Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 23:36   #7921
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Sto ti mislis tko su ti ljudi i kako su dosli do tih stanova?
I sto mislis zasto ih prodaju?
Daj malo aktiviraj sive stanice

Na fotkama se ne vidi nista, samo me tlocrt zanima jer cu ionako radit kompletnu adaptaciju i pol toga porusit
super. i još na adaptaciji skurit puste tisuće eura... ima se.....
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 23:36   #7922
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
thnx.

ova 2 zadnja su dobri stanovi. solidni.
Ovaj na Jarunu je baš ta hrvatska ciganija koju spominješ

U vlasničkom listu upisano je 40 m2, za dio od 14 m2 ( 4 m2 zatvorena loggia, 10 m2 bivši hodnik) postoji Rješenje o izvedenom stanju (legalizirano je)
NotSure is offline  
Old 04.11.2017., 23:37   #7923
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Sto ti mislis tko su ti ljudi i kako su dosli do tih stanova?
I sto mislis zasto ih prodaju?
Daj malo aktiviraj sive stanice

Na fotkama se ne vidi nista, samo me tlocrt zanima jer cu ionako radit kompletnu adaptaciju i pol toga porusit
kako su došli do njih? pola njih ladeć muda u komunalnim i inim poduzećima u socijalizmu.

Quote:
NotSure kaže: Pogledaj post
Ovaj na Jarunu je baš ta hrvatska ciganija koju spominješ

U vlasničkom listu upisano je 40 m2, za dio od 14 m2 ( 4 m2 zatvorena loggia, 10 m2 bivši hodnik) postoji Rješenje o izvedenom stanju (legalizirano je)
jebiga, morala je biti kvaka zašto je toliko jeftiniji
__________________
Good morning, and in case I don't see ya, good afternoon, good evening, and good night!
Pachelbelle is offline  
Old 04.11.2017., 23:40   #7924
Quote:
NotSure kaže: Pogledaj post
Ovaj na Jarunu je baš ta hrvatska ciganija koju spominješ

U vlasničkom listu upisano je 40 m2, za dio od 14 m2 ( 4 m2 zatvorena loggia, 10 m2 bivši hodnik) postoji Rješenje o izvedenom stanju (legalizirano je)
nda...
nisam gledao detalje...preletio sam..

otkinuo sam na kupaonu i fotke

edit: i mislim da sam vidio taj stan već danas kad sam gledao popodne. sjećam se te kupaone..
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Old 04.11.2017., 23:52   #7925
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
99% populacije Hrvata su faktički cigani... tako da ako čovjek namjerava po sistemu slučajnog odabira trgovati s tim narodom horvatskim, takve su i šanse da ćeš trgovati zapravo sa bijelim Romima... što i nije najelitnije iskustvo šopinga...
A kakvo bi ti iskustvo trgovanja sa Albanskim budžetom? Tokijsko?

Hrvatsko tržište ti je takvo kakvo je, pa sad, tko voli, nek' izvoli.
rocker1987 is offline  
Old 04.11.2017., 23:53   #7926
Quote:
Pachelbelle kaže: Pogledaj post
kako su došli do njih? pola njih ladeć muda u komunalnim i inim poduzećima u socijalizmu.
Ne znam sa koje ste kruske ti i brogan pali, ali da, u socijalizmu su se stanovi djelili svima, cak zamisli i obicnim radnicima, pa su ljudi jos digli i kredit da si to namjeste po ondasnjij modi, pa su djeca odrasla i odselila, pa su onda otisli u penziju 90-tih (vecinom prijevremene kako se onda vec zbrinjavao visak radne snage pa si slobodno proguglajte koliko takva penzija iznosi) i od onda svaki mjesec skupljaju za rezije

Jos uvijek su glupi i nemaju ukusa? Stvarno se svakakvih gluposti moze ovdje procitati
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 04.11.2017., 23:55   #7927
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
super. i još na adaptaciji skurit puste tisuće eura... ima se.....
Virenje u tudi novcanik je omiljena aktivnost forumasa

Da se ne vrines previse, nismo ni naslijedili ni dobili, posteno smo zaradili
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 05.11.2017., 00:01   #7928
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Virenje u tudi novcanik je omiljena aktivnost forumasa
isto kao što se meni dvoje, troje forumaša zlurado cerekalo da nemam dovoljno para i da sam stoga sav usran i nervozan...

al ne radi se o parama, biće para, imam para sasvim dovoljno za jebeni manji stan...novogradnja ili štogod.
radi se o preplaćivanju i idiotizmu...


edit: jedino ne kužim koliko ekipa dobije od tih iznosa koje traže.

