Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2010., 14:10   #201
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
tužna sam
mislim da je kraj
ne zbog nas, već nekih vanjskih, viših, važnijih utjecaja
mozda ćemo imati jos mjesec-dva
a onda........

__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Old 22.03.2010., 14:13   #202
Quote:
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
tužna sam
mislim da je kraj
ne zbog nas, već nekih vanjskih, viših, važnijih utjecaja
mozda ćemo imati jos mjesec-dva
a onda........
Ma hajde, rješit ćete vi to što god bilo, nije valjda nešto nerješivo . Ja uvijek nekako vjerujem da se sve može ako ima volje stoga glavu gore
__________________
Život ne broji tvoje udisaje i izdisaje, već trenutke u kojima ti je zastao dah...
Pearl... is offline  
Old 22.03.2010., 14:19   #203
tea_33 pa riješit ćete valjda. Taman sam se našla u divnom društvu ljudi koji me razumiju i čije sam postove stvarno čitala sa puno poštovanja. I sad šta je ovo. Prvo Lana pa ti ??? Šta vam je.

To je neka fora sa mjesecom, i mi se zakrvili, ali evo danas ide na bolje. Nego ja i muž poveli priču o rastavi i on mi je rekao da bi sve podnesao ali ne i da je netko drugi u pitanju. DA bi mi zakuhao takvo s*anje oko malog i skrbništva da bi zapamtila.......bla bla. Nije to baš super slušati.

Onaj 6-dnevni izlet sam odgodila sa lj, ipak nisam tako hrabra, a i zbog malog mi je to teško.

Uglavnom dajte cure pa to je ovo predproljetno ludilo, dajte malo optimizma...
nenaa is offline  
Old 22.03.2010., 14:21   #204
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
tužna sam
mislim da je kraj
ne zbog nas, već nekih vanjskih, viših, važnijih utjecaja
mozda ćemo imati jos mjesec-dva
a onda........
uvik ima nade
__________________
Ljubav je vatra, da. Ali nikad ne znate hoće li vam zagrijati srce
ili zapaliti kuću.
Papucica G is offline  
Old 22.03.2010., 14:38   #205
nije stvar u popravku i riješavanju, mi smo ok sve štima

ako odluči onako kako je ispravno mozda uspijemo u drugom zivotu.

joj, sad sama sebi zvučim patetično a to ne volim.
__________________
.....srce.....duša......tijelo.......sve je njegovo - moje je....
tea_33 is offline  
Old 22.03.2010., 14:41   #206
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
nije stvar u popravku i riješavanju, mi smo ok sve štima

ako odluči onako kako je ispravno mozda uspijemo u drugom zivotu.

joj, sad sama sebi zvučim patetično a to ne volim.
ne želi predat papire za razvod,jel
__________________
Ljubav je vatra, da. Ali nikad ne znate hoće li vam zagrijati srce
ili zapaliti kuću.
Papucica G is offline  
Old 22.03.2010., 14:46   #207
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
tužna sam
mislim da je kraj
ne zbog nas, već nekih vanjskih, viših, važnijih utjecaja
mozda ćemo imati jos mjesec-dva
a onda........
Kako? Zašto?

Što je to postalo tako nepremostivo?
Iznenadila si me, iako moram priznati očekivala sam tako nešto, ali ne u ovoj fazi. Evo, reči ću ti iskreno, nekako sam si zamišljala da ćeš proči otprilike kao Keksićka.

Ipak, makar si mi u zadnje vrijeme i dojadivala sa svojim nekim upisima... draga si mi i žao mi je što uz sve još i to moraš prolaziti
__________________
...mala pčela što kroz let, sva u čudu gleda svijet...
Ruana is offline  
Old 22.03.2010., 14:59   #208
Quote:
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
nije stvar u popravku i riješavanju, mi smo ok sve štima

ako odluči onako kako je ispravno mozda uspijemo u drugom zivotu.

joj, sad sama sebi zvučim patetično a to ne volim.
Zbunjujuće zvučiš, draga. Idemo polako. Ok, kažeš nema se što popravljati, rješavati, sve štima, vi ste ok...ma daj Teić. Pa niste ok zaboga ako razmišljate o razlazu kao opciji bilo to zbog vanjskih ili unutarnjih utjecaja. Da ste ok, prevladali bi to, zajednički.
Kažeš "ako odluči...", dakle time vjerojatno želiš reći da je odluka njegova. Uvijek ima izbora, uvijek opcija...a gdje si tu ti? Koja je tu tvoja uloga?
__________________
Život ne broji tvoje udisaje i izdisaje, već trenutke u kojima ti je zastao dah...
Pearl... is offline  
Old 22.03.2010., 15:18   #209
Quote:
papučicagasa kaže: Pogledaj post
ne želi predat papire za razvod,jel
A ako ide sporazumno, tko "podnos" papire. Ja se ne razumijem u to.
Ako se ide tužbom, onda jedan mora biti "krivac", pa onda troškovi pa dioba.

