Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2007., 14:49   #21
znaš šta .. dugo sam razmišljo o nastavku , al si nikako nisam mogao zamislit oko čega bi se vrtila radnja i kakva bi bila veza sa prvim dijelom ... nemam ideje ... nadam se da će ekipa koja radi na igri ( neznam uopće dal se radi nastavak )bit inovativnija od mene i sa puno više ideja i još bolja od jedinice ( digrnut grafiku i trajanje igre ) ... nisam na netu našo ništa što se tiče nastavka i to mi je sve pomalo sumnjivo jer igra je od 2004 ( valjda ) ... neda mi se čekat nastavak i ponovo prelazit jedinicu jooooj ... dal je ko probo preć igru tako da kad onaj crni policajac želi otić na havaje il već kamo ,a policajka ga ne želi pustit ( ja sam ga od 3 puta svaki put stero na havaje ) ... nek mi neko pojasni taj dio jer mi se neda igrat sve do tamo samo zbog toga ...



 
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 14:57   #22
Quote:
XxJimmyPagexX kaže: Pogledaj post
ček imas dva djela u bazi ono kad moraš spasit ekipu od požara i kad moraš pobjeć od staraca ... reci pa ti mogu pomoć ...



drugi dio, moram se usuljati u neki hangar na drugom kraju mape a pun kuratz reflektora i strazara, prodem 4 barake i onda tip krene ravno na mene, nemogu se sakriti, reflektori su okolo i strazari iza mene... wtf... a ako probam drugim putem uhvate ih odmah...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 15:39   #23
neznam ja sam nasao walkthru na netu


aaaaaaaaaa sad znam
kad ide neko veliko vozilo (kamion valda) moras mu bit s boka.i sad sam skuzi neznam vise, vise se brini oces sve frendove nac u hangaru (mislim da je il A1 il A2 il B1)
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 15:46   #24
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
neznam ja sam nasao walkthru na netu


aaaaaaaaaa sad znam
kad ide neko veliko vozilo (kamion valda) moras mu bit s boka.i sad sam skuzi neznam vise, vise se brini oces sve frendove nac u hangaru (mislim da je il A1 il A2 il B1)
to je prvi dio, to sam odavno prosao... i bez problema...
ovo je samo iritirajuce jel nemogu 10m prijeci bez da me ne uhvate i nemam pojma di vise da idem..
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 15:52   #25
probaj doc do mjesta di ti se brat nalazi ili ti je mjesto označeno na mapi , nakon toga će on odvuć pozornost stražaru i ti dojdeš do stupa i po nekoj žici prođeš na drugi kraj do hangara ... neznam ti točno al probaj nekaj izmuljat ...



 
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 16:31   #26
a to...moras sa jednim bacat kamenje po kantama za smece a sa lucasom se uzverat na onaj...kao stup sa zicama i onda preko toga.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 11:26   #27
izgubio sam zivce jebem mu mater...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 14:45   #28
Najžešće je kad igraš šicu...
Swen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 15:16   #29
šica je dobra...te sta ih oni zovu "sekvence" su mi il pojele zivce il sam stajao ovak kad vidim kak su dobro napravljene.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 18:17   #30
a ja vise nemogu izdrzat, idem instalirat
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 18:19   #31
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
a ja vise nemogu izdrzat, idem instalirat
 
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 21:01   #32
evo instalirao sam i mislim da sam 1/3 odigrao, sad sam izjebo bivsu ali me bilo strah dalje igrat, sve je mracno

inace igra je onak predivna...i prejeben soundtrack
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 14:22   #33
Da! soundtrack je odličan!
__________________
When mouths of men, speak the words of Gods, the truth will never be enough for anyone!
Terminator101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:12   #34
ja sam izgubio zivce na onom dijelu i neda mi se vise igrat koliko sam nadrkan...
nisam zapeo nigdje, sve prosao bez problema dotle i sad ovakav sugav nivo
jebote jel ovo avantura ili arkada
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 18:45   #35
avantura je al ne klasicna...nemozes spremit stvari u inventar (mozes samo nosit u rukama, tipa zmazana majica il flaša đina)
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 19:19   #36
Igra je fakat realno napravljena...izuzevši one neke sile i moći
Swen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 19:26   #37
šta nije realan matrix efekt ( trčanje po zidovima ... ), ja sam se prvi put ful jebo u onoj ludnici nisam znao di ko budala pičim non stop ravno ... ma morat ću opet počet ....



 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 20:48   #38
zestoko kad moras dobro svirat gitaru da povalis trebu
il kad moras odabrat kako razgovaras, neznam kad tylerova cura oce malo ljubavi a ja se sam izivljavam na njoj
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:14   #39
o čem se uopće radi u toj igri?
čuo sam nešto ko da snimaš film
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:15   #40
[QUOTE=Me, myself & I;8411265]o čem se uopće radi u toj igri?
čuo sam nešto ko da snimaš film[/QUOTE]

krivo si cuo
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.