Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2004., 10:16   #1
Navijač Hajduka tuži Bosnu i Hercegovinu

Nakon poznatih događaja vezanih uz utakmicu jedan navijač Hajduka između ostalog odležao je u buksi 26 dana, kad se vratio doma saznao je da je ostao bez posla vozača u Slobodnoj.. odlučio je zbog svega tužiti državu Bosnu i Hercegovinu, više o svemu ovdje
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Old 10.03.2004., 12:30   #2
Da, pročitao sam. Sad su svi nevini i krivo optuženi. Ma tko li je samo pravio nerede uz ovoliko nevinašaca.....
Vincent V is offline  
Old 10.03.2004., 13:14   #3
Možda čovjek nije kriv, ali stvarno mi idu na živce ti
famozni "navijači". Uvijek neke gluposti, pizdarije, nije ni čudo šta se svi boje hrvatskih huligana. Treba jednom s tim prestat i počet zatvarat manijake. Kažem opet, ima i poštenih ljudi koje policija gnjavi, ali veeelika većina treba pod ključ. Pa bili oni moji, tvoji, naši, njihovi...
Vulkan is offline  
Old 10.03.2004., 15:24   #4
Samo izgleda da momku doista nisu dokazali krivnju (sto ce reci da je valjda nevin) - a odlezao je skoro mjesec dana...
Pored toga, ako je istina sto prica, pa ne mogu valjda navijace (sa i bez navodnika - svejedno) - cak i umijesane u vandalstvo (iliti javno remecenje javnog reda i mira - a izgleda da momku niti to nisu dokazali!!) - tretirati kao ubojice!!!!
Jedino ne znam da ce biti neke vajde od ove tuzbe!?
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 10.03.2004., 17:47   #5
Quote:
Vincent Vega kaže:
Da, pročitao sam. Sad su svi nevini i krivo optuženi. Ma tko li je samo pravio nerede uz ovoliko nevinašaca.....
Ni ti, ni ja nismo u poziciji govoriti tko je kriv a tko nije, a kamoli suditi..
Vjerovali ili ne, ( ), ne bi bilo prvi put da nevin najebe.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 10.03.2004., 18:00   #6
Quote:
Baklja kaže:
Ni ti, ni ja nismo u poziciji govoriti tko je kriv a tko nije, a kamoli suditi..
Vjerovali ili ne, ( ), ne bi bilo prvi put da nevin najebe.
rekao bih ... u ovakvim slučajevima najčešće najebe nevin netko
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Old 10.03.2004., 18:28   #7
Ne da miu se čitat
SilentDriver is offline  
Old 10.03.2004., 19:24   #8
Quote:
Baklja kaže:
Ni ti, ni ja nismo u poziciji govoriti tko je kriv a tko nije, a kamoli suditi..
Vjerovali ili ne, ( ), ne bi bilo prvi put da nevin najebe.
A što ako je svih 6 zaista krivo? Tebi su uvijek svi nevini. Zar je policija tako nesposobna da baš uvijek uhiti krive. Mislim, pretpostavka je da su u onom rusvaju hapsili one koji su se tukli s njima, a to znači da su uhićeni krivi. Mislim, ne znam ja, ali isto mogu nagađati kao i svi...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 11.03.2004., 14:33   #9
Quote:
robybaggio kaže:
A što ako je svih 6 zaista krivo? Tebi su uvijek svi nevini. Zar je policija tako nesposobna da baš uvijek uhiti krive. Mislim, pretpostavka je da su u onom rusvaju hapsili one koji su se tukli s njima, a to znači da su uhićeni krivi. Mislim, ne znam ja, ali isto mogu nagađati kao i svi...
roby,jesi pročitao tekst?
jesi primjetio dio gdje piše da mu na sudu nije utvrđena krivnja jer da nema dokaza da je on to počinio.ako mu sud i murja nisu uspjeli dokazati,logičan ke zaključak da on to nije napravio,a logičan zaključak dalje je da je nevin.