Teica, previše je to za tvoja leđa. Odjednom. Tako mi je žao, ali želim da to protutnjiš.
__________________
La vraie musique est entre les notes.
W.A Mozart
Otton is offline  
Old 22.03.2010., 15:20   #210
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
tužna sam
mislim da je kraj
ne zbog nas, već nekih vanjskih, viših, važnijih utjecaja
mozda ćemo imati jos mjesec-dva
a onda........
Tea,
Samo ovaj put sam ulogiran kao Karlo, namjerno, da ti kažem da te razumijem kako ti je, možda i više nego što zamišljaš.

Jedina je razlika što mi nismo imali ni taj mjesec-dva.

Teško je... i boli..., i nema tu riječi koje mogu pomoći.

Drven sam, otupio, zamrznut, probavljam činjenice koje me razdiru i pokušavam ih negdje skloniti, sakriti od sebe i svijeta u kojem vegetiram.

Silna je potreba za njenim dodirom, pogledom, blizinom, svaki atom i kapilara mog tijela se bune zbog toga što je nema uz mene, neopisivo mi nedostaje.

Jutra dočekam budan, dan je bezbojan i hladan, noći duge i prijeteće, naviru sjećanja, sličice, pitanja koja nemaju odgovora, suza se pojavi sama i ne pita da li sam spreman na nju. I poslije suze ništa bolje nije, samo me podsjeti koliko sam ranjiv i nemoćan.

Onaj tko je sebe dao, u potpunosti i sa radošću, bez imalo zadrške i punog srca i tko je osjetio istinsku ljubav i radost te ljubavi, primanja i davanja, zna da su sve riječi besmislene.

Znati voljeti i biti voljen je tako lako kad imaš s kim dijeliti. Mi smo bili jednom jedno, a to nam nitko ne može uzeti.

Bol i čežnja je nedjeljiva i podmukla, stalno prisutna i podsjeća, pojača i smanji se, gospodari, ispituje granice...za sada.

Znam da će proći , polako i sporo se diže magla... sve to prihvaćam kao bolest koju moram preležati i odbolovati, a isto tako znam da će ostati duboki ožiljci i čekam taj trenutak kada ću ih moći dodirnuti bez da me strah tih dodira.

Do tada sam Lav na forumu, sa vama, Karlo je u stand by.

Drži se Tea

Edit: poanta je da nastaviš sa svojim lampicama ( i ne mijenjaj nick ) ako ne možeš utjecati na događaje

Zadnje uređivanje KARLO 4.studeni : 22.03.2010. at 16:23.
KARLO 4.studeni is offline  
Old 22.03.2010., 15:41   #211
Dobar dan svima
Eto, nekidan sam tu kukala, a danas se baš super osjećam

Mislim da ću otkanatati lj, ne da mi se više...a i čini mi se da sam upala u neku aseksualnu fazu opet
miele is offline  
Old 22.03.2010., 15:42   #212
Tea, jako mi je zao cuti. O cemu se radi?
Sofi L is offline  
Old 22.03.2010., 15:54   #213
Gadan dan danas, ustvari svako malo nekakvi prekidi

Danas je dva mjeseca od mog prekida i jedino šta mogu reći je to da od danas onu bol koju sam osjećala prvi dan množim sa deset. još ne ide na bolje,kad će
__________________
Ljubav je vatra, da. Ali nikad ne znate hoće li vam zagrijati srce
ili zapaliti kuću.
Papucica G is offline  
Old 22.03.2010., 16:27   #214
Quote:
papučicagasa kaže: Pogledaj post
Gadan dan danas, ustvari svako malo nekakvi prekidi

Danas je dva mjeseca od mog prekida i jedino šta mogu reći je to da od danas onu bol koju sam osjećala prvi dan množim sa deset. još ne ide na bolje,kad će
Hm, Đekna još....

Ne daj se curo moja, tu sam i grlim te
K@rlo is offline  
Old 22.03.2010., 16:55   #215
Zar to stvarno tako jako boli. Mene hvata panika kroz ovo sve šta čitam.

A šta kad jednog dana mi odlučimo da je dosta?

Na samu pomisao srce mi se stisne.
nenaa is offline  
Old 22.03.2010., 17:01   #216
Quote:
nenaa kaže: Pogledaj post
Zar to stvarno tako jako boli. Mene hvata panika kroz ovo sve šta čitam.

