Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 19:45   #1941
Svašta sam vidio, ali da ljudi sami sebe iz čista mira raspaljuju.

Kad slijedeći put navratim na PDF očekujem da NATO interveniše i da mi se laptop zapali.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 18.11.2017., 19:59   #1942
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
RS ima svoje granice. Ovdje se sudi i Hrvatskoj ako presuda bude potvrđena pritisak na Hrvate bit će višestruko pojačan. Hrvatska sputana. Kada bi Bošnjaci u svoju korist riješili Hrvate, pustili bi RS Srbiji. Bosna je Aliji sredstvo, nikada cilj bila. Sveta HV! Garant mira u BIH
Naravno moj Posavac, potpisujem i slažem se od riječi do riječi.
Bošnjacima i jeste cilj bošnjačka Federacija i konačna podjela države na dva dijela između njih i Srba.
Davno su shvatili da su Srbi prejaki i sve oružje uperili na Hrvate.
Hrvatska bi time u mekom trbuhu dobila Veliku Srbiju i Tursku.
To bi potpisali svi patrijotski gradžani kad bi im Srbi omogućili autonomiju Sandžaka, odmah bi mijenjali RS za Sandžak.
zrimo is offline  
Old 18.11.2017., 20:33   #1943
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Naravno moj Posavac, potpisujem i slažem se od riječi do riječi.
Bošnjacima i jeste cilj bošnjačka Federacija i konačna podjela države na dva dijela između njih i Srba.
Davno su shvatili da su Srbi prejaki i sve oružje uperili na Hrvate.
Hrvatska bi time u mekom trbuhu dobila Veliku Srbiju i Tursku.
To bi potpisali svi patrijotski gradžani kad bi im Srbi omogućili autonomiju Sandžaka, odmah bi mijenjali RS za Sandžak.
Ništa od toga. HV je NATO! NATO ne da Jadran. Kraj priče
dominik01 is offline  
Old 18.11.2017., 22:44   #1944
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Ništa od toga. HV je NATO! NATO ne da Jadran. Kraj priče
Pusti nato, nenato nema od toga nista u nasim relacijama.

NATO je i VB a Srbi su bili i ostali njeni igraci.
Rusi nisu Nato a prije su njihovi igraci Bugari nego Srbi.
Turska je vazna clanica Nato.

VB je podrzavala skupa sa amerima muslimane i podrzaje zbog nafte i islamskog svijeta koji ima tu naftu.

Bakir nije bas zdrav tip radi sve sta erdo kaze a to mu bas nije pametno.

Problem je sta nas Hrvate niko ne jebe 2%

Mi kao i uvijek moramo pronac svoju unutrasnju snagu
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 19.11.2017., 01:17   #1945
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
...
....

Kad slijedeći put navratim na PDF očekujem da NATO interveniše i da mi se laptop zapali.
Ne boj se, nece intervenisati, Cirilicar juce izglasao vojnu neutralnost.
harns is offline  
Old 19.11.2017., 01:28   #1946
2
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Što se tiče budućnosti BiH i posebno RS, možda nije loše vidjeti što sudeći po komentarima ispod tog članka većina ljudi iz Hrvatske misli o RS. Malo drugačije nego što neki ovdje zamišljaju, koji priželjkuju savezništvo sa Banja Lukom.

https://www.vecernji.hr/vijesti/banj...7953/komentari

Narod u Hrvatskoj očito ne cijeni sadašnje stanje podjela u BiH već bi voljeli vidjeti naprednije, pozitivnije i prijateljskije društvo u susjedstvu.
Ja kad sam vidio ove komentare na claknu, sebi nisam mogao doci. Ovakvo nesto se rijetko vidja i na klixu te b92.
Shvatio sam ja odavno da je vecernji sumrak hr stanovnistva, ali ovo....

Je*es sad sto sam ja Srbin. Pricam o maloumnim komentarima koji veze nemaju sa clankom.

Kako god, od ovih ovaca na vecernjem, BiH hrvatsko stanovnistvo ima, ako nista, realnije misljenje o RS.

