Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 01:06   #1
Prodavanje kuce i okolis

Da li netko koji ima npr. vecinski dio jedne kuce u rusevnom stanju prodati njihov dio bez da ja odobrim.
A ako moze kavu svrhu ima taj kupac. Da li kupac onda moze nesto raditi oko toga bez moje dozvole.
kangaroo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:41   #2
Moze prodat,
A moze dat i na sud da mu ti moras isplatit njihov dio a ako neces onda sud stavi na oglasnu ploču da se prisilno proda cijela kuća ti dobijes svoj dio para oni svoj, s tim da tamo ispred oglasne ploče dežuraju lešinari krimosi prekupci šverceri koji otkupe ispod cijene od suda niko te ne pita i preurede i prodaju za više jer se vi niste htjeli dogovoriti i prodati za pravu cijenu zajedno
Pa se ti pravi glup
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:49   #3
Quote:
kangaroo kaže: Pogledaj post
Da li netko koji ima npr. vecinski dio jedne kuce u rusevnom stanju prodati njihov dio bez da ja odobrim.
A ako moze kavu svrhu ima taj kupac. Da li kupac onda moze nesto raditi oko toga bez moje dozvole.
naravno da ima
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:55   #4
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Moze prodat,
A moze dat i na sud da mu ti moras isplatit njihov dio a ako neces onda sud stavi na oglasnu ploču da se prisilno proda cijela kuća ti dobijes svoj dio para oni svoj, s tim da tamo ispred oglasne ploče dežuraju lešinari krimosi prekupci šverceri koji otkupe ispod cijene od suda niko te ne pita i preurede i prodaju za više jer se vi niste htjeli dogovoriti i prodati za pravu cijenu zajedno
Pa se ti pravi glup
Nije baš tako,Recimo stanovi,automobili,strojevi koje oduzima banka i prodaje trgovački sud(za njega znam)Dođe predstavnik banke koji prethodno ima odluku upravnog odbora koja je najniža cijena i pošto on može pristupiti licitaciji bez uplačenog prodajnog predujma kaže svoju svotu kad se licitacija umiri i ako nema veće ponude banka-tvrtka koja je pokrenula ovrhu postaje vlasnik.

Tako i kod ove kuće može doći taj suvlasnik i ponuditi cijenu.,naravno mora imati lovu u roku od 30 dana.
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.