Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2016., 21:48   #1441
Stalno sam pod nogama i nedam ti mira, ništa ne razumijem i ništa me ne dira, u neredu živim, sve rušim pred sobom

Tražim usporenu, koja spava do dva; da gleda južnoameričke serije i čija jela su nejestiva, bez okusa, žilava i neprobavljiva

Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 23:29   #1442
Imam 31 godinu. Iz Zagreba sam. Završio sam fakultet. Volim čitati, odlazak na utakmice, gledati dobre filmove i serije, dobru zabavu, humor, glazbu (rock, punk. Narodnjaci ne dolaze u obzir)...
Tražim curu, bilo bi idealno da vole gore navedeno, posebno navedeni žanr muzike, ali nije neophodno. Glavno da je "open minded".
I kako jedna pjesma kaže, treba mi žena koja ima muda. Da me uzme kakav jesam, ovakav zastrašen i bijesan.
Nudim sebe sa svom dodatnom opremom.
Eto, navalite cure.
I nek se po mogučnosti zove Nikolina.
Ali sva imena su dobrodošla.
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 00:14   #1443
Tražim nekoga tko ce me naucit plesati lijepe plesove.
__________________
In the depth of winter, I finally learned that within me there lay an invincible summer....
MsJudyMarks is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 12:46   #1444
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,imam 36 godina,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo i moguće ozbiljne veze.Avanture isključene.Nevezano za oglas,dijabetičar sam,pa iskreno se nadam da to neće nikom smetati.Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 23:13   #1445
Da se i ja oglasim, iz Splita 37 godina, 186cm, 90kg, svjetlosmedja kosa, oči plavo/zelene/sive(ovisno koliko ima sunca), zaposlen, stambeno riješen.Djece nemam, nikakvih repova i sličnoga.Očekujem neku razumnu djevojku, prije svega iskrenu, najbolje sve ispalit što imaš. Veselu i optimističnu, ubi me kuknjava, svi kukaju i da mirno spava
Neznam006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 13:37   #1446
Volim kad napolju pada kisa i hladno je, posebno sad kad je u mojoj jazbini toplo i lijepo a odnekud je dozujala muha.
Mogu samo da zamislim na cije je govno sve sletjela dok sad slijece na moj zid da mu osjeti ukus.
Muhino culo ukusa se nalazi na njenim nogama sto nije slucaj sa ljudima jer bi u suprotnom osjetili ukus necijeg izbljuvka na usranom asfaltu dok na brzaka trce do trafike po kutiju cigara i kesu nes kafe. Sigurno bi taj neko stao u taj izbljuvak, zgadio se, bljuvao, pa bi neko drugi odmah stao u to i takodje se zgadio, peglao i tako u krug.
Sta onda sa nasim jezicima kao organima cula ukusa? Bili bi zapostavljeni, osuseni i beskorisni sto bi dovelo do nedostatka verbalne komunikacije, atrofije usta a ne bi mogli lijepo da zamole: "Molim Vas jedan zlatni Winston i kesicu ove 3 u 1 nes kafe".
jednostavno bi kisnuli, stajali i mlatili rukom ka toj kutiji koja stoji iza stakla zaljepljena sa ostalim kutijama a ja bih sve to posmatrao kroz
svoj prozor dok uzimam dnevnu novinu i konacno ubijam tu dosadnu muhu i vracam se tamo gdje sam stao.
Necu da kazem da volim da procitam dobar roman, cujem dobru muziku i putujem jer mene stvarno smara da se klackam u busu 30 sati, citam jednu te istu stvar 30 sati i slusam istu muziku 30 sati a kad stignem na odrediste budem komiran i oporavljam se naredna 3 dana....

jesam li rekao mozda da puno pricam?
Sta ti mislis?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 23:26   #1447
Ovako, 29 godina, visina 181 ako to uopće ikoga interesira. Vježbam svakodnevno, ima tamo neka slika na rekreaciji.
Introvert sam, a posebno sam loš u muško-ženskim odnosima. Ne podnosim neke gužve i gomile ljudi. Jedina iznimka su rock koncerti, a bio sam na masu njih.
Mrzim izlaske i mrzim sve što vole mlade. Pogotovo modernu glazbu. Ne svu, ali ovu komercijalnu da. Mrzim zlatnu mladež, aute, pametne telefone i slične gluposti. Međutim, nisam tehnofob, relativno sam vješt s kompjuterima.