Evo pogledajte samo 24sata za slicne clanke. Portal totalno drugaciji, sto se komentara tice.
Znam Roli da si pulen ovakvih sa vecernjih, ali mojne mi predstavljati te smradove (150 njih) kao vecinu Hrvata.
Unknown Archont is offline  
Old 19.11.2017., 01:37   #1947
Što ima čudno u komentarima?
Klasično balkansko razmišljanje, nek susjedu crkne krava.
Komentatori obično privlače ekstremiste, a realnost je da što manje stanovnika BiH ima, to je njena podjela manji problem.
Isti komentari bi bili i za muslimane.
Iste komentari muslimani pišu i za Hrvate i za Srbe.
Iste komentare pišu Srbi i za kosovske Albance.
Ratovali smo svi skupa, čudno bi bilo vidjeti da se djele puse i cvijeće.
Wikiceha is offline  
Old 19.11.2017., 02:14   #1948
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Što ima čudno u komentarima?
Klasično balkansko razmišljanje, nek susjedu crkne krava.
Komentatori obično privlače ekstremiste, a realnost je da što manje stanovnika BiH ima, to je njena podjela manji problem.
Isti komentari bi bili i za muslimane.
Iste komentari muslimani pišu i za Hrvate i za Srbe.
Iste komentare pišu Srbi i za kosovske Albance.
Ratovali smo svi skupa, čudno bi bilo vidjeti da se djele puse i cvijeće.
One sto su ratovali neces videjti da pisu takve komentare.
To pisu glavnom sinovi onih kojima je rat bio biznis i dezerteri koji su vani jos od devedesetih.
tihobl is offline  
Old 19.11.2017., 09:56   #1949
Quote:
Unknown Archont kaže: Pogledaj post
2

Ja kad sam vidio ove komentare na claknu, sebi nisam mogao doci. Ovakvo nesto se rijetko vidja i na klixu te b92.
Shvatio sam ja odavno da je vecernji sumrak hr stanovnistva, ali ovo....

Je*es sad sto sam ja Srbin. Pricam o maloumnim komentarima koji veze nemaju sa clankom.

Kako god, od ovih ovaca na vecernjem, BiH hrvatsko stanovnistvo ima, ako nista, realnije misljenje o RS.

Evo pogledajte samo 24sata za slicne clanke. Portal totalno drugaciji, sto se komentara tice.
Znam Roli da si pulen ovakvih sa vecernjih, ali mojne mi predstavljati te smradove (150 njih) kao vecinu Hrvata.
B92? Ti me zajebavaš? Nisi čuo za Informer,Kurir ili Telegraf? Pa tu nisu dovoljni komentari, dovoljno je pogledati samo naslovnice Jedan Vucicevic je glasnogovnik gospodina Vučića u Srbiji a dovuka je bio i Vedranu Rudan da piše za njegovo glasilo
deder is offline  
Old 19.11.2017., 10:17   #1950
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Presuđeno je cijelom političkom i vojnom vrhu RS i šta se promijenilo?
Samo Bošnjak misli da mu politički haški sud može stvoriti Alijinu Islamsku Republiku Bosnu.

Zanimljivo je što Bakir Izetbegović dinasty i Muslim Brotherhood company raspaljuje ratnu artiljeriju na Hrvate i Hrvatsku na godišnjicu pada Vukovara.
Simbolično je to da na 26. godišnjicu pada Vukovara Izetbegović Hrvatsku proglašava agresorom na BiH.

Precizno rekavši da je Hrvatska bila agresor na Bosnu i Hercegovinu, Bakir Izetbegović završio je dugu eru uvijenih odgovora bošnjačkih dužnosnika na ovu osjetljivu temu.
Ponavljam, Bakir Izetbegović sa svojom SDA je ključni politički saveznik i koalicioni partner Dragana Čovića i njegovog HDZ-a.

Tek toliko bih da istaknem, a što se tiče napada na njega - samo izvolite, i ja ću da se priključim onda kada nađem za shodno!

Uglavnom, kada ga optužujete onako kako ga optužujete - vi njemu ustvari dižete rejting, a posljedično isto omogućavate Draganu Čoviću. Stoga i kažem - pridružit ću se napadima onda kada isti ne budu njemu dizali rejting kod njegovog zblahnutog polupismenog stada.

Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Što ima čudno u komentarima?
Klasično balkansko razmišljanje, nek susjedu crkne krava.
Komentatori obično privlače ekstremiste, a realnost je da što manje stanovnika BiH ima, to je njena podjela manji problem.
Isti komentari bi bili i za muslimane.
Iste komentari muslimani pišu i za Hrvate i za Srbe.
Iste komentare pišu Srbi i za kosovske Albance.
Ratovali smo svi skupa, čudno bi bilo vidjeti da se djele puse i cvijeće.
Dobro jutro! A šta ćemo sa onih 50.000 upisa tvog radikalnog forumskog stada koji svoju mržnju spram bošnjačkog naroda potkovaše upravo komentarima sa klix-a?

Za neupućene Srbe: komentari sa večernjaka su identični komentarima sa poskoka, to su često jedni te isti komentatori, ultradesni komentatori HDZ-ovskih provencijencija ruralnog tipa. Tip forumaša koji odgovara tom opisu: hercegčetnički tip forumaša - onaj koji svoju negativnu kampanju protiv cijelog bošnjačkog naroda gradi na komentarima sa klixa i virtuelnom borbom protiv Bakira Izetbegovića koji je de fakto ključni koalicioni partner HDZ-a. Ludnica? Samo za neupućene forumaše koji ne kuže da su Bakir, Čovinjo i Laktašenko ista ekipa - banditska. Bandoljerosi balkančerosi!
RIOBOSS is offline  
Old 19.11.2017., 11:59   #1951
Quote:
Unknown Archont kaže: Pogledaj post
2

Ja kad sam vidio ove komentare na claknu, sebi nisam mogao doci. Ovakvo nesto se rijetko vidja i na klixu te b92.
Shvatio sam ja odavno da je vecernji sumrak hr stanovnistva, ali ovo....

Je*es sad sto sam ja Srbin. Pricam o maloumnim komentarima koji veze nemaju sa clankom.

Kako god, od ovih ovaca na vecernjem, BiH hrvatsko stanovnistvo ima, ako nista, realnije misljenje o RS.

Evo pogledajte samo 24sata za slicne clanke. Portal totalno drugaciji, sto se komentara tice.
Znam Roli da si pulen ovakvih sa vecernjih, ali mojne mi predstavljati te smradove (150 njih) kao vecinu Hrvata.
To ti je na tvoju žalost stav većine Hrvata u Hrvatskoj. Mi znamo da se genocidom ne radi država, za razliku od onih u BiH koji su izgubili kompas. To znači da mi u Hrvatskoj nećemo dozvoliti da ostvarite genecodiom napravlejnu državu. Bolesno je već to što se ti umjesto isprika za zločine buniš na to, što znači da su za vas zločini nešto legitimno.

Inače me čudi toliko skretanje sa teme uz brojne komentare na granici uvrede koji prolaze bez opomena i baniranja.
rolandus is offline  
Old 19.11.2017., 12:24   #1952
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Ponavljam, Bakir Izetbegović sa svojom SDA je ključni politički saveznik i koalicioni partner Dragana Čovića i njegovog HDZ-a.

Tek toliko bih da istaknem, a što se tiče napada na njega - samo izvolite, i ja ću da se priključim onda kada nađem za shodno!

Uglavnom, kada ga optužujete onako kako ga optužujete - vi njemu ustvari dižete rejting, a posljedično isto omogućavate Draganu Čoviću. Stoga i kažem - pridružit ću se napadima onda kada isti ne budu njemu dizali rejting kod njegovog zblahnutog polupismenog stada.



Dobro jutro! A šta ćemo sa onih 50.000 upisa tvog radikalnog forumskog stada koji svoju mržnju spram bošnjačkog naroda potkovaše upravo komentarima sa klix-a?

