Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Kakve zene volite
Normalno popunjene zene 91 92.86%
Kosture sa modnih pista 7 7.14%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2009., 14:42   #1
Pederi iz modne industrije promoviraju daske od zena

Vec je poznato da pederski lobi unutar modne industrije vec godinama pazljivo gradi percepciju zgodne zene kao one koja mora imat 180cm i 45 kg, tako kad obuce robu na sebe to vise slici na vjesalicu nego na zenu.


Jedan od tih iz pederskog lobija je izasao u javnost i otvoreno rekao sto misli:

KONTROVERZNI dizajner Karl Lagerfeld popljuvao je "normalne" žene nakon što je popularni njemački magazin Brigitte zabranio objavljivanje bilo kakvih fotografija mršavih manekenki. Naime, Karl je izjavio da nitko ne želi gledati oble, popunjene žene. "Imate debele mame koje s vrećicom čipsa sjede pred televizorom i komentiraju da su modeli ružni. Bit mode su snovi i iluzija", izjavio je Nijemac.

Uvrijeđena manekenka Katie Green, koja je između ostalog bila zaštitno lice kampanja za Wonderbra i Ultimo, reagirala je na njegove komentare te izjavila da joj je zlo od Lagerfelda. "Totalno sam šokirana zbog njegovih izjava. Taj čovjek je zaozbiljno zaluđen i neodgovoran. Povraća mi se od njega", rekla je Katie koja dodaje da je on čovjek koji zapravo pomaže ženama da se zbog svoje neishranjenosti i želje da budu poput ostalih mršavih manekenki bore za vlastiti život.

"Rekao je da nitko ne želi vidjeti stvarnu ženu, ali ja znam da skoro svi pravi muškarci više preferiraju žene s oblinama", rekla je za kraj manekenka koja je također nedavno sudjelovala u kampanji "Say NO to size Zero".


Sto se tice mene ugodno popunjena zena sa oblinama je zakon, a te vjesalice sa modnih pista su odlika ruznoce i vise se uopce ne razlikuju od mrsavih muskaraca sto je valjda pederskom lobiju i bio cilj.
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Old 15.10.2009., 14:44   #2


LJES- ljubav, erotika, seks.

__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 15.10.2009., 14:45   #3
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post


LJES- ljubav, erotika, seks.

pa ovo moze pod erotiku
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Old 15.10.2009., 14:49   #4
Quote:
dakalo kaže: Pogledaj post
pa ovo moze pod erotiku
Da, pod: "Tko bi takve jebal´"
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Old 15.10.2009., 14:50   #5
Quote:
dakalo kaže: Pogledaj post
Vec je poznato da pederski lobi unutar modne industrije vec godinama pazljivo gradi percepciju zgodne zene kao one koja mora imat 180cm i 45 kg, tako kad obuce robu na sebe to vise slici na vjesalicu nego na zenu.


Jedan od tih iz pederskog lobija je izasao u javnost i otvoreno rekao sto misli:

KONTROVERZNI dizajner Karl Lagerfeld popljuvao je "normalne" žene nakon što je popularni njemački magazin Brigitte zabranio objavljivanje bilo kakvih fotografija mršavih manekenki. Naime, Karl je izjavio da nitko ne želi gledati oble, popunjene žene. "Imate debele mame koje s vrećicom čipsa sjede pred televizorom i komentiraju da su modeli ružni. Bit mode su snovi i iluzija", izjavio je Nijemac.

Uvrijeđena manekenka Katie Green, koja je između ostalog bila zaštitno lice kampanja za Wonderbra i Ultimo, reagirala je na njegove komentare te izjavila da joj je zlo od Lagerfelda. "Totalno sam šokirana zbog njegovih izjava. Taj čovjek je zaozbiljno zaluđen i neodgovoran. Povraća mi se od njega", rekla je Katie koja dodaje da je on čovjek koji zapravo pomaže ženama da se zbog svoje neishranjenosti i želje da budu poput ostalih mršavih manekenki bore za vlastiti život.

"Rekao je da nitko ne želi vidjeti stvarnu ženu, ali ja znam da skoro svi pravi muškarci više preferiraju žene s oblinama", rekla je za kraj manekenka koja je također nedavno sudjelovala u kampanji "Say NO to size Zero".


Sto se tice mene ugodno popunjena zena sa oblinama je zakon, a te vjesalice sa modnih pista su odlika ruznoce i vise se uopce ne razlikuju od mrsavih muskaraca sto je valjda pederskom lobiju i bio cilj.
Može li se moj post izbrisati? Hvala.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"

Zadnje uređivanje Ja,Lucifer : 15.10.2009. at 15:06.
Ja,Lucifer is online now  
Old 15.10.2009., 14:52   #6
I što je sad tu novo? Čuj druškane ovdje na LjESu ekipa voli sise.
U ovoj virtualnoj iluziji sise i dobra guza su ti rješenje za sve.
Sise protiv dosade, sise za jebanje, sisama za mir, sise za preživljavanje recesije, sisama protiv srčanog udara (ili za ovisno o situaciji) ...

Ako si forumašica sa sisama a nemaš s kime jel' podjeliti osjećaj ljepote onda sisama ideš u ban

...
Karl Lagerfeld ....mislim da on nije zanimljiv LjESovcima

OT: Tužna je ta sveopća narcisoidnost. I glupost. Anoreksija i bulimija često završavaju vrlo tragično.