sud,kužiš,a ne baklja.

daj si neki virus nabaci na komp,pa ga usput mailaj ovom vulkanu.
da vas nema...
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 11.03.2004., 20:16   #10
Quote:
robybaggio kaže:
A što ako je svih 6 zaista krivo? Tebi su uvijek svi nevini. Zar je policija tako nesposobna da baš uvijek uhiti krive. Mislim, pretpostavka je da su u onom rusvaju hapsili one koji su se tukli s njima, a to znači da su uhićeni krivi. Mislim, ne znam ja, ali isto mogu nagađati kao i svi...
Ja nisam u poziciji da donosim konkretne zaključke.. Tim se sudstvo bavi. Mogu bit svi nevini, mogu bit svi krivi. Nisam bio tamo i ne mogu znati. A ne možeš ni ti.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 11.03.2004., 23:21   #11
Da, ali ti si prvi koji će tvrditi da su svi nevini, kao i oni pajaci iz Rima koji su krali u dućanima pa su se čudili kad su ih pohapsili.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 11.03.2004., 23:51   #12
Baklja je lipo reka,posa je suda da odredi tko je kriv a tko nije.
I kod nas vrijedi ono;Nevin dok se ne dokaze suprotno.
Dokazalo se nije nista,a momka su misec dana drzali u zatvoru.

Nema se tu sta pricat price,sranje se desilo,i sigurno neko triba odgovarat,ali nemozes samo skupit prvih 5-6 momaka i njima sjebat stvar totalno.
Mozda su krivi,mozda i nisu...ko ih jebe,mi smo svoje obavili...
E pa ne ide to tako.

A ono za Rim je drugo,to su kreteni,uhvaceni na djelu.
Nema nikavih dodirnih tocaka s ovim.
Spinnaker is offline  
Old 12.03.2004., 07:37   #13
Quote:
Spinnaker kaže:
Baklja je lipo reka,posa je suda da odredi tko je kriv a tko nije.
I kod nas vrijedi ono;Nevin dok se ne dokaze suprotno.
Dokazalo se nije nista,a momka su misec dana drzali u zatvoru.

Nema se tu sta pricat price,sranje se desilo,i sigurno neko triba odgovarat,ali nemozes samo skupit prvih 5-6 momaka i njima sjebat stvar totalno.
Mozda su krivi,mozda i nisu...ko ih jebe,mi smo svoje obavili...
E pa ne ide to tako.

A ono za Rim je drugo,to su kreteni,uhvaceni na djelu.
Nema nikavih dodirnih tocaka s ovim.
upravo o tomu je riječ ... uhvate prvih 5-6 koje dohvate i to je to ... tih 5-6 obično nisu napravili nikakvo sranje ali bili su u krivo vrijeme na krivom mjestu.. u ovom slučaju čovjek je ostao bez posla a dokazali mu nisu ništa, prilično sranje
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Old 12.03.2004., 08:09   #14
Quote:
Drums In The Deep kaže:
roby,jesi pročitao tekst?
jesi primjetio dio gdje piše da mu na sudu nije utvrđena krivnja jer da nema dokaza da je on to počinio.ako mu sud i murja nisu uspjeli dokazati,logičan ke zaključak da on to nije napravio,a logičan zaključak dalje je da je nevin.

sud,kužiš,a ne baklja.

