Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2007., 10:39   #1
Football Manager 2008.

Mislim da je vrijeme za otvaranje ove teme.
19.10. Football Manager izlazi diljem Europe.
Svakom verzijom sve bolji, ovaj Manager će zasigurno osvojiti i naše tržište.
Molim bilo kome tko ga prvi nabavi da mi javi preko PM, već sam zvao u Algoritam, ali još ništa ne znaju...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 10.10.2007., 10:52   #2
imaš demo na netu... predobar je, jadna nam majka kad ga nabavimo.i ja sam čup da 19og izlazi i pokušavam naći na netu crackiran al ništa.
kertopol is offline  
Old 10.10.2007., 13:19   #3
Sam cu prenjeti svoj post s FMa 2007

Quote:
Da se strpimo.Upravo igram demo verziju, vjeruj da mi je odusevljenje obilato splasnulo.S obzirom da imam db od kraja ljetnog prijelaznog roka osim skinom se ne razlikuju skoro ni po cemu.

Anderson iz Man Utd vrijedi 30 milja E wtf? a Darren Bent oko 25 E
Informacije su im stvarno vjerodostojne.Palac gore za Sevu koji sada vrijedi oko 15.Sve u svemu se nadam da ce u cijeloj verziji to izgledati puno bolje i vrijedno novog nastavka a ne kao do sada sto sam u demou vidio krparenje
Eric Prydz is offline  
Old 10.10.2007., 13:36   #4
Cool

ne znam, prijatelj mi reče da je vrhunski. ali nećemo prema demu zaključivat...
kertopol is offline  
Old 10.10.2007., 13:43   #5
Quote:
kertopol kaže: Pogledaj post
ne znam, prijatelj mi reče da je vrhunski. ali nećemo prema demu zaključivat...
Slazem se ali drugih temelja za zakljucivanje nemam osim demoa ili screenshotova.Sumnjam da ce ispravljati vrijednost igraca i ocjene samo par dana prije izlaska igre

Nista, cekamo 19.10.
Eric Prydz is offline  
Old 10.10.2007., 14:32   #6
@Eric Prydz, pogledaj transfermartk prije nego sto ispalis ovakvu glupost!!! Darren Bent ti vrijedi 25 mil Eura, a i Anderson isto. Cijenu igraca ti određuje vise stvari, npr. njegova forma, procjena talenta, godine, uloga u klubu a najvise od svega ugovor. Darren Bent ti je inace bio najbolji engleski napadac u Premiershipu u sezoni 2005/2006, ove sezone je presao za 16 mil funti u Tottenham i zato je njegova cijena tako visoka.
__________________
Kambe is offline  
Old 10.10.2007., 14:46   #7
ZASTO NA NI JEDNOM MENAGERU U HRVATSKI KLUB NE MOGU DOVESTI ENGLEZA FRANCUZA SVABU I TU EKIPU?????????????????????
niko94 is offline  
Old 10.10.2007., 14:49   #8
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
@Eric Prydz, pogledaj transfermartk prije nego sto ispalis ovakvu glupost!!! Darren Bent ti vrijedi 25 mil Eura, a i Anderson isto. Cijenu igraca ti određuje vise stvari, npr. njegova forma, procjena talenta, godine, uloga u klubu a najvise od svega ugovor. Darren Bent ti je inace bio najbolji engleski napadac u Premiershipu u sezoni 2005/2006

ti igraci su toliko i placeni, naime, kada kupis igraca koji kosta milju eura, a ti ga platis 3 milje, pisati ce da mu je vrijednost 3 milje, te ce opadati ako se igrac ne pokaze toliko dobrim.. man. utd. je andersona platio 30 milja, a totenham benta 25, zato im i jesu tolike cijene..
Walker_CRO is offline  
Old 10.10.2007., 14:50   #9
Quote:
niko94 kaže: Pogledaj post
ZASTO NA NI JEDNOM MENAGERU U HRVATSKI KLUB NE MOGU DOVESTI ENGLEZA FRANCUZA SVABU I TU EKIPU?????????????????????
ne moraš se derati i pisati velikim slovima.