A šta kad jednog dana mi odlučimo da je dosta?

Na samu pomisao srce mi se stisne.
Neće biti bajno, naravno, ukoliko zajedno donesete takvu odluku

Ali...ako ste potpuno nespremni na takav događaj izazvan nečim na što ne možete utjecati... auhhh.
K@rlo is offline  
Old 22.03.2010., 17:03   #217
Quote:
LAV.Karlo kaže: Pogledaj post
Neće biti bajno, naravno, ukoliko zajedno donesete takvu odluku

Ali...ako ste potpuno nespremni na takav događaj izazvan nečim na što ne možete utjecati... auhhh.
Ja ti samo mogu reći da se ja divim tvojim postevima da mi je veliki gušt čitati te, i da je jako lijepo vidjeti da još ima muškaraca koji se ne srame svojih osjećaja.
Baš si LAV karlo.
nenaa is offline  
Old 22.03.2010., 17:15   #218
Quote:
LAV.Karlo kaže: Pogledaj post
Neće biti bajno, naravno, ukoliko zajedno donesete takvu odluku

Ali...ako ste potpuno nespremni na takav događaj izazvan nečim na što ne možete utjecati... auhhh.
Quote:
LAV.Karlo kaže: Pogledaj post
Hm, Đekna još....

Ne daj se curo moja, tu sam i grlim te
Budalice moja,viruješ li da san se i ja sitila Đekne kad san ono napisala i to mi je izazvalo mali osmjehić na lice.

Evo i tebi jedna
__________________
Ljubav je vatra, da. Ali nikad ne znate hoće li vam zagrijati srce
ili zapaliti kuću.
Papucica G is offline  
Old 22.03.2010., 17:17   #219
Quote:
papučicagasa kaže: Pogledaj post
Gadan dan danas, ustvari svako malo nekakvi prekidi

Danas je dva mjeseca od mog prekida i jedino šta mogu reći je to da od danas onu bol koju sam osjećala prvi dan množim sa deset. još ne ide na bolje,kad će
Sve to ovisi o prici kakva je bila.

Moja se zavrsila nakon dugih mjeseci psiholoskog mucenja mene od strane mog Lj. Taj kraj je bio prije nekih tri mjeseca i mogu jedino reci da se ova tri mjeseca ja lagano oporavljam i nadam se da cu se dokraja i oporaviti. Toliko me je povrijedio i izmucio. Svaki novi dan proveden bez ikakvog traga njega u mom zivotu mi je kao nagrada.

Zato nema tuge kod mene, osim tuge sto nisam na vrijeme prepoznala da imam posla s bolesnikom. A dugo, je dugo trajalo sve uz mnoge prekide, pa jos manje opravdanja za mene sto nisam to prepoznala.

To sto tugujete, vi koji tugujete, znaci da ste imali stvarno nesto posebno i radije budite ponosni na to. Bez obzira na ishod. Sto neko vec rece, neke stvari nisu za ovog zivota.... Ali neka su se desile, jer ocito su bile lijepe.
Sofi L is offline  
Old 22.03.2010., 17:31   #220
Quote:
Sophia Layne kaže: Pogledaj post
Sve to ovisi o prici kakva je bila.

Moja se zavrsila nakon dugih mjeseci psiholoskog mucenja mene od strane mog Lj. Taj kraj je bio prije nekih tri mjeseca i mogu jedino reci da se ova tri mjeseca ja lagano oporavljam i nadam se da cu se dokraja i oporaviti. Toliko me je povrijedio i izmucio. Svaki novi dan proveden bez ikakvog traga njega u mom zivotu mi je kao nagrada.

Zato nema tuge kod mene, osim tuge sto nisam na vrijeme prepoznala da imam posla s bolesnikom. A dugo, je dugo trajalo sve uz mnoge prekide, pa jos manje opravdanja za mene sto nisam to prepoznala.

To sto tugujete, vi koji tugujete, znaci da ste imali stvarno nesto posebno i radije budite ponosni na to. Bez obzira na ishod. Sto neko vec rece, neke stvari nisu za ovog zivota.... Ali neka su se desile, jer ocito su bile lijepe.
Neznam šta je bolje,a šta gore.ne usudim se komentirat,jer takvo nešto što si ti doživjela ja nisam. u svakom slučaju nije ugodno ni tebi ni nama.
žao mi što si kroz to prolazila.nemaš zašto tražit opravdanje,jer tada nisi baš koristila razum,nego srce,a ono je slijepo i gluho dok ga se ne razbije.
__________________
Ljubav je vatra, da. Ali nikad ne znate hoće li vam zagrijati srce
ili zapaliti kuću.
Papucica G is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.