Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2009., 10:57   #41
ja imam problem s perilicom rublja Ariston Margherita 2000. Naime pred kraja pranja, odnosno kod zadnje centrifuge ispusti vodu, cca 1 dcl-2dcl.
Zvala sam servisera,očistio je kamenac u onoj kadici od detrdženta al opet isto.
Pozvala ga ja ponovo, kaže na vratima ispod gume je trag od kamenca, možda tu bježi voda. Skine gumu, silikonira okvir. stavi natrag gumu.
Pustila sam da se osuši i sinoć upalila perilicu, kad ono, opet voda...

ima li netko sličan problem ili još bolje riješenje!!???
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 14:36   #42
Pozdrav!

Imam electrolux perilicu (Viva sensitive EWF1060) i problem. Nakon pranja u posudici za deterdžent, u dijelu gdje se sipa omekšivač ostaje mi vode ne znam od čega bi to moglo biti, pošto redovito čistim posudicu

pliz help
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 18:09   #43
Quote:
sinkat kaže: Pogledaj post
neznam dali je ovo pravo mjesto za pitanje ali eto..dečko je potrgao ručku na perilici, onu s kojom se otvara bubanj, povukao je prejako i ona se slomila, perilicu i dalje mogu otvoriti i zatvoriti i sad me zanima jel mogu samo tu ručku zamijeniti ili cijela vrata od bubnja i ako se može jel to možemo sami doma ili treba voziti u servis? pomoć.......
Nedavno imala isti problem. Moja je gorenjeva, u servisu kupila ručku za 80 kn i zamjenila sama. Dečko će sigurno znati
__________________
Jubav je ka i cvit, puno joj triba....
ppia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 15:09   #44
Servis za perilice Fuego

Zna li tko gdje u Zagrebu ima servis za Fuego perilice rublja?

Ne svojom voljom imam jednu u stanu. Skršene su joj "šarke" koje drže vrata pa me zanima može li se to poraviti ili da zovem odvoz električnog otpada. Mašina je, na prvi pogled, šrot.
Hoyt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 20:02   #45
Quote:
latifa kaže: Pogledaj post
Jučer mi je perilica rublja prilikom pranja počela ispuštati zvukove koji se najbliže mogu opisati kao zvuk kad eksplodira žarulja. U toku ciklusa pranja se nekoliko puta čuo taj zvuk, a onda je izletio osigurač.
Može li mi netko reći o kakvom bi se kvaru tu moglo raditi i je li popravak skuplji od kupnje nove perilice (izbjegla bih trenutno kupnju nove ako je moguće)?
Neka ti netko provjeri ulazni strujni RSO filter
borozgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 23:07   #46
Quote:
latifa kaže: Pogledaj post
Jučer mi je perilica rublja prilikom pranja počela ispuštati zvukove koji se najbliže mogu opisati kao zvuk kad eksplodira žarulja. U toku ciklusa pranja se nekoliko puta čuo taj zvuk, a onda je izletio osigurač.
Može li mi netko reći o kakvom bi se kvaru tu moglo raditi i je li popravak skuplji od kupnje nove perilice (izbjegla bih trenutno kupnju nove ako je moguće)?

Najvjerojanije otišao kondenzator ...a i sigurno je malo zamrdilo ...zovi servisera....ovisno koja je marka mašine ....a ima više uzroka zbog čega se desilo takvo što a to je neravnomjerna struja...vlaga (loša izolacija) itd...
eto ja se nadam da sam bar malo pomogla...pozdrav
nunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 09:57   #47
mi kupili whirlppol perilicu prije 3 god onu kaj se puni odozgora prezadovoljna a mjesta oko nje nikad više klasičnu perilicu


Zadnje uređivanje fonemf : 05.07.2009. at 11:27. Reason: spajanje postova
sprlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 15:32   #48
Quote:
sprlea kaže: Pogledaj post
mi kupili whirlppol perilicu prije 3 god onu kaj se puni odozgora prezadovoljna a mjesta oko nje nikad više klasičnu perilicu

koji model ste kupili? kako čistiš posudice za prašak i omekčivač?
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 21:18   #49
Ja svoju kupila prije dvi-tri god. ali sam je tek sad počela koristiti,i molila Boga kod prvog paljenja da radi (jer je i garancija istekla,naravno)
Ariston AVL 109,i kao naka super tiha....i stvarno jest,ne čuje da radi
osim kad krene centifuga...ajme....malo čak i skakuće

Čitajući ovdje,sjetila se da nisam podešavala nogice,mislim ,ona stoji ravno ali
ipak sam rekla MM da provjeri,
jučer je manje tresla (ali možda zbog programa od pola sata pa ću vidit kod sljedećeg pranja na 90 stvarno stanje

Jel ima tko iskustva sa ovom perilicom i njenom centrifugom,valjda nisam osuđena na ovakvo lupanje i skakanje ,
svaki put se prepadnem tako da i ja poskočim

Netko je rekao ,što je skuplja to je tiša,
pa tada kad sam je kupovala i nije bila baš jeftina 4500 kn ,ima odgodu pranja a i program od pola sata(što mi je bilo dosta bitno)
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 11:15   #50
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
koji model ste kupili? kako čistiš posudice za prašak i omekčivač?
AA class 5kg ima sve moguće funkcije.
čisitim tak da skidam jednom tjedno i našpricam s sredstvom za kamenac pustim da odstoji i dobro isplahnem jakim mlazom na tušu.
sprlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:01   #51
Cool

Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
Ja svoju kupila prije dvi-tri god. ali sam je tek sad počela koristiti,i molila Boga kod prvog paljenja da radi (jer je i garancija istekla,naravno)
Ariston AVL 109,i kao naka super tiha....i stvarno jest,ne čuje da radi
osim kad krene centifuga...ajme....malo čak i skakuće

Čitajući ovdje,sjetila se da nisam podešavala nogice,mislim ,ona stoji ravno ali
ipak sam rekla MM da provjeri,
jučer je manje tresla (ali možda zbog programa od pola sata pa ću vidit kod sljedećeg pranja na 90 stvarno stanje

Jel ima tko iskustva sa ovom perilicom i njenom centrifugom,valjda nisam osuđena na ovakvo lupanje i skakanje ,
svaki put se prepadnem tako da i ja poskočim

Netko je rekao ,što je skuplja to je tiša,
pa tada kad sam je kupovala i nije bila baš jeftina 4500 kn ,ima odgodu pranja a i program od pola sata(što mi je bilo dosta bitno)
Što se tiće tvoje perilice navjerojatnije su otišli ležajevi.......ali prvo definitivno niveliraj perilicu ako i dalje lupa ..skače ..onda ležajevi motora...su otišli ...zovi servisera....indesit, zanussi itd rado lupaju ...štede na mateijalu .....a za 4,500 ima i druge marke
nunica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:19   #52
Kako su lezajevi otisli ako perilicu nije ni koristila?
Murtila evo kako sam ja - da podesila nogice plus stavis ispod masine neki podlozak od tvrde pjene, znaju prodavati po baumarktovima, odrezu ti bas na tvoju vecliinu, kosta mozda 60-70 kuna a potpuno amortizira svo treskanje i buku. Ja sam jedva da cujem centrifugu i kad sam u istoj prostoroji.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 14:10   #53
Pa ako je dobro iznivelirana ne bi trebala skakati. Kod nas je sada masina u plakaru u kupaonici, pa se i onako nista ne cuje, ali je skakutala dok je nismo dobro iznivelirali.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 15:21   #54
Danas prala na 90 i ne skače više ali još treska.Po meni je to još uvijek ajme :rolleyes,

Rekao mi muž da će još malo podesiti nogice ,pa se nadam da nisam te j.....sreće da je mašina takva sama od sebe

Stara je skakala po cijelom WC-u tako da sam jednom jedva uspila otvorit vrata od kupaone ,ali je počela skakat tek nakon ko zna koliko godina
pa sam jedva čekala kad ću početi koristiti ovu novu (nova perilica -za novi,renovirani stan )

U svakom slučaju,ombia -dobar prijedlog
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 20:24   #55
Quote:
sprlea kaže: Pogledaj post
AA class 5kg ima sve moguće funkcije.
čisitim tak da skidam jednom tjedno i našpricam s sredstvom za kamenac pustim da odstoji i dobro isplahnem jakim mlazom na tušu.
kako to uspiješ skinuti?? meni se nalazi u tim gornjim vratima i ne znam kako ih skinuti (te posudice
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 08:14   #56
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
kako to uspiješ skinuti?? meni se nalazi u tim gornjim vratima i ne znam kako ih skinuti (te posudice
pa sa svake strane imaš one sive (kak da nazovem)gumbiće njih pritisneš al je kvaka u tome da moraš istovremeno stisnut i povućeš prema sebi ,slobodna je posudica
sprlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 21:05   #57
Quote:
sprlea kaže: Pogledaj post
pa sa svake strane imaš one sive (kak da nazovem)gumbiće njih pritisneš al je kvaka u tome da moraš istovremeno stisnut i povućeš prema sebi ,slobodna je posudica
ne ide! mislim da je nešto razbijeno
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 21:21   #58
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
ne ide! mislim da je nešto razbijeno
baš mi je žao probaj onda našpricat isto tak pa pustiti zadnje ispiranje.
ja našpicam i bubanj izvana jer se nakupi kamenca pa pustim zadnje ispiranje
(mr muscle 100%limescale destroyer) tamno plavi jako dobar za kamenac
sprlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 16:06   #59
Quote:
sprlea kaže: Pogledaj post
baš mi je žao probaj onda našpricat isto tak pa pustiti zadnje ispiranje.
ja našpicam i bubanj izvana jer se nakupi kamenca pa pustim zadnje ispiranje
(mr muscle 100%limescale destroyer) tamno plavi jako dobar za kamenac
hvala! nadam se na neće ostati na robi! ako i ostane, niš - morat ću u šoping
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 23:34   #60
Pozdrav svima. Nedavno sam kupio novu perilicu BOSCH WAE2448KBY (Maxx for kids) pa bih zamolio nekoga tko ima sličnu perilicu da mi odgovori na dva pitanja: 1.) možda zvuči glupo, ali zanima me gdje točno stavljam prašak, a gdje omekšivač kad perem bez predpranja? Postoje 3 odjeljka, a u uputama ne piše koji je za predpranje. 2.) u uputama sam pročitao da je prvi put dobro oprati bez veša? 3.) mogu li ventil za odvod vode držati stalno otvoren zbog pritiska? Hvala!
scipion africki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.