Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2013., 20:26   #381
Pozdrav cure,

Ovako imam poludugu kosu, valovito/kovrčava ovisi :-// kosa mi je tanka i trenutačno imam pramenove koji su očajni.
Tanki, plavi i jednostavno užasni. Ja bih trebala preporuku za bojanje ili pramenove + šišanje (stepenasto ali da se ne primjećuje
prijelaz), vidjela sam da hvalite Teutu pa me zanima cijena ovirno, s pranjem, šišanjem i bojanjem! Hvala
Mala Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 10:37   #382
jel znate koji frizerski saloni koriste igora boje za kosu?
curlysue25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 12:47   #383
U potrazi za salonom koji koristi Inoa boje, pronašla salon neobičnog imena "Seka&Braco" u Maceljskoj blizu Remize - ugodno iskustvo, pristojne cijene.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 13:29   #384
Zna netko kako se zove frizerski salon pored Antonje u Preradovićevoj?
__________________
if it talks it doesn't mean it's intelligent
Rinnnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 15:51   #385
Imali netko iskustvo sa salonom MC by Infinity i frizerkom Vlastom. Imaju salon negdje u Novom Zagrebu, a drugi im je bio na Sv. Duhu. Sad je otvorila salon u mom kvartu. Zanima me kako rade pramenove. tnx
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 21:20   #386
Bok ekipa, da li mi možete preporučiti nekog dobrog kolorista jer želim promjenit svoje pramiće...dosta je samog blajhanja...

prešla sam puno tema, došla do Teuta, Franić, Antonija u Preradovićevoj (ex frizerka iz Renate), Freeze (Pierre Kliman), PERMAN (Mile Santini)..

a bilo bi dobro i da netko u salonu super šiša jer bi i tu promjenu....

ako ima bilo tko van ovih navedenih, bit ću jaaaaako zahvalna!!!

p.s. dosad sam išla u dosta dobre salone, no svi mi samo zblajhaju i to stvarno super djeluje na početku a kasnije užas....a plaćala bi i po 500 kn...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 01:44   #387
cure, postoje li u zg (i gdje?) frizerski saloni koji nude pranje i feniranje kose za 35,40 kn? i samo im je to najcesce usluga.. dakle nema sisanja, frizura, bojanja etc..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 10:52   #388
Jel ima ko iskustva s Antimodom i Damirom? Ali da frizure nisu neke alternativne?
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 15:05   #389
Quote:
TiaIsabel kaže: Pogledaj post
Jel ima ko iskustva s Antimodom i Damirom? Ali da frizure nisu neke alternativne?
Ja već skoro godinu dana idem kod njega i zadovoljna sam. Farbanje, pramenovi, šišanje - do sad nisam imala zamjerki.
mediteranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 15:42   #390
Quote:
mediteranea kaže: Pogledaj post
Ja već skoro godinu dana idem kod njega i zadovoljna sam. Farbanje, pramenovi, šišanje - do sad nisam imala zamjerki.


Hvala lijepa. Zanimalo me jer nije tako skup, navodno dobro radi ali kolko vidim na njegovoj stranici frizure su samo neke ljubičaste, zelene, i kratko pošišane i izrezane a ja bi normalnu frizuru i boju pa me malo strah.
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 16:11   #391
Quote:
TiaIsabel kaže: Pogledaj post
Hvala lijepa. Zanimalo me jer nije tako skup, navodno dobro radi ali kolko vidim na njegovoj stranici frizure su samo neke ljubičaste, zelene, i kratko pošišane i izrezane a ja bi normalnu frizuru i boju pa me malo strah.
Ja bi sebe nazvala klasičarkom po pitanju frizure Duga kosa, lagano stepenasto, mijenjam oblik šiški. Boja sve nijanse smeđe do tamno ljubičaste (ovisno o raspoloženju i godišnjem dobu) i do sad nisam imala zamjerki.
Čini mi se da mi je radio pramenove u 1. mj. i od tamo mi samo farba izrast i nijansira, a to naravno utječe na cijenu
mediteranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 17:06   #392
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
cure, postoje li u zg (i gdje?) frizerski saloni koji nude pranje i feniranje kose za 35,40 kn? i samo im je to najcesce usluga.. dakle nema sisanja, frizura, bojanja etc..
ima...za 39 kn pranje i feniranje sve duzine u dubravi, poljanicki prilaz 10...
zovu se black&blonde....ja sam bila i zadovoljna sam
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 17:09   #393
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
bila sam nedavno kod njih (valovita) i razocarala se. vrlo su ugodni i kulturni, trude se i sve, vidim da rade fantasticne zurke, a vidim i da ih jako (zapravo iskljucivo) hvale, sto je razlog zasto sam tamo otisla. ali ono sto je moja kosa dobila nije valjalo. tamo gdje je trebalo najvise stanjiti, nije dovoljno stanjeno, a tamo gdje sam zeljela vise volumena sad je manje volumena i preravno, prezaokruzeno, a ni stil mi se bas ne svidja. s tim da su mi najljepsi pramenovi pretvoreni u neke sirotinjske neugledne rezancice koji se nikamo nisu uklapali i koje sam onda malo otfrknula skaricama za nokte jer ih nisam mogla takve gledati. doma sam se nakon pranja kose rasplakala k'o curica i sad stoicki cekam da nesto naraste pa da se sredim ili sama ili da odem u drugi salon. jer neugodno mi je vratiti se tamo i reci s cim sve nisam bila zadovoljna pa nastaviti sa sisanjem. ne znam koliko je to uobicajeno, ali ja nisam takav tip. sljedeci na redu ce biti dessange na trgu, ali do toga ce proci sigurno dva mjeseca, a ja cu se truditi biti malo stroza i bolje definirati sto zelim pa onda sta bog da...

kod mene je, mislim, najveci problem kad naletim na frizera koji je em mlad em me vidi prvi put. i onda, naravno, sisanje mokre kose koja je kao takva u potpunosti ravna. je, popricas na pocetku, pregleda ti kosu, ali svejedno ne mozes za svaki pramen odmah znati koliko ce se skvrciti, odnosno na koju ce se stranu uvrnuti. ne znam je li za to potrebno neko veliko iskustvo ili sta, jest da nije ravna, ali nemam ja zicu umjesto kose... valjda ce mi se iduce sisanje vise svidjeti. mozda da pri narucivanju trazim najstarijeg moguceg frizera? a sto ako dobijem nekog poluslijepog metuzalema?

...

koliko je uobicajeno da se kosa u salonu pere i nakon sisanja? jel' vi to trazite sami, ili...? sjecam se da su mi u salonu cut me oprali kosu i nakon sisanja, sto mi se svidjelo jer nisam morala odmah trcati kuci da se rijesim svih tih dlaka.

...

i htjedoh jos pitati kako se dobije ovakva neka kombinacija boja i je li to neko pramenovanje ili klasicno farbanje. slika je bas od dessangea, jako mi se svidja: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...60837660_n.jpg
moja kosa je jako tamna i izdaleka mislim da ne izgleda onako kako bih htjela, mozda bih nijansiranjem malo naglasila dinamiku. ovako nesto mi je dovoljno suptilno, a opet dovoljno atraktivno.
ne volim kad se vidi da je kosa ofarbana i ne bih se zezala s izrastima. ne znam sta uopce traziti ako se odlucim na promjenu, ali ovo farbanje sa slike mi se zbilja dopada.
za dessange na trgu mogu samo reci dok sam isla tamo da je velimir najbolji za boje pa evo ako ti to nesto znaci da znas kad budes isla...
on jos uvijek radi tamo. to znam al ja nemogu vise financijski to izdrzati pa sam odustala od njih....
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 19:34   #394
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
ima...za 39 kn pranje i feniranje sve duzine u dubravi, poljanicki prilaz 10...
zovu se black&blonde....ja sam bila i zadovoljna sam
uf, s obzirom da sam na kneziji to mi malko daleko
valjda ima jos koji u blizem centru?
hvala svakako!
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 20:51   #395
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
uf, s obzirom da sam na kneziji to mi malko daleko
valjda ima jos koji u blizem centru?
hvala svakako!
ima jedan mali, ne znam ime, u ilici, blizu britanca (nasuprot stana bivšeg predsjednika i ALU), reklamiraju jeftino feniranje u jutarnjim satima.
ne znam točnu cijenu, al je tako nešto 30-40 kunića, radim u to doba, pa me i nije previše interesiralo.

provjeri u kvartu, u baschierinoj zgradi, mislim da se zove IN, prije godinu dana imali su isto neke akcije za feniranje.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 02:38   #396
ocu to bi bilo idealno! selim kroz 20tak dana, tako da se zasad tek raspitujem
hvala puno cure
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 11:07   #397
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
za dessange na trgu mogu samo reci dok sam isla tamo da je velimir najbolji za boje pa evo ako ti to nesto znaci da znas kad budes isla...
on jos uvijek radi tamo. to znam al ja nemogu vise financijski to izdrzati pa sam odustala od njih....
Slažem se, Velimir je odličan kolorist.
Jedino ti ne mogu preporučiti nekoga tko će te šišati, jer nisam bila baš zadovoljna sa šišanjem.
__________________
16.02.2001. 20.11.2003. 16.08.2009.
ivana33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 11:45   #398
Thumbs up

Quote:
ivana33 kaže: Pogledaj post
Slažem se, Velimir je odličan kolorist.
Jedino ti ne mogu preporučiti nekoga tko će te šišati, jer nisam bila baš zadovoljna sa šišanjem.
potpisujem ovo
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 13:53   #399
Preporuka za nekoga u Tony & Guy?
Išla bi na šišanje tj. popravak nakon preskupe i razvikane Teute- mislim fakat super rade fancy frizure ali sa šišanjem su koma, površni skroz.
Hvala
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 23:43   #400
trebala bi preporuku za balayage da ga dobro naprave i da naravno nije preskupo

U Zg
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.