Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2007., 11:00   #1
Profesionalna deformacija

Ajme meni... Inače sam uvijek bio veliki proponent pisanja hrvatskih znakova po netu, ali u zadnje vrijeme brijem po newsima gdje ne prima baš najbolje č i ć pa sam se tamo naviko pisati bez hr znakovlja... E al sad me to svugdje drugdje zeza, kad god krenem pisati (forumi, icq, word...) malo pišem sa a malo bez, zmućkao sam si način pisanja i nikak da se nazad vratim na normalno...
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 11:28   #2
Cemu ova tema sluzi... da te zalimo kako se zabunjujes...??????
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 12:05   #3
Quote:
Aux1 kaže: Pogledaj post
Ajme meni... Inače sam uvijek bio veliki proponent pisanja hrvatskih znakova po netu, ali u zadnje vrijeme brijem po newsima gdje ne prima baš najbolje č i ć pa sam se tamo naviko pisati bez hr znakovlja... E al sad me to svugdje drugdje zeza, kad god krenem pisati (forumi, icq, word...) malo pišem sa a malo bez, zmućkao sam si način pisanja i nikak da se nazad vratim na normalno...
Događa se, a najveći problem se javlja kad treba napisat diplomski ili maturalni rad ili neki seminar pa napises pola i onda skužiš da ti na svakom trećem slovu fali kvačica...onda više vremena potrošiš na ispravke nego na pisanje....
dadach is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 13:37   #4
Neman problema s kvačicama pošto ih pišem otkad znam za komp. Kad iden pisat nešto službeno ( seminarski i sl. ) onda mi problem pravi par riječi koje redovito pišen, kako i čitan, dakle po dalmatinski... Evo i u ovih par riječi ih ima
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 21:28   #5
a brale ka bi mi svi pričali na dalmatinski, ko bi nas odi razumija
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.