Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2008., 19:39   #1
Poker

Zanima me jel netko igra poker online i na koji način se može osigurati (uz dobru igru) zarada stvarnog novca? na kojim stranicama i kako?
Rafael26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 23:31   #2
Ja igram poker negdje pola godine mozda malo vise, imam negjde 150 000 odigranih ruku . Zaradio sam neku lovu , ništa posebno ali profit progresivno raste kako sam igrao.
Ja mislim da si sam odgovorio na svoje pitanje , jednostavno moras dobro igrat i puno igrat i sa vremenom ces pocet zaradjivat. Puno ucit o pokeru puno knjiga procitat , puno razmisljat o raznim situacijama i puno diskutirat ili barem citat diskusije na internetu.

Ako zelis probat kako je to igrat online poker bez da riskiras svoje novce pogledaj ovu stranicu.


Preko tog site-a sam ja poceo igrat i polako sam dobivao. Oni ce ti dat 50$ za pocet igrat što je dovoljno da pocnes od samog dna i tu sam ja poceo. Preporucam da slusas vise manje sve savjete sa ove stranice i pridrzavas ih se.
Ako imas neko vise specificno pitanje slobodno pitaj.
Degman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 01:58   #3
ok, hvala. a kako ide uplata/isplata?
ja zasad samo vježbam na http://www.pokerstars.net/ zasad sam dobar
Rafael26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 02:53   #4
Uplata isplata se radi preko moneybookersa najjednostavnije.
Moras imati devizni racun , ja imam u pbz pretpostavljam da se moze u bilo kojoj banci ali ti to ne mogu garantirati. Nakon toga napravis account na www.moneybookers.com i svoj devizni racun tamo registriras. Tada prebacujes iz pokerrooma na MB i sa MB na devizni racun .
Degman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 16:51   #5
i kako se kreće zarada zasad? ako se smije znat?
Rafael26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 19:15   #6
Četvrti mjesec mi je bio najbolji dosad 2000$ sam zaradio. Prije toga dosta losije je bilo ali konstanta je zasad da svaki mjesec sve vise i nadam se da će peti tako i nastaviti
Degman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 11:31   #7
neb se ja uto petljao..ko zna šta tu sve te mogu sjebati..
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 13:28   #8
Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
neb se ja uto petljao..ko zna šta tu sve te mogu sjebati..
Imaš neki konkretni strah ili samo ovako općenito?

Ovo ti je jednako sigurno kao kupovanje preko ebaya ili plaćanje World of Warcraft pretplate (sa kreditnom karticom ne sa onim kuponom za 2 mjeseca).
Tj. kao bilo koje drugo internet poslovanje.
Degman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 14:55   #9
ma znam,ali sigurno je sigurno.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 19:24   #10
jel se može običnom uplatnicom uplatiti lova na račun?
Rafael26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 02:22   #11
Quote:
Degman kaže: Pogledaj post
Četvrti mjesec mi je bio najbolji dosad 2000$ sam zaradio. Prije toga dosta losije je bilo ali konstanta je zasad da svaki mjesec sve vise i nadam se da će peti tako i nastaviti
Gdje igraš???
Ja igram u unibetu,svaka čast ako si digaom 2000 dolara za 1 mjesec.Kakovu igru igraš pot limt,no limit.
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 13:59   #12
Quote:
Rafael26 kaže: Pogledaj post
jel se može običnom uplatnicom uplatiti lova na račun?
Ne


Quote:
dejan1471 kaže: Pogledaj post
Gdje igraš???
Ja igram u unibetu,svaka čast ako si digaom 2000 dolara za 1 mjesec.Kakovu igru igraš pot limt,no limit.
Igram no limit texas holdem . Trenutacno igram na hollywood pokeru ali to nije za stalno. Obicno igram tamo gdje nadjem najbolje bonuse.
Degman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.