportske aktivnosti jer sam u zadnje vrijeme ostao bez suučesnika u treningu, a ljeto je blizu i treba se dovesti u formu.
Curu imam, tako da ako si zensko, no worry, nemam skrivene namjere.
Najvise slobodnog vremena provedem u gymu, šetnji na Sljeme, trčanje po Maksimiru,tenis kad je ljepše vrijeme. Tenis sam trenirao 6,7 godina pa sam slobodan dati i besplatne instrukcije ukoliko ima zainteresiranih, sve dajem za novog partnera.
Otvoren sam i za drugi vid sportskih aktivnosti, just name it.
Inače sam iz Zagreba, 29 godina, treniram u Gyms4you, ali nisam pretjerano vezan za istu tako da mi nije problem ići u drugu, normalno unutar nekih razumnih kilometarskih udaljenosti. Pišem diplomski, radim, uživam..i u iščekivanju novog partnera sa forum.hr-a.
tokyobynight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 12:20   #1363
Pozdrav ekipa!

Ja sam dečko od 28 godina koji živi i radi u Zagrebu.

Inače volim putovati i dobro se provesti s prijateljima.

Trenutno slušam glazbu žestokog ritma i novije stvari.

U slobodno vrijeme volim se baviti fotkom, treniranjem, bicikliranjem, popravljanjem tehnike...

Tražim curu koja je približno mojih godina, sličnih interesa i zainteresirana je za novo poznanstvo.
__________________
Slobodnjak
Sunce Žarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 20:32   #1364
Suočena sam s još jednom subotom kojom izlazim negdje jer većina tako želi. Uglavnom sam stava "bitno je s kim si, a ne gdje si", ali imam takav craving za houseom, tranceom, technom, ma electro glazbom in general, da odlučih isprobat sreću s oglasom.

Dakle, tražim ekipu, koja najvoli zaružiti na mjestim gdje puštaju gore spomenuto, posjetiti neki festival a-la Ultra, pljunuti pare za dobrog DJ-a... Spol nebitan, a godine poželjno blizu mojih 27. Lokacija Zagreb.

Neka vam ovaj gore "craving" ne bude hint- zazirem od takvih aktivnosti, ali zato volim zaviriti u čašicu
Charlotte York is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 22:20   #1365
Koja partijanerica ne voli

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 7041X koristeći Tapatalk
drwoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 17:36   #1366
"Ne predajem se!" reče on, na proslavi svog 50. rođendana. "Ovo je tek prvo poluvrijeme!"

Ako si to bio neustrašivi i slobodni ti - javi mi se.

Zagreb
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 22:11   #1367
početi ću kantovski, nepravilnim futurom prvim, u najkraćim crtama. tražim samosvjesnu ženu za konsenzualnu razmjenu seksualnih organa. usput, u hodu možemo razmjenjivati i svjetopoglede i svjetooglede. naravno, postoji pojmovna distinkcija između.
tražim ženu koja zna teći. hodati u metaforama i dnevno, svakidašnje. na štiklama. i na pločniku. između prolaznika i gradske vreve. između izloga. automobila. stabala. između vremena. između kiše.
zajedno sa mnom i zajedno bez mene. zajedno sa asocijativnim nizom koji je nužan u tom redu stvari. u toku.

treba biti slobodna, poročna, mnijuća, retorična, libidinozna, kalokagatična. ekspliciram docnije značenja ako su nejasna. jer vjerojatno jesu.

tražim ženu koju ne moram izmišljati. koja već postoji. koja sebe ima. koja razumije što to zapravo znači.

volim male sise i finu guzu. volim i kratku kosu.
a ispod kose. tamo volim sitne anomalije. recimo, nepravilan nosni septum. nazalni izgovor. tako ja na primjer govorim. tamo volim i afirmativan stav. vjeru u nešto što goni negdje. asocijacija na frankla.
volim i crne samostojeće čarape. tange. volim i haljine. i šešire. zrinjevac. kurfurstendamm. i jesen također.
volim i ženska leđa.

nisam romantičan. nego svjestan. mislim da je to dobra riječ.
i mislim da je to dovoljno za oglas.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 02:56   #1368
Hello girls!



Znam da su mice preslatke, ali pročitajte i oglas kad ste već tu

Momče od 25 godina, završio faks - zaposlen i situiran, "volim sve što vole mladi",
glazbeni i filmski ukusi su šaroliki, volim ići u prirodu, volim šetnje i razgovore.
Što se izgleda tiće, visok sam nešto sitno iznad 180cm, 85kg, plava kosa i oči.

Načitan, vidio svijeta, pričam 5 jezika, srušio Guinnessov svjetski rekord (bez zajebancije).

Tražim SOLO žensko čeljade (minimalno 20 godina staro) za neobavezno druženje i zajedničke aktivnosti, a kasnije... bumo vid'li.
__________________
Sent from my iSrać using Truć 3.0
Ubergeist is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 08:19   #1369
Čula sam da ovdje ima dobrih frajera na bacanje pa sam došla i ja napisat oglas
Možda malo nekonvencionalno, ali tražim pratnju za jednu svadbu (Zg, za koji mjesec).
U srednjim dvadestima sam, dakle tražim nekog mojih godina. Ogroman plus ako plešeš (možemo i vježbat zajedno ). Nemam ništa protiv dopisivanja i odgovorit ću na sve poruke, ali molim te da se nađemo uživo jako brzo (čisto da se ne zavlačimo bezveze ako ne pašemo ).
A osim zabavne večere, nudim se kao pratnja ako tebi nekad zatreba haha. Win-win situacija.
sp@mmerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 17:19   #1370
O rano rano, idi ranije, ko te poznaje
vodu ne pije,
o rano rano, rano ranije, ko te poljubi
žedan ostaje...