Nekretninski stručnjaci briju da se stanovi prodaju po 10-20% manjim cijenama od traženih cijena. čak i u Zg.
e sad...ne znam dal to drži vodu.
Dal im ove sumanute cijene prolaze. ili to uredno spuštaju?
Al ne vidim zašt bi spuštali? Stan ima 5000 view-ova unutar dan-dva od kad se pojavi u oglasu.
Brijem da unutar mjesec dana ode po traženoj cijeni.
Uvijek ima morona koji će keširati za glupost od stana oveće pare...
štoviše....oštra je konkurencija glupih kupaca....ko će prvi njegova škrbava djevojka.. odnosno stan. gaze jedan preko drugoga ko će prvi keširati dedi puste hiljade eura, 80k, za neko govno..
__________________
solve et coagula

Zadnje uređivanje Brogan : 05.11.2017. at 00:12.
Brogan is offline  
Old 05.11.2017., 00:15   #7929
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
thnx.

ova 2 zadnja su dobri stanovi. solidni.

Ovaj u Rudešu bi mijenjao stolariju i malo stan napucao....bio bi to bomba od stana.. samo me malo lokacija jebucka.


A ovaj na jarunu je stvarno OK, ali to je primjer gdje me njihov namještaj ne zanima i želim da ga raskomadaju i bace iz stana prije nego bi platio...
osim kupaone. kupaona je stvarno ok.


Nemaju lift, a 3. I 4. Kat su


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Taroth is offline  
Old 05.11.2017., 01:07   #7930
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
Al ne vidim zašt bi spuštali? Stan ima 5000 view-ova unutar dan-dva od kad se pojavi u oglasu.
Kad oglasiš nekretninu imaš besplatnu opciju dizanja na vrh oglasa jednom dnevno. Tako da se nemoj ravnati po datumu. Prosječan stan ima oko 100-njak pregleda dnevno.
NotSure is offline  
Old 05.11.2017., 04:29   #7931
pa kaj gledaš namještaj uopće
pih 100 000, to je sitnica, kad će biti po 700 000 onda ćemo o prenapuhanim cijenama
ili odem gledati kuću, 8 milijuna dolarčića, a ono točno je za srušiti samo
i za tjedan dana prodana
zato odlučio, uzeti u godini tih 100-150 000 i paljba na lijepše mjesto

možda to kupuju kanađani po zg s razlikom od spuštene cijene, jer tak i u meksiku uzimaju
KILLERDOG is offline  
Old 05.11.2017., 08:03   #7932
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Dubravkin trg ha? Skupo
Koliko otprilike za m2?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 05.11.2017., 08:37   #7933
Ja ne kuzim te maklere Koji misle na Stan od 100.000 ipak zaraditi 2.000€ i ne ulozu 1-2 sata U slike.
U cemu je problem pomakniti neki visak namjestaja iz kuta slike, da ne izgleda Stan manji nego sto je, jer je pretrpan stvarima.
U cemu je problem U prazan Ali namjesten Stan uniti Malo zivota, da se stavi na couch jedne novine, jednu vazu da svijecem na stol itd. Ali sve slike izgledaju sterilne.

Zasto ne uloziti malo novaca U program Koji ti vizualizira tlocrte ili platiti negoka tko to radi, to se moze dobiti za manje od 500kn, kao Makler Koji to redovno Radi mozda i za 250-300.

Nesto kao ovo na slici...

__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 05.11.2017., 10:05   #7934
Zato kaj ce ti isti kupci doc u stan i bit razocarani. Samo ces napravit vecu promenadu kroz stan i nazivcirat se zbog budala.

I kakva su to pitanja, zakaj prodaju? Pa ljudi sele iz vecih u manje jer su stari, deca odselila, rezije im skupe. Ovi iz manjih dobili djecu pa trebaju vece. I tako u krug.
Ima ih kojima su ostavili dede-bake pa prodaju a ne uredjuju.

Po meni bedasto na pol uredjivati kad vecina sredi po svom. Bila sam u jednom gdje je lik stavio novi laminat na pod i frisko farbao stolariju da izgleda uredno. Jbga, i tak bu unutra cupala to i stavljala parkete i pvc jer ne dihtaju prozori. Ne moze mi to dignut cijenu stana. Jos smijesnije kad lupe nove plocice a instalaciju nisu dirali.
Jedno je kad kupujes manji stan za sebe i par godina jer selis od staraca a drugo kad ga mijenjas za veci i za obitelj i tu mislis ostat gro godina. Sredit ces ga radi svoje sigurnosti i gusta iz temelja. A ne godinama trpit necije sarene plocice, laminat i lakiranu kuhinju.

