Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2011., 20:17   #1
Cudan dogadjaj sa mobitelom

Opisat cu sta mi se dogodilo..danas popodne otisla ja malo "ubiti oko",negdje oko 15 sati..zaspala ja tako,kad tocno u 17 i 13 h zacujem poziv na svom mobitelu..mob je vibrirao i svijetlio,ali ja onako mamurna iza sna nisam se uspila javiti na vrijeme pa odoh vidjeti propustene pozive da vidim tko me zvao..moj je mobitel vrlo uredan i memorira svaki propusteni poziv,datum,vrijeme i trajanje poziva..ali kad sam pogledala tamo,NIGDJE zapisa o pozivu..ali odmah mi je zapela zanimljiva cinjenica za oko..zadnji je propusteni poziv bio TOCNO prije 2 dana,u isti sat i minutu!..i to od osobe sa kojom sam raskinula odnos,ali me neke stvari u svezi sa njom jos uvijek opterecuju..

Kako to objesniti?Ne patim ni od kakvih halucinacija,vizulnih niti slusnih,a i jako dobro razaznajem san i javu.A ovaj dogadjaj mogu sa sigurnoscu svrstati u javu..je li netko imao slicnih iskustava sa mobitelom?

Moze li biti rjesenje u samoj podsvijesti,tj.moze li ona za vrijeme sna tako intenzivno raditi da posalje naredbu mobitelu da zazvoni,jer je poznato da za vrijeme sanjanja dolazi do otpustanja podsvjesnog materijala,izmedju ostalog svega onoga sta nas opterecuje?
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 20:42   #2
Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
Opisat cu sta mi se dogodilo..danas popodne otisla ja malo "ubiti oko",negdje oko 15 sati..zaspala ja tako,kad tocno u 17 i 13 h zacujem poziv na svom mobitelu..mob je vibrirao i svijetlio,ali ja onako mamurna iza sna nisam se uspila javiti na vrijeme pa odoh vidjeti propustene pozive da vidim tko me zvao..moj je mobitel vrlo uredan i memorira svaki propusteni poziv,datum,vrijeme i trajanje poziva..ali kad sam pogledala tamo,NIGDJE zapisa o pozivu..ali odmah mi je zapela zanimljiva cinjenica za oko..zadnji je propusteni poziv bio TOCNO prije 2 dana,u isti sat i minutu!..i to od osobe sa kojom sam raskinula odnos,ali me neke stvari u svezi sa njom jos uvijek opterecuju..

Kako to objesniti?Ne patim ni od kakvih halucinacija,vizulnih niti slusnih,a i jako dobro razaznajem san i javu.A ovaj dogadjaj mogu sa sigurnoscu svrstati u javu..je li netko imao slicnih iskustava sa mobitelom?

Moze li biti rjesenje u samoj podsvijesti,tj.moze li ona za vrijeme sna tako intenzivno raditi da posalje naredbu mobitelu da zazvoni,jer je poznato da za vrijeme sanjanja dolazi do otpustanja podsvjesnog materijala,izmedju ostalog svega onoga sta nas opterecuje?
Samim time kako si se nazvala na forumu pretpostavljam da vjeruješ u vražje slile pa onda na temelju takvih stavova ili uvjerenja i donosiš svoje zaključke. Vjerojatno si samo sanjala da zvoni mobitel. U bilo kakvoj koincidenciji kao ono sa vremenom propuštenih poziva nemaš nikakve mistike ili sličnog. Pročitaj si na forumu o lucidnim snovima pa riješi ono što te muči oko te osobe kroz snove ako se baš nećeš javljat na telefon
Dobar_Glas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 22:13   #3
Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
Opisat cu sta mi se dogodilo..danas popodne otisla ja malo "ubiti oko",negdje oko 15 sati..zaspala ja tako,kad tocno u 17 i 13 h zacujem poziv na svom mobitelu..mob je vibrirao i svijetlio,ali ja onako mamurna iza sna nisam se uspila javiti na vrijeme pa odoh vidjeti propustene pozive da vidim tko me zvao..moj je mobitel vrlo uredan i memorira svaki propusteni poziv,datum,vrijeme i trajanje poziva..ali kad sam pogledala tamo,NIGDJE zapisa o pozivu..ali odmah mi je zapela zanimljiva cinjenica za oko..zadnji je propusteni poziv bio TOCNO prije 2 dana,u isti sat i minutu!..i to od osobe sa kojom sam raskinula odnos,ali me neke stvari u svezi sa njom jos uvijek opterecuju..

Kako to objesniti?Ne patim ni od kakvih halucinacija,vizulnih niti slusnih,a i jako dobro razaznajem san i javu.A ovaj dogadjaj mogu sa sigurnoscu svrstati u javu..je li netko imao slicnih iskustava sa mobitelom?

Moze li biti rjesenje u samoj podsvijesti,tj.moze li ona za vrijeme sna tako intenzivno raditi da posalje naredbu mobitelu da zazvoni,jer je poznato da za vrijeme sanjanja dolazi do otpustanja podsvjesnog materijala,izmedju ostalog svega onoga sta nas opterecuje?

Nemam ovakvih doživljaja sa mobitelom ali imam još čudniji
Dežurni operator mi je rekao da nema šanse za takvo nešto .....
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 02:11   #4
A pazi što se dogodilo mami od kolegicine poznanice.

Ona je išla s mobitelom na tržnicu i htjela je kupiti llimun i salatu.

No, nikako nije uspjela naći salatu jer je došla malo kasno.

Ali je limun uredno našla i kupila bilo je 21 kuna.

I onda je morala hitno nazvati kćer (to je ta poznanica od kolegice) da joj javi
da nije našla salatu, ali da je kupila limuna za 21 kunu. I onda je poznanica od
kolegice nazvala sestru da ona vidi ima li salate u dućanu, a sestra ju je malo
više zadržala u razgovoru jer njena kćer piše esej za maturu baš taj dan.

I kad je zavrošila razgovarati sa sestrom, poznanica od kolegice je bila malo
ljuta kako je dugo pričala i išla je provjeriti stanje na mobitelu kad ono
preostalo joj je točno 21 kuna a toliko je i njena mama platila limu kad nije našla salatu.

Pa kako je to moguće? Može li mi itko ovo objasniti da su to čista posla s mobitelima?
LininLjud is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 03:56   #5



Dogodilo se i meni par puta da su me zvali na mob (kažu), a kod mene uopće nije bio registriran propušteni poziv.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 13:38   #6
Quote:
Dobar_Glas kaže: Pogledaj post
Samim time kako si se nazvala na forumu pretpostavljam da vjeruješ u vražje slile pa onda na temelju takvih stavova ili uvjerenja i donosiš svoje zaključke. Vjerojatno si samo sanjala da zvoni mobitel. U bilo kakvoj koincidenciji kao ono sa vremenom propuštenih poziva nemaš nikakve mistike ili sličnog. Pročitaj si na forumu o lucidnim snovima pa riješi ono što te muči oko te osobe kroz snove ako se baš nećeš javljat na telefon
Dobri Glasu,moj nick ima metaforicko znacenje i tek tako ga povezati sa mojim vjerovanjem u mracne sile je vrlo neodgovorno..
Vjerujem u sile koje covjeka mogu usmjeriti u njegovom okultnom razvoju,a bogme san se i usmjerila da je umijece kruzenja tim energijama oko nas vrlo ucinkovito..ovaj dogadjaj sa mobitelom je samo jedan u nizu od 3 neobicna dogadjaja u zadnjiih tjedan dana,ukljucujuci i veoma neobicne i intenzivne snove..izgleda da moja podsvijest radi punom parom..o lucidnim snovima znam sve sta triba znati,a cesto ih i dozivljavam i sa relativnom se lakocom mogu dovesti u takvo stanje..

Ovaj dogadjaj sa mobitelom je veoma zanimljiv prije svega jer sam 100 % SIGURNA da nisam sanjala..dok san se onako mamurna digla iz kreveta da se javim,jasno san vidila da vibrira i svijetli i tocno kad san ga uzela u ruke,prestao je zvoniti..zanimljivo je i vrijeme poziva,TOCNO se poklopilo sa zadnjim propustenim pozivom prije 2 dana,tocno u minutu..to je veoma zanimljivo..provjerit cu kod Sluzbe za korisnike,bas me zanima sta ce mi reci..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 13:40   #7
Quote:
izidoraa kaže: Pogledaj post

Nemam ovakvih doživljaja sa mobitelom ali imam još čudniji
Dežurni operator mi je rekao da nema šanse za takvo nešto .....
Zaintrigirala si me...ako ti nije problem da napises o svom dozivljaju..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 14:13   #8
zadnji ti poziv bio prije 2 dana ? pa nije ni cudo imas toliko zelju da te netko zove pa si pocela sanjati to.....sala mala

FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 14:15   #9
Quote:
FoxMulder kaže: Pogledaj post
zadnji ti poziv bio prije 2 dana ? pa nije ni cudo imas toliko zelju da te netko zove pa si pocela sanjati to.....sala mala

Zadnji PROPUSTENI poziv..
Naravno,uredno registriran od strane mog mobitela,za razliku od jucerasnjeg..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 14:21   #10
Mozda jucerasnji nije registriran bas zato sto se nije ni dogodio ?
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 14:28   #11
Quote:
FoxMulder kaže: Pogledaj post
Mozda jucerasnji nije registriran bas zato sto se nije ni dogodio ?
Danas cu provjeriti kod Sluzbe za korisnike pa ti javim..

Mozda je bio Ero s onoga svijeta..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 14:58   #12
vrijeme je da promijenis operatera :-)
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 14:14   #13
Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
Opisat cu sta mi se dogodilo..danas popodne otisla ja malo "ubiti oko",negdje oko 15 sati..zaspala ja tako,kad tocno u 17 i 13 h zacujem poziv na svom mobitelu..mob je vibrirao i svijetlio,ali ja onako mamurna iza sna nisam se uspila javiti na vrijeme pa odoh vidjeti propustene pozive da vidim tko me zvao..moj je mobitel vrlo uredan i memorira svaki propusteni poziv,datum,vrijeme i trajanje poziva..ali kad sam pogledala tamo,NIGDJE zapisa o pozivu..ali odmah mi je zapela zanimljiva cinjenica za oko..zadnji je propusteni poziv bio TOCNO prije 2 dana,u isti sat i minutu!..i to od osobe sa kojom sam raskinula odnos,ali me neke stvari u svezi sa njom jos uvijek opterecuju..

Kako to objesniti?Ne patim ni od kakvih halucinacija,vizulnih niti slusnih,a i jako dobro razaznajem san i javu.A ovaj dogadjaj mogu sa sigurnoscu svrstati u javu..je li netko imao slicnih iskustava sa mobitelom?

Moze li biti rjesenje u samoj podsvijesti,tj.moze li ona za vrijeme sna tako intenzivno raditi da posalje naredbu mobitelu da zazvoni,jer je poznato da za vrijeme sanjanja dolazi do otpustanja podsvjesnog materijala,izmedju ostalog svega onoga sta nas opterecuje?
ako si se pokušala javiti (a to je nejasno iz tvog posta da li si pokušavala ili ne), moguće je da se veza u tim trenucima prekinula, a da ti je poziv ostao zabilježen među primljenim pozivima, a ne propuštenima
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:52   #14
Kad je već tema o čudnom događaju sa mobitelom, priključit ću se tu da ne otvaram novu. Nije ništa nadnaravno, ali je čudno. Vjerojatno elektronska greška ali me zanima da li se još nekome slično dogodilo.

Jednom mi je stigla poruka od frendice, za koju je vrijeme pristizanja pisalo oko tri sata unaprijed. Zanima me kako je to moguće? Stigla poruka iz budućnosti.
Davidius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:33   #15
Quote:
Davidius kaže: Pogledaj post
Kad je već tema o čudnom događaju sa mobitelom, priključit ću se tu da ne otvaram novu. Nije ništa nadnaravno, ali je čudno. Vjerojatno elektronska greška ali me zanima da li se još nekome slično dogodilo.

Jednom mi je stigla poruka od frendice, za koju je vrijeme pristizanja pisalo oko tri sata unaprijed. Zanima me kako je to moguće? Stigla poruka iz budućnosti.
u načelu, svaka elektronika vodi svoj tajni život. mislim, živahni su ti elektroni
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:10   #16
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
ako si se pokušala javiti (a to je nejasno iz tvog posta da li si pokušavala ili ne), moguće je da se veza u tim trenucima prekinula, a da ti je poziv ostao zabilježen među primljenim pozivima, a ne propuštenima
Da,pokusala,ali bas kad san ga onako mamurna uzela u ruke,poziv se prekinuo..pogledala san medju svim pozivima,biranima,primljenima i propustenima-nigdje nista..i danas san imala 2 propustena poziva,ali je moj mobitel sve uredno zabiljezio..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:16   #17

Spali ga i obredno zakopaj, u mobitelu je sotona.
Ili gušteri.
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:20   #18
to ti očito viša sila savjetuje da rašćistiš neke stvari sa dotičnom osobom, nema druge.. nazovi znači i riješi dilemu i bok..
robicare is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 18:42   #19
Nema tu ničega mističnog, čisto bug u softwareu mobitela. To se meni često događa.
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 21:36   #20
znam ko te zvao i znam kak se to dogodilo, al ne smijem ti reći
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.