daj si neki virus nabaci na komp,pa ga usput mailaj ovom vulkanu.
da vas nema...
Tvoja slika sve govori o tebi... Kako ne kužiš šta želim reć, čovjek vjerojatno nije kriv i meni je žao šta mu se sve dogodilo. Ali pun mi je kufer pizdarija po nogometnim terenima, zar smo mi stvarno tako jeben narod da ne možemo ni jedan šugavi turnir odigrat bez toga. Možda bi trebalo otvorit topic na tu temu (nasilje u nogometu ili tako nešto), ovo gore je više vezano uz probleme policije i pravosuđa (oboje u dubokom glibu!!!). A zatvaranja nevinih osuđujem, ali zato bi prave nasilnike kaznio drastično, pa mu ne bi palo na pamet više.
Vulkan is offline  
Old 12.03.2004., 08:42   #15
Quote:
Vulkan kaže:
Tvoja slika sve govori o tebi... Kako ne kužiš šta želim reć, čovjek vjerojatno nije kriv i meni je žao šta mu se sve dogodilo. Ali pun mi je kufer pizdarija po nogometnim terenima, zar smo mi stvarno tako jeben narod da ne možemo ni jedan šugavi turnir odigrat bez toga. Možda bi trebalo otvorit topic na tu temu (nasilje u nogometu ili tako nešto), ovo gore je više vezano uz probleme policije i pravosuđa (oboje u dubokom glibu!!!). A zatvaranja nevinih osuđujem, ali zato bi prave nasilnike kaznio drastično, pa mu ne bi palo na pamet više.
a kaj to moja slika govori o meni?

ja ne znam di ti živiš da ti je pun kufer sranja na nogometnim terenima.koja država?
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 12.03.2004., 09:01   #16
Samo mi nemoj reć da si ti jedan od njih... Ma dobro, šalim se, ali zar nije jadno da se u ovoj Našoj lijepoj državici gdje je kvaliteta nogometa drugorazredna događaju takve gluposti da čovjek ne može na miru otić i pogledat derbi utakmicu. I onda još malo, nek se nađe, prenit to na neki turnir u Švicarskoj, u BiH i šta ti ja znam di. Samo mi nemoj reć da se to događa i u drugim zemljama, to nam ne treba bit uzor. Nasilni navijači, debilni policajci, loš nogomet..., stvarno se ne isplati.
Vulkan is offline  
Old 12.03.2004., 09:05   #17
Još nešto. Nadam se i vjerujem da su ti nasilnici ipak manjina, i da se njihovim kažnjavanjem, ali baš drastičnim, problem ipak može riješiti. Onda ne bi ni nedužni pušili!
Vulkan is offline  
Old 12.03.2004., 10:30   #18
ja stvarno ne znam zakaj bi se sve pisalo opet i opet i opet ovakvima kao ti...
malo pretraži bakljin topic o temama na ovom forumu,ključna riječ bit će navijači,pa ćeš vidjeti tone i tone argumenata protiv ovakvog razmišljanja kaj si ti napisao.

objasni mi samo zakaj na derbijima gdje je najveća mogućnost od nereda(a ja se ne sjećam kad su bili neki neredi na derbijima u zadnjih nekoliko godina,recimo 3-4),dođe najviše ljudi,na tekmi npr. hrv-jug se napuni maksimir,ali zato na dinamo-slaven ima jedva 2-3 soma ljudi.
probaj...
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 12.03.2004., 17:26   #19
Quote:
Vulkan kaže:
čovjek vjerojatno nije kriv i meni je žao šta mu se sve dogodilo. Ali pun mi je kufer pizdarija po nogometnim terenima, zar smo mi stvarno tako jeben narod da ne možemo ni jedan šugavi turnir odigrat bez toga.
Ajde,to ti stoji,malo se previse sranja desava,ali ne mozes randomly kupit ljude i zatvarat ih.
Nista nisi dobija s tim.
Samo si tim momcima napravija sranje...koji mozda jesu,a mozda i nisu krivi.
Nece sigurno neredi prestat ako uhitimo prvih par navijaca na koje naidemo.
Spinnaker is offline  
Old 18.03.2004., 10:18   #20
Ma svi su oni nevini...i oni što su spalili auto sa BBBovcima su samo htjeli zapalit cigatetu ali eto nesreće se događaju...

Preporučam da napravite anketu u zatvoru ko je kriv i vidjet ćete da su u zatvoru skoro svi nevini
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.