Za neupućene Srbe: komentari sa večernjaka su identični komentarima sa poskoka, to su često jedni te isti komentatori, ultradesni komentatori HDZ-ovskih provencijencija ruralnog tipa. Tip forumaša koji odgovara tom opisu: hercegčetnički tip forumaša - onaj koji svoju negativnu kampanju protiv cijelog bošnjačkog naroda gradi na komentarima sa klixa i virtuelnom borbom protiv Bakira Izetbegovića koji je de fakto ključni koalicioni partner HDZ-a. Ludnica? Samo za neupućene forumaše koji ne kuže da su Bakir, Čovinjo i Laktašenko ista ekipa - banditska. Bandoljerosi balkančerosi!
zasto onda HDZ-u zamjeras drzanje ledja Sebiji?
Dionichar is offline  
Old 19.11.2017., 14:50   #1953
Quote:
zrimo kaže: Pogledaj post
Presuđeno je cijelom političkom i vojnom vrhu RS i šta se promijenilo?
Samo Bošnjak misli da mu politički haški sud može stvoriti Alijinu Islamsku Republiku Bosnu.

Zanimljivo je što Bakir Izetbegović dinasty i Muslim Brotherhood company raspaljuje ratnu artiljeriju na Hrvate i Hrvatsku na godišnjicu pada Vukovara.
Simbolično je to da na 26. godišnjicu pada Vukovara Izetbegović Hrvatsku proglašava agresorom na BiH.

Precizno rekavši da je Hrvatska bila agresor na Bosnu i Hercegovinu, Bakir Izetbegović završio je dugu eru uvijenih odgovora bošnjačkih dužnosnika na ovu osjetljivu temu.
Na Hrvatsku su vršile agresiju: Srbija, Crna Gora i BiH potpomognute tzv. Terorističkom samoproglašenom SAO "RSK".
Normalno je očekivati od agresora da se bave zamjenom teza i pravdaju svoju agresiju.

Međutim, NIJE NORMALNO od dužnosnika napadnute države (Hrvatska) da neprijateljske zemlje proglašava prijateljskim, da BEZUVJETNO surađuje s njima, te da koalira sa strankama koje su osnovali teroristi, makar oni bili i iz Hrvatske.

Posebno je čudno da se BiH izostavlja kao agresor, jer u njoj žive i Hrvati, a to još više zbunjuje, jer samo Hrvati nisu ravnopravni u BiH.
Ako Bosna i Hercegovina nema namjeru platiti ratnu odštetu Hrvatskoj, trebala bi graditi Pelješki most vlastitim sredstvima i predati Hrvatskoj kao čin dobre volje - ako želi postati PRIJATELJSKA ZEMLJA.