Čitam o raznim stvarima, sudjelovao sam na nekim v-kvizovima, a redovito posjećujem pub kvizove.

Nisam antialkoholičar nikako, volim dobro vino. Volio bi produbiti svoja znanja o enologiji. Sviram u stoner rock bandu, to je nekakvo nabijanje po distorziranim gitarima u niskom štimu i srednjem tempu.
Trolam najčešće na forumu pa ako netko ide čitat moje postove, neće previše saznat.
Molim da mi se ne javljaju cajkarošice, udane, starice, maloljetnice, prostitutke (ima i toga), košarkašice (to su one preko 190) itd. Dobro, a tko onda može, reći ćete. Tankoćutne, dobroćudne ženske osobe.
Harry Haller is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 00:50   #1448
Quote:
Tražim nekoga.. Tražim tebe, koja si usamljena kao i ja, a htjela bi to promijeniti..

Nije ti bitan nečiji izgled. Nisam neki ljepotan a općenito mi izgled nije nikad bio kriterij.
Bilo bi poželjno da si iz Zagreba i bliže okolice, ali nije smak svijeta ako ne živiš baš u ZG-u, imaš volje i mogućnosti putovati. Ako si rastavljena ili imaš dijete, neću pobjeći. Volim djecu i imam iskustva sa njima (bio sam babysitter nećaku). Normalna si, iskrena, ne muljaš, imaš svoje ja i nisi jedna od onih koja bježi kad su problemi u pitanju. Dali imaš/nemaš iskustva u ljubavi/vezama i slične stvari mi nisu bitne.

Za sebe mogu reći da sam običan, normalan dečko, 31 god.Visok 170 cm, mršav , pošten, kulturan, romantičan, nosim naočale zbog problema sa vidom. Volim popit kavu, zapalit cigaretu, gledati filmove, odigrati koju igru, surfati po netu. Ne izlazim van kao prije, radije odem na kavu ili cugu solo ili sa frendovima. Volim životinje, posebno pse. Ponosni sam vlasnik preslatke zlatne retriverice koju sam udomio. Auto ne vozim niti ga imam. Više volim sve na dva kotača. Ne radim (duga priča zašto i zbog čega) ali ako je nekome bitno, ne ovisim o nikome što se novaca tiče i stambeno sam osiguran... Ne volim kuhati ali mi kućanski poslovi nisu problem. Kužim se u dosta stvari po kući i oko kuće.
Ne volim laž. Nisam alkoholičar, luđak, manijak. Prošao sam svašta u životu, znam za dobro i za loše.
Nisam imao neke sreće u ljubavi, izašao iz jedne "loše" veze koja je sad prošlost,naviknuo sam se biti solo ali opet fali mi netko, neka normalna osoba koja ima razumijevanja,osjećaje i koja će me prihvatiti takvog kakav jesam

Imam i pozitivnih i negativnih iskustava sa dopisivanjem i upoznavanjem osoba preko neta i ovog foruma i da nebi bilo kasnije nismo znali, molim te da dobro pročitaš oglas. Osobe koje nisu iskrene,koje muljaju,vrijeđaju, koje iz nekog razloga još uvijek nisu preboljele bivšeg, koje nemaju volje za dopisivanjem,upoznavanjem ili nestanu nakon par poruka,neka mi se ne javljaju

Ako ti se sviđa oglas, možeš mi se javiti na PM za početak a poslije tko zna gdje nas dopisivanje odvede. Možda se upoznamo uživo,družimo a možda i nešto više, iako neću forsirat neku vezu,radije bi da je spontano pa šta bude,bude..

