Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2016., 13:10   #1901
Hvala ti puno! Ovo su mi dragocjene informacije. Znači 3 dana bi bilo sasvim dosta.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 13:56   #1902
zna li netko kako se naplaćuje parking u DU u onoj garaži na ilijinoj glavici(javna garaža blizu gradske jezgere)? Milslim plaća li se na izlasku ručno ubacivanjem novca u automat ili postoji osoba koja naplaćuje, i ako se plaća ubacivanjem novca u automat..prima li automat papirnate novčanice ili samo kovanice?
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 13:38   #1903
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
zna li netko kako se naplaćuje parking u DU u onoj garaži na ilijinoj glavici(javna garaža blizu gradske jezgere)? Milslim plaća li se na izlasku ručno ubacivanjem novca u automat ili postoji osoba koja naplaćuje, i ako se plaća ubacivanjem novca u automat..prima li automat papirnate novčanice ili samo kovanice?
Vjeovatno ti je prosla potreba ali da placa se na automatu koji prima papirnate novcanice....ako se dobro sjecam.
19_____86 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 22:12   #1904
Jel ostalo šta sniga dubrovčani?
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 20:04   #1905
Jedan zanimljiv event u Dubrovniku sljedeci vikend...
https://www.facebook.com/events/205454729919781/
ACidGum is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 16:56   #1906
Isplati li se posjetiti DU u drugom ili trecem mjesecu? ima li sta za vidjeti?
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 09:12   #1907
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
sve isto za vidjeti kao i u sred ljeta. plus: ne gužvaš se sa tisućama kruzer turista, sve cijene su barem 20% manje od sezone. minus: ne možeš se okupat, imaš onako odoka 80% šanse da će biti južina i kiša
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 23:26   #1908
zna li netko gdje se preselio intersport trgovina u dubrovniku iz vukovarske ulice?
Old 12.02.2017., 20:28   #1909
Quote:
casillas kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje se preselio intersport trgovina u dubrovniku iz vukovarske ulice?
U sub city u srebrenom, samo jesu li ili mozda jos nisu ne znam...

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
crash1004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:07   #1910
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Ako bude dobro vrijeme idemm sljedeci tjedan, auto ili motorom, ovisi o raspolozenju.

Ako je tko za kavu neka javi. Mislim uzeti airbnb.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:07   #1911
Što studenti trebaju pokazati za kartu na dubrovačke zidine?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 22:50   #1912
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Što studenti trebaju pokazati za kartu na dubrovačke zidine?
Ako imaš pokaz, možeš s time proc
Old 04.06.2017., 23:15   #1913
Dolazim uskoro u DUbrovnik radit na sezonu.
Prvi puta.
Nikad nisam tamo živio.
Old 11.06.2017., 19:16   #1914
Gdje Naci prijatelje u Dubrovniku, 30+ godine

Naci prijatelje u Dubrovniku, 30+ godine
Nadam se da cete mi pomoći sa idejama. Gdje se stariji od 30 godina mogu uključiti i steći nove prijatelje.

Zaista se vec trudim naci prijatelje ali mi ne ide. Zna li netko za za neke konkretne udruge, zajednice, zborove, rekreacije gdje se mogu uključiti. Na poslu mi nije uspjelo steci nove prijatelje, nažalost. A i radim uredski posao.

Nisam neki sportski tip tako da sport nije opcija.
Zaista bi voljela da imam sa nekim izaći na večer vani vikendom i da se inače družimo.
Ako znate za neke konkretne udruge, zajednice - možete mi poslati i poruku.
Zaista mi je potrebno
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:31   #1915
Zna li netko dali koji KUD prima odrasle?
fitoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 20:21   #1916
Da, to ti je malo problem ovdje. Grad je mali i prakticki se svi znaju, ono upoznas kroz srednju skolu i izlaske skoro sve iz svoje generacije i plus/minus par godina,kao i u ostalim gradovima vjerojatno. Stvarno ne znam sto bi ti rekao, pogotovo za 30+, ovima mlađima je opet lakše kroz izlaske i tako i kad vec imaju nekog svoga pa je lakse nego pojedincu.

Mozda bi ti najbolje bilo krenut od ekipe s posla, bilo izlasci uvecer bilo kave ujutro i tako, al opet ti kazes da ti nije tako uspjelo pa stvarno ne znam sto reci, osim da se nadam da ces uspjet nesto iskombinirat
crash1004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:43   #1917
Jednodnevni posjet Dubrovniku

Bok. Pokušavam isplanirati jednodnevni posjet Dubrovniku krajem srpnja, pa me zanima kolike su gužve za razgledvanje zidina. Koliko se otprilike čeka za kupnju karte, koliko za ulazak na zidine u tom periodu u špici sezone? Znam da ovisi da li je pristao kruzer ili ne, ali eto čisto da znam što mogu očekivati.

