Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 20:05   #341
haj!
ima li neko iskustva sa time da im nisu dostavili kompletnu narudzbu?
konkretno, narucila sam haljinu, a remen (koji dolazi uz nju) nisam dobila. cak nije ni pravi remen, vise kao pojas za stegnuti u struku ali definitivno je dio haljine...

jel vracaju novce nakon zalbe ili cu im morati slati natrag haljinu pa traziti refund cijele narudzbe?
Naya_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 12:45   #342
http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...new_collection

Hoće li se artikl ikad više pojaviti ili ne? Isplati li se uopće čekati, jučer krenem naručit i stavim ga u košaricu, javim se na telefon, vratim se - više ga nema.
cokolada_mljeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:04   #343
Quote:
cokolada_mljeko kaže: Pogledaj post
http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...new_collection

Hoće li se artikl ikad više pojaviti ili ne? Isplati li se uopće čekati, jučer krenem naručit i stavim ga u košaricu, javim se na telefon, vratim se - više ga nema.
Ma vratit će se,probaj rano ujutro,ali kad ga staviš u košaricu,odmah plati i gotovo,jer je dovoljno 10 sekundi čekanja da se proda,nema čuvanja u košarici kao asos
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:09   #344
Jučer sam spontano i nepromišljeno kupila nekakve sandale (eto, našle su se u mom broju) i naravno požalila čim sam doma došla, jer mi fakat ne trebaju... Htjela sam otići zamijeniti za bilo što u toj vrijednosti što ću nositi.
Sandale kupljene u Areni, al sam htjela zamijeniti u CC East, pošto mi je usput s posla.
E sad, gledam malo na webu i od hrpe stvari koje mi se sviđaju, APSOLUTNO ničega nema u CC East, a u većini drugih dućana više manje ima. Jel moguće da baš ničega od ovog što se meni sviđa nema u CC East? Ispada da je dućan prazan
Ili postoji neka fora s tim dućanom (nekakva druga franšiza?)?
Gledam na Mango webu, Mango CC East uopće nema na popisu dućana u Zagrebu.
WTF se događa s ovim u CC East???
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:10   #345
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Jučer sam spontano i nepromišljeno kupila nekakve sandale (eto, našle su se u mom broju) i naravno požalila čim sam doma došla, jer mi fakat ne trebaju... Htjela sam otići zamijeniti za bilo što u toj vrijednosti što ću nositi.
Sandale kupljene u Areni, al sam htjela zamijeniti u CC East, pošto mi je usput s posla.
E sad, gledam malo na webu i od hrpe stvari koje mi se sviđaju, APSOLUTNO ničega nema u CC East, a u većini drugih dućana više manje ima. Jel moguće da baš ničega od ovog što se meni sviđa nema u CC East? Ispada da je dućan prazan
Ili postoji neka fora s tim dućanom (nekakva druga franšiza?)?
Gledam na Mango webu, Mango CC East uopće nema na popisu dućana u Zagrebu.
WTF se događa s ovim u CC East???
Koliko znam manga ni nema u cc east..
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:11   #346
Ima. Otvoren prije mjesec i pol.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 15:34   #347
Ma taj u eastu nije uopće uveden u njihov sustav. A i inače nije baš najtočnije to pratiti po tome i da je uvedeno jer često imaš neku stvar u dućanu, a piše da je nema i slično
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:37   #348
A ništa, budem navratila.... čudno mi je da dućan uopće ne postoji na webu...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:03   #349
Ja sam u Mangu u eastu nedavno bez problema vratila sandale kupljene dan prije u drugom dućanu, rekla sam da sam se predomislila i vratili su mi novce. Tako da ne moraš ništa kupiti, ako ne nađeš ono što ti se sviđa...
PuffCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:03   #350
Mango narudžba

cure, ako će netko iz Zagreba naručivat nešto s običnog Manga ovih dana, molila bi da mi se javi, ja bi uzela samo hlače za 100kn. hvala puno puno!
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 13:15   #351
Stigle su mi dvije narudžbe iz manga.... i sada, u svakoj je po jedan artikl koji mi se ne sviđa i htjela bih ga vratiti. Cure,koje ste vraćale, kolika je pt? Šaljem za Španjolsku ili se nešto promijenilo? Hvala!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
sandaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 22:50   #352
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
cure, ako će netko iz Zagreba naručivat nešto s običnog Manga ovih dana, molila bi da mi se javi, ja bi uzela samo hlače za 100kn. hvala puno puno!
naruči u trgovinu koja ti je blizu, besplatna je dostava neovisno o iznosu :-)
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:27   #353
Quote:
limelight kaže: Pogledaj post
naruči u trgovinu koja ti je blizu, besplatna je dostava neovisno o iznosu :-)
Hm, rekli su mi u CCO West da to nije moguce u vrijeme snizenja (izuzev nove kolekcije)... Snizenu kolekciju nije moguce narucit u trgovinu...
Jesu mi krivo rekli?
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 00:13   #354
ja sam nekoliko puta naručivala snižene artikle u Mango u Garden Mallu

možda u CC1 east još ne znaju jer su novi i ovo im je prvo sniženje
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 00:26   #355
Dakle, ulovila sam torbicu koju sam dugo gledala na snizenju i dosla mi je potrgana. Remen je skroz rašiven. Ne kuzim taj mango, kako to mogu poslati?
Sad imam opet zezanciju sa vracanjem.
Posaljem u posti u onoj vrecici crnoj na adresu koja je na naljepnici, sto sa postarinom, vratit ce je nadam se?
Vec mi se dogodilo da sam kupila kosulju koja se podrapala nakon jednog pranja pa mi nisu htjeli mijenjati, isto online narucena ali po regularnoj cijeni.
Bas su me naljutili.
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:07   #356
Netko možda ima ovu i ovu? Kakve su?

Zadnje uređivanje xdjevojcicax : 21.06.2017. at 10:32.
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:59   #357
Quote:
xdjevojcicax kaže: Pogledaj post
Netko možda ima ovu i ovu? Kakve su?
imam ja prvu (plavo prugastu). isto sam je uzela na sniženju, i meni je prekrasna! 100% pamuk, mekana, true to size. tako da, moje preporuke!
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:04   #358
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
Hm, rekli su mi u CCO West da to nije moguce u vrijeme snizenja (izuzev nove kolekcije)... Snizenu kolekciju nije moguce narucit u trgovinu...
Jesu mi krivo rekli?
Kad je bilo onih 30% na webshopu ja sam normalno naručila u Arenu.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:14   #359
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Kad je bilo onih 30% na webshopu ja sam normalno naručila u Arenu.
evo, baš sam zvala sad Arenu, rekli su mi da u vrijeme sezonskih sniženja nije moguće naručiti u trgovinu...
ako netko negdje uspije, neka pliz javi!
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:17   #360
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
imam ja prvu (plavo prugastu). isto sam je uzela na sniženju, i meni je prekrasna! 100% pamuk, mekana, true to size. tako da, moje preporuke!
koju veličinu? bi ju mogla malo premjeriti? dvoumim se oko veličina

vidim da se na modelu ružno gužva na leđima kad nije u hlačama, kao da je prevrećasta
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.