Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 16:21   #3641
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Miss, a sto kažeš da probaš "boostati" šampon malo sa eteričnim uljem čajevca?
jesam već davnih dana, al meni ulja ne pašu. nikakva. uzdam se u konoplju
Old 26.05.2017., 17:23   #3642
Ja sam trenutno oduševljena tom kombinacijom i super mi funkcionira.

Tvoja konoplja zanimljivo zvuči. Baci neki komentar kad isprobaš
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 11:27   #3643
Tople preporuke za ova 2 šampona. Probala balein čisto iz radoznalosti bez očekivanja i oduševila se, kosa je meka i začudo nije mi trebala maska niti regenerator, za 13 kn je čudo.
Niveine stvari za kosu mi inače nikako ne odgovaraju, pogotovo lakovi koji strašno slijepe kosu, no ovaj šampon je izvrstan plus miris po n. kremi

Balea After Sun 2in1
Nivea Hairmilk

https://www.dm.de/balea-professional...355913456.html
https://www.nivea.de/shop/haarmilch-...224320001.html
Old 03.06.2017., 11:12   #3644
Ima neki hajpani prirodniji šampon? voljela sam jedan l'occitane i jedan lush, neki tog tipa, ne oni homemade riješila sam se perutti nakon 4 godinu i sad sam happy kaj mogu bilo šta, samo da ne svrbi tjeme. Godinama sam već samo na anti dandruff šampon ima. Počela sam piti Beta glucan iz drugih razloga i ne vidim šta drugo bi mogao biti razlog da se perut povukla. Evo već mjesec dana nisam oprala kosu šampon om za perut
Old 04.06.2017., 21:00   #3645
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
isti dojam imam nakon što sam potrošila tinktura šampon naranča&ylang. imamo i isti tip kose. baš kosa izgleda čisto, lijepo i voluminozno nakon pranja i sušenja. jedino što je meni malo isušivao vlasište nakon par korištenja pa bih onda morala napravit pauzu i koristit drugi šampon, al svejedno bi ga preporučila pogotovo za tanju kosu koja se brzo masti
Hvala Miss i Mustra na preporuci, otići ću po ovaj od naranče i onaj koji je Mustra pohvalila jer imam isti tip kose - tanka i slaba, brzo se masti.

A što se tiče Kerastasa, koristila sam njihov Bain divalent koji mi je bio izvrstan za moju kosu, jedino što bih povremeno radila pauze od nekoliko dana jer mi je isto isušivao vlasište. No, otkad su uveli nova pakiranja, nažalost su promijenili skroz i sastav jer to više nema veze sa onim što je taj šampon bio.
I onda sam krenula malo tražiti recenzije i našla da se za taj šampon svi žale otkad je novo pakiranje...
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 19:53   #3646

nekako se uvik vracan ultra doux samponima... konkretno ovaj od meda san koristila u vise navrata i vjerojatno mi je najdrazi. probala san jos neke ali ovaj cu sad ponovo kupit kad potrosin ultra doux avocado oil & shea butter
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 12:38   #3647
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ima neki hajpani prirodniji šampon? voljela sam jedan l'occitane i jedan lush, neki tog tipa, ne oni homemade riješila sam se perutti nakon 4 godinu i sad sam happy kaj mogu bilo šta, samo da ne svrbi tjeme. Godinama sam već samo na anti dandruff šampon ima. Počela sam piti Beta glucan iz drugih razloga i ne vidim šta drugo bi mogao biti razlog da se perut povukla. Evo već mjesec dana nisam oprala kosu šampon om za perut
Beta glukan nema veze s peruti, ni vlasistem. Perut nestaje promjenom Ph vrijednosti vlasista vanjskim faktorom, i dobrim statusom i omjerom minerala.

P.S. Jel probao itko alverde family shampoo(cini mi se ehinicea etc.).

Prirodni(bar donekle) brendovi sampona: Lavera, Sante Naturkosmetik, Weleda, Natura Siberica, Alverde, Terra Naturi, Biopha, Neobio, Logona....
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 00:47   #3648
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Beta glukan nema veze s peruti, ni vlasistem. Perut nestaje promjenom Ph vrijednosti vlasista vanjskim faktorom, i dobrim statusom i omjerom minerala.