Oprostite
Igor0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 22:18   #1371
Tražim nekoga tko je zainteresiran i htio/htjela bi ići sa mnom na koncert Alana Hržice (duhovna glazba) u četvrtak navečer u Tvornici kulture
Ne odgovaram na poruke koje nisu vezane uz oglas!
Minnimmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 23:17   #1372
Ja sam žensko, iz Zagreba, uskoro 33 godine, solo, hetero, nikad bila u braku, nemam djece, 175, punija zbog problema sa štitnjačom, već dosta smršavila, prije bila ful mršava i to mi genetika, tamnosmeđa ravna kosa sa crvenkastim odsjajem, trenutno bob, velike tamnosmeđe oči boje čokolade. Volim se šminkati, ali definitivno ne pretjerujem. Pazim na svoj izgled.
RKT, poštujem sve vjere, ateiste i agnostike, važno je da je čovjek dobar.

Bavim se traženjem posla i studiranjem drugog studija.
Imam raznolike interese, čitanje beletristike, čitam i druge stvari poput filozofskih uradaka, volim učiti, izložbe, koncerti klasične glazbe, rock koncert ili narodnu glazbu ili nešto drugo, važno da je dobra atmosfera, uvijek sam obožavala plesati i imam sluha i ritma. I, da, ne sviđaju mi se klubovi gdje nitko ne pleše međusobno.

Volim putovanja, što kraća što dulja.


Tražim hetero solo muškarca mojih godina ili starijeg, sa ciljem u životu, osoba koja se zna nositi sa životom, mlađi su nezreli, općenito NE nezrelima! Intelektualac, kulturan, obrazovan, fino odgojen koji zna kako se treba ponašati prema ženi (možda će zvučati staromodno, ali da mi se netko napije na spoju, ne hvala!)
Odkud?
Pa, mogu mi se javiti odasvud ako ti nije problem putovati, meni je budući da ne vozim

Eto, to je bilo iskreno moje želje, pa ako se netko u tome vidi, bit će mi drago

P.S. Things are not as they seem like nor are they otherwise (to bi trebala kao potpis
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 15:03   #1373
Quote:
momakman kaže: Pogledaj post
Ovako,

momakman traži girlwomen

Još uvijek uvjeren da ona slatkica je tu negdje po forumu samo ne stigne pročitati oglas svaki put kad stavim jer, ne znam,...radi kolače, gleda turske serije, tužna je sama u sobi...

Ja svojih 36, normalne građe i visine.
Nek se javi prije svega fina i draga osoba, isto normalne građe, godina od 25-38 cca. +/- dade se tolerirati

Za prijateljstvo, druženje, dopisivanja, razgovore...i sve što već lijepo je

Nije bitno odakle je, jer daljina je ništa ako se dvoje razumiju, osim ako nije baš Japan, Australija... ovo vrijedi za Lijepu Našu, da ipak ne pretjerujemo
Ponavljam se
I zamolio bih da se jave one ženske osobe koje razumiju da je broj mobitela nužan za daljnji kontakt
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 08:40   #1374
Tražim partnericu za planinarenje i trčanje iz Rijeke ili okolice.Imam 55g.
nestea55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 22:09   #1375
Volio bih upoznat biseksualnu ženu :klap: dvije :klap: više njih

martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 23:30   #1376
Netko za izlazak subotom u Podroom noćni klub? nitko od ekipe mi ne ide tamo .. pa ako bi netko izašao , jer dosadilo mi je uvijek na
ista mjesta izlaziti.


Lokacija - Zadar
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 23:38   #1377
Ovaj put budem probao drugačije napisati oglas, tj da budem iskreniji odma u oglasu

Ja sam Marko, imam 28 godina i u potrazi sam za djevojkom za vezu
Imam slušne aparatiće pa imam malo problema u komunikaciji kada je riječ o bučnim mjestima inače razgovor sa menom je oke.
Malo sam povučen a i nisam naviknut izlaziti tj izlazim slabo, ne volim bas bučma mjesta kao nočni klubovi itd.

Osim zagorja, mogu mi se javiti cure i iz Zagreba, mislim da nije problem do tamo doći autom premda moram priznati da zbog posla nisam u mogučnosti često putovati.
Ostali detalji o meni, visok sam 190cm, 98kg, tamnsomeda kosa i oči

Ako ima pitanja, slobono pošaljite na moj pp sandučić, a moguča je i razmena slike
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 07:00   #1378
Ako ima koja cura iz ZG zainteresirana za upoznavanje te šetnju, bicikliranje, odlazak u kino ili što već slobodno nek se javi u inbox.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 09:07   #1379
tražim osobu za razgovor,dopisivanje o svemu,kad sam sama i usamljena i kad mi treba lijepa riječ ili samo običan razgovor pa da dan postane ljepši
viky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 10:59   #1380
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,imam 36 godina,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo i ozbiljne veze.Avanture isključene.Nevezano za oglas,dijabetičar sam,pa iskreno se nadam da to neće nikom smetati.Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.