Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 21:21   #61
uf..odem noge oprati a neoliberalne rospije kolo vode po forumu.. ja zaboravio da se papanluk preimenova

da krenemo
cilimama: ja sam drugacije zamisljao muf..to kad musko vidi kaze vuf vuf..za vas koji ne znate engleski rvatski pad kaze vau vau ..a engleski vuf vuf cilka ima muf..pitajte 2duma ako ne vjerujete ..on je u kvibeku.. eh da
ima i ona ...rvatska krava ( ne feministica) kaze muuu.. a engleska muuman..
pjegava: cuj to ..onda to izgleda kao ona kava velikog bleka..ako ti uopce znas ko je on..jelenskih mi rogova ..to su bila vremena kad se znalo ko ratuje a ko pite pravi
sotona: to je vise bila fora s aoristom ..stara fora alda mora..nema frke nema rata bez jasera arafata..trinaeste trinaeste svaba udario
ausfrau.. necu ti danas puno odgovoriti jer moram detaljno prouciti sve sto si napisala..cini mi se da je bila neka revolucija ovdje..eh sjecam se (el_em se zamislio kao broj jedan) kada je bila jedna revolucija u francuskoj..te noci smo cigali neko kiselo vino i razgovarali o zenama u buducnosti oce li biti neo ili novoliberalne..pred jutro smo otisli na banjolucke cevape ( to su oni sa pet plocica) i spremali smo se da idemo kuci odspavati..kad odjednom upofrke..proleti jedna zenska ispred nas..avek le grand bups..kalibar ohohoho..drz ne daj ona tamo mi vamo..ja sam bio pijan tj. u el_ementu pa sam joj el_ementarno nesto htio sapnuti i tu joj se pocijepa haljina i ispadnu da prostis sise (per si per tu).. mi za njom ..a ona prema neprijatelju..ostalo je povijest...ja sam onaj s cilindrom
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 23:52   #62
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
pred jutro smo otisli na banjolucke cevape ( to su oni sa pet plocica)
nešto je tu meni sumnjivo... zadnji put kad sam jeo banjalučke ćevape bilo ih je 4 u pločici
i bili su loši loše meso... i gdje to ima ćevapa rano ujutro za pojesti?
ovdje ima samo kebab i to samo onaj mesni doručak koji nije čisto meso... bolje je otići spavati gladan nego jesti tu katastrofu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 07:08   #63
Eleme ma ne slusaj hausfrau, potetkala se. Ne razumije ona sto se dogadja s njom i oko nje bas. Pricat cu ti sve kad budemo jednom na vicevima o pivu. Al nemoj nju zvat, lupat ce me svojom torbicom marke Katana dok mi ne dojadi pa joj je bacim kroz prozor. I to cu ti pricat.

Zadnje uređivanje kukuruza zlatko : 10.02.2017. at 07:18.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 08:07   #64
Marijanko, sjećam se ove fotke ono kad smo pregledavali obiteljske albume. Tu stvarno super ispao, ovaj, uspio. I na fotki se baš vidi da je Banjaluka stvarno lijep grad. Jednom ću s Kyruzom otići tamo na pivo, dat ću mu i katanu nek malo pronosa.

Kyruza Yakuza, sjeti me da ponesemo za Krkija ćevapa. Reći će nam Marijanko gdje su pravi i kod koga ima popust.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 08:54   #65
Nejdem ja s tobom nikud, popravi si tu haljinu
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:02   #66
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Nejdem ja s tobom nikud, popravi si tu haljinu
Ma štatije, neću ti ništa, ne boy se.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:18   #67
krkimir: dvije stvari..ti nisi cuo za inflaciju..bilo 4 sad je pet..i vidim da nisi sudjelovao u fr. revoluciji..tamo je bilo cevapa ko drva
kuruza: ne slusam ja nju obicno, mislim ausfrau ali je citam
ausfrau: ne sjecam se ja da sam pokazivao obiteljske slike jer ja nemam mame..mene je tetka rodila..samo je nijedna mama

e da ...moram sutra cilki poslati sliku..zvace se..samo su dvije mame..prva je cilka
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:32   #68
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Ma štatije, neću ti ništa, ne boy se.
Ne bojim se nego ne želim da me sramotiš pred rajom taka.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.