Prirodni(bar donekle) brendovi sampona: Lavera, Sante Naturkosmetik, Weleda, Natura Siberica, Alverde, Terra Naturi, Biopha, Neobio, Logona....
Probala većinu tih šampona. Ništa posebno.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 10:42   #3649
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post

Ok, hvala na objašnjenju, onda stvarno ne znam zbog čega se povukla.
Old 13.06.2017., 23:19   #3650
Dali je netko koristio Melvitin sampon za masnu kosu da podijeli iskustva?

Rijec je o ovom samponu: http://hr.melvita.com/nježni-pročišć...189.htm#s=7020
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:36   #3651
Cure,trebam preporuku za sulfat free shampon.Samo ne BaybeLove jer mi ju je bas smetlio...Sta mislimo o Organix samponima?
livy is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 12:16   #3652
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Cure,trebam preporuku za sulfat free shampon.Samo ne BaybeLove jer mi ju je bas smetlio...Sta mislimo o Organix samponima?
Lumpi šampon za bebe. Ima ga u Konzumu mislim da proizvodi kozmetika afrodita. Jako dobro opere čak i masnu kosu, a sastav mu je super kao i cijena.

Organix nisam probala, ali su jako hvaljeni. Osobito onaj s kokosom.
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 12:50   #3653
Imala sam Organix za kovrčavu kosu sa argani oil i shea butterom. Nisam ga potrošila do kraja, tjeme me svrbilo nakon pranja, a nemam osjetljivo vlasište.
Kovrče (velike) nije definirao, kosa mi je letila na sve strane.
Uz to reklamiraju ga kao kvalitetniji proizvod, a pun je silikona.
Nisam gledala sastav u dućanu i baš me razočaralo kad sam primijetila.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:09   #3654
Quote:
Little lioness kaže: Pogledaj post
Lumpi šampon za bebe. Ima ga u Konzumu mislim da proizvodi kozmetika afrodita. Jako dobro opere čak i masnu kosu, a sastav mu je super kao i cijena.

Organix nisam probala, ali su jako hvaljeni. Osobito onaj s kokosom.
Hvala ti!pogledat cu.Nisam izdrzala i kupila sam Organix brazilian keratin.I na prvo pranje mi se svifio.Miris pogotovo.Kosa je silk i smooth.Vidjet cu koliko ce mastit...
livy is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 12:01   #3655
Jel isprobao tko nove l'angelica šampon? Bila sam jako zadovoljna šamponom protiv peruti
Old 24.06.2017., 12:09   #3656
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Jel isprobao tko nove l'angelica šampon? Bila sam jako zadovoljna šamponom protiv peruti
i mene zanima, ne samo ovaj nego bilo koji baš jučer sam ih gledala, al sam se othrvala tom porivu
Old 24.06.2017., 14:55   #3657
Uzela sam kamilicu 2u1 jer bi mogao funkcionirati obzirom da na moru šamooniram kosu svaki dan i suha je. Javim dojmove
P. S. I ja sam se prvi put othrvala lol
Old 27.06.2017., 18:47   #3658
Joj ta mi kamilica od Angelice tako krasno miriši... javi dojmove, već mjesecima koristim Neogenic, pa si sam mislila napraviti malu pauzu, i baš sam o toj kamilici razmišljala.

Organic šamponi, ufff.. probala sam dve vrste, ima tome već dugo, nisu mi bili dobri. Tjeme me svrbilo, i nataložilo se svakakvog smeća po njemu Onda je krenulo ispadanje kose, i letili su u smeće.

Od prirodni-jih mi je bio dobar Lerbolario, neki soja-proso nešto takvo. Jedno vrijeme mi se kosa izrazito mastila i baš ju je super doveo u red. Doduše, eskaliralo je u suhe vrhove pa je trebalo dodatno se s tim zafrkavat. Onda sam otkrila Neogenic, i to je bilo to
ex nihilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:36   #3659
evo ja kupila po prvi puta ove šampone i mogu reći da su mi ok,ono ništa spektakularno al prosječno. odradit će posao al još ću razmisliti dal ću ih opet kupiti. Regenerator me je razočarao a kao jedan od boljih za gustu,kovrčavu kosu,kod mene nepali.

https://www.instagram.com/p/BVxBbMmA...jasmin12&hl=hr
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:37   #3660
evo ja kupila po prvi puta ove šampone i mogu reći da su mi ok,ono ništa spektakularno al prosječno. odradit će posao al još ću razmisliti dal ću ih opet kupiti. Regenerator me je razočarao a kao jedan od boljih za gustu,kovrčavu kosu,kod mene nepali.

https://www.instagram.com/p/BVxBbMmA...jasmin12&hl=hr
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.