igrače ne možeš dovesti jer je slab rejting nacije, lige, klubova, kako god hočeš


on topic: igrica je mrak, nemogu isčekat više da izađe.

za fm07 sam izgubio volju, malo odigrao demo al neda mi se ništa započinjat kad je do božića
vukovarac69 is offline  
Old 10.10.2007., 14:57   #10
Quote:
niko94 kaže: Pogledaj post
ZASTO NA NI JEDNOM MENAGERU U HRVATSKI KLUB NE MOGU DOVESTI ENGLEZA FRANCUZA SVABU I TU EKIPU?????????????????????
sam si odgovori na ovo pitanje, da li bi ti dosao u HNL da si Englez, Francuz itd ???
__________________
Kambe is offline  
Old 10.10.2007., 15:19   #11
ili njemac??????
Dekriza is offline  
Old 10.10.2007., 15:27   #12
Quote:
Dekriza kaže: Pogledaj post
ili njemac??????
njih je lakse dofurat nego Engleze, Koch je dosao zbog Europe, a Nowotny i Bobic zbog poznanstva ali u igri to ne vrijedi
__________________
Kambe is offline  
Old 10.10.2007., 15:58   #13
trebali bi se dogovorit kad izađe 2008-ica da bacimo jedan online turnir ili ligu.šta bi to bilo...
kertopol is offline  
Old 10.10.2007., 20:08   #14
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
@Eric Prydz, pogledaj transfermartk prije nego sto ispalis ovakvu glupost!!! Darren Bent ti vrijedi 25 mil Eura, a i Anderson isto. Cijenu igraca ti određuje vise stvari, npr. njegova forma, procjena talenta, godine, uloga u klubu a najvise od svega ugovor. Darren Bent ti je inace bio najbolji engleski napadac u Premiershipu u sezoni 2005/2006, ove sezone je presao za 16 mil funti u Tottenham i zato je njegova cijena tako visoka.

Kad se tako lijepo pozivas na tu stranicu reci cu ti da(ono sto me osobno veseli) Shevchenko je procjenjen na 39 a u manageru oko15, barem u demo verziji sto se vjerujem nece promjeniti.Lampard je procjenjen na oko 40, u manageru manje od 30, pa trazi dalje ako ti se da.
U ostalom pozivanje na Transfermarkt kao univerzalno mjerenje vrijednosti igraca je upravo smjesno
Eric Prydz is offline  
Old 10.10.2007., 22:46   #15
Bas sam skinuo sad demo i predobar je.ej i zasto igraca u mom klubu koji vrijedi 10 mil mogu prodat za recimo 5 a kad kupujem istog moram dat 20???jadno....
Mr.Muscolo is offline  
Old 11.10.2007., 17:13   #16
Quote:
Walker_CRO_ranger kaže: Pogledaj post
ti igraci su toliko i placeni, naime, kada kupis igraca koji kosta milju eura, a ti ga platis 3 milje, pisati ce da mu je vrijednost 3 milje, te ce opadati ako se igrac ne pokaze toliko dobrim.. man. utd. je andersona platio 30 milja, a totenham benta 25, zato im i jesu tolike cijene..
Da istina je to, pa tak je bilo i na proslom manageru.
shark821 is offline  
Old 11.10.2007., 22:17   #17
biti ce za 5-6 dAna na rapidshare za skinuti

inace igrica je fantasticna
gaming_master is offline  
Old 12.10.2007., 00:17   #18
jel nije zabranjeno govorit o piratstvu???
Mr.Muscolo is offline  
Old 13.10.2007., 17:59   #19
Joj daj ajde, nemogu više čekati da izađe!!

Čim netko nabavi naka javi!
Cu M.O.B. is offline  
Old 16.10.2007., 17:45   #20
za 3 dana izlazi
Mr.Lg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.