Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2003., 22:38   #1
Porto hani, samo za tebe...

...tvoja privatna moderatorska palica...da ju imas, i radis s njom sto te volja...



naravno, sve u granicama normale...

Idi i radi reda


Velkam!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 08.11.2003., 09:49   #2
Ovaj.., darin, pa nisam ja Golem.
Ne moras mi kemijskom pisati po čelu da bi se pokrenuo i radio reda.
Porto is offline  
Old 08.11.2003., 14:13   #3
Čestitamo
Više nego zasluženo
Ahil is offline  
Old 09.11.2003., 17:12   #4
Darin, darling, trebala bi znati da je predaja na prvi ispaljeni metak odlika Talijana a ne Hrvata.
No, što je - tu je.
Kao da čitam Nacional. EXKLUZIVNO!! SENZACIONALNO!! TOP TEMA- Porto postao moderator. Draga moja – već odavno.
Prije nego što sam pristupio pisanju ovoga posta dao sam si truda i pregledao većinu od tisuću i nešto Portovih postova. Od filozofije, religije, Bogumila, Ninđa, književnosti….itd. Da ne bi bio nerealan ,neargumentiran i neobjektivan.
U toj svojoj istrazi naišao sam na jednu pravilnost. Na svakom od tih threadova gdje god bi se pojavio neki dečko ili cura koji bi imali što reći, pojavio bi se i Porto. Naoružan do zuba.
Naoružan redenicima pojmova, cijelim arsenalom dosjetki, skladištem znanja i IQ – om velikog kalibra. A najviše od svega zloćom. Samljelo bi Malog poput zrna kave u mlincu i potom zatvorio thread. Gotovo da mi se ta njegova zloća svidjela ( kao vukodlaku i vampiru), no ja ipak volim svom plijenu dati šansu.
A melje li ga melje. Cca- tisuću riječi ili 5000 znakova bez razmaka.
Čitajući imao sam viziju. Viziju Michaela Schummahera u Fići. Pa se pitam što je tu pogrešno. Michael ili Fićo. Možda ja ne gledam dobro pa ne vidim da je taj Fićo u biti strašna mrcina od tisuću i nešto konja. Ali nije. Fićo je Fićo i ništa više. Zastava 750 de luxe.
Pa onda je li to Michael? Bi li on sjeo u Fiću? Ili je to samo neki tip koji je obukao crveni kombinezon, nabio Ferrarijevu kapicu , nalijepio na sebe hrpu šarenih etiketa pa glumi Schummahera. Gledam bolje i vidim da to nije Michael već samo Porto.
Jednom mi je baka rekla;
~ Sinko , ako šutnju zovemo - zlatom,
malo riječi – srebrom,
tad je puno riječi – crno pod noktom.~


Svejedno. Cilj- ostvaren. Žrtve- nebitne. Bravo!!
young is offline  
Old 09.11.2003., 21:53   #5
Jezuš Marja kaj ga vi brijete

Nisam doduše često na ovom forumu ali ponekad navratim na književnost i pročitam sve što se piše. Po mom mišljenju najkvalitetniji tekstovi ovdje su baš Portovi.
Ne znam koji su kriteriji za dodjelu "moderatorske palice" ali čovjek piše dobro i objavljuje redovito.

Gospon pes imaš li neke nerasčićene račune s Portom?

Joung, tekstovi ti nisu ni do koljena Portovima umjesto da učiš od boljih ti prosipaš žuć, zašto tako?

Eto. ponavljam, nisam baš dugo ni često ovdje ali po onome što sam vidio Porto je jedini mogući izbor.
Ahil is offline  
Old 09.11.2003., 21:55   #6
Kaj je sad ovo????

Di je nestal post od Gospona Pesa?
Ahil is offline  
Old 09.11.2003., 22:03   #7
Gospon Pes je inače žensko i administratorica je.
kaj je pisalo?
misery- is offline  
Old 09.11.2003., 22:38   #8
Quote:
Luđakinja kaže:
Gospon Pes je inače žensko i administratorica je.
kaj je pisalo?

Onda je vjerojatno sama izbrisala post predomislivši se
Neću onda ni ja sada prepričavati, uostalom nije bilo ništa strašno
Ahil is offline  
Old 10.11.2003., 11:44   #9
Nis ne kuzim...
Porto is offline  
Old 10.11.2003., 12:11   #10


Pozdrav novom moderatoru.
ljutika is offline  
Old 10.11.2003., 15:38   #11
dzizus.

nis ne kuzim.

Porto, gudlak.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 10.11.2003., 16:59   #12
Quote:
young kaže:
Prije nego što sam pristupio pisanju ovoga posta dao sam si truda i pregledao većinu od tisuću i nešto Portovih postova. Od filozofije, religije, Bogumila, Ninđa, književnosti….itd. Da ne bi bio nerealan ,neargumentiran i neobjektivan.

dizus krajst!
ljudi pa ja imam svog prvog pravog manijakalnog psihopata obozavatelja svog lika i djela!


slusaj, young, ako me jedne noci pri povratku kuci, na kakvom raskrscu zaskoci neka spodoba i pokusa mi zariti one plasticne vampirske zube u vrat, znat cu da si to ti i necu ti okinuti bolni armlock na junacku desnicu ruku, jer znam da ti treba ako nizbogcega drugog u zivotu, if ju nou vot aj min, a ono zbog pisanja.


p.s.

imas pravo. proradi neka zloca u meni. evo, bas sam ti iz ciste zloce htio poslati link na stari monitorov forum gdje sam kroz godine opalio vise od 2500 postova. no takva doza Porta ubila bi i veceg vukodlaka i vampira nego sto si ti.

dakle, smatraj se sretnim.
neka dobra vila je ziher na tvojoj strani.
smatras li se sretnim punk?

jer kako znas, a vec kolko vidim kruzi i legenda, da Porto NE DAJE SVOM PLIJENU NIKAAAAKVUUU ŠASNU E...
Porto is offline  
Old 10.11.2003., 17:48   #13
daj il pišite il čkomite forevr!

:2up:

p.s. 'The Bonfire of Vanities' ekskjuz maj pjesnička sloboda...
__________________
'...u masi smrdi, ali je toplo.' drevna krležijanska
carica is offline  
Old 10.11.2003., 19:08   #14
Quote:
Porto kaže:

jer kako znas, a vec kolko vidim kruzi i legenda, da Porto NE DAJE SVOM PLIJENU NIKAAAAKVUUU ŠASNU E... [/B]
Tooo!! Takvog te već volim.:klap: To je pravi Porto a ne ono gugutanje ispod dude.
Kao onaj junak Skywalker uzmi mač u proizvodnji Fx laboratories i opali po Dartu da se sve iskri. dok te Imperator zove;
~ Come to me...come to my Dark side..~

P.S. Carice, žena si , pa si u pravu.
young is offline  
Old 10.11.2003., 23:28   #15
Quote:
carica kaže:
daj il pišite il čkomite forevr!

:2up:
Tako je.
Nismo tu dosli cavrljati.



end of diskašn.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.