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Old 19.11.2017., 15:17   #1954
Quote:
harns kaže: Pogledaj post
Ne boj se, nece intervenisati, Cirilicar juce izglasao vojnu neutralnost.
Ma vidim prizivaju HV, NATO.....pitam se šta je slijedeće kad sad vidim da su počele i halucinacije.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 19.11.2017., 16:04   #1955
Nekoliko sam puta u razlicitoj formi napisao da se raspravlnate oko u sustini nebitnih stvari a rasprave su reflexija kvazinadgornjavanja volova koji vas vode i usput koriste obilato antagonizme medju narodima koje s vreme a na vrijeme samo malo podjare da bi mogli nastaviti nesmetano kradju. Jer kradu u ime naroda, jel tako.
Jedina dobra stvar od dejtona je mir a sve drugo je ostalo u 90ima. Ostali su nacinalni kavezi iz kojih nije moguce naprijed i stvari su dovedene do apsurda koji najbolje odslikava "saveznistvo" hrvata sa rs koje to naravno nije. To je suluda igra, neproduktivna koja samo pojacava naizgled nerijesive probleme. Argumentirati nemogucnost zajednickog zivota izljevima mrznje isfrustriranih karaktera po internetu nema osnove u realnosti. Moram se sloziti sa sintagmom narod je stoka ali to je rjesivo lako. Pola godine pravog novinarstva odnosno izvjestavanja bi pocistilogomilu mracnih misli iz bosanskih glava.
Vise biste vi hrvati postigli masovnim uclanjenjem u sda. Naziv nema nacionalnih konotacija pa se "demokratski aktivirajte" i pokazite da ste "bosanci". Sta bi onda bakir? Ili se pravite ludi, trazite od mileta da vam u ime saveznistva obnovi neko selo, skolu, crkvu...da ulozi nesto para u to prijateljstvo.
Morten is offline  
Old 19.11.2017., 17:48   #1956
Quote:
Morten kaže: Pogledaj post
Nekoliko sam puta u razlicitoj formi napisao da se raspravlnate oko u sustini nebitnih stvari a rasprave su reflexija kvazinadgornjavanja volova koji vas vode i usput koriste obilato antagonizme medju narodima koje s vreme a na vrijeme samo malo podjare da bi mogli nastaviti nesmetano kradju. Jer kradu u ime naroda, jel tako.
Jedina dobra stvar od dejtona je mir a sve drugo je ostalo u 90ima. Ostali su nacinalni kavezi iz kojih nije moguce naprijed i stvari su dovedene do apsurda koji najbolje odslikava "saveznistvo" hrvata sa rs koje to naravno nije. To je suluda igra, neproduktivna koja samo pojacava naizgled nerijesive probleme. Argumentirati nemogucnost zajednickog zivota izljevima mrznje isfrustriranih karaktera po internetu nema osnove u realnosti. Moram se sloziti sa sintagmom narod je stoka ali to je rjesivo lako. Pola godine pravog novinarstva odnosno izvjestavanja bi pocistilogomilu mracnih misli iz bosanskih glava.
Vise biste vi hrvati postigli masovnim uclanjenjem u sda. Naziv nema nacionalnih konotacija pa se "demokratski aktivirajte" i pokazite da ste "bosanci". Sta bi onda bakir? Ili se pravite ludi, trazite od mileta da vam u ime saveznistva obnovi neko selo, skolu, crkvu...da ulozi nesto para u to prijateljstvo.
Zaboravio si i cetvrtu stranu u sukobu: MZ.
Ako ne mogu okrenuti tri naroda jedne protiv drugih pobrinuce se da budu dva naprema jedan. Nikad nece dozvoliti da se sva tri pocnu dogovarati, jer bi se mogli sve tri strane okrenuti protiv njih.
Pocni malo ceprkati i vidjeces da su oni izvor svog zla i jada u Bosni. Oko bilo cega da podjes kopati naletjeces na konac, pa otkrijes da su sa njim povlacene lutke.
Pominjes pravo novinarstvo. To je zabranjeno. Pravi novinari bi krenuli otkrivati konce i ko ih povlaci, a to je nedopustivo. Koliko ima clanaka o reziji desavanja u poslednih 21 godinu? Da postoji pravo novinarstvo do sada bi izlazili feljtoni iz kojih bi se vidjelo da je bilo vise slobode i pod osmanlijama i pod Austrougarskom.
tihobl is offline  
Old 19.11.2017., 17:54   #1957
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Dobro jutro! A šta ćemo sa onih 50.000 upisa tvog radikalnog forumskog stada koji svoju mržnju spram bošnjačkog naroda potkovaše upravo komentarima sa klix-a?
Za neupućene Srbe: komentari sa večernjaka su identični komentarima sa poskoka, to su često jedni te isti komentatori, ultradesni komentatori HDZ-ovskih provencijencija ruralnog tipa. Tip forumaša koji odgovara tom opisu: hercegčetnički tip forumaša - onaj koji svoju negativnu kampanju protiv cijelog bošnjačkog naroda gradi na komentarima sa klixa i virtuelnom borbom protiv Bakira Izetbegovića koji je de fakto ključni koalicioni partner HDZ-a. Ludnica? Samo za neupućene forumaše koji ne kuže da su Bakir, Čovinjo i Laktašenko ista ekipa - banditska. Bandoljerosi balkančerosi!
Komentiraju obično ekstremisti, ali daj me podsjeti.
Koji članak na Poskoku se zalaže za pretvaranje tvog naroda u manjinu?
Zanima me gdje u Hrvata postoji Miloševićanska politika, kao kod tvojih.
Wikiceha is offline  
Old 19.11.2017., 22:22   #1958
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Zaboravio si i cetvrtu stranu u sukobu: MZ.
Ako ne mogu okrenuti tri naroda jedne protiv drugih pobrinuce se da budu dva naprema jedan. Nikad nece dozvoliti da se sva tri pocnu dogovarati, jer bi se mogli sve tri strane okrenuti protiv njih.
Pocni malo ceprkati i vidjeces da su oni izvor svog zla i jada u Bosni. Oko bilo cega da podjes kopati naletjeces na konac, pa otkrijes da su sa njim povlacene lutke.
Pominjes pravo novinarstvo. To je zabranjeno. Pravi novinari bi krenuli otkrivati konce i ko ih povlaci, a to je nedopustivo. Koliko ima clanaka o reziji desavanja u poslednih 21 godinu? Da postoji pravo novinarstvo do sada bi izlazili feljtoni iz kojih bi se vidjelo da je bilo vise slobode i pod osmanlijama i pod Austrougarskom.
Ma nisam uopste siguran da je njih nesto previse briga ko tu koga kara sve dok nema krvi. Toliko vrijedimo u njihovim ocima. Danas sam pogledao Sivi kamion crvene boje i jedna od scena je kad famozni Ratko daltonista i njegova cura baogradjanka naidju na zadnju barikadu u zaracenoj bosni pri svom bijegu u italiju. Uz hrvatske vojnike tu su dvojica svaba, kao neki instruktori. Ratka je njegov jaran uputio kako da prodje barikade i upozorio ga da kod hrvata mozda budu i ova dvojica germana i da bi jedino oni mogli biti problem jer "s njima nema zajebavanja". Ratko je hrvatima uredno platio prolaz puskama metcima i bombama bas kao i na prethodne dvije barikade ( kod srba i muslimana). Ta scena mi je jedna od boljih....svabe jedu lubenicu i jedva da pridaju paznje dok hrvati pregledavaju kamion, ratko placa...svabe primjecuju da namjernik vozi mercedesov kamion....ratko im se primice ko posran golub povijen u ledjima i kenja na losem njemackom kako je mercedes najboli kamion. Na to ga jedan svabo samo nezainteresirano pogodi po njonji komadom lubenice...eto, to je to.
Novinarstvo ...znam da toga nema vec sam ga samo spomenuo da prikazem kolkko je "neumoljiva" ta mrznja. Rasplinula bi se ko magla na prvom povjetarcu.
Morten is offline  
Old 19.11.2017., 23:45   #1959
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
:

@Vik, jbg. ti si nacionalist. Samo što je tvoja priča ukidanje postojećih nacija (barem 2).
Zašto opet tako oštro? Nisam te ja sjeo na traktor i poslao preko Bosne ponosne sve do mirnog Uba.
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Old 20.11.2017., 00:16   #1960
Quote:
Morten kaže: Pogledaj post
Ma nisam uopste siguran da je njih nesto previse briga ko tu koga kara sve dok nema krvi. Toliko vrijedimo u njihovim ocima. Danas sam pogledao Sivi kamion crvene boje i jedna od scena je kad famozni Ratko daltonista i njegova cura baogradjanka naidju na zadnju barikadu u zaracenoj bosni pri svom bijegu u italiju. Uz hrvatske vojnike tu su dvojica svaba, kao neki instruktori. Ratka je njegov jaran uputio kako da prodje barikade i upozorio ga da kod hrvata mozda budu i ova dvojica germana i da bi jedino oni mogli biti problem jer "s njima nema zajebavanja". Ratko je hrvatima uredno platio prolaz puskama metcima i bombama bas kao i na prethodne dvije barikade ( kod srba i muslimana). Ta scena mi je jedna od boljih....svabe jedu lubenicu i jedva da pridaju paznje dok hrvati pregledavaju kamion, ratko placa...svabe primjecuju da namjernik vozi mercedesov kamion....ratko im se primice ko posran golub povijen u ledjima i kenja na losem njemackom kako je mercedes najboli kamion. Na to ga jedan svabo samo nezainteresirano pogodi po njonji komadom lubenice...eto, to je to.
Novinarstvo ...znam da toga nema vec sam ga samo spomenuo da prikazem kolkko je "neumoljiva" ta mrznja. Rasplinula bi se ko magla na prvom povjetarcu.
Nemoj misliti da su nezainteresovani kao ta dvojica na filmu. Sve bitne poluge drze u svojim rukama, a domacim politicarima ostavili su nadzor nad socijalnom tematikom. Ili da napravimo poredjenje sa proslim vremenima: MZ je CK, a domaci politicari drze SSRN, sindikat i crveni krst.
tihobl is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.