Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 16:17   #1
Osoba koju volim se seli na drugi kraj države

Pozdrav forumaši!
Zbilja mi je tesko o tome pisati, ali jednostavno mi treba pomoc starijih i iskusnijih ljudi. Imam 16 godina i u posljednja 2 mjeseca sviđa mi se jedna djevojka. Priznao sam joj sve prije mjesec dana i bili smo zajedno, no u zadnje vrijeme se počela ponasati jako cudno, te mi je nedavno rekla da se seli.. 300 kilometara je u pitanju. Ne mogu vise jesti normalno, ne mogu spavati, stalno je sanjam i imam nocne more od te situacije, jednostavno toliko tugujem da vam ne mogu opisati. Jest da imam 16,17 godina i da sam poprilicno mlad po pitanju toga, ali prema toj curi nesto drugacije osjecam. Toliko toga zajednickog imamo, razmisljanja, zajednicki ukus, lako pronađemo temu o svemu.. I sad me to jako slomilo kad je rekla da se seli i da se vise nece vratiti. Vjerojatno je vise nikad necu vidjeti. Sve me podsjeca na nju, jednostavno ne mogu. Probao sam krenuti dalje, ali se stalno sjetim nje i krene mi suza niz lice.
Imate li mozda vi, stariji neki savjet kako da pređem preko toga? Hvala vam unaprijed..
Saiyan15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 03:24   #2
Proći će, budite prijatelji, možda se opet vidite na faksu za 3 godine. Mlad si, naučit ćeš. Svi smo.
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 18:45   #3
Najbolji savjet što ti mogu dati je da prekineš kontakt s njom i zaboraviš na sve to. Znam da je teško, ali to je definitivno najbolja mogućnost i najveća usluga koju sebi možeš napraviti. To ti sada možda i nije baš logično, ali, pričam ti iz iskustva, shvatit ćeš zašto.
Jer ako nastavite biti prijatelji (o vezama na daljinu da i ne govorim...), to ti neće biti dovoljno i uvijek ćeš htjeti više. Uz to, nećete se više ni viđati. Zato će vaš daljnji odnos za tebe biti samo mučenje, što je gore nego da nastaviš dalje i živiš svoj život bez nje.
Bez brige, znam da je teško, ali proći će i to, mlad si, a i doći će i druga jednog dana.

Btw, još imaš i sreće da je samo 2 mjeseca prošlo, a ne puno više.

I nemoj sada samo sjediti u sobi i bedirati se. Izlazi van s frendovima, upoznaj druge ljude, bavi se nekim sportom, uči. To je dobar način da ne misliš stalno na nju, nego skrećeš pažnju na nešto drugo, a uz to i radiš nešto korisno za sebe.

Sretno
Diamond Eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 22:37   #4
Quote:
Saiyan15 kaže: Pogledaj post
Pozdrav forumaši!
Zbilja mi je tesko o tome pisati, ali jednostavno mi treba pomoc starijih i iskusnijih ljudi. Imam 16 godina i u posljednja 2 mjeseca sviđa mi se jedna djevojka. Priznao sam joj sve prije mjesec dana i bili smo zajedno, no u zadnje vrijeme se počela ponasati jako cudno, te mi je nedavno rekla da se seli.. 300 kilometara je u pitanju. Ne mogu vise jesti normalno, ne mogu spavati, stalno je sanjam i imam nocne more od te situacije, jednostavno toliko tugujem da vam ne mogu opisati. Jest da imam 16,17 godina i da sam poprilicno mlad po pitanju toga, ali prema toj curi nesto drugacije osjecam. Toliko toga zajednickog imamo, razmisljanja, zajednicki ukus, lako pronađemo temu o svemu.. I sad me to jako slomilo kad je rekla da se seli i da se vise nece vratiti. Vjerojatno je vise nikad necu vidjeti. Sve me podsjeca na nju, jednostavno ne mogu. Probao sam krenuti dalje, ali se stalno sjetim nje i krene mi suza niz lice.
Imate li mozda vi, stariji neki savjet kako da pređem preko toga? Hvala vam unaprijed..
I iz vlastitog iskustva znam da vrijeme liječi sve rane. Bit će ti teško, ali ćeš s vremenom zaboraviti. A ti imaš 16, ajoj, pa to je još mlado mlado. Život nije ni počeo još. Bit će još cura.
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.