Zadnje uređivanje Princess Leia : 15.10.2009. at 15:03. Reason: tipfeler ...sise ...previše ssise ...
Princess Leia is offline  
Old 15.10.2009., 15:01   #7
Boli me moje zaobljeno dupe za mišljenje sidomanskog pedera...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 15.10.2009., 15:06   #8
Quote:
Princess Leia kaže: Pogledaj post
I što je sad tu novo? Čuj druškane ovdje na LjESu ekipa voli sise.
U ovoj virtualnoj iluziji sise i dobra guza su ti rješenje za sve.
Sise protiv dosade, sise za jebanje, sisasma za mir, sise za preživljavanje recesije, sisama protiv srčanog udara (ili za ovisno o situaciji) ...

Ako si forumašica sa sisama a nemaš s kime jel' podjeliti osjećaj ljepote onda sisama ideš u ban

...
Karl Lagerfeld ....mislim da on nije zanimljiv LjESovcima

OT: Tužna je ta sveopća narcisoidnost. I glupost. Anoreksija i bulimija često završavaju vrlo tragično.
ja sam isto veliki poklonik sisa tj. siserina, onih velikih zdravo seljackih gdje se moze s nosom ronjat

no treba bit oprezan s ovim pederima iz modne industrije ako njihova koncepcija pobjedi onda za 30-40 godina vise nece bit niti sisa, nego ce zene pretvorit u daske, jos ce ih pocet sisat na kratko pa se stvarno vise nece razlikovat od muskaraca, tako da ce muskarcima bit svejedno sta hebu jer ce sve bit izgledom isto.

uglavnom ja cu 30-40 godina biti starkelja, ali kako u zivotu sa sisama sve pocinje i zavrsava bas ce mi tad trebat nesta za sisat!
SISAMA PROTIV BEZUBICE!
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Old 15.10.2009., 15:06   #9
Nema ništa ljepše od ženskih bokova, zaobljene guze i velikih sisa (ne-silikonskih). Celulit poželjan.
Vincent V is offline  
Old 15.10.2009., 15:21   #10
Kaže se gayevi ili homoseksualci, ti nepristojni stvore.
Pali_andjeo is offline  
Old 15.10.2009., 15:28   #11
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Nema ništa ljepše od ženskih bokova, zaobljene guze i velikih sisa (ne-silikonskih). Celulit poželjan.

da ovo pročitam pa mogu i umrijeti
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 15.10.2009., 15:33   #12
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Nema ništa ljepše od ženskih bokova, zaobljene guze i velikih sisa (ne-silikonskih). Celulit poželjan.
sve se slažen osin za celulit. nije mi to sexy al velike sise ma i silikonske
 
Old 15.10.2009., 15:37   #13
Ti povodljivi heteroseksualci padaju na sve što im modna industrija i TV kažu.

A čujte.. bar će se za njegovo mišljenje čut diljem kugle zemaljske, a za mišljenje neke glupe hetero droljice na forumu neće čut nitko.
Wanderer is offline  
Old 15.10.2009., 15:40   #14
Quote:
dakalo kaže: Pogledaj post
Vec je poznato da pederski lobi unutar modne industrije vec godinama pazljivo gradi percepciju zgodne zene kao one koja mora imat 180cm i 45 kg, tako kad obuce robu na sebe to vise slici na vjesalicu nego na zenu.
za modne piste se ni ne radi garderoba veca od velicine 32. manekenke da i ne zele moraju biti kostur.

i da, krivi su zenomrzci u cijem imaginarnom 'idealnom' svijetu cure bi izgledale kao decki, to i ptice na grani znaju vec. ili not?
Grazia is offline  
Old 15.10.2009., 15:47   #15
Pa valjda, slijedeći logiku, ako mrze žene onda one u njihovom idealnom svijetu ne bi uopće postojale? A ne bile ovakve ili onakve.
Wanderer is offline  
Old 15.10.2009., 15:48   #16
inace taj Karl Whatever His Name Is je poznat kao zesci bolesnik...u stvari bas jucer je bilo u novinama da je jedna manekenka dobila otkaz jer je 'debela'.

i otkad to neki sick old fart odlucuje sto je debelo, a sto nije...bilo je prvo pitanje fashion sljedbenika...
Grazia is offline  
Old 15.10.2009., 15:48   #17
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post

da ovo pročitam pa mogu i umrijeti
Eto draga, ovakvi mi vraćaju osmjeh na lice i vjeru u zdravu pamet muškog roda
Ma svaka ga ponudila...


Quote:
pumpjer kaže: Pogledaj post
sve se slažen osin za celulit. nije mi to sexy al velike sise ma i silikonske
S obzirom da se tebi diže samo na VSS ti ni nisi u prilici puno birat oš domaće ili kupovno
kiss me is offline  
Old 15.10.2009., 15:49   #18
Quote:
Wanderer kaže: Pogledaj post
Pa valjda, slijedeći logiku, ako mrze žene onda one u njihovom idealnom svijetu ne bi uopće postojale? A ne bile ovakve ili onakve.
a vas bi donosile rode jel tako
Grazia is offline  
Old 15.10.2009., 15:51   #19
anketa je tendenciozno postavljena... da su dani slikoviti prikazi normalnih i mršavih žena, siguran sam da bi mršavice dobile više glasova no što sad dobivaju...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 15.10.2009., 16:01   #20


Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
a vas bi donosile rode jel tako
Je li ti razlikuješ riječi 'idealno' i 'realno'? Idealno najčešće nije realno.
Wanderer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger