Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2011., 22:19   #2001
meni je ovo puno lošije, ako mi neko lajka status mogu mi ga vidit svi prijatelji te osobe, i neuredno je, samo kompliciraju jbt, a i prije je bila opcija povlačenja zahtjeva...
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 22:35   #2002
možda je i prije bila opcija povlačenja zahtjeva, ali je sada nekako vidljivija i dostupnija... kao uostalom i puno drugih novina, koje su sada sve dostupnije u praktički samo jednom kliku miša.
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 22:41   #2003
Kako je ovaj facebook postao preloš

Inače kako da zastalno obrišem neke poruke, ja obrišem ali opet nakon sto se cujem u chatu s tom osobom pojave mi se stare??
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 23:03   #2004
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
Kako je ovaj facebook postao preloš

Inače kako da zastalno obrišem neke poruke, ja obrišem ali opet nakon sto se cujem u chatu s tom osobom pojave mi se stare??
meni je to dobro jer stare ostaju, danas cjeli dan citam sta sam sa ostalim pise prije cca 6-7 mjeseco

jedva cekam dislike

ove nove liste nisu lose (prijatelji, rodbina ......) iako sam ja tako slicno imao i na chatu, pa kada na naslovnici kliknem na zadnje vijesti i dole bih imao npr razred, obitelj itd. tako da mi ovo i nije neka promjena

Google + ne koristim, jer nitko u mojoj blizini gotovo da i nije cuo za njega
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 11:10   #2005
Quote:
LSod kaže: Pogledaj post
meni je ovo puno lošije, ako mi neko lajka status mogu mi ga vidit svi prijatelji te osobe, i neuredno je, samo kompliciraju jbt, a i prije je bila opcija povlačenja zahtjeva...
Ja mislim da status mogu vidjeti samo ako ti zid nije zaključan

inače
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 11:12   #2006
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post

Inače kako da zastalno obrišem neke poruke, ja obrišem ali opet nakon sto se cujem u chatu s tom osobom pojave mi se stare??
Odeš na messages ,klikneš na osobu čije poruke hoćeš brisati,gore imaš Actions,Deleta messages,delete all
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 12:12   #2007
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ja mislim da status mogu vidjeti samo ako ti zid nije zaključan

inače
Također

Inače, zašto prave tako očite poteze kopiranja google+-ovih krugova sa ovim listama... Osobno, jedva čekam da google+ dobije na popularnosti i prebacit ću se s užitkom... Inače ove debilne promjene, mogu misliti kako će sa ovim "vidi šta tko lajka/komentira u ovom trenutku" biti onima koji odu na profil druge osobe i lajkaju jednu stvar za drugom
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 12:41   #2008
da, ne mogu se vidit statusi ako ne želiš


al slike mogu...
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 13:14   #2009
To sa slikama mi ide na živce.Znači ako označim nekoga automatski svi njegovi prijatelji vide tu sliku.Prije je bila opcija da niko ne vidi slike ko ti nije u prijateljima pa čak ni zajednički od tog što je taggan na slici

A vaka im čast,izgledaju skoro identično kao Google+ al' ne vjerujem da će ljudi prelaziti na Google
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:49   #2010
shared with - edit - privacy - custom - specific people or list i upišeš ime osobe koja može vidit sliku

ne znam jel radi al pokušaj...

možda i upali da staviš da je jedino ti možeš vidit pa označiš na njoj osobu koju želiš, i samo bi je vas dvoje tribali vidit


al onda je neće ni tvoji prijatelji vidit
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 19:13   #2011
U mene je jos stari Fb, al u frendova mi je skoro kod svih novi, i katastrofa je
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:48   #2012
ja sam sinoć nekome poslao zahtjev,on još nije ni prihvatio ni ignorirao,imamo 4 zajednička,sinoć mi je vidio status...kako ?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 21:54   #2013
Jel vam se sviđa timeline? :d
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 23:21   #2014
katastrofa!vidio sam maloprije video na jutarnji.hr,ajme ,a nisam ga još dobio
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 23:25   #2015
nisam ni ja jos nista dobio,rekli su da ce svima doc kroz par tjedana,al meni je to predobro,jedva cekam
dominium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 23:30   #2016
meni se čini da je nekako sve navijeno,meni je ovako puno bolje
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 23:58   #2017
Meni izglda da se vraćaju korijenima, odnosno prvotnom stilu profila kad je sve bilo na jednoj stranici, a ne ovako kao sada pod tabovima. Ulgavnom sadašnji profili i jesu monotorni i bezvezni (svima su isti, jedino je razlika u profilnoj slici) Da ne bi bilo zabune news feed će ostati kao prije ovo je samo za profile promjena.

Ugl, zanimljivo izgleda, i vidim da su mi makli sidebar i sad mi je chat ko prije

Uh da ne zaboravim evo link na kojem ljepo vidite sve o timelineu:
http://www.facebook.com/about/timeline
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 00:16   #2018
ma bit ce sigurno puno bolje od ovog ,mislim svakako je lijepo kad bude neka promjena,al ovo je bas remont
dominium is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 00:35   #2019
ovo će biti najveća promjena do sada ja mislim....btw zna li se išta jel onda hakeri zbilja ruše fejs u studenom?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 15:32   #2020
Ako želite Facebook Timeline profil evo upute kako da ga upalite.
iForce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.