Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2014., 21:37   #1
Sportski grudnjak

Za vece grudi, koji, gdje je dobar izbor? Bojim se uzeti na ebayu bez probe.
Imam liscin sportski, pamucni, ali za trcanje ne vrijedi ni lipe, ko da ga nemam.

Inace nosim 85c.

Gdje u zg mogu isprobati kakav?
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 10:03   #2
87 pregleda, nitko nema vece cice i bavi setrcanjem???
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 10:24   #3
ja sam svoj kupila u h&m-u,doduše nisam planirala trcati,ali sam ipak pocela
80 d sam i meni je dobar,s tim da ga ja nosim preko grudnjaka(nisam sigurna dali se inace nosi na golu kožu,ali ja osim grudnjaka ništa ne nosim tako)
i sve super zategne i trcim,trcim,trcim (svake prijestupne) i nemam problema,drži
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 10:26   #4
Ja niti trčim, niti nosim sportske grudnjake , ali - vidjela sam da imaju po 2 u pakiranju u Takkou. Pa sad...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 15:01   #5
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ja niti trčim, niti nosim sportske grudnjake , ali - vidjela sam da imaju po 2 u pakiranju u Takkou. Pa sad...
Daj mi molim te reci u kojem Takkoou si ih vidjela. Ja ih tamo tražim no nisam ih vidjela ni u CC1 West ni u Westgateu. I gdje stoje? Pretpostavljam tamo gdje je rublje. Hvala
credica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 15:46   #6
Već se 10 god bavim fitnessom, aerobikom i pilatesom. Imam 75 D i nema tog sportskog grudnjaka koji bi to držao na mjestu. Ja na treninge nosim Triumphov sportski, ali ispod njega nosim jedan obični zatvoreniji minimizer sa žicama (isto Triumphov) i tek onda sam koliko toliko ok. Hebiga, prokletstvo, šta ćeš.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 15:59   #7
Ja nosim 80D i uzela sam u HM sportski grudnjak, velicinu L. Vjezbam doma uz Jillian. Sada vjezbam nekih 40 dana i kod skakanja mi bas i nije najbolji, sve skace, a nekako mi se cini da je u pocetku bilo sve na svom mjestu. Kad nema skakanja, samo lagano s noge na nogu, ok mi je. Ne znam jel bi neki drugi bio bolji, al to bas skakanje traje 1 minutu pa to izdrzim.. Kod npr jumping jacks nemam problema, a kod "udaranja nogom u guzicu" imam.

Ispod nosim obicni grudnjak, podstavljen i sa zicom.
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 16:02   #8
Ja nosim E košarice vel 85 nikad ne nosim sa žicom,niti sa podstavljenim košaricama,a najbolji grudnjak je huber! Oko 300 kn
horse whisperer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 17:52   #9
Imam jedan sportski top (medium) iz Lidla i odličan je. Doduše nemam velike cice (80 B), ali kad skačem, sve je na mjestu.
Sljedeći tjedan planiram uzeti još jedan.

Katalog
__________________
I'm with You Live 8/29/2012
~Angelica~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 17:55   #10
Quote:
credica kaže: Pogledaj post
Daj mi molim te reci u kojem Takkoou si ih vidjela. Ja ih tamo tražim no nisam ih vidjela ni u CC1 West ni u Westgateu. I gdje stoje? Pretpostavljam tamo gdje je rublje. Hvala
A čuj, kod mene u Vž-u. Ili u ČK-u?

Stajali su....onak kak su na sredini prostorije stalci za torbama i maramama...na jednom od tih stalaka sa jedne strane samo ti grudnjaci...

Nisam baš od pomoći, znam, nisam ni gledala cijenu, ali jedna cura me pitala nek pogledam jel ima, pa sam joj samo javila da ima.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 21:22   #11
Nosim huber za svaki dan.

Danas sam obisla ccone east i arenu.
Isprobala 20 grudnjaka, svih modela i velicina.
Od ovih koje sam danas probala, favoriti su nike i adidas. S tim da taj nike ima jako razdvojene cice/kosarice, pa ih oblikuje ko grudnjak za svaki dan.
Adidas ih malo vise spljosti, iako i on ima posebno jednu, posebno drugu dojku, i izmedju umetak.
U skakanju, skacu i cicke, al manje nego neki drugi.
Reebok ima jedan prekrasni, spuzvasto oblozen, svaka dojka svoju oblikovanu kosaricu, crni je s nekom crvenom sirokom trakom- al nije bas onako jako cvrst kak zelim.
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 10:34   #12
Quote:
~Angelica~ kaže: Pogledaj post
Imam jedan sportski top (medium) iz Lidla i odličan je. Doduše nemam velike cice (80 B), ali kad skačem, sve je na mjestu.
Sljedeći tjedan planiram uzeti još jedan.

