Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2017., 11:34   #1041
dal se Gobac uvijek tak krevelji dok govori ili je to samo za kamere i mikrofone

i zamisli vozili se sat vremena iz Zaprešića.... nekima je to svakodnevica
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 12:26   #1042
a htjeli bi biti "drugačiji" od formatiranih ? i to čak naglašavaju

Očito u budžetu fali love...a to su i u startu mogli očekivati
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 16:27   #1043
Meni to isto nije baš jasno....kad svi normalni idu na GO i mediji uvode ljetne sheme di se npr. na radiju najviše pići zanimljiva muzika (i tak usput uče raditi novi talenti) ovi se trgli i udaraju žestoko s govornim programom.
Inače taj radio postoji od 2015-e i na njemu su ljudi s velikim znanjem i nekužim kaj se čekalo dosad da nekaj naprave kak spada?

Ko tu koga (ne)plaća i ko tu (ne)radi kak spada?

Nažalost imam dojam da je d.bilić preuzeo taj kreativni dio programa a to može biti samo loše....

http://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregl...Detaljno/51700
jel može neko izvuć za 2016-u stanje?


http://yammat.fm/impressum/
kad već imaju tolko producenata i sve ostalo nabrojeno mogli bi nekak izvest da na RDS-u piše koja stvar svira a možda bi i koju kunu za gablec okrenuli na rds reklamama....
neću sad pretjerivati i tražit da krenu s DAB emitiranjem prije svih al bar da se rds iskoristi kak spada....
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:56   #1044
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Danas čujem najavljuju Karaoke

Na tome će im zavidjeti i Antena i klonovi....
mislim da je to pokušaj kopiranja ovog
https://www.youtube.com/watch?v=cfudXO_vzWk

naravno uzalud je trošit riječi na usporedbu....
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 18:12   #1045
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
mislim da je to pokušaj kopiranja ovog
https://www.youtube.com/watch?v=cfudXO_vzWk naravno uzalud je trošit riječi na usporedbu....
Radioaktivni otpad koji se mora deponirati u sve kolonije prihvatnih licenci i strane pameti. Ali lako za to, ni 10x veci od Yammata nemaju po tom pitanju svijesti, pa nije za cuditi.

Vise me zanima kaj DB radi u 16h u programu?

Mislim, sigurnost u prometu i to, nije u redu takve sokove dozivljavati
Srecom, na drugom okretanju, prijateljski glas Dude se objavio u novicama.

Sunce, daj ga na neki festivalski brod ljubavi/mode posalji, valjda Suzy jos fura modnu barku, nek se Werdas odmori, kad ih na poslu jedine slusa


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:03   #1046
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
Radioaktivni otpad koji se mora deponirati u sve kolonije prihvatnih licenci i strane pameti. Ali lako za to, ni 10x veci od Yammata nemaju po tom pitanju svijesti, pa nije za cuditi.

Vise me zanima kaj DB radi u 16h u programu?

Mislim, sigurnost u prometu i to, nije u redu takve sokove dozivljavati
Srecom, na drugom okretanju, prijateljski glas Dude se objavio u novicama.

Sunce, daj ga na neki festivalski brod ljubavi/mode posalji, valjda Suzy jos fura modnu barku, nek se Werdas odmori, kad ih na poslu jedine slusa


...
pa to je njegova (na žalost) redovna šihta petkom, prvo Ivona onda on tak da ti presjedne kraj radnog tjedna i povratak kući

eh kad bi ja bila u poziciji da bilo koga bilo gdje šaljem...
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 10:03   #1047
Da, petak nakon što Dino završi sa šihtom je najgori dan njihovog programa
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 20:47   #1048
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
pa to je njegova (na žalost) redovna šihta petkom, prvo Ivona onda on tak da ti presjedne kraj radnog tjedna i povratak kući

eh kad bi ja bila u poziciji da bilo koga bilo gdje šaljem...
Dobije se dojam da je uprava jamata onak samo na papiru uprava a da s svim upravlja neko drugi i da taj nema bas ideju kak bi radio trebal radit neg da slusa ideje nekih koji isto tak neznaju kaj s jamatom al si briju da znaju....

