Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2012., 17:26   #1381
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
naravno,tema o silikonima.
ona pita jel može našminkana na operaciju.na operaciju pod općom anestezijom.i želi se našminkat,a neće znat za sebe cili dan.vjerojatno će i rigat.

zapravo,koji vrag se uopće čudim?

samoozlijedit ću se

da, našminkana
hurts is offline  
Old 17.03.2012., 17:31   #1382
Ajme mikro-mokrenja.

Ne samo da misli da su zene po defaultu inkontinentne, nego ocito i misli da gura jezik u rupu iz koje se piski.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 17.03.2012., 17:35   #1383
Quote:
hurts kaže: Pogledaj post

samoozlijedit ću se

da, našminkana
jebemu,ja na operacije pod općom nisam smila ništa imat na sebi,ni špange za kosu jebate.

sama ideja da razmišljaš o šminkanju a cili dan ćeš itako slinit,rigat (vjerojatno), spavat ukomiran (sigurno) ako se uopće probudiš iz anestezije koja je užasno veliki šok za organizam mi je totalni science fiction.jebemu,jesu ove žene svjesne da ne idu po nove cipele nego na operaciju
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 17.03.2012., 17:37   #1384
ova sa šminkanjem
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 17.03.2012., 17:41   #1385
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
jebemu,jesu ove žene svjesne da ne idu po nove cipele nego na operaciju

Hjooj, ali ona bez pudera ne ide ni u ducan.
Jebate, to su one zene kojima ni muzevi ne znaju kak izgledaju bez sminke- meni ih je malo zao.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 17.03.2012., 18:17   #1386
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
3godine
što ima planirati 3godine



Miseducata-scary za moj ukus...kakav opis...i još se registrirao samo da to podijeli sa forumom..ponosni tata, najbolja supruga na svijetu bla bla..malo too much..
mislis da nije zaposlenik klinike?
gnjavež is offline  
Old 17.03.2012., 18:49   #1387
Ovo sa šminkanjem za operaciju - inteligencija na razini Ave Karabatić...
JKD01 is offline  
Old 17.03.2012., 19:25   #1388
Vec smo upoznati s njenim opusom, ali netko je dignuo staru temu (gluposti koje radite pijani, ili nesto slicno) pa nisam mogla odoljeti.
Inace, postova za trash ima otprilike 5 po stranici: tko je vise popio, tko se opseznije izbljuvao po slucajnom prolazniku, tko je koliko puta spavao s glavom u skoljci...



Quote:
rammsteinica kaže: Pogledaj post
ja jednom dodjem simpi DOMA i velim onak jebacu te...

ili sjednem na neki bus i odem na drugi kraj grada jer mi se vozikalo...( nisam vidla broj)

i jedna najgora...sjedim ja onak malo pripita u tramvaju s majcom od rammsteina i hlacama isaranim s flomicima i korektorom sve na rammstein...i po rukama i nogama sve sa flomicima...
i uđu tak neke dve trebe s jednim metalcem i svađaju se nes oko metala..i ova jedna odjednom veli nes tipa kak su rammsteini sotonističke nacističke pizde...ja onak cujem ustanem i velim kao kaj veliš? ova mi ponovi s nekim dodacima i ja zensku osamarim...onda onu drugu probam al me ova prva ulovi za ruku pa sam ju u trbuh...onda su izasle a onaj lik me sam gledal...onda sam i ja izasla na slijedecoj..ajme a kolko ljudi je bilo u tom tramvaju...nikad se vise nisam tamo vozila...sram me...al nije meni zao nje neg kaj je onaj lik bio lijepi...jebo to..metalac je metalac...
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 17.03.2012., 20:09   #1389
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Vec smo upoznati s njenim opusom, ali netko je dignuo staru temu (gluposti koje radite pijani, ili nesto slicno) pa nisam mogla odoljeti.
Inace, postova za trash ima otprilike 5 po stranici: tko je vise popio, tko se opseznije izbljuvao po slucajnom prolazniku, tko je koliko puta spavao s glavom u skoljci...
Razbijačica

Nemoj ju stavljat na treš,zamjerit ćeš joj se !! (osim ako si metalac)

__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Old 17.03.2012., 20:26   #1390
Ramštajnica
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 17.03.2012., 22:53   #1391
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ramštajnica
one and only

a di je ona?
ne viđam više bisere po trashu.

možda je odrasla i smirila se...
hurts is offline  
Old 18.03.2012., 14:19   #1392
Hvala na uputi, nisam zapamtila ime.
Quote:
malaTonkica kaže: Pogledaj post
ovako , neznam jeli se smije otvorit tema od ženske ali moram pitati muško mišljenje

ja i moj dragi smo skupa tri godine i 7mj , preselili smo se skupa prije 1 god i 2mj , NIKAD se ne svađamo osim za sitnicu kad nevoli obući šta mu pripremim ujutro ali uvjek obuče na kraju ili za hranu jer on voli masne stvari a ja ga hranim prilično zdravo al ipak UVJEK sve rješimo i malo se svađamo
kupili smo namještaj pomogla nam je njegova mama , sve smo malo po malo uredili kuću, zaposlen je , dogovorila sam se s njegovom mamom za vjenčanje i on se odmah veselio , dogovorile datum i sve pripreme skoro gotove

već smo isplanirale i za djecu , ona je sačuvala neke stvari a neke kupila nove.
već smo smišljale imena ali to više u šali jer nam nije bitno jel će biti muško ili žensko , zadovoljne smo ako je zdravo

problem je šta on odjedamput neće spavati samnom. najgore je što se sve veselio kad mu ispričam a sad odjedamput samo šuti i igra igrice , malo jede , druži se s jednim prijateljem koji ga sve još više huška protiv njegove mame i mene a on kaže da nije istina . više nisam mogla ništa s njim pričati , zvala sam njegovu mamu uzela mu je sve igrice dok ne priča samnom al ništa!!!
onda sam ga pitala jeli opće želi djete ili ne??? a on je rekao da mu je svejedno!! želim znati šta to znači jer mi žene unaprjed zavolimo djete kad ga želimo imati a muški?? da ili ne?

njegova mama kaže da se ne brinem da kad dođe djete da će ga zavoliti i da muškarci uvjek tako reagiraju.

neznam više šta da mislim
najgore što moja mama baš nije dobra s njegovom familijom i po njoj se ni nismo trebali zaručiti.

šta da radim?
jel ima muškarac želje za djecom prije nego dobije ili tek kad dobije djete dobije želju?
black_sheep is offline  
Old 18.03.2012., 14:28   #1393


mislim da će ovo bit super brak
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 18.03.2012., 14:39   #1394
savrsena veza i buduci brak sa svekrvom
__________________
When you love someone, you've gotta trust them. There's no other way. You've got to give them the key to everything that's yours. Otherwise, what's the point? And, for a while, I believed that's the kind of love I had.
Miss Snješko is offline  
Old 18.03.2012., 14:59   #1395
Ona i svekrva su isplanirale djecu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 18.03.2012., 15:31   #1396
bokte

ne znam odakle da počnem komentirati
isadora w. is offline  
Old 18.03.2012., 17:12   #1397
mama mu je uzela igrice
jel rekla koliko godina imaju?
Hazel Silk is offline  
Old 18.03.2012., 18:04   #1398
Koliko vi cekate curu...

Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
da bi je istorbali?

Ja mogu najvise dan ili dva, ak je bas full zgodna. Ali prije neki dan se cura uvrijedila zbog gluposti. Mi izasli van setali ljubili se, ali meni je dosadilo dugo se ljubiti a njoj se nije hitno torbat, a meni je bilo. I sad vise nisam znao sta bi napravio i tak ja je prtisnem prstom u rame i velim biiiiip. a ona me pita sta to radim, a ja velim pa pritisnuo sam gumb na tebi i prebacujem te iz cura moda u kuja mod. Nadao sam se da ce skuziti da je vrijeme torbanja, ali ne ona se naljutila. Sta me briga sto se naljutila, samo meni to nije normalno.

Jel vama normalno da se na to zena naljuti?

Iju, koji svaler. Da bar mene takvi hoce torbati.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 18.03.2012., 18:26   #1399
Koji lik

To je preuzeo iz ovog vica:

Došao izvanzemaljac na zemlju i prišao Muji. Počne ga prstom udarati po ramenu
govoreći:
- BIIIP, BIIIP, BIIIP.
Mujo ga zbunjeno pogleda i odvrati:
- Što ti je? Ajd' nestani!?
Izvanzemaljac ništa ne trza, nego i dalje pika Muju u rame:
- BIIIP, BIIIP, BIIIP .
Mujo:
- 'Ajd' miči se, il' ću ti ruku odrezat'!!
Izvanzemaljac i dalje ništa ne trza, I dalje pika Muju u rame: BIIIP, BIIIP, BIIIP.
Mujo će opet njemu:
- Ako ne prestaneš, odrezat ću ti kurac!!!
Izvanzemaljac odgovori:
- Nemamo mi toga - te dalje nastavi: - BIIIP, BIIIP, BIIIP.
Mujo (zbunjeno):
- Pa kako se onda jebete?
Izvanzemaljac:
- BIIIP, BIIIP, BIIIP, BIIIP, BIIIP, BIIIP, BIIIP, BIIIP, BIIIP.


Šteta što lik nije vanzemaljac jer bi mu bilo dovoljno to što bi ju samo pikao u rame
** Tara ** is offline  
Old 18.03.2012., 21:44   #1400
Quote:
** Tara ** kaže: Pogledaj post


Toliko detaljan opis brisanja guzice od strane muškarca...

Jedna stvar mi nije jasna - pa zar on ima bodljikavu žicu na šupku pa mu se sav papir zaplete u to i zato ostane tamo
Joj, e... hvala ti, hvaaalaaa!
Evo urlam od smijeha!
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.