Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2014., 22:19   #41
čuj, fakat je teško reć, te sve promjene su dosta sličnog izgleda, jer u konačnici imaš istu stvar samo je mehanizam malo drugačiji, ovako napamet i preko slika s neta je nezahvalno davati dijagnozu. A i terapija je ista, nemoj ni slučajno sama kopati po tome nego kirurgu da to lijepo očisti. ako ništa ožiljak će bit estetski prihvatljiviji i veća je vjerojatnost da trajno riješiš problem, jer takve promjene se hoće pojavljivati uvijek na istom mjestu.

Sent from my PMP3970B using Tapatalk
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 22:04   #42
Hajd da se nadovezem na temu...

Skužio nekakve kvrge po glavi otišao dermatologu, propisao mi neke losione, kreme, ja mazao, kosa opala na ti mjestima, radio po suncu, upalilo se sve, ugnojilo se baš je bilo mekano.. Otišao privatnom dermatologu, ustanovio mi je da su to ateromi.. preporučio da kiruški to povadi.. povadio naravno ne kod njega.. zaraslo na dva mjesta, ali na trećem i dalje kvrga i curi.. Odem na Šalatu kod doktora Davorina, on mi propisao losion s klindamicinom i antibiotik doksiciklin belupo i pio sam neko vrijeme cca mjesec dana, i ok mi bilo kvrge se smanjivale.. Prestao piti mjesec dana po njegovoj preporuci, i sve opet podivljalo nakon 2,5 tjedna, ali ovaj puta bez upale, i gnoja, malo mekše.. Kosa opala na jednom novom mjestu gdje je izašlo i onda opet se vratio na losion i antibiotike (koji me ubijaju ujutro kada popijem ih) mučnina, manja s hranom ali nije lagodno.. I sada mene zanima kada god sam pitao doktora od čega se to pojavi on meni kao tipa s periodom u životu se to pojavi.. kao nekome izađe po licu, nekome po leđima, nekome po glavi.. al opet mora biti uzročnik toga.. Onda sam pomislio da nije vezano što imam usporeni rad štitnjače i bio sam glup jedno vrijeme pa prestao uzimati terapiju pa da se od toga nije poremetilo sve.. Hormoni su ok sada ali ovo divlja kada ne pijem doksiciklin belupo.. Eto ako tko ima šta za reći, bilo bi super

Zadnje uređivanje ItheZ13 : 30.03.2016. at 22:15.
ItheZ13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.