kaj s ljetnom shemom?
oce to il je ovo sad ljetna shema il budete pojacali program s super debilanama pa da konacno zavladate eterom?
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 09:32   #1049
Jesus koji je ovo jutros horror.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:15   #1050
I onda nas svaki dan teroriziraju sa najavama za Yammat FM Karaoke

U što se taj radio pretvorio
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 07:42   #1051
Očito je da Bilić može funkcionirati samo na formatiranom radiju.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 08:18   #1052
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Jesus koji je ovo jutros horror.
kaj je bilo? na moru sam, pa ne slušam jamat
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:32   #1053
Yammat karaoke..a jingl je tako iritantan i to puštaju xxx puta svaki dan.Bilić i N.Janjić pjevaju od Neki to Vole Vruće-Kakva noć

Uživaj na moru-ništa pametno ne propuštaš
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 00:08   #1054
U prvom redu Aftershock


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 08:35   #1055
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
I onda nas svaki dan teroriziraju sa najavama za Yammat FM Karaoke

U što se taj radio pretvorio
te karaoke su dno.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:36   #1056
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
Očito je da Bilić može funkcionirati samo na formatiranom radiju.
Hm, jezicno "format" posebno u znacenju kojeg smo iscrpili, hitno trazi nadogradnju, prefiks ako hocete. Buduci da format u programskom znacenju dodiruje bas svaku stanicu, bojim se da nije vise dovoljan. Nas, cini se, najvise smeta kondicionirajuci dio formata na samu licnost, a u slucaju Bilica - moze se nazvati afektivnim formatom

Kako je Bilic egzaktan primjer afektivnog vodjenja, lisenog bilo kakve spontanosti, prepuno umjetnog, egoisticnog i nadasve narcisoidnog poimanja sebe u eteru, koja bi rijec bila prava navigacija na njegovo prepoznavanje? Jer "htio bi se svidjeti svima" kategorija voditelja/ice je rastuci fenomen koji svakako treba bolje oznacavanje.

Apreformat? Afektformat? Razmisljam na glas

Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Yammat karaoke..a jingl je tako iritantan i to puštaju xxx puta svaki dan.Bilić i N.Janjić pjevaju od Neki to Vole Vruće-Kakva noć
Mandic i Podbreznicki se nemaju kaj sramiti, to je bio album produkcijskog iskoraka za vrijeme. Nego, pises komentar 20.06. pa mi vise nije jasno, koliko termina ima Bilic u tjednu? I kojim danima idu karaoke?


.
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 18:04   #1057
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
Hm, jezicno "format" posebno u znacenju kojeg smo iscrpili, hitno trazi nadogradnju, prefiks ako hocete. Buduci da format u programskom znacenju dodiruje bas svaku stanicu, bojim se da nije vise dovoljan. Nas, cini se, najvise smeta kondicionirajuci dio formata na samu licnost, a u slucaju Bilica - moze se nazvati afektivnim formatom

Kako je Bilic egzaktan primjer afektivnog vodjenja, lisenog bilo kakve spontanosti, prepuno umjetnog, egoisticnog i nadasve narcisoidnog poimanja sebe u eteru, koja bi rijec bila prava navigacija na njegovo prepoznavanje? Jer "htio bi se svidjeti svima" kategorija voditelja/ice je rastuci fenomen koji svakako treba bolje oznacavanje.

Apreformat? Afektformat? Razmisljam na glas



Mandic i Podbreznicki se nemaju kaj sramiti, to je bio album produkcijskog iskoraka za vrijeme. Nego, pises komentar 20.06. pa mi vise nije jasno, koliko termina ima Bilic u tjednu? I kojim danima idu karaoke?


.
Meni je palo na pamet nešto kao "Antenoidan"
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 19:48   #1058
Nekuzim kaj trolate i prigovarate kad je dobra strana svega toga je da su pokrenuli video jutub/fejs sekciju
Uvijek je ljepo vidjeti kak se neko trudi proizvesti program je svi misle da se samo pojavis i pricas nekaj i da je to to...

Nadam se da uskoro bude jos tak dobrih projekata iz kuce za umjetnost i hranu
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 07:57   #1059
Ima li ista iritantnije od Bilica u eteru?
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:53   #1060
Ima na žalost.
Nives Čanović na Narodnom.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.