Isto me zanima za žičaru na Srđ, koliko se čeka na blagajni, koliko za vožnju?

Jel se mogu ulaznice za jedno i drugo kupiti online?

Pokušavam nekako sve isplanirati unaprijed, ako bude moguće da ne provedem taj jedan dan čekajući u redovima, obzirom da prvi put idem u Dubrovnik.

Unaprijed hvala puno na odgovorima
cleunaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:51   #1918
Quote:
cleunaaa kaže: Pogledaj post
Bok. Pokušavam isplanirati jednodnevni posjet Dubrovniku krajem srpnja, pa me zanima kolike su gužve za razgledvanje zidina. Koliko se otprilike čeka za kupnju karte, koliko za ulazak na zidine u tom periodu u špici sezone? Znam da ovisi da li je pristao kruzer ili ne, ali eto čisto da znam što mogu očekivati.

Isto me zanima za žičaru na Srđ, koliko se čeka na blagajni, koliko za vožnju?

Jel se mogu ulaznice za jedno i drugo kupiti online?

Pokušavam nekako sve isplanirati unaprijed, ako bude moguće da ne provedem taj jedan dan čekajući u redovima, obzirom da prvi put idem u Dubrovnik.

Unaprijed hvala puno na odgovorima
'vako, ako dolaziš na samo jedan dan, onda prvo pođeš na http://www.portdubrovnik.hr/girica1.php i pogledaš raspored kruzera. na "crvene" dane ni ne pokušavaš prići Gradu, "žuti" su 50-50, "zeleni" se daju preživjeti. također, meteo.hr, ako je najava oblačnog vremena, očekuj dodatnu navalu šetača i razgledavača koji bi inače bili na plaži.

karta za žičaru za srđ možeš kupiti online http://www.dubrovnikcablecar.com/buy-tickets/ ili https://www.ulaznice.hr/web/ctl_evt....=1&p=6489&t=52 . koliko se čeka - nemam pojma, ovisi o horoskopu, trenutku i gužvi, ali ide svakih 10 minuta. Upotrijebi lakte i proguraj se :P

iako na stranicama dubrovačkih zidina ima link za online kupnju, isti, naravno, ne radi. predlažem ti jednodnevnu dubrovnikcard http://www.dubrovnikcard.com/product/one-day-card/ , online dođe 171kn (ulaznica za zidine je 150) a uključuje, osim zidina, i ulaz u 5-6 muzeja i 24 sata besplatnog autobusa. Ovo zadnje ti je jako zgodno ako dolaziš autom - bolje ga je ostaviti negdje po "periferiji" na jeftinom ili čak i besplatnom parkingu i do grada poći busom, nego se gužvat oko Grada i plaćat sat parkinga 40kn i naviše. (usput, bus karta je 15kn i vrijedi sat vremena)

također, ako imaš ovu karticu ne moraš ulaziti na zidine na glavni ulaz, na kojem je uvijek gužva. možeš na ostale, jedan je kraj akvarija i pomorskog muzeja, drugi pokraj dominikanskog samostana. a kako turisti uglavnom ne znaju za te - manja do nikakva gužva na ulazu :P
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 22:00   #1919
Pozdrav Dubrovčanima iz Vukovara.

Imam pitanje. Želio bih provesti jedan dan idući tjedan u Dubrovniku. Dolazim automobilom. Pošto ne bih htio platiti dnevnu kartu (vidim da košta 480 kn) http://www.tzdubrovnik.hr/lang/13/us...7_01042017.pdf
pa ako mi možete dati savjet. Gdje da parkiram. Da li npr. mogu parkirati kod LIDL-a i uzeti gradski bus pa doći do stare jezgre? da li mo možete reći gdje da parkiram besplatno i uzmem gradski autobus prema jezgri?

Hvala.
danube is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 23:23   #1920
Kod Lidla ti ne vozi gradski bus, nego prigradski. I najfrekventnija od njih (10) se ne spušta prema poslovnoj zoni nego vozi pravo magistralom.

Svugdje je gužva. Probaj naći u naseljima na Rijeci mjesto, Sustjepan, N.Mokošica, Prijevor, Rožat... i otamo na (gradski) bus br. 1.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.