Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2016., 12:37   #1
Votka-kako stojimo s njom

Kao sto naslov kaze ovo je tema o tome kako stojimo sa votkom,pitanja odgovori,iskustva.Recimo meni jedna od boljih stvari koja se moze kupiti kod nas su Smirnoff i Smirnoff ice,pa bih zelio cuti misljenja drugih u vezi votke a posto ovdje jos nema tema o tome,ja ju otvaram.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 13:23   #2
Meni je fina Stolichnaya
Disclosed is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 22:55   #3
Dobra je Luksusowa, to je inače votka od krumpira, ima je za uzeti u Konzuma. Od ovih poznatijih a ne preskupih meni se najviše svidila Finlandia, votka od ječma. Ne radim mikseve nego ih držim u frižideru i pijem neat.
Sonic Clyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 16:18   #4
Jel se može u votki uživati kao u viskiju jer mixeve ne volim (gin tonic iznimka), a rokanje na brzinu mi ne paše.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 16:29   #5
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Jel se može u votki uživati kao u viskiju jer mixeve ne volim (gin tonic iznimka), a rokanje na brzinu mi ne paše.
Po mom mišljenju i dosadašnjem iskustvu- ne. Whisky je aromatski daleko kompleksniji i u 30-40 ml single malt scotcha se može znatno duže "meračiti" nego u vodki.
Sonic Clyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 15:14   #6
Votka je obični otrov koji je pitak a efikasan u postupku vraćanja na tvorničke postavke samo s nekim dodatkom; juice, sprite (tak tak), redbull (ekstra okus, al srce mi bas nije presretno s tom kombinacijom).
Votka sama po sebi je zakurac.
Moje iskustvo s votkom.
I mora biti ledena.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 23:53   #7
votka je pice za ozbiljne ljude - ne kazem cugere nego ljude. sirov dozivljaj bez preseravanja iliti aroma, umjetnih boja i cuvanja u 700 godina starim bacvama napravljenih od kostiju djevica s venere. kod nas ljudi cuju votka i pomisle na vigor koji su cugali na klupicama a vigor uopce nije votka. probao sam masu marki ali ne moze se pogrijesit s finlandiom, absolut i beluga (i najjeftinija beluga je odlicna).

i kao sto je napisano, nikakvo mijesanje. votka se pije iz frizera.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 23:54   #8
Vodka - Morena - Malta 2008

https://www.youtube.com/watch?v=3rMRjridFH0
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 08:02   #9
Ruski standard - platinum. Naravno direkt iz zamrzivača..
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 08:54   #10
Od ovih koje možemo češće pronaći u ug. objektima...slažem se..absolut vodka (crna boca)..
Dvije vrste koje su mene oborile sa nogu (ne doslovno jer sam ju s godinama naučila piti) su Grey Goose i Roberto Cavalli Vodka-Luxury on the rocks (imam još pola litrice doma )..

Ovo ostalo je ništa...ljuta muka rekla bih...ali vigor molim vas uopće ne stavljajte pod vodku...jer to je smeće nad smećima..

Samo ona...ni toljagom da mi prijete...u moja usta neće..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 12:19   #11
Dokle god nema okus po destiliranom alkoholu, dobra je.
Kapronsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 13:00   #12
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
votka je pice za ozbiljne ljude - ne kazem cugere nego ljude. sirov dozivljaj bez preseravanja iliti aroma, umjetnih boja i cuvanja u 700 godina starim bacvama napravljenih od kostiju djevica s venere. kod nas ljudi cuju votka i pomisle na vigor koji su cugali na klupicama a vigor uopce nije votka.
Po zakonskim RH regulativama a i EU regulativama Vigor je 100% vodka. Samo loša vodka.
Sonic Clyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 13:07   #13
Quote:
abog13 kaže: Pogledaj post
Ruski standard - platinum. Naravno direkt iz zamrzivača..
Uzeo sam prije par dana u Travel Free Ruski Standard Platinum i još par votki, Danzka Red 40% ABV, Danzka Black 50% ABV i Nemiroff Delikat.
Nemiroff je iznenađujuće dobra a duplo jeftinija od Russian Standard, radi se u Ukrajni.
Sonic Clyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 13:11   #14
Jeli ima netko da ima dobro mišljenje o Dalmacijavino Moskva votki?
Sonic Clyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 15:45   #15
Nema vise one klasicne,socijalne votke ,s velikim plavim natpisom ' Russian'
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.