Katalog
baš ovih dana je ta šema sportske opreme u lidla i vidila sam da imaju sportske grudnjake po čvrstoći. uzela sam u ruke tu strong verziju i vjerujem da bi ti ti mogli biti dobri.
doduše, meni svaki drži, jer imam male cice. uzela sam light verziju i predobri su. cijena zanemariva.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 15:35   #13
Uzela sam pet komada ovih iz Lidla
Dva High support, dva medium, i jedan light (za ovako po doma)

Imam jedan iz H&M-a, kao najčvršći, vrlo brzo se razvuko i nije mi baš nešto držao, dok mi se ovaj High support iz lidl-a čini da bi mogao izdržati
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 16:30   #14
U Lidlu i ja uzimam sportske grudnjake, otkako sam ih otkrila samo njih i nosim.
Lidl ih cesto dobije, svaki put drugacije modele, a svi su mi super A jeftinije nigdje neces naci (znaju biti vec od 40 kn).
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 16:52   #15
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Nosim huber za svaki dan.
Danas sam obisla ccone east i arenu.
Isprobala 20 grudnjaka, svih modela i velicina.
Od ovih koje sam danas probala, favoriti su nike i adidas. S tim da taj nike ima jako razdvojene cice/kosarice, pa ih oblikuje ko grudnjak za svaki dan.
I ja imam Huber za svaki dan i odlični su mi njihovi grudnjaci.
Od sportskih imam Nike grudnjak koji je star već nekoliko godina i nakon bezbroj pranja izgleda i "drži" odlično. Nije model kao ovaj kojeg si ti opisala, već je klasičan sportski grudnjak/top i jako je čvrst. Uglavnom, moje iskustvo s Nikeovim sportskim grudnjacima je

Vidjela sam i ja ove grudnjake u Lidla. Tri različita modela, tri različita materijala i tri različite cijene. Najskuplji je oko 70 kn i kad usporedim čvrstoću, približna je ovom Nikeovom. Ne znam jedino bi li previše stisnuo grudi. Nije bilo moje veličine pa ga nisam uzela, ali mislim da je dobra investicija.
perina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 17:05   #16
Moj je iz Nikea, inače nosim D košarice.
Inače su skuplji ali ja sam ga kupila u Rosesu za nekih 140kn i jako sam zadovoljna.
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 16:10   #17
Lidl nista, zena me pustila u wc da isprobavam- skacu gore dolje ko lude.

Nego, piknula sam na ebayu shock absorber bra, ne znam lijepit slike ak moj je ovaj tirkiznoplavi s rozim.
Broj uzela na kraju koji i inace nosim. Stigo ovaj cas- super sam zadovoljna. Da sam isprobavala, moooozda bi mi bio i broj manje kosarice ok, al mozda i ne bi.
Do broja sam dosla tako sto sam na nekoj stranici upisala opseg ispod pa iznad pa preko cica i izbacilo bi broj koji i inace nosim, pa sam tako odabrala i ovaj.
Jako dobar, preporucam. I bas je lijep

Of topik: krenuli me grudnjaci, jucer sam cijeli dan po zagrebu pasla onu intimisimi reklamu, i naravno da sam na putu kuci piknula u areni kompletic. Ajme sta je krasan, sta lijepo stoji
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 19:54   #18
ja sam skroz zadovoljna lidlovim grudnjacima. danas prvi put odradila trening u njima i super su.
zanemariva je činjenica da su moje cicke... hm, minijaturne
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 01:41   #19
ovaj grudnjak je odlican. imam ga preko 2 godine, jos je u stanju kao kad sam ga kupila. nosim 34E i s njim nista ne mrda i ne skace

imam 4 razlicita modela od shock absorbera i ni jedan mi nije dobar kao ovaj, definitivno preporucujem i vrijedi svake lipe
Cadhla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 08:50   #20
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
Lidl nista, zena me pustila u wc da isprobavam- skacu gore dolje ko lude.
Ima razlicitih u Lidlu, tj. razliciti intenziteta, mene high cak i previse stisne, sise ne mrdaju nikud (a nisu mi bas tako male)
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.