U naravno da je jedino tlocrt bitan. Ne zelim rusit sve zidove da bi imala raspored kakav hocu. Naletis na super stanove pa su sobe izbice od 7-8 kvadrata. Ni ormar ti ne stane u sobu. Ili hodnici koji se protezu kroz cijeli stan i 10 vrata, nist povezano. Lodje iz soba umjesto iz boravka. A ni jedan zid nemres rusit jer je nosivi / unutra su zajednicke instalacije / nekadasnji dimnjak.
Po ovom kaj pises Brogan, nisi jos ni zagrebao sa kupnjom
Jaya is offline  
Old 05.11.2017., 10:16   #7935
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Koliko otprilike za m2?
Tesko ces tamo nac kucu u prodaji. Cim neki starci umru vec imaju kupca na lageru. Nove rade ko vile, zatvorene iz vana, unutra bazen i sl kerefeke. Bilo je u Jutarnjem fotkana jedna, ludo izgleda i nije na prodaju. 2 su takve novije uredjene, ostale obiteljske sa decom i firmama, nece jos dugo u prodaju ako i ikad. Stanovi cca 1800 kvadrat. Imas 2 manje zgradice.

Mozda jedna do sive vile bude u prodaji al luda baba ima nerjesena stanarska prava, ja nebi ulazila u to. Ne znam koliko trazi al vuce to po sudovima a kuca je za srusit.
Jaya is offline  
Old 05.11.2017., 12:37   #7936
Quote:
Pitralon kaže: Pogledaj post
ništa od toga, jedini problem koji imaš je taj da nemaš novčića
Pa nisam siguran. Gledao sam na Njuškalu i ove skuplje stanove od 130 000 € nadalje i jedini faktor koji ja vidim da utječe na cijenu je broj kvadrata / lokacija. I dalje su ti stanovi ružni za gledati sa starim parketima, nerijetko bez Uporabne itd.
gigra is offline  
Old 05.11.2017., 13:36   #7937
Što je "Makler"?
drzimfige is offline  
Old 05.11.2017., 13:42   #7938
Quote:
drzimfige kaže: Pogledaj post
Što je "Makler"?
Diler/preprodavač/trgovac nekretninama u ovom slučaju.
forumnickxy is offline  
Old 05.11.2017., 20:43   #7939
Na koji naćin prodati nekretninu u ZG da se dobije śto bolja cijena a da se ne treba biti na licu mjesta?
Postoji joś neka opcija osim da se proda preko agencije nekretnina?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 05.11.2017., 21:13   #7940
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
isto kao što se meni dvoje, troje forumaša zlurado cerekalo da nemam dovoljno para i da sam stoga sav usran i nervozan...

al ne radi se o parama, biće para, imam para sasvim dovoljno za jebeni manji stan...novogradnja ili štogod.
radi se o preplaćivanju i idiotizmu...


edit: jedino ne kužim koliko ekipa dobije od tih iznosa koje traže.

Nekretninski stručnjaci briju da se stanovi prodaju po 10-20% manjim cijenama od traženih cijena. čak i u Zg.
e sad...ne znam dal to drži vodu.
Dal im ove sumanute cijene prolaze. ili to uredno spuštaju?
Al ne vidim zašt bi spuštali? Stan ima 5000 view-ova unutar dan-dva od kad se pojavi u oglasu.
Brijem da unutar mjesec dana ode po traženoj cijeni.
Uvijek ima morona koji će keširati za glupost od stana oveće pare...
štoviše....oštra je konkurencija glupih kupaca....ko će prvi njegova škrbava djevojka.. odnosno stan. gaze jedan preko drugoga ko će prvi keširati dedi puste hiljade eura, 80k, za neko govno..
Cijene su takve kakve jesu
Potraznja diktira cijene, da se ne kupuje po ovim cijenama, i cijene bi pale

Kome je frka, kupi
Kome nije, kao meni, bira i izbira i ceka Godoa

Stanovi koji imaju nekoliko tisuca pogleda i jos u oglasniku imaju neku ozbiljnu manu
Druga ozbiljna mana je sto su preskupi
Da se njihovim vlasnicima zuri, snizili bi cijenu
Kad im vec bude frka, snizit ce

Dobri stanovi sa dobrom cijenom nestanu u roku par dana i zato treba stalno pratiti njuskalo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.