Čekam te...
Još uvijek te čekam
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 13:32   #1449
Dvije Karlovčanke traže ozbiljne dečke za vezu iz Karlovca i okolice. 28 i 31 god., potpuno različitog izgleda. Molimo da nam se ne javljaju neozbiljni neandertalci i oni koji su za avanture bilo kojeg tipa.
karlovčanke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 16:27   #1450
Tražim varaždinku koja se osjeća usamljeno. Nudim svoju malenkost.
__________________
The breath of life, what is a man without a wife?
That's absurd like a butcher without a knife
Beth Nahrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 13:32   #1451
Bok

Djevojka 24, umalo 25 godina. Pri samom kraju studija. Svi oko mene nešto nervozni oko diplomskog, ispita, budućnosti a ja mirnija no ikad. Bit će kako treba biti. Volim otići na Hrelić i karaoke, dobar izlazak dok sunce ne dođe i pomrsi čaroliju. Od mirnijih aktivnosti šetnje, čitanje...
Sukladno svemu ovome tražim ljude za moguće druženje pa ako se skompamo super ako ne ne. Ne pripadam nikakvoj subkulturi ili nečemu, živim kako mi dođe i uzimam što mi se svidi, ne volim se stavljati u okvire, nekima sam girl next door drugima sam alternativa klošar đir, ugl meni je bitno da se ja osjećam dobro.

P.S. tipovi sa seks ponudama nisu pozvani, nafrustrirani ženama također
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 15:08   #1452
Muškarac sam u kasnim 30-ima. Nedostaje mi nježnosti. Neka se jave djevojke, žene, neshvaćene, neutješne, razočarane, željne nježnosti...
Nespretni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 02:41   #1453
Nudim uslugu sportske, medicinske te relaxirajuce masaže. Maser sam s višegodišnjim iskustvom u salonima za masažu. Javiti se mogu mladi, stari, žene, muškarci, sportaši, rekreativci, ljudi s bolovima u leđima, išijasom, skoliozom, kifozom, lordozom...etc.
Dolazim u Vaš prostor na područje: Zagreb, Samobor, Jastrebarsko.
Javljajte se na PM.
Over and out!
bozek93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 14:46   #1454
Ako postoji neka cura iz Osijeka i okolice, 20-25 godina, za dopisivanje, kino, šetnju neka se javi ja sam također u ranim dvadesetima, student, sportski tip, spletom okolnosti upao u kolotečinu pa tražim neke nove stvari u životu, možda i ovdje postoji netko s istim "problemima"
PartyBreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 20:49   #1455
Dosadno mi je. Jako i većinu vremena. Tražim nekog tko bi mi online trkeljanjem skratio to vrijeme .
Spol i mjesto prebivališta nebitno, a godine između 18 i 35.
Ne tražim ništa više od online prijateljstva
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 23:33   #1456
Tražim žensku osobu za popit čašu crnog vina uz zanimljivu diskusiju oko povijesti, aktualija, filma, politike, bez nekog mediokratskog humora . Ne tražim beskonačno online piskaranje. Imam 25 godina.
greengold is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 00:47   #1457
Ocistija san inbox

Ima koja za cakulat?

m32 split
splicoRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 11:51   #1458
S obzirom da me i ove godine ceka ljetovanje sa učmalom ekipom ocajnika koja se lagano vec i raspala "ovim putem" pozivam zainteresirane djevojke, nebitno odakle, da mi se pridruže i spase mi sezonu 2016., a mozda i naredne...mjesto boravka dogovorno, moze biti i placeno jer novac nije problem ( iako molim da se ovo ne shvati kao sponzorski pokusaj i da mi se takve ne javljaju, samo zelim olaksati situaciju i nepotrebna ogranicenja zbog kojih sam pizdio proteklih godina)...moze se javiti i normalan par koji ima slobodnu frendicu, bitno da je 1 na 1 ( dobro, moze i dvije na jednog, nisam iskljuciv..komunikativan sam, druzeljubiv, nisam partijaner za Zrce i slicno, ali mogu se prilagoditi ako je ekipa i atmosfera poticajna ...volim istrazivati nova mjesta, ljude, hranu i piće, ali preferiram mjesta gdje nisu prevelike guzve...znaci, neobavezno ljetno druzenje sa mogucnoscu nastavka..
ivanjan76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 15:47   #1459
Ima kakvo simpatično i normalno žensko stvorenje do nekih 25 godina za razmjenu koje riječi na pm? Preferiram Split i okolicu pošto postoji mogućnosti upoznavanja uživo.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 21:30   #1460
Sad ću napisati malo drukčiji oglas. Dali ima neka cura koja je makar i pomislila o mogučnosti veze s osobom s invalidiretom? Detalji u pp.
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.