Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2008., 13:52   #41
koliko cujem ostavinska se moze rijesit i kod javnog biljeznika. ali....
ako imas nezgodnu rodbinu.....i nekakav problem (svi bi nesto htjeli)....
e, to je onda - smola.
btw drago mi je da si tu. al kako mozes bit i na starom forumu? ja ne mogu tek
tako oprostit (bas sam teskas) tolike sate, dane i volju, veselje,ljutnju.....
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 19:03   #42
Čitala sam temu i vidjela blesave zahtijeve(broj telefona i ostalo)Pa zašto ne muljate?Ja sam nadosta foruma prijavljena pod krivim imenim i prezimenom,naravno da ni broj telefonma nije točan i tako.
Muljajte ljudi.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 01:24   #43
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Čitala sam temu i vidjela blesave zahtijeve(broj telefona i ostalo)Pa zašto ne muljate?Ja sam nadosta foruma prijavljena pod krivim imenim i prezimenom,naravno da ni broj telefonma nije točan i tako.
Muljajte ljudi.
Muljaš? Pati onda nisi spaljena već napaljena.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 08:43   #44
bog, spaljena. ma, nije problem toliko u prijavljivanju koliko u tome da oni
brisu postove koji im se ne svidjaju a temu ti mogu i odbit objavit...
tako da...... nije to vise ono sto je bilo.....
a razlog svemu...... mislim da nije gosp. perica....ima tu jos nesto.....
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 15:24   #45
Quote:
gotovanka kaže: Pogledaj post
koliko cujem ostavinska se moze rijesit i kod javnog biljeznika. ali....
ako imas nezgodnu rodbinu.....i nekakav problem (svi bi nesto htjeli)....
e, to je onda - smola.
btw drago mi je da si tu. al kako mozes bit i na starom forumu? ja ne mogu tek
tako oprostit (bas sam teskas) tolike sate, dane i volju, veselje,ljutnju.....
ja sam ti na starom forumu registrirana samo da ih prcam, i admin mi uredno brise postove ali on ne stigne brisati koliko ja stignem pisati i vec imam crveni karton zbog ovoga pitanja

posto mi admin ne otvara temu zapod nazivom pitanje za ured grada vec 5 dana, onda cu ovaj post napisati ovdje
Pitanje za ured grada
Koliko kosta usluga privatne firme iz Kostrene za odrzavanje, brisanje postova i zabrane "Foruma grada Crikvenice" ..

Zar nema u Crikvenici mladih sposobnih, informaticki pismenih koji bi znali i mogli kreirali forum...
pozdrav uz naklon


i onda mi nabio opomenu i ovo odgovorio
Donje je upozorenje koje ti je dao/la administrator(ica)/moderator(ica) foruma.
Citat:
Citiram pravila.

Na Forumu nije dopušteno objavljivati vulgarne, nepristojne, nedolične ili bilo kakve uvredljive izraze ili tekstove, podcjenjivati ili vrijeđati druge osobe. Također nije dopušteno poticati, pogodovati poticanju i širenju nacionalne, rasne ili vjerske mržnje i netrepeljivosti te poticati na diskriminaciju ili neprijateljstvo prema pojedincima ili skupinama zbog njihova podrijetla, boje kože, političkog uvjerenja, svjetonazora, zdravstvenog stanja, spola, dobi, seksualnih određenja ili osobina.


i onda sam ga ja pitala po cemu je moj post vulgaran, nedolican i blb bla
diana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 15:26   #46
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Čitala sam temu i vidjela blesave zahtijeve(broj telefona i ostalo)Pa zašto ne muljate?Ja sam nadosta foruma prijavljena pod krivim imenim i prezimenom,naravno da ni broj telefonma nije točan i tako.
Muljajte ljudi.
pa naravno da ga muljamo broj telefona sam napisala hahaha ovako051123456, a adresa vedra nebesa
diana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 21:38   #47
Bravo,bravo...
Ovaj i ja sam vezana za Crikvu,nona mi je tamo i nisam znala da postoji forum dok nisam pročitala da je zatvoren u NL.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 22:24   #48
Quote:
gotovanka kaže: Pogledaj post
koliko cujem ostavinska se moze rijesit i kod javnog biljeznika. ali....
ako imas nezgodnu rodbinu.....i nekakav problem (svi bi nesto htjeli)....
e, to je onda - smola.
btw drago mi je da si tu. al kako mozes bit i na starom forumu? ja ne mogu tek
tako oprostit (bas sam teskas) tolike sate, dane i volju, veselje,ljutnju.....
KOd javnog bilježnika za otprilike 2500kn...

A ako imaš nezgodnu rodbinu,nema toga što će ti pomoći...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 13:02   #49
nis....tako sjedim i i sve nesto dal ima medju vama koji pravnik ili
pravnica.....zasto? paaaaa.....onaj nas stari forum i svi oni tekstovi o svemu i
svacemu. dal to vrijedi za nekakva autorska prava? ono....i severina je za onaj
svoj "uradak" pricala o nekakvim autorskim pravima. a nas je bilo petstotinjak.
dobro, neki su koristili vise nickova....ali.... ma, ne. nisam postala iznenada
cista pohlepa, nego....sta bi bilo kad bismo se slozili i trazili autorska prava na
sve ono sto smo napisali, a toga nije bilo malo, ili da nam vrate stari forum ili
isplate lovu za dobrotvorne svrhe...tek toliko...da nije sve otislo u vjetar....
ako mislite da je ideja zanemarite. eto..... priznam....
svima
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 01:31   #50
Thumbs up

Pozdrav svima ...(posebno Tomeku, Dijani, Smokvici i Crikva boyu koji njurga haha)...drago mi je da vas opet čitam ekipa i da ste dobro. Nadam se da ćemo se ponovno čuti na Ck forumu onakvom kakvog ga znamo... pozdrav od King Konga!
Balustrada is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 01:53   #51
Ahoj i Nadalini ako je Paulo
Balustrada is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 23:05   #52
Quote:
Balustrada kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima ...(posebno Tomeku, Dijani, Smokvici i Crikva boyu koji njurga haha)...drago mi je da vas opet čitam ekipa i da ste dobro. Nadam se da ćemo se ponovno čuti na Ck forumu onakvom kakvog ga znamo... pozdrav od King Konga!
I tebi jedan veliki pozdrav iz Karlovca.Izgleda da ćemo dobiti stare postove natrag u forumu grada Crikvenice.Bilo bi mi drago da se opet svi okupimo kao nekada.
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 14:05   #53
Sretan Uskrs...
diana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:57   #54
niš je, i nikamo gre!

A ča se tiče muljanja... i meni je palo na pamet... baš ta adresa - vedra nebesa;
ali stvar je našeg principa.

Nešto smo imali. Sada više nemamo.

Da prihvatimo zabranjenost slobodnog izražavanja i da plešemo kako oni sviraju; dijagnoza bi bila - stockholmski sindrom.
crikva boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 00:22   #55
Da istina ..ostali smo ko protjerani indijanci na tuđem terenu.. ali bar nam je još ponos ostal.Valjda će i njima (u gradu) doć u glavu da forum ne može funkcionirati ako nema forumaša.. to je zbilja besmisleno.U svakom slučaju ne treba bit u bedu.. ni kauboji ne mogu dugo bez indijanaca.Vjerojatno sad umiru od dosade u svojim gradskim kancelarijama kad forum nije aktivan, onako su se barem živcirali ako ništa Sretan uskrs
Balustrada is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 09:50   #56
ste videli novi list neki dan kad je pisalo o "sudbini" jadrana? bas ono cega me je bilo strah..... i niki nis...... se to .....sa ta sebicnost vratit ce nan se nazad. ne more se zivet i pravit se da nas se nis okolo nas ne tice.... znan,
nekome to bas pase, ma.....jos je prerano postat zombi.
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 14:20   #57
i opet ja. bas me zanima dal u nasem gradu postoji neka inspekcija koja obilazi gradilista i provjerava kako radovi napreduju. zasto? zato jer gore iznad
vilinskeh sten (to vam je iznad ljubavne cestice) se gradi nekakva stambena gradjevina i ljudi, normalno, ravnaju teren. ali su se malo zanijeli pa to kamenje leti dole na ljubavnu. moglo bi i pogodit koga. slucajno. ali,ipak.....
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:32   #58
Meni je osobno grozna ona narančasta zgrada na vrhu brda s onim poduprtim dijelom ...Hororor.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 14:56   #59
slazem se. i ona preko puta je isto ruzna. da su urbanisti ono sto bi trebali biti
zabranili bi gradnju takvih zgrada. o arhitektima da i ne govorim. svima je bitno samo sto prije pokupiti lovu a izgled....koga briga. ali, najbolji su oni koji kupuju stanove u takvim "kokosinjcima".....bitno im je samo da imaju stan na moru. a za tu lovu koju su utukli za mjesec dana na moru koliko ostaju mogli su svaki put putovat na drugo mjesto i uzivat bez ciscenja,kuharije i placanja racuna za reziju svaki mjesec.....ljudi se ponasaju kao da ce zivjet sto let....
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 01:06   #60
Ja već živin sto tri leta pa još nisan došal ni do kokošinjca a i forum su nan stari ukinuli, ni preživelUff stalno ta crna